Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4664
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

Re: Master's Hammer

TITELITURY 8 mies. temu

Smutne było tylko to, że na czas ich gigu ustawionego pomiędzy Mgłą a Behemoth tłum ludzi wyraźnie przerzedził się. Dla jednych Czesi byli pewnie zbyt mało poważni, a dla drugich kompletnie nieznani i niezrozumiani.
Pedały.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17554
Rejestracja: 7 lata temu

yog 7 mies. temu

Dziś o 8:00 startuje pre-order demek itp:

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4664
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 7 mies. temu

Weźcie wrzućcie direct link, bo coś mi się nie chce otworzyć. Może tak się uda.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17554
Rejestracja: 7 lata temu

yog 7 mies. temu

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4664
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 7 mies. temu

W sklepie po wpisaniu w wyszukiwarkę "Master's Hammer" wyskakują mi tylko jakieś ziny, a w dziale pre-order immortal i diabolicum. Na chuj mi immortal i diabolicum?
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17554
Rejestracja: 7 lata temu

yog 7 mies. temu

Preorder startuje o 20:00, dlatego napisałem o 8:00, że było już po 12:00 ;p
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4664
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 7 mies. temu

A co ja? Anglik?
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17554
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 mies. temu

Od wczoraj można sobie posłuchać remasterowanych przez Patryka Anioła 48 kawałków z demek itp. w internecie:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Summerisle
Master Of Puppets
Posty: 189
Rejestracja: 2 lata temu

Summerisle 6 mies. temu

yog pisze:
6 mies. temu
Od wczoraj można sobie posłuchać remasterowanych przez Patryka Anioła 48 kawałków z demek itp. w internecie:

Mam taki zwyczaj, że od momentu złożenia zamówienia nie słucham danej muzyki z żadnych mp3 ani innych źródeł dopóki płyta do mnie nie dotrze. Tak że od demek Master's Hammer będę miał jeszcze jakiś czas przerwę ;)
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4664
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 5 mies. temu

A ja nie mam takich problemów. Kompilacja ma wyjść 22 grudnia, dostaniemy to zapewne w połowie stycznia, więc zacząłem słuchać całości z bandcampa i mogę tylko polecić. Kawałki z demek The Mass i The Fall of Idol , to Master's Hammer zupełnie inny, niż nawet to, co nagrali na swojej pierwszej płycie, ponieważ muzyka na tych demkach z końca lat 80. jest jeszcze prostsza i bardziej agresywna, próżno też tam szukać jakichś zwiastunów zapowiadających muzyczne eksperymenty z elektroniką, które pojawiają się na Jelemnickim Okultyście. Który też zresztą znajduje się na tej kompilacji w postaci dema poprzedzającego tę drugą w dorobku Czechów płytę, a brzmi zupełnie inaczej, niż ten pełniak, choć to te same utwory. Można prześledzić jak wiele zmienili w kompozycji tych kawałków zanim zamieścili je w ostatecznej wersji na swojej drugiej płycie. Najważniejsze jest jednak to, że jeśli ktoś ceni MH wyłącznie za pierwszą, no ewentualnie drugą płytę, a reszta już niebardzo go interesuje, nie powinien czuć się tą muzyką zawiedziony. Jest tam po prostu jeszcze więcej Ritual niż na samym Ritual. No i te demka pozwalają dopiero w pełni zrozumieć co miał na myśli Fenriz mówiąc, że Master's Hammer grał norweski BM zanim go w ogóle wymyślono.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.

Wróć do „Black Metal”