Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6299
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Ushangvagush

Vexatus 2 lata temu

Obrazek
Ushangvagush to amerykański jednoosobowy projekt z Bostonu. Za całość muzyki odpowiedzialny jest jegomość ukrywający się pod niewiele mówiącym pseudonimem "D.". Do tej pory pod tym szyldem wyszło jedno demko i wydany niedawno pierwszy pełniak "Mntu". Na MA projekt jest opisany jako Raw Black Metal i jest to prawda, choć można tutaj znaleźć także elementy innych stylów, przez co z jednej strony materiał ten może wydawać się momentami nieco chaotyczny, ale z drugiej strony jest przez to ciekawszy. Zdecydowanie jeden z ciekawszych materiałów w tym podgatunku Black Metalu w ostatnim czasie.

Obrazek
Skład:
D. - All instruments

Dyskografia:
2019 - Inanition [demo]
2021 - Mntu
2023 - Pestmo'qon



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Us ... 3540460503
BC: https://ushangavash.bandcamp.com/music
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1717
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

brzask rok temu

Ta żółta płyta.... czyli debiut towarzyszy mi od jakiegoś miesiąca i porywa za każdym odsłuchem.

Bardzo dobre granie. Słyszę tu i wściekłość i bunt i jakaś intensywność zapierającą dech w piersiach.

Album wydany fizycznie dopiero teraz choć ma już prawie 2 lata ... co zmyliło mnie trochę bo myślałem że to rzecz z tego roku i wrzuciłem wcześniej w podsumowanie 2022.
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 306
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź

Wicih rok temu

Antyludzkie nazwy dla antyludzkiej muzyki... ale pełna zgoda, projekt bardzo dobry, album świetny. Zasługuje na większy hype
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17538
Rejestracja: 7 lata temu

yog miesiąc temu

Wyszedł parę miechów temu drugi album Uszangwagusza o tytule Pestmo'qon i jak poprzednie wydawnictwa, można go pobrać z bandcampa za co łaska. Wrzuciłem link do pierwszego posta tematu.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Black Metal”