sunflower
Posty: 44
Rejestracja: 5 lata temu

sunflower 2 lata temu

We summon the war, just to win
Only the weak ones are afraid of war, not us
Z jednego z tekstów Aryan Terrorism... Mam nadzieję, że gdy już na swojej skórze doswiadczają owego "terrorism", to dociera do nich, że nie jest on wcale taki fajny bez wzgledu na to, czy jest "aryan", czy nie.

Tagi:
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6096
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 2 lata temu

Nie pamiętam kiedy ostatni raz odpaliłem Aryan Terrorism, ale nawet jak byłem młody i trzymałem z łysymi to już wtedy pamiętam,że ten projekt mocno gówniany był. Zarówno muzycznie jak i pod kątem zabawnych i infantylnych tekstów.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1698
Rejestracja: 6 lata temu

porwanie w satanistanie 2 lata temu

Sklepu szkoda, ale że o Nokturnal Mortum cicho to i dobrze - powinni trzymać łby nisko, skoro są realnie tym, czym Putin propagandowo straszy swoich. To jest przecież propagandowo mała perełka: rosyjskie siły w ramach operacji specjalnej zniszczyły sklep, w którym ukraińscy naziści rozprowadzali nazistowskie materiały. I dla ilustracji - parę linijek z twórczości Nokturnal Mortum, np. z tej wesołej piosenki o podżynaniu Żydom gardeł.
Ostatnio zmieniony 06 mar 2022, 12:49 przez porwanie w satanistanie, łącznie zmieniany 1 raz.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

Lis 2 lata temu

Tak w ogóle to nie wiem co sądzić o tych wszystkich wikingach z Ukrainy, państwowość na tych ziemiach założył Skandynaw Ruryk ze swoją ekipą, ponoć parunastu chłopa, z czego prawdopodobnie połowa, albo i mniej była germańska, a teraz co drugi Ukrainiec i Rosjanin przedstawia się jako Nordyk.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 2 lata temu

Chyba nie Ruryk założył. Skoro go zaproszono do rozstrzygania sporów między braćmi Słowianami, znaczy się już jakaś społeczność większa była przed jego przybyciem.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

Lis 2 lata temu

No to niech będzie sformalizował.
yog pisze: Chyba nie Ruryk założył. Skoro go zaproszono do rozstrzygania sporów między braćmi Słowianami, znaczy się już jakaś społeczność większa była przed jego przybyciem.
Mam nadzieję że nie bazujesz na tym serialu Vikingowie.
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 688
Rejestracja: 7 lata temu

Pogan696 2 lata temu

Ja w tej chwili nie mam problemu z Azov czy Prawym Sektorem, tak samo ja nie mam problemu z neozjebami na naszym terenie, bo to jest jebany margines, który w każdej chwili może być zduszony. Niech się napierdalają i jakaś im chwała za to. Wsparłem finansowo obronę Ukrainy przed kacapami i uważam, że każda prawa czy nie prawa morda jest przydatna przy walce ze wsiórami Moskalami (historia chyba nauczyła każdego głąba, że Rosja to nie jest przyjaciel). Słucham ukraińskiego black od lat mimo, że brandzlowali się Banderą i innymi psami. Dlaczego? Pomijając kwestie muzyczne (uważam, że Ukraińcy robią wyborny nostalgiczny black), to uważam, że politycznie/historycznie, itp. nie mają z Nami szans. Nie piszę tego z jakąś "polaczkową" wyższością, ale wiele im brakuje. Szanuję w opór ich zawziętość i rozpiedol jaki robią kacapom (zawsze uważałem, że mentalnie bliżej jest Nam ukraińskim Rusinom, niż Rosjanom). Naród ukraiński tworzy się dopiero teraz,... na naszych oczach. Teraz naszą rolą, jako jebanych weteranów jest wskazać drogę, jaką mogą pójść pomimo historii, którą teraz przegrali naszym wsparciem. To też, jest szansa dla Nas, jako TurboKotów na tym terenie, na przewodnictwo w regionie. Jeszcze wtrącę taką dygresję. Gdyby Nas spotkało to, co w tej chwili spotkało Ukrainę to uważam, że putinowska Rosja, by zdechła. Nie boję się, że u Nas będzie wojna, ale przewidując pewne sprawy. Uważam, że największym problemem (za parę lat) będzie problem uchodźców. Jeżeli rząd nie wprowadzi programu "asymilacji" ponad 1 milionowej fali, to może być problem. Nokturnal Mortum, Drudkh, Kroda, Lucifugum i reszcie nieCH się wiedzie... po prostu od Lacha.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

Lis 2 lata temu

Pogan696 pisze:
2 lata temu
(historia chyba nauczyła każdego głąba, że Rosja to nie jest przyjaciel).
A historia nauczyła że Ukraińcy to przyjaciele? Dla mnie jedni i drudzy to jeden czort.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5344
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 2 lata temu

Pogan zamiast pisać takie pierdolety weź się zaciągnij do oddziału detektywa Rutkowskiego i biegusiem na Ukrainę walczyć z Nokturnal Mortum w okrzyku.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 688
Rejestracja: 7 lata temu

Pogan696 2 lata temu

Za bardzo się napinacie, uważam. Piszę co myślę, bez jakiś większych podtekstów politycznych. Więcej nie będę się wypowiadał na ten temat, bo już zdążyłem się pokłócić z wieloma osobami o to. I w większości przypadków nikt nie miał racji. Może mógłbym się zaciągnąć lub nie, ale myślę, że małe jaja i rozum mi na to nie pozwolą. Voice of Steel z deka poleci dzisiaj, później wracam do Nile i Bolt Thrower.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 2 lata temu

Lis pisze:
2 lata temu
yog pisze: Chyba nie Ruryk założył. Skoro go zaproszono do rozstrzygania sporów między braćmi Słowianami, znaczy się już jakaś społeczność większa była przed jego przybyciem.
Mam nadzieję że nie bazujesz na tym serialu Vikingowie.
W życiu nawet odcinka nie widziałem! Ostatnio sobie za to takie coś oglądałem i tak mi się podobało, że aż polajkowałem:



Sporo ostatnio katuję Mirovozzrenie i Gołos stali no i jednak ten drugi sporo równiejszy, nie da się ukryć, poza intro i nieco gorszym tytułowym kawałkiem, to cios na ciosie, zwieńczony przepiękną 10-minutową biłą wieżą.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Black Metal”