Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6296
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Re: Leviathan US

Vexatus 2 mies. temu

Derelict pisze: Poleciało intro, wchodza instrumenty, gitara. No i zaczyna się takie rzępolenie koślawe, że aż uszy więdną.
Leviathan zwyczajnie masakruje miękkie uszy pizdeuszy... :D
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

Derelict 2 mies. temu

Miało go nie być, ale nie wytrzymioł i musiał coś napisać... Mieszkam w jego głowie i nie płacę czynszu.
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6296
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 2 mies. temu

Wpadłem sprawdzić jakie dzisiaj bzdury na temat Black Metalu wypisujesz... :D
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17538
Rejestracja: 7 lata temu

yog 2 mies. temu

A ja się zwierzę, że jak poznawałem Leviathan, to z albumów było tylko wspomniane właśnie The Tenth Sub Level of Suicide bodajże i posłuchawszy tego materiału uznałem, że jednak ta amerykańska scena to chyba nic własnego nie potrafi wymyślić i te wysoko cenione przez podziemniaków kapele typu Xasthur, Judas Iscariot czy właśnie Leviathan, to potrafią tylko Varga Krystka Vikernesa kopiować. I tak mi mijał przez lata żywot spokojnie, aż się tu na forum dekady temu zacząłem dowiadywać, że niby ten cały Leviathan (USA), to jakieś wszechmocne kulty ponagrywał. A ja nie wiem, nie sprawdzałem, wtórne to było strasznie, jak mi się wtedy wydawało i nie słuchałem ze 20 lat. Dziś sam jestem dziadkiem, a innej płyty Leviathan do tej pory nie słyszałem.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6296
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 2 mies. temu

Amerykany co do zasady i poza nielicznymi wyjątkami średnio potrafią w Black Metal. Leviathan to jeden z tych nielicznych wyjątków.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

Derelict 2 mies. temu

Nachtmystium > Leviathyvan. Przy czym Nachtmystium to i tak nic specjalnego. US blekkkszczur to lipa rzeczywiście. Sex Stuhr dsbm dla prawiczków. Typek próbuje na siłę upychać butem te dysonanse do harmonii, a to wszystko bokiem wychodzi, bo muzyka brzmi przez to chujowo. Panie, daj pan spokój.
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 306
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź

Wicih 2 mies. temu

@Derelict a weź sobie odpal nowego Czorta albo w ogóle ugryź te bleki z bardziej Deathowej Strony; Blasphemers' Maledictions na przykład. Może po prostu wjechałeś w tę surowicę bez ogarnięcia kontekstu i stąd u ciebie ten uraz
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

Derelict 2 mies. temu

Nie chce mi się.
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 306
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź

Wicih 2 mies. temu

No jak chcesz, myślę że usmiechnalbys się z satysfakcją
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17538
Rejestracja: 7 lata temu

yog 2 tyg. temu

Chyba nie wklejałem, więc wrzucam najlepszą fotkę Wresta. Skate or Die 2: The Search for Double Trouble (1990) na Nintendo Entertainment System. Na pegazusie niestety chyba nie było :(

Obrazek

Przy okazji, wczoraj się pojawił pierwszy z serii trzech wywiadów z nim w Bardo Methodology:

https://www.bardomethodology.com/articl ... interview/
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 2 tyg. temu

Derelict pisze:
2 mies. temu
Nachtmystium > Leviathyvan. Przy czym Nachtmystium to i tak nic specjalnego. US blekkkszczur to lipa rzeczywiście. Sex Stuhr dsbm dla prawiczków. Typek próbuje na siłę upychać butem te dysonanse do harmonii, a to wszystko bokiem wychodzi, bo muzyka brzmi przez to chujowo. Panie, daj pan spokój.
Gdzie to tak te dysonanse wychodzą bokiem? Słabo znam Leviatana, poza tymi sklepami to prawie wcale.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem

Wróć do „Black Metal”