Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6345
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Moonthoth

Vexatus rok temu

Obrazek
Kochane metale! Dzisiaj przedstawiam Moonthoth, czyli jednoczłowiekowy poznański twór blackmetalowy. Na koncie jak do tej pory kilka demosów i przede wszystkim dwa pełniaki, z których ostatni ujrzał światło dzienne w dniu dzisiejszym za pośrednictwem BC. Na temat samej muzyki nie będę się szczególnie rozpisywał, bo wystarczy obczaić logo, okładki płyt oraz profil na BC i już wszystko wiadomo. Mnie ta muzyka bardzo przypasowała. Projekt bardzo mało znany i wielka szkoda... Serdecznie polecam!
Moonthoth emerged from the depths of murky, vast, Slavic forests. In the early 2000s the band began as a regular horde called Nigra Missa, to finally evolve into a one-man project. Band's music oscillates around atmospheric black metal, combined with some symphonic influences. The name refers to the lunar deity Thot/Thoth.
Obrazek
Skład:
Nocturnal - Everything Blackmoon
▼ Byli muzycy
Mic - Bass
Rozbit - Drums
Cyber - Guitars
Pieloch - Vocals
Dyskografia:
2001 - Reh Demo Tape [demo]
2006 - Nightfall [demo]
2007 - Ordo Noctum [demo]
2010 - Dark Requiem of Twilight [demo]
2020 - Battlehymns [demo]
2020 - Zmora
2021 - Hymny nocy [single]
2022 - Wo​ł​chwowe widziad​ł​a [single]
2023 - Uroczysko



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Moonthoth/125040
BC: https://moonthoth.bandcamp.com/music
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5360
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz rok temu

Pierwsza płyta to straszne gówno. Szkoda czasu nawet jeśli ma się tego czasu wiele. Nazwę zapamiętałem dlatego też sprawdziłem nowy album i tu delikatna poprawa tzn. dalej to straszne gówno ale gość nauczył się w miarę nagrywać wokal tak, że coś da się zrozumieć. W sumie jest kilmat, pachną paprocie ale finalnie bracia Golec robią większe atmo od tego zębowego księżyca. Jak lubisz gówno to będziesz oczarowany. Dla całej reszty to zwykłe gówno bez wartości.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6345
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus rok temu

Hajasz pisze:
rok temu
Pierwsza płyta to straszne gówno. Szkoda czasu nawet jeśli ma się tego czasu wiele.
Chyba w piątek na Wejderze przy samych drzwiach w przeciągu stałeś i zapalenia ucha dostałeś...
Raw Black Metal w rowie!!!
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1024
Rejestracja: 6 lata temu

Molotow 666 6 mies. temu

Dziś przesłuchałem MOONTHOTH "Uroczysko". No jest rewelacja materiał!

Obrazek
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6345
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 6 mies. temu

Molotow 666 pisze:
6 mies. temu
No jest rewelacja materiał!
Cieszę się, że się podoba. :)
Raw Black Metal w rowie!!!

Wróć do „Black Metal”