Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Avræ Lvnæ

Hajasz 4 mies. temu

Obrazek

Obrazek

Tam mnie jeszcze nie było a skoro tak to z czystej ciekawości zaglądam indiańcom z Ekwadoru w dupy bo podobno grają nie black metal, nie pink metal, nie blue metal ale neon metal. Już na wjazd zaopatrzyłem się w różowy popcorn i błękitną watę cukrową aby mieć przy czym drzeć łacha.

Jak wiadomo black metalu słuchają tylko pedały więc postanowiłem dla kontrastu takiego egzotycznego wystawić na przeciwko wykurwistego Diabolatry od singapurusów ekipę z Ekawdoru co to nazwywa się chyba Awril Lavigne?! Nie wiem bo upodobali sobie dziwne zgłoskowe nazwy aby zgadywać. Tak więc zgaduję, że Avræ Lvnæ to inaczej Awril Lavigne. Brzmi podobnie jak jakaś zbuntowana foczka co zamieniła rolki na deskorolki i zaczęła malować japę jak pierdolone pandy. Spodziewałem się jakichś podłych raw'ów i pierdzenia zamiast grania a sukcesem byłaby choćby chwila kiedy ktoś tam poprawnie przerzuci gitarę przez ramię. A tu kierwa black metal, którego w błękitnej ostrydze nikt by się nie powstydził. Proszę oni potrafią grać!!! Najlepsze, że brzmią jak gdyby Dimmu Borgir z debiutu zagrał jeszcze podlej a to już niezła sztuka. Indiańce potrafią w ciekawe melodie a na pierwszy plan wysuwa się gitara prowadząca, która potrafi wyprowadzić niebanalny motyw. Na BC padają porównania do pierwszych Abigorów, Gehenny, Evilfeastów itp cudaków. No cóż chciałem mocno zjechać a miast tego ubrałem różowe Fred Perry i polałem różowy gin.

Skład:
Eblis Destructor - Drums (2022-2023) Dungeon Steel, Necromatosis, Wampyric Rites
Wampyric Strigoi - Vocals (2022-2023) Dungeon Steel, Grymmstalt, Oscurus Infernal, Wampyric Rites, Winterstorm, ex-Heinous Tyrant, ex-Avstral Forest, ex-Le Délire des Négations, ex-Broken Mirror, ex-Life Depression, ex-Nightly Storms
▼ Byli muzycy
Geist der Natur - Guitars, Bass, Vocals (2022-2023)
Dyskografia:
2022 - Memories from the Fullmoon Forest of Melancholy, In Memorian Vrolok 1991 - 2021 [split]
2022 - Demo I [demo]
2023 - Ntdd Strl



Edit: Nawet Michał odpowiednio tego słucha www.instagram.com/reel/C0myilpsTBQ/?utm ... bcb65f68ee

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Av ... 3540506742
BC: https://auraelunae.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17537
Rejestracja: 7 lata temu

yog 2 mies. temu

Obrazek

Trochę dziś nowej Avrilki posłuchałem. Leci sobie trzeci raz, coś tam nóżka potupała, trochę melodii całkiem fajnych, ale i trochę to jednak niestety przynudza, szczególnie w bardziej black, niż kolorowych fragmentach. Klawisz i melodie to w tym zespole najlepsze elementy.

Swoją drogą, to horda się rozpadła wraz z odejściem głównego muzyka i kompozytora, który nie odpuścił możliwości sesji zdjęciowej w klasycznym południowoamerykańskim stylu.

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Black Metal”