Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1711
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

Re: Hauntologist

#51

brzask miesiąc temu

Siła wyrazu czy tam przekaz Hauntologist w kategoriach blackmetalowych wypada słabo. Nie trafiają do mnie te nuty.
Odraza to inna kategoria wagowa i nie zestawiałbym ich ze sobą bo to nokaut...

Jeśli o samo koncertowanie chodzi czy tam jego brak (bo zakładam że przywołałeś ich zastanawiając się jak bedzie z H.) to szkoda że Stawrogina i Priesta od czasu do czasu nie zobaczymy na żywo no ale taki ich wybór....
Biorąc pod uwagę aktywność sceniczną Mgły to rosnący w siłę H.fanclub nie powinien się martwić:)
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#52

Zsamot miesiąc temu

Dla mnie wartość H. jest wartością samą w sobie. Czy to BM czy nie, nie ma żadnego znaczenia.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#53

Hajasz miesiąc temu

brzask pisze:
miesiąc temu
Siła wyrazu czy tam przekaz Hauntologist w kategoriach blackmetalowych wypada słabo. Nie trafiają do mnie te nuty.
Zawsze mam jechane kiedy wychodzi ot taka "cudowna" płyta i blek metalowcy szczają po nogach bo wow co to jest grane. Pluję na waszą marność psy bo nawet nikt absolutnie nikt nie zwrócił uwagi na pierdolone logo, które w połowie jest pisane czcionką Mgły a drugą połowę jakąś windowsowską
Część Haunt zdecydowanie fajniejsza od Ologist, gdzie jest klasyczne szukanie aby ktoś zerżnął ich w dupę. Chętnych raczej nie będzie bo nuda jak sto dwa z tej części się wylewa a spusty nad Carem Kruków są tak śmieszne, że można by napisać kilka stron to czego blek metale powinni posłuchać ale nigdy tego nie zrobią bo przerasta to ich możliwości. Podsumowując kupiłem sobie zajebisty paprykarz szczeciński i byczki w sosie pomidorowym.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 907
Rejestracja: 7 lata temu

#54

Nathas miesiąc temu

Hajasz pisze:
miesiąc temu
nawet nikt absolutnie nikt nie zwrócił uwagi na pierdolone logo, które w połowie jest pisane czcionką Mgły a drugą połowę jakąś windowsowską
Ty, faktycznie! Ale z nich ścichapęki, takiego psikusa zrobić! 😲
można by napisać kilka stron to czego blek metale powinni posłuchać ale nigdy tego nie zrobią bo przerasta to ich możliwości.
Napisałbym, że czekam na te kilka stron oświecenia zatem ale wiem, że nic takiego nie nastąpi. Nigdy nie ma ciągu dalszego...
Podsumowując kupiłem sobie zajebisty paprykarz szczeciński i byczki w sosie pomidorowym.
W to, że smak masz równie wysublimowany jak gust muzyczny nigdy nie wątpiłem!
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#55

Lis miesiąc temu

Serio jest w środowisku metalowym podział na blek metalowców, death metalowców, czy innych metalowców, czy to wymysł brutallandowych specjalistów?
kataton88
Tormentor
Posty: 404
Rejestracja: rok temu

#56

kataton88 miesiąc temu

Jest wymysł, żeby oceniać muzykę w kontekście działu, w którym została umieszczona, a jeśli ocena jest negatywna, to następuje coś gorszego niż zjebanie z góry na dół i w poprzek, a mianowicie przeniesienie do metalowni, która dla szanującego się blekmetalowca jest upokarzająca jak piknikowy sektor dla chuligana z młodej bandy. Jakoś tak.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#57

Zsamot miesiąc temu

Wcześniej jest zjeba od "seniora", co to wszytko zna i reszta ma zjebany gust i gównem się podnieca. W bonusie wpisy o chuju w dupie.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4644
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#58

TITELITURY miesiąc temu

kupiłem sobie zajebisty paprykarz szczeciński
Chuja do dupy sobie kupiłeś, nie paprykarz Szczeciński. Paprykarzu już nie ma. Był, kiedy dawali plasterek ogórka kiszonego. Teraz to jest jak os dm - popluczyny po kulcie.

A poza tym się zgadzam. Szanujący się blackmetalowiec szcza na ten klon mgły.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#59

Lis miesiąc temu

TITELITURY pisze:
miesiąc temu
A poza tym się zgadzam. Szanujący się blackmetalowiec szcza na ten klon mgły
Na wszystkie.
kataton88
Tormentor
Posty: 404
Rejestracja: rok temu

#60

kataton88 miesiąc temu

Teodycea ma problem ze sraniem Jezusa, ale to jest jednak bardziej prawdopodobne niż szanujący się blekmetalowiec, który szcza na cokolwiek.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#61

Hajasz miesiąc temu

TITELITURY pisze:
miesiąc temu
kupiłem sobie zajebisty paprykarz szczeciński
Chuja do dupy sobie kupiłeś, nie paprykarz Szczeciński. Paprykarzu już nie ma. Był, kiedy dawali plasterek ogórka kiszonego. Teraz to jest jak os dm - popluczyny po kulcie.
Obrazek
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#62

yog miesiąc temu

Paprykarz krakowski pod krakowski black metal? No to ostro.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4644
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#63

TITELITURY miesiąc temu

Człowieku, nie jedz tego! Ten paprykarz robią Żydzi z fanów Unleashed. Kiedyś zjadłem i cały dzień wypierdywałem skoczne melodyjki o wikingach.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#64

Vexatus miesiąc temu

TITELITURY pisze:
miesiąc temu
Ten paprykarz robią Żydzi z fanów Unleashed.
A niech sobie robią z czego i z kogo chcą. Zacznę się przejmować kiedy zamiast paprykarza zaczną robić patrykarz...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
kyu
Master Of Reality
Posty: 280
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: bory tucholskie

#65

kyu miesiąc temu


Wróć do „Black Metal”