Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1711
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

Throat

#1

brzask 3 mies. temu

Obrazek

Obrazek

Polsko-fiński Throat to kolejny dobrze zapowiadający się zespół grający okultystyczny black metal.. a że ostatnimi czasy takie granie jest mi bardzo po drodze, to wrzucam - bierzcie i jedzcie bo może będą, a chciałbym, z nich ludzie.

Czekam na pełny album za jakiś czas i liczę, że będzie paliło siarką i waliło gorącą smołą jeszcze bardziej niż na tej debutanckiej EPce!

Demo wydało na kasecie Fallen Temple a mini-album GodzOvWar /również taśma/ i fińska Primitive Reaction /cd/.

Skład:
DC - Guitars, Drums Rites of Daath, ex-Sverblôd, ex-Cemetery Whore
WS - Vocals Dagorath, Xarzebaal
TP - Bass (2022-present) Extinkt, Rites of Daath, ex-Fortress, ex-Traktor, ex-Cemetery Whore, ex-Terrordome, ex-Whorehouse (live), ex-Świniopas (live)

Dyskografia:
2020 - New Flesh Nectar [demo]
2024 - Blood Exaltation [EP]



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Throat/3540474443
BC: https://primitivereaction.bandcamp.com/music
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride
deathwhore
Tormentor
Posty: 4452
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#2

deathwhore 3 mies. temu

Z Finlandią to ma to tyle wspólnego, że bębniarz się tam wyprowadził jakiś czas temu. Tematu jeszcze nie słuchałem.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#3

Vexatus miesiąc temu

Ja słuchałem kiedyś raz demosa i o tym zespole zapomniałem i dopiero dzisiaj odpaliłem, bo @brzask w szałtboksa wstawił... "Blood Exaltation" właśnie leci i powiem tylko, że zajebista zajebistość. :D
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#4

Hajasz miesiąc temu

Super ta płyta czy tam miniak. Zajebisty trans od początku do końca. Hmm czyżby jak to się mówi uczeń przerósł mistrza bo już CDG może czuć oddech na plecach a to dopiero pierwsze wydawnictwo takie oficjalne więc wszystko się może wydarzyć jak nagrany zostanie duży materiał. Czekam bo widać, że Throat czuje klimat trupa i na początek tylko aby połechtać nasze zmysły serwuje cztery kawałki trupiego odoru.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#5

Vexatus miesiąc temu

Hajasz pisze:
miesiąc temu
serwuje cztery kawałki trupiego odoru.
A tak dokładnie to dwa (nie)świeże i dwa odgrzewane. :D
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#6

Wędrowycz 3 tyg. temu

Z polecanki kolegi @brzask poszło na ruszt.

"New Flesh Nectar" eleganckie plugawo brzmiące, black metalowe piwniczne granie z opętanymi wokalami. Necro w chuj, tak jak lubię. Czuć skojarzenia z Cultes des Ghoules ale i Xarzebaal, w którym również gardłowy się udziela.

Teraz leci epka już z dwoma nowymi wałkami, brzmieniowo mniej zatęchła piwnica, za to więcej przesterów i naładowanego basem przewalania gratów. Wokale dalej wyśmienite, tu nawet więcej Kultu Golasów czuję niż na wcześniejszym materiale. Generalnie w tym klimacie granie, czuję że mogą co nieco zawojować na scenie, więc będę oczekiwał co z tego wyjdzie dalej.

Klimat opętań w połączeniu z odpowiednio brzmiącymi gitarami, brudem i naprawdę dobrymi wokalami to już przepis na udane danie. Żeby tylko panowie nie zmarnowali potencjału.
Odium Humani Generis

Wróć do „Black Metal”