Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1736
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

Throat

brzask 4 mies. temu

Obrazek

Obrazek

Polsko-fiński Throat to kolejny dobrze zapowiadający się zespół grający okultystyczny black metal.. a że ostatnimi czasy takie granie jest mi bardzo po drodze, to wrzucam - bierzcie i jedzcie bo może będą, a chciałbym, z nich ludzie.

Czekam na pełny album za jakiś czas i liczę, że będzie paliło siarką i waliło gorącą smołą jeszcze bardziej niż na tej debutanckiej EPce!

Demo wydało na kasecie Fallen Temple a mini-album GodzOvWar /również taśma/ i fińska Primitive Reaction /cd/.

Skład:
DC - Guitars, Drums Rites of Daath, ex-Sverblôd, ex-Cemetery Whore
WS - Vocals Dagorath, Xarzebaal
TP - Bass (2022-present) Extinkt, Rites of Daath, ex-Fortress, ex-Traktor, ex-Cemetery Whore, ex-Terrordome, ex-Whorehouse (live), ex-Świniopas (live)

Dyskografia:
2020 - New Flesh Nectar [demo]
2024 - Blood Exaltation [EP]



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Throat/3540474443
BC: https://primitivereaction.bandcamp.com/music
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride
deathwhore
Tormentor
Posty: 4471
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 4 mies. temu

Z Finlandią to ma to tyle wspólnego, że bębniarz się tam wyprowadził jakiś czas temu. Tematu jeszcze nie słuchałem.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6345
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 2 mies. temu

Ja słuchałem kiedyś raz demosa i o tym zespole zapomniałem i dopiero dzisiaj odpaliłem, bo @brzask w szałtboksa wstawił... "Blood Exaltation" właśnie leci i powiem tylko, że zajebista zajebistość. :D
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5360
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 2 mies. temu

Super ta płyta czy tam miniak. Zajebisty trans od początku do końca. Hmm czyżby jak to się mówi uczeń przerósł mistrza bo już CDG może czuć oddech na plecach a to dopiero pierwsze wydawnictwo takie oficjalne więc wszystko się może wydarzyć jak nagrany zostanie duży materiał. Czekam bo widać, że Throat czuje klimat trupa i na początek tylko aby połechtać nasze zmysły serwuje cztery kawałki trupiego odoru.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6345
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 2 mies. temu

Hajasz pisze:
2 mies. temu
serwuje cztery kawałki trupiego odoru.
A tak dokładnie to dwa (nie)świeże i dwa odgrzewane. :D
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6099
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz miesiąc temu

Z polecanki kolegi @brzask poszło na ruszt.

"New Flesh Nectar" eleganckie plugawo brzmiące, black metalowe piwniczne granie z opętanymi wokalami. Necro w chuj, tak jak lubię. Czuć skojarzenia z Cultes des Ghoules ale i Xarzebaal, w którym również gardłowy się udziela.

Teraz leci epka już z dwoma nowymi wałkami, brzmieniowo mniej zatęchła piwnica, za to więcej przesterów i naładowanego basem przewalania gratów. Wokale dalej wyśmienite, tu nawet więcej Kultu Golasów czuję niż na wcześniejszym materiale. Generalnie w tym klimacie granie, czuję że mogą co nieco zawojować na scenie, więc będę oczekiwał co z tego wyjdzie dalej.

Klimat opętań w połączeniu z odpowiednio brzmiącymi gitarami, brudem i naprawdę dobrymi wokalami to już przepis na udane danie. Żeby tylko panowie nie zmarnowali potencjału.
Odium Humani Generis

Wróć do „Black Metal”