Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Felvum

Vexatus 2 tyg. temu

Obrazek
Felvum to istniejący od 2022 roku ukraiński zespół grający zajebisty prostacki Raw Black Metal. Chłopaki jak do tej pory uraczyli świat tylko i wyłącznie jednym materiałem, czyli rewelacyjną EPką "Fullmoon Mysticism" z 2022 roku. EPka jest tak zajebista i słucha się tego krótkiego materiału tak doskonale, że nawet nie mam serca wypominać chłopakom, że trzy z czterech umieszczonych na niej kawałków to wariacje na temat najsłynniejszego riffu Darkthrone. :D

Obrazek
Skład:
Wanja Mamykin - Bass, Drums (2022-present) Mrtva Vod
Crying Orc - Guitars (2022-present) Këkht Aräkh, ex-Cuckoo's Nest, ex-Crying Orc, ex-Fløra the Witch, ex-Pillows Club, ex-ug_sys, ex-Yokai
Felnone - Vocals (2022-present)

Dyskografia:
2022 - Fullmoon Mysticism [EP]



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Felvum/3540504853
BC: https://felvum.bandcamp.com/music
Ostatnio zmieniony 25 kwi 2024, 18:51 przez Vexatus, łącznie zmieniany 1 raz.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1730
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

brzask 2 tyg. temu

Bardzo dobra Epka i przyjemnie spędzone 15minut.
Może niektórych zachęci a innych wręcz przeciwnie - na gitarce pocina tu smutny chłop z różą w łapie, ten ze skórzanego fotela.
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 2 tyg. temu

brzask pisze: ten ze skórzanego fotela.
Zgadza się, ale on tu tylko na gitarze pierdzi. Cała koncepcja tego zespołu to chyba od skrzeczącego wyszła. Jakoś nie miałem czasu sprawdzić tego projektu i akurat dzisiaj mnie naszło. Zajebiste! Pewnie poleci dzisiaj jeszcze z 10 razy. :D
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 2 tyg. temu

Słuchałem prawie rok temu i gdyby nie wspomnienie, że chlipiec ze skórzanego fotela, to bym nie skojarzył, że znam tych prostaków i ich krótkki materiał. Spoko było.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 2 tyg. temu

Literówkę byś poprawił zamiast śmieszkować... :) A właściwie dwie, bo u Ciebie w poście też chochlik napsocił.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 6 dni temu

Dzisiaj cały wieczór śmiga ta płytka w zapętleniu. Więcej by mogli tego prostackuego brzęczącego plagiatowania transylwańskiego głodu wypuścić, bo EPka jest króciutka i pewnie za jakiś czas mi się znudzi... :D
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5344
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 4 dni temu

Dobre to. Lubię takie kloniki starego Darkthrone a jak jeszcze robią sobie takie fotki to nawet bardzo. Szkoda tylko, że pewnie nic już nie wydadzą bo zapną ich w kamasze i zobaczą blek metal na pełnej.
GRINDCORE FOR LIFE

Wróć do „Black Metal”