arsendis
Posty: 22
Rejestracja: rok temu

Apollo 440

arsendis rok temu

Moim zdaniem idealny wybór na Woodstock.
Świetne połączenie big beatu i rocka.
https://www.google.com/amp/s/www.antyra ... em-gwiazdy

blue_calx
Fallen Angel Of Doom
Posty: 356
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Judaszów

blue_calx rok temu

Dlatego już tam nie jeżdżę, od jakiegoś czasu 1 metalowa kapela a reszta to takie coś. Dymać te kilometry, żeby 3 dni spędzić w ogromnym tłumie, z którym trudno mi się utożsamić i pójść na jeden koncert. Ostatnio był Gwar i się co niektórzy Uctokowicze zesrali w komentarzach, że najgorszy koncert, na jakim byli. Ale! Co komu w duszy gra. Nie hejtuję tego bandu, to bardziej pojazd na Polandrock.

A sam zespół, to nawet nie wiedziałem, że znałem. ;) Miła ta trąbka w tym drugim kawałku. Na myśli przychodzi Dj Krush - Day's end, którego nie słyszałem chyba za długo.
Ostatnio zmieniony 08 lut 2023, 21:50 przez blue_calx, łącznie zmieniany 1 raz.
Nothing inside.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5502
Rejestracja: 6 lata temu

pit rok temu

Ale Primal Screm to bym sobie obejrzał.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

kurz rok temu

blue_calx pisze:
rok temu
Dj Krush
Bardzo dziękuję, słucham Kakusei. Pierwsze wrażenie bardzo zajebiste. Liczę na poziom DJ Spooky.

Zespół z tematu przesłucham, podobno w kraju bardzo znani.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz rok temu

Bardzo lubię ten zespół, nie dalej niż parę dni temu leciało "Millenium Fever". Mój ulubiony pełniak natomiast to "Electro Glide in Blue", zróżnicowany w opór, bo to totalna mieszanka stylistyczna i nastrojowa. Jak usłyszałem go jakoś w 1997 r. tak dotąd wracam często, chętnie i za każdym razem robi robotę. Co więcej, zapewne w jakimś totalnym top albumów życia bym go napewno umieścił.

Potem było już trochę słabiej, ale dalej uważam że do końca zespół jakiś poziom trzymał. Nie kojarzę, żeby się rozpadli oficjalnie czy też zawiesili działalność ale jakoś od ok. 10 lat to chyba niewiele o nich słychać.
Odium Humani Generis

Wróć do „Industrial / Ambient / Electronic”