Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1711
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

Mütterlein

#1

brzask 11 mies. temu

Obrazek
Obrazek

Przytłaczająca i hipnotyzująca muza.. naładowana negatywnymi emocjami.. snująca się powoli...

Wydany w 2021 Bring Down the Flags, bo o nim w sumie mowa, to solidna dawka dark ambientu, elektroniki oraz elementów industrialu i noise.

Wszystko ozdobione bardzo dobrymi wokalami, które przypominają mi trochę te którymi raczy Lingua Ignota na płycie The Body I Have Fought Against It, But I Can​’​t Any Longer w ostrzejszych partiach. Sama muzyka też ma kilka wspólnych elementów.

Bardzo dobra płyta moi drodzy parafianie.


Orphans Of The Black Sun (2016)_____________________________________Bring Down The Flags (2021)


Limbes / Mütterlein Split (2021)

Skład:
Marion Leclercq ex-Overmars

BC: https://mutterlein.bandcamp.com/music
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#2

kurz 11 mies. temu

Skutecznie mnie zniechęciłeś Linguą Ignotą. Ale masz za to wpis, bo widzę że nikt się nie kwapi.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#3

Lis 11 mies. temu

Dwójkę lubię bardziej, dość poryta muzyka ale w całkiem łatwostrawnej formie.
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1711
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

#4

brzask 11 mies. temu

@kurz z Lingua Ignota to tylko moje skojarzenie jeśli chodzi o niektóre wokale Kristin Hayter na wspomnianej płycie The Body. Sama L.I. jako całość raczej nie dla mnie - sprawdzałem kiedyś płytę 'Caligula' i poza kilkoma mocniejszymi, głównie noisowymi, fragmentami raczej się wynudziłem.
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#5

kurz 11 mies. temu

Lingua Ignota nie rozumiem jej fenomenu, ten emocjonalny ekshibicjonizm nie dla mnie - zbyt dosłowne, chociaż rozumiem że w obecnych czasach może to do niektórych, a może i większości, sądząc po ilości i wysokości ocen na RYM, trafiać.
Ok przesłucham najnowszą płytkę, ale jak się zawiodę to masz wpierdol, umowa stoi? edit. oczywiście mam na myśli Mutterlein
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1711
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

#6

brzask 11 mies. temu

Deal! Ale to na gołe klaty pod sceną
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride

Wróć do „Industrial / Ambient / Electronic”