Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4644
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

Marilyn Manson

#1

TITELITURY 7 lata temu

Obrazek

Obrazek

Temat o IRon Maiden był dla mnie jak włożenie magdalenki w herbatę dla PRousta - wywołał reminiscencje. Lubicie ten zespół ? Ja nie, ale uważam, że jedną płytę nagrał genialną i tylko ona się dla mnie liczy. Pamiętam, że jak ją kupowałem, obok leżała epka Marduk "Fuck me Jesus", której okładka wydawała mi się bardzo obrazoburcza i pomyślałem sobie, jak bardzo psychiczni muszą być ludzie, którzy słuchają takiej muzyki. Taka "ironia tragiczna".
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.

Tagi:
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#2

Wędrowycz 7 lata temu

Uwielbiam. Nieprzerwanie od wczesnych lat nastoletnich, kiedy to poznałem muzykę Mansona, słucham jego dotąd. Najlepsze co stworzył to oczywiście tzw. tryptyk czyli "Antichrist Superstar", "Mechanical Animals" i "Holy Wood" ze szczególnym wskazaniem na pierwszą z tych płyt. Najsłabsze moim mniemaniu to "The High End Of Low" i "Born Villain", ale i te płyty są spokojnie powyżej średnich. Ostatnią "The Pale Emperor" Manson udowodnił, że pomimo wielu lat na scenie, dalej jest ikoną muzyki rockowej i potrafi nagrać doskonałą płytę (w mojej opinii jedną z najlepszych). O tyle lipa, że od czasów "Eat Me, Drink Me" Manson przeszedł jakąś taką metamorfozę, z dziwadła szokującego na każdym kroku stał się zmęczonym życiem rockmanem, stroniącym z tego co widzę od mediów. Mimo wszystko ja go wolałem właśnie jako tego przyćpanego dziwoląga ;) Na duży plus są zawsze teksty Briana, dość głębokie, filozoficzne, które często opierają się na metaforach, skojarzeniach, analogiach. Na ostatnich płytach właśnie wydają się być już bardziej proste w swojej strukturze, ale i tak bardziej wyrafinowane od typowych tekstów mainstreamowych artystów.
Co ciekawe, ani razu nie widziałem kapeli na żywo, a przecież grywali w Warszawie nie raz...no cóż, może jeszcze się uda :)
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#3

dj zakrystian 7 lata temu

Poza najbardziej znaną trylogią z twórczości Mansona, świetny był trochę zapomniany debiut i Golden Age of Grotesque, natomiast Eat me, Drink Me to swietna płyta z bardziej tradycyjnym rockiem. Ostatnie płyty słabsze ale Pale Emperor ujdzie.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#4

Wędrowycz 7 lata temu

Debiut też bardzo fajny, pokazuje inne oblicze kapeli (podobnie jak "Smells Like Children"), bardziej surowe, nieco garażowe i być może kwadratowe, ale zawierające wiele hiciorów jak "Rock'N'Roll Nigger", "Cyclops", "Dope Hat", "Misery Machine" czy też słynny już cover Eurythmics "Sweet Dreams".
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Kontamination
Posty: 19
Rejestracja: 7 lata temu

#5

Kontamination 7 lata temu

jestem psychofan, większość uwielbiam
Awatar użytkownika
Soulless
Master Of Puppets
Posty: 123
Rejestracja: 7 lata temu

#6

Soulless 7 lata temu

Znam tylko The Pale Emperor, i to tylko dlatego bo ten wałek otwiera serial Salem
https://www.youtube.com/watch?v=PSMj1C9B_JY

BTW Manson pojawia się w 3 sezonie.

A TPE to taki ciężki zblusowany rock,pełen hiciorów, bardzo przypasił mi ten album ,kupiłem na oryginałce.
Metal ma mieć włochate jaja a nie jakieś symfoniczne cycki
Awatar użytkownika
Bartz Blaue Reiter
Master Of Puppets
Posty: 106
Rejestracja: 7 lata temu

#7

Bartz Blaue Reiter 7 lata temu

Też przychylam się do opinii że Blady Cesarz to bdb płyta. Dla mnie osobiście również nieco sentymentalna, co sprawia, że często do niej wracam. Często słucham jej w samochodzie. Lubię też słuchać "Third day of seven day binge" kiedy jestem najebany i nakopcony :mrgreen:
nie wiem
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2976
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#8

Vortex 7 lata temu

Nie trawie od momentu kiedy pierwszy raz zobaczyłem w tv, doznałem obrazosłuchalnych tortur.
"Between Shit and Piss we are Born"
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#9

Lis 7 lata temu

Psychofanem nie jestem, ale lubię w sumie wszystkie płyty. Nawet te dwie skacowano-dołujące. Doskonała oczywiście jest Mechanical Animals, i nawet dziś po tylu latach nie widzę tam nic do czego mógłbym się przyczepić. Antichrist Superstar też bardzo dobra, kipiąca industrialnym rockiem, post-punkiem i Renzorem. Przyłączam się do opinii że The Pale Emperor to bardzo fajny powrót MM.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#10

CzłowiekMłot 7 lata temu

Nowy album tego dziwnego człowieka ukaże się ponoć w tym roku, a jego tytuł to "Heaven Upside Down".
Tak dla przypomnienia - Manson wystąpi obok Paradise Lost na tegorocznym Metal Hammer Festival (21.07).
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Soulless
Master Of Puppets
Posty: 123
Rejestracja: 7 lata temu

#11

Soulless 7 lata temu

@up

Miał wyjść już w lutym, a tu cisza, nikt nic nie wie kiedy premiera. :cry: :?:
Ja słyszałem że miał mieć najpierw tytuł Say10, skąd ta zmiana?
Metal ma mieć włochate jaja a nie jakieś symfoniczne cycki
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#12

yog 7 lata temu

Może Gaahl ma copyrighta do "Sejten"
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#13

Wędrowycz 6 lata temu

Właśnie sprawdzam nowego pełniaka i jest dobry, ale to już zdecydowanie nie takie KO jak "The Pale Emperor". Manson znowu brzmi jak z ostatnich paru płyt, czyli poprawnie, po prostu rockowo, ale już nie ma tu już tego czegoś za co m.in. ja go uwielbiałem - chaosu, zła, agresji. Chyba jednak się nam Brian powoli już wypala. Tworzy spoko płyty, ale bez ikry. Poprzedni album mimo wszystko zrobił mi i nie tylko mi niezłe kuku, czyli jak chce to umie, szkoda że na nowym albumie już mu się chyba nie chciało...
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Haghi
Master Of Puppets
Posty: 117
Rejestracja: 6 lata temu

#14

Haghi 6 lata temu

Do albumu "Holy wood" byłem wiernym fanem MM. Później wraz z nastaniem "The Golden Age of Grotesque" Brajan przestał być interesującą personą w świecie muzyki. Głośno było o nim ze względu na dokonania pozamuzyczne, a albumy były jakby wypalone. Teraz wałkuję "Heaven upside down" i nie wiem skąd te medialne zachwyty na ową płytą. "Tattooed in reverse" już mię ciężko wchodzi. Ale dam płycie jeszcze parę szans, z pewnością coś wartościowego Manson na niej ukrył tylko trzeba to znaleźć :)
Awatar użytkownika
KörgullExterminator
Posty: 62
Rejestracja: 6 lata temu

#15

KörgullExterminator 6 lata temu

Medialne zachwyty nad "Heaven Upside Down" nie sa bezpodstawne, od czasu "Holy Wood", czyli od 17 lat nie slyszalem nic lepszego od tego pojeba.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#16

Wędrowycz 6 lata temu

Nowa bardzo spoko, ale poprzednia dużo lepsza. Tak jak pisałem wyżej "The Pale Emperor" w mojej opinii jest jednym z najlepszych albumów Marnego Miensona i zdecydowanie jest to jego powrót do formy sprzed lat.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#17

CzłowiekMłot 3 lata temu



Tytułowy utwór do płyty, która ukaże się 11 września.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#18

Wędrowycz 3 lata temu

Trochę jednak smutno, że Manson zrobił się taki smutny papa rockers. Widać wiek robi swoje.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#19

kurz 3 lata temu

Wędrowycz pisze:
3 lata temu
Trochę jednak smutno, że Manson zrobił się taki smutny papa rockers. Widać wiek robi swoje.
Większość artystów się chujowo starzeje, Manson przynajmniej się stara zachować jakiś tam wizerunek.

Kawałek muzycznie dla mnie dno. Rock jakiego nie trawię, łupanka pod masową publikę - tylko jego głos robi różnicę, ale czy to wystarczy do sukcesu? Wątpię.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#20

Zsamot 3 lata temu

Można narzekać, że nowe pozycje są słabsze itp. ale facet ma swój styl, jest powiedzmy szczerze ikoną ostatnich lat. To nie takie łatwe, by być rozpoznawalnym i nie tylko na poziomie image.

Bardzo fajnie, oszczędnie zagrał rolę lidera skrajnych nacjonalistów w serialu o gangu motocyklowym "Synowie Anarchii".
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 872
Rejestracja: 6 lata temu

#21

mork 3 lata temu

Uuuu..bardzo słabe to. The Pale Emperor było (jest) przezajebistą, dojrzałą płytą. Heaven Upside Down trochę gorzej ale jednak nadal podobny poziom. Potem świetny cover Casha "God's Gonna Cut You Down". Słuchając i oglądając We Are Chaos wracają wspomnienia wczesno licealne i fascynacja amerykańskim pop punkiem. Piękna emo stylówa swoją drogą.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#22

Wędrowycz 3 lata temu

Kawałek niestety słabiutki, jak całościowo pójdzie w tym kierunku to będzie lipnie. Popowego Mansona mało kto będzie chciał słuchać coś czuję.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
bogusz
Posty: 97
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: G. Śląsk

#23

bogusz 3 lata temu

Słabiutko. Bardzo radiowy kawałek. Pierwsze skojarzenie to U2 z Mansonem na wokalu :P Ciekawe jaki będzie cały album, który podobno ma wyjść we wrześniu.
o.p.v.e.a
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1333
Rejestracja: 6 lata temu

#24

Belzebóbr 3 lata temu

Przecież typ się skończył na Mechanical Animals i to tylko pod warunkiem, że wsiądziesz w wehikuł czasu i założysz kolorowe glany, i kurwa dzwony bojówki.
Awatar użytkownika
bogusz
Posty: 97
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: G. Śląsk

#25

bogusz 3 lata temu

Dla mnie "Antichrist Superstar" najlepsze od MM. Czy się skończył? Nie mi to oceniać, na pewno zmienił styl przez co dla jednych się skończył, a dla innych zaczął :P Ogólnie stwierdzenie, że jakaś kapela się "skończyła" jest mocno subiektywnym odczuciem. Metallica skończyła się na "Kill'em All", Sepa po "Morbid Visions, Darkthrone po "Soulside Journey" itd. itp. :D
o.p.v.e.a
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#26

Wędrowycz 3 lata temu

Bardzo subiektywne, gdyż ja nawet po dłuższym obcowaniu byłem w stanie docenić "Eat Me, Drink Me", "The High End of Low" i "Born Villain", które wcześniej wydawały mi się najsłabszymi dokonaniami Mansona. Po prostu musiałem się przyzwyczaić do jego późniejszego wydania, bardziej współczesnego z jednej strony, z drugiej właśnie takiego smutnego podstarzałego rockersa. Co jest od niego najlepsze pisałem już wcześniej, więc nie będę się powtarzał.

Warto dać też szansę "The Pale Emperor" bo to jeden z najlepszych pełniaków zespołu. Natomiast zawodem był już dla mnie "Heaven Upside Down", jeżeli faktycznie nadchodzący pełniak będzie taki jak singiel promocyjny, to zapowiada się chyba początek końca Marilyn Manson.

Rozumiem jednak, że dla kogoś mógł się skończyć na "Antichrist Superstar", "Mechanical Animals" czy "Holy Wood".
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#27

Szajtan 3 lata temu

Nowy album MM żongluje nastrojami i muzycznymi tropami - znajdziecie tu zarówno ukłony w stronę Davida Bowiego, intensywne, elektryzujące kawałki i sporą dawkę groteski. Sam wokalista stwierdził, że płyta “jest pełna różnych historii, to woskowe muzeum moich przemyśleń”. Na ile jest to chaos a na ile po prostu bałagan - sprawdźcie sami.

I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1013
Rejestracja: 6 lata temu

#28

Molotow 666 3 lata temu

Raz z MANSON miałem do czynienia... Yyyy taka pistacjowa okłada... Hmm "Animal coś..." :x :lol: :o
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#29

dj zakrystian 3 lata temu

Maniek został usunięty z serialu i wytwórni płytowej, bo jego ex pierdziawa pprzypomniała sobie po 13 latach, że był niemiły. Oczywiście lincz medialny na Mansonie oparto na wpisie instagramowym. Po co komu dowody?
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#30

Pogan696 3 lata temu

Moda na feministyczny lincz facetów przy kasie czas..., start :).
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#31

Kozioł 3 lata temu

W American Gods sezon 3 jest. Chyba że to nie on...
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#32

dj zakrystian 3 lata temu

Kozioł pisze:
3 lata temu
W American Gods sezon 3 jest. Chyba że to nie on...
Ale to parę dni temu szambo wybiło. Nie będzie go w następnych odcinkach. Wystarczył post jakiejś Julki. Podobnie ex ogoliła z hajsy Johnego Deppa. W Polin była sprawa z raperem co niby przyjebał babie. Okazało się, że wcześniej ona sprzedała mu kosę w bebechy. Teraz taka moda na niszczenie facetów. Julki Lives Matter.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#33

Kozioł 3 lata temu

Jakie szmbo? Pokaż... Linków daj...
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1511
Rejestracja: 7 lata temu

#34

pp3088 3 lata temu

dj zakrystian pisze:
3 lata temu
Maniek został usunięty z serialu i wytwórni płytowej, bo jego ex pierdziawa pprzypomniała sobie po 13 latach, że był niemiły. Oczywiście lincz medialny na Mansonie oparto na wpisie instagramowym. Po co komu dowody?
Tak jak te pierdziawy od Weinsteina. Stary dziad zaprasza je w nocy do pokoju, o na pewno chce pograć w szachy i pogadać o Ulissesie.

Mansona nie słucham, ale może zaczną by triggerować Julki. Moment... nie mam żadnej w znajomych, no cóż, szkoda.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#35

dj zakrystian 3 lata temu

A jakby młody lał po mordzie to by było prawilnie? 19 letnia dziewczynka pcha się na bolec 40 letniego, zblazowanego i przećpanego gwiazdora😁 Nie to bym usprawiedliwiał chujowe zachowanie Mansona, ale dorosła kobieta pchająca się do rozpora typa, o którym wiadomo, że jest deklem, nie jest po prostu głupia? Coś jak pierdziawy wysyłające listy miłosne do seryjnych morderców, albo żona Trynkiewicza. No bo łobuz kocha najbardziej. Jednak bycie idiotą nie jest karalne, w przeciwieństwie do znęcania. O ile to prawda.

Szkoda bo ostatnie dwie płyty Mańka to powrót do dobrej formy.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#36

yog 3 lata temu

O ile wiem, to tych relacji jest bardziej z pięć, niż jedna, więc wygląda to na poważniejszy spisek przeciwko gwieździe. Same oskarżenia jak dla mnie specjalnie niedziwne, zważywszy że typ normalny nigdy nie był. Ale wytwórnia to mu chyba do niczego nie potrzebna.
pp3088 pisze: Tak jak te pierdziawy od Weinsteina. Stary dziad zaprasza je w nocy do pokoju, o na pewno chce pograć w szachy i pogadać o Ulissesie.
Nie zaprosiłeś nigdy dziewczyny na winko i rozmowę o sztuce? Nie "rozmowę o sztuce", rozmowę o sztuce.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#37

kurz 3 lata temu

yog pisze:
3 lata temu

Nie zaprosiłeś nigdy dziewczyny na winko i rozmowę o sztuce? Nie "rozmowę o sztuce", rozmowę o sztuce.
Zaprosił na rozmowę o sztuce, potem przeszło to w fazę „rozmowy o sztuce” i założę się, że i jedna i druga strona znała możliwy scenariusz.
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#38

Nekroskop 3 lata temu

yog pisze:
3 lata temu
O ile wiem, to tych relacji jest bardziej z pięć, niż jedna, więc wygląda to na poważniejszy spisek przeciwko gwieździe.
"Poważniejszy spisek" nie byłby niczym zaskakującym, bo takich sytuacji jest od groma. Ofiarami #MeToo padają nie tylko celebryci, ale nawet youtuberzy pokroju tego głupka Angry Joe. Schemat zawsze ten sam: jakaś baba/baby przypominają sobie po latach, że delikwent się niefajnie zachowywał, piszą o tym na twatterze, po czym następuje licz, zwolnienie, utrata sponsorów itd. Jeden z głośniejszych przykładów to ten z Johny Deppem, który święty oczywiście nie jest, ale laska celowo go wykorzystała i nawet inscenizowała zdjęcia.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#39

Wędrowycz 3 lata temu

Jebać tępe szmaty maczetami ;) Wiadomix, że masa tego typu akcji jest wykonywana aby "fejm był dojebany" i kasa się jakiejś podrzędnej dupce zgodziła.
edit: jeżeli to tylko pomówienia, to mam nadzieję, że Manson założy typiarze pozew o zniesławienie, wygra go i dojebie jej taką finansową karę, że się baba obsra do końca życia

Ja natomiast jestem rozczarowany nowym pełniakiem Mansona, gdyż ponieważ jest on nudny cholernie. Ostatnimi laty jego twórczość jest mocno dychotomiczna, że tak to ujmę. Płyty dzielą się na ciekawe, pomysłowe i na te nudne i miałkie.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1333
Rejestracja: 6 lata temu

#40

Belzebóbr 3 lata temu

A on nie wybroni się tym usuniętym żebrem? Przecież wiadomo, że żadna baba nie zrobi lepiej od samego samemu sobie.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#41

Wędrowycz 3 lata temu

Zawsze mógł jej tym żebrem wydłubać oko i wyruchać w oczodół.
<Cannibal Corpse mode: on>
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5497
Rejestracja: 6 lata temu

#42

pit 3 lata temu

Historia z żebrem nie okazała się jednym z jego wielu kitów?
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#43

Wędrowycz 3 lata temu

Tak, okazała się. Mimo wszystko jak widać dalej to bawi, bo co rusz ktoś ją przywołuje.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#44

dj zakrystian 3 lata temu

Jest jeszcze historyjka jak po jednym koncertów zażyczył sobie butelkę whisky i łysą, bezzębną dziwkę. Co ciekawe, to sam Manson wymyślał takie opowiastki, bo wie, że ludzi to rajcuje. No i po części sam sobie zaszkodził w kontekście ostatnich wydarzeń, bo wielu bierze to serio.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#45

kurz 2 lata temu

ObrazekObrazek

Dobry album, rockowy z pazurem.
Drugie zdjęcie specjalnie dla nowego forumowicza @brzaska.
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 579
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Midian

#46

TheAbhorrent 2 lata temu

Ostatnie albumy MM są spoko. Też lubię sobie od święta zapuścić. Najbardziej zdecydowanie ostatni, ten nawet częściej niż od święta, który jest jednym z jego najlepszych w karierze. Generalnie Brian nieźle sobie poradził w życiu jako wokalista, jak na typa, który na żywo śpiewa gorzej niż jacyś amatorzy na karaoke party :P
Obrazek
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#47

yog 2 lata temu

Jedna plota o żebrach i kariera zbudowana na długie dekady.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1711
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

#48

brzask 2 lata temu

kurz pisze:
2 lata temu
Obrazek

Dobry album, rockowy z pazurem.
Drugie zdjęcie specjalnie dla nowego forumowicza @brzaska.
A widzisz , taki szczegół a jednak bardzo istotna rzecz jak się okazuje :mrgreen:
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#49

Epoxx 7 mies. temu

Sentymenalnie tak
if you can find it on the internet, it's not underground.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#50

Lis 7 mies. temu

pit pisze:
3 lata temu
Historia z żebrem nie okazała się jednym z jego wielu kitów?
Historia z żebrem jest tak głupia że nie mogę uwierzyć że ktokolwiek choć przez w to wierzył.

Wróć do „Rock”