Awatar użytkownika
Soulless
Master Of Puppets
Posty: 123
Rejestracja: 7 lata temu

Malevolent Creation

#1

Soulless 7 lata temu

Obrazek

Obrazek

Dawno temu czołówka US death metalu. Takie krążki jak The Ten Commandments czy Retribution to klasyka stylu.

Niestety Doomsday X kompletnie mnie zawiodła, głównie za monotonię, wydaje mi się, że każdy kawałek jest taki sam. Ale z tego co pamiętam, Dead Man's Path już miała formę zwyżkową.

Skład:
Phil Fasciana - Guitars (1987-present) HatePlow
Josh Gibbs - Bass (2017-present) Swamp Gas, Thrash or Die, Alphanumeric, ex-Solstice
Ron Parmer - Drums (2020-present) Amon, Bloodmessiah, Brutality, Catalysis, Insatanity, Perdition Temple, Cruciamentum (live), ex-Kerasphorus, ex-Angelcorpse (live)
▼ Byli muzycy
Dave X - Bass
Greg St. John - Bass ex-Leviathan, ex-Solstice
Scott O'Dell - Bass ex-Down the Drain
Joe Schnessel - Drums ex-Hellwitch
Jason Hagan - Guitars
Jason Blachowicz - Bass (1987, 1991-1997, 2005-2007, 2010-2016), Vocals (lead) (1995-1997) ex-Divine Empire, ex-Murder 101, ex-Masticator, ex-Wykked Wytch (live), ex-Murder Suicide
Mark van Erp - Bass (1987-1990) ex-Cynic, ex-Monstrosity, ex-Solstice
Mark Simpson - Drums (1987-1991)
Dennis Kubas - Drums (1987)
Jon Rubin - Guitars (1987-1990, 1993-1996, 2005-2008) ex-HatePlow, ex-Monstrosity, ex-Elysium, ex-Paramoure
Jim Nickles - Guitars (1987) Hellcannon, ex-Vile Vindiction, ex-Hellwitch, ex-Tirant Sin (live)
Brett Hoffmann - Vocals (lead) (1987-1993, 1998-2001, 2006-2016) (R.I.P. 2018) ex-Fire for Effect, ex-Silent Death, ex-Down the Drain
Lee Harrison - Drums (1989) Monstrosity, Terrorizer, Lavoizen, ex-Atheist, ex-Obituary (live), ex-Midnight, ex-Submission
Jeff Juszkiewicz - Guitars (lead) (1991) Let the Night Roar, ex-Leviathan, ex-Tualatin, ex-Demonaut, ex-Sons of Tonatiuh
Alex Marquez - Drums (1992-1994) Create a Kill, Excessive Bleeding, Pessimist, Solstice, Wreck-Defy, Righteous Pigs (live), Murder Suicide, ex-Wreckage, ex-Brutality, ex-Cephalic Carnage, ex-Demolition Hammer, ex-Dethroned, ex-Hellwitch, ex-Hypgnostic, ex-Resurrection, ex-The Mortuary Society, ex-Thrash or Die, ex-Sargon, ex-Antagonized, ex-Divine Empire, ex-Anger
Rob Barrett - Guitars (1992, 1998-2005) Cannibal Corpse, Drakkara, ex-Eulogy, ex-HatePlow, ex-Solstice, ex-Monstrosity (live), ex-Tirant Sin (live), ex-Dark Deception, ex-Roadrunner United
Larry Hawke - Drums (1993) (R.I.P. 1997) ex-Hanus, ex-HatePlow
Dave Culross - Drums (1995, 1998-2001, 2003-2004, 2007) ex-Disgorged, ex-Malebolgia, ex-HatePlow, ex-Malecoda, ex-Pyrexia, ex-Suffocation, ex-Incantation (live), ex-Mortician (live)
Derek Roddy - Drums (1996-1997) Fire for Effect, Menace, Serpents Rise, The Deboning Method, The Great Die, Nader Sadek (live), ex-Aurora Borealis, ex-Blotted Science, ex-Gothic Outcasts, ex-Hate Eternal, ex-Council of the Fallen, ex-Internecine, ex-Divine Empire, ex-Today Is the Day
John Paul Soars - Guitars (1997) ex-Burner, ex-Paingod, ex-Wynjara, ex-Raped Ape, ex-Divine Empire
Gordon Simms - Bass (1998-2005)
Kyle Symons - Vocals (lead) (2001-2006) Upon Infliction, ex-Sickness, ex-HatePlow
Justin DiPinto - Drums (2002-2003, 2014-2016) High Reeper, Waco Jesus, ex-Evil Divine, American Blood Cult, ex-Insatanity, ex-Mortal Decay, ex-Pyrexia, ex-Seeds of Perdition, ex-Sapremia (live), ex-Divine Rapture
Tony Laureano - Drums (2003) Insidious Disease, Naphobia, The Berzerker (live), Devil's Highway, Sanctification, ex-Aurora Borealis, ex-Brujeria, ex-Devolution, ex-Eulogy, ex-Nidingr, ex-Nile, ex-1349 (live), ex-All That Remains (live), ex-Belphegor (live), ex-Dimmu Borgir (live), ex-Kult ov Azazel (live), ex-Megadeth (live), ex-Nachtmystium (live), ex-Skeletonwitch (live), ex-The Black Dahlia Murder (live), ex-Acheron, ex-Angelcorpse, ex-Astaroth
Marco Martell - Bass (2007-2008), Guitars (2007-2010) Deadhand System, Glacier, ex-Morbid Saint, ex-Kult ov Azazel (live), ex-Vader (live), ex-Against the Plagues, ex-Divine Empire
Fabian Aguirre - Drums (2007-2010) Exterminance, Synapticide, ex-Angel Negro, ex-Infernaeon (live), ex-MistyFate, ex-Abysmal
Gio Geraca - Guitars (lead) (2009-2016) Evil Amidst, Fire for Effect, Upon Infliction, ex-Crucifeast, ex-Wykked Wytch, ex-Ashes of Ares (live), ex-Murder Suicide
Gus Rios - Drums (2010-2014) Create a Kill, Evil Amidst, Gruesome, Upon Infliction, ex-Impure, ex-Sickness, ex-Divine Empire, ex-Manntis, ex-Resurrection, ex-Murder Suicide
Philip Cancilla - Drums (2017-?) HatePlow, Incinerate, Primitive Brutality, Hank Williams III (live), Intimidation, Nocturnal Wind, Tristram, ex-Disfiguring the Goddess, ex-Narcotic Wasteland, ex-Bits of Gore (live), ex-Misericordiam, ex-Zorakarer
Lee Wollenschlaeger - Guitars, Vocals (2017-2020) ex-Imperial Empire, ex-Throne of Nails, ex-DieVersion, ex-City Under Siege
▼ Muzycy koncertowi
Peter Tägtgren - Guitars (1988) Hypocrisy, Pain, ex-The Abyss, Lindemann, ex-Bloodbath, ex-Lock Up, ex-Marduk (live), ex-War, ex-Conquest, ex-Roadhouse Diet, ex-Seditious, ex-E-Type (live)
Tony Laureano - Drums (1997) Insidious Disease, Naphobia, The Berzerker (live), Devil's Highway, Sanctification, ex-Aurora Borealis, ex-Brujeria, ex-Devolution, ex-Eulogy, ex-Nidingr, ex-Nile, ex-1349 (live), ex-All That Remains (live), ex-Belphegor (live), ex-Dimmu Borgir (live), ex-Kult ov Azazel (live), ex-Megadeth (live), ex-Nachtmystium (live), ex-Skeletonwitch (live), ex-The Black Dahlia Murder (live), ex-Acheron, ex-Angelcorpse, ex-Astaroth
Ariel Alvarado - Drums (2002-2003) ex-Draconis, ex-Wreaking Havoc, ex-Scrapmetal, Diatomicus, ex-Coffin Texts
David Kinkade - Drums (2006) ex-Borknagar, ex-Insatanity, ex-Soulfly, ex-Arsis (live), ex-Council of the Fallen, ex-D.O.T.A.C., ex-Kastasyde, ex-Divine Empire, ex-Monarch
Gus Rios - Drums (2007) Create a Kill, Evil Amidst, Gruesome, Upon Infliction, ex-Impure, ex-Sickness, ex-Divine Empire, ex-Manntis, ex-Resurrection, ex-Murder Suicide
Deron Miller - Guitars (2008) World Under Blood, 96 Bitter Beings, Foreign Objects, ex-CKY, ex-oiL
Rob Barrett - Guitars (2008) Cannibal Corpse, Drakkara, ex-Eulogy, ex-HatePlow, ex-Solstice, ex-Monstrosity (live), ex-Tirant Sin (live), ex-Dark Deception, ex-Roadrunner United
Gio Geraca - Bass (2009-2010) Evil Amidst, Fire for Effect, Upon Infliction, ex-Crucifeast, ex-Wykked Wytch, ex-Ashes of Ares (live), ex-Murder Suicide
John Cooke - Bass (2011-2012), Guitars (2011-2012) Corrupt Moral Altar, Out for Blood, Venomous Concept, Vicious Bastard, War of the Second Dragon, Anaal Nathrakh (live), Napalm Death (live), ex-The Atrocity Exhibit, ex-Iron Witch
Sean Martinez - Bass (2011) Decrepit Birth, Muldrotha, Sleepless Empire, ex-Atheist, ex-Rings of Saturn, ex-Decapitated (live)
James Walford - Guitars (2011) Vicious Bastard, War of the Second Dragon, Anaal Nathrakh (live), ex-Deadweight
Kevin Peace - Bass (2013) ex-Vile Vindiction, ex-Rate of Decay, ex-Manic Jasper
Dyskografia:
1987 - Demo [demo]
1989 - Live Demo [demo]
1989 - Demo I [demo]
1990 - Demo 1990 [demo]
1991 - The Ten Commandments
1992 - Retribution
1993 - Live [demo]
1993 - Stillborn
1994 - Live Death [split]
1995 - Eternal
1996 - Joe Black [kompilacja]
1997 - In Cold Blood
1998 - The Fine Art of Murder
2000 - Manifestation [kompilacja]
2000 - Envenomed
2002 - The Will to Kill
2003 - The Best of Malevolent Creation [kompilacja]
2004 - Far from the Sun / The Audio Injected Soul / Warkult [split]
2004 - Retrospective [kompilacja]
2004 - Warkult
2004 - Conquering South America [live]
2007 - Doomsday X
2008 - Live at the Whisky a Go Go [live]
2008 - The Will to Kill + Warkult [kompilacja]
2008 - Lost Commandments [video]
2009 - Essentials [kompilacja]
2010 - Invidious Dominion
2010 - Australian Onslaught [live]
2011 - Death from Down Under [video]
2015 - Dead Man's Path
2018 - Mandatory Butchery [single]
2018 - Decimated [single]
2019 - Release the Soul [single]
2019 - The 13th Beast
2019 - Memories of a Beast [kompilacja]
2019 - Rebirth/Live [live]
2019 - The Complete Roadrunner Albums [kompilacja]



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ma ... eation/175
BC: https://malevolent1.bandcamp.com/music
BC: https://malevolentcreationhhr.bandcamp.com/music
FB: http://www.facebook.com/malevolentcreation
Metal ma mieć włochate jaja a nie jakieś symfoniczne cycki

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#2

yog 7 lata temu

Tego Dead Man's Path dało się słuchać, ale gdyby nie nostalgia to dziesiątki płyt lepszych w gatunku by się znalazło z tamtego roku.

Debiucik to natomiast pierwszoligowy death/thrash z zajebistym wokalem i srogimi hiciorami.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#3

Vortex 7 lata temu

Po dziś dzień lubię włączyć sobie tych weteranów i fakt ostatnia płytka dała radę i być może doczekamy się już niedługo kolejnego dobrego materiału.
"Between Shit and Piss we are Born"
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#4

deathwhore 7 lata temu

Dwie pierwsze to absolutny kult który zabija mnie ziewaniem. Potem lubię tak umiarkowanie, wreszcie Fine Art of Murder lubię bardzo, ale to kwestia sentymentu, bo to jedna z pierwszych płyt z death metalem jakie poznałem. I tyle, do tego tow. Fasciana to straszny fantasta zmyślający historie na temat swojego rzekomego bohaterstwa, co dodatkowo zniechęca do słuchania.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Rattlehead
Moderator globalny
Posty: 142
Rejestracja: 7 lata temu

#5

Rattlehead 7 lata temu

deathwhore pisze:I tyle, do tego tow. Fasciana to straszny fantasta zmyślający historie na temat swojego rzekomego bohaterstwa, co dodatkowo zniechęca do słuchania.
Chodzi o incydent związany z napadem na sklep? Faktycznie pana muzyka chyba trochę fantazja poniosła :D

Abstrahując od tego słucham dwóch pierwszych płyt które uwielbiam i ostatniego albumu który w mojej ocenie daje radę i pozwala optymistycznie patrzeć na przyszłość Malevolent Creation.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#6

deathwhore 7 lata temu

No dokładnie. W temacie dwóch pierwszych płyt - jak byłem sporo młodszy to sobie wciskałem te płyty na siłę starając się przekonać samego siebie, że mi się podobają. Nic z tego. Może wokal faktycznie mocarny, kilka refrenów naprawdę dobrych, trochę fajnych riffów, owszem, jest. Ale jako całość przydługie, bez zdrowego jebnięcia. Więcej w tym kultu niż faktycznie zajebistej muzyki.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#7

Ryszard 7 lata temu

Też tak miałem. Retribiuszyn stilborn komandments bardzo chciałem lubieć. Na pierwszy rzut ucha i oko niby pierwsza liga. Na poważnie to wierzę że ich lepsze momenty to sprawa przypadku. W kapeli pamiętam od zawsze panował personalny młyn a od Eternal czy In Cold Blood nawet nie sprawdzam ich nowych wydawnictw.

M. Creation: Przereklamowany średni wtórny.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#8

Zsamot 7 lata temu

Grają rzetelnie na żywo. To tak in plus.

Personalnie to sobie odpuszczę, bo załamują mnie, wywiady też często koszmarnie.

Nie załapałem się na ich początki u kumpli, bo koleś co ich miał, nie pożyczał kaset, a nie było kasy, by wszystko kupić. No i odsłuchy tylko u niego przy alko.

Po latach kupiłem debiut i dwójkę na CD, no i powiem szczerze, że fajnie się słucha. Taka podróż w czasy, gdy Roadrunner był moją ulubiona wytwórnią, a Sepultura "Arise" biblią. ;)

Późniejsze albumy to taki zbiór płyt, które są po prostu średnie. Czasem mam na ich granie ochotę, by potem uznać, że możemy od siebie odpocząć. ;)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#9

Pioniere 7 lata temu

Obrazek

Fire For Effect Lineup:
Bret Hoffman (ex-Malevolent Creation) - Vocals
Tony Choy (Atheist, ex-Pestilence, ex-Cynic,) - Bass
Mike Smith (ex-SUFFOCATION) - Drums
Gio Geraca (ex-Malevolent Creation) – Guitar
Jestem ciekaw ten nowej formacji, szczególnie z uwagi na udział w niej Mike Smitha - jednego z mych ulubionych brutalnych perkusistów, który ostatnimi laty jakoś niewiele się muzycznie udzielał.

Tak wypowiada się o muzie gitarzysta Gio "fans can expect something very different from the members' previous output but that the sound will remain quite epic and extreme with more of a Nordic atmosphere".

Mam nadzieję, że nie będzie to jakieś tam melo-techniczne göteborskie pitolenie, tylko kawał solidnego Death Metalu z zatęchłej krypty, jak na hołdujące nordyckim tradycjom hordy przystało.
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#10

EdusPospolitus 7 lata temu

Ze składu "Death Man's Path" pozostał już tylko Phil Fasciana...co się z tym zespołem dzieje?!
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#11

Nucleator 6 lata temu



Nowa płyta w przyszłym roku, z Lee Wollenschlaegerem na wokalu. Ostatni album był średni, mimo wszystko sprawdzę, bo pierwsze dwa albumy mieli zajebiste!
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#12

EdusPospolitus 6 lata temu

Pamiętam jeszcze jak dosyć niedawno gdy wydawali "Dead Man's Path", Phil Fasciana zarzekał się, że bez Jasona Blachowicza i Bretta Hoffmanna nie będzie już dalszej działalności Malevolent Creation :D

No cóż, pozostaje czekać na nowy album, zobaczymy co z tego będzie.
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#13

Vortex 6 lata temu

Nucleator pisze:
6 lata temu
Ostatni album był średni, mimo wszystko sprawdzę, bo pierwsze dwa albumy mieli zajebiste!
Mnie się podobał "Dead Man's Path", dlatego tym bardziej czekam na świeży wywiew.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#14

yog 6 lata temu

W 2018 nowa płyta, pewno wszyscy czekają z zapartym tchem.

Jakiś randomowy fragment demo do płyty (4+ minuty):

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#15

yog 5 lata temu

Nie żyje Brett Hoffman, wokalista na najważniejszych płytach Malevolent Creation, w tym autor zajebistych wokali z debiutu. Zmarł na raka.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#16

HUMAN 5 lata temu

nie mam słów, pieprzona prawda
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#17

yog 5 lata temu

Nowa płyta nagrana. Premiera The 13th Beast - bo taki tytuł nosić będzie krążek - na początku 2019 roku pod banderą Century Media.

Skład zespołu prezentuje się w tym momencie następująco:

Phil Fasciana - Guitar
Lee Wollenschlaeger - Vocals/Guitar
Phil Cancilla - Drums
Josh L. Gibbs - Bass
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Astral
Fallen Angel Of Doom
Posty: 336
Rejestracja: 5 lata temu

#18

Astral 5 lata temu

Przesłucha się, ale ten zespół to przykład zmarnowanego potencjału. Mieli zadatki, by być wymienianym jako jedni z największych w świecie death metalu choćby obok Deicide, to spieprzyli sobie szansę, wydając gniota Stillborn. Potem już było za późno, by cokolwiek zmienić, a ostatnie płyty to po prostu dobre rzemiosło. I tyle, na efekt wow i opad szczęki nie ma co liczyć.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#19

yog 5 lata temu

Musieli jednak sprzedać odpowiednią ilość płytek w międzyczasie, skoro Century Media ich wciąż zawzięcie wydaje ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#20

EdusPospolitus 5 lata temu

Nowy album Malevolent Creation ukaże się 18 stycznia 2019 roku, a tu okładka do "The 13th Beast" i lista utworów:

Obrazek

1. End the Torture
2. Mandatory Butchery
3. Agony for the Chosen
4. Canvas of Flesh
5. Born of Pain
6. The Beast Awakened
7. Decimated
8. Bleed Us Free
9. Knife at Hand
10. Trapped Inside
11. Release the Soul
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#21

Czit 5 lata temu

Kogoś jeszcze obchodzi ta kapela??!!
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#22

HUMAN 5 lata temu

TAK
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#23

yog 5 lata temu

Tego typu kapele to chyba teraz jadą na tym, że większość tych osób, które mają 12 ich płyt kupi i 13 bestię, a i przy okazji mają na tyle legendarny status, że z młodziaków parę osób usłyszy pierwszy raz i się zapozna, choćby i z bdb, choć może nieco drugoligowym debiutem. Tak to się teraz kręci chyba, w Stanach to oni kiedyś musieli dużo płyt nasprzedawać, tak sobie myślę.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#24

Hajasz 5 lata temu

Ja mam tylko jedną płytę a pozostałych nawet nie słyszałem.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
pampa
Master Of Puppets
Posty: 148
Rejestracja: 6 lata temu

#25

pampa 5 lata temu

Mnie ostatnia płyta się podoba zobaczymy posłuchamy!!!
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#26

EdusPospolitus 5 lata temu

Też jestem raczej dobrej myśli, nie mam wobec nich zbyt wygórowanych oczekiwań, wystarczy że utrzymają poziom "Dead Man's Path"
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#27

EdusPospolitus 5 lata temu

Jest i nowy kawałek - "Mandatory Butchery". Całkiem im dobrze wyszedł trzeba przyznać.

I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#28

HUMAN 5 lata temu

Malevolent Creation = Death Metal

czekam na pełny album
Awatar użytkownika
amoncarcass
Posty: 9
Rejestracja: 5 lata temu

#29

amoncarcass 5 lata temu

Cieszy mnie nowy wyziew Malevolentów i na pewno znajdzie się dla nich miejsce na półce.
!!! METAL FOREVER !!!
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#30

EdusPospolitus 5 lata temu

Kolejny mocny strzał:

I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Astral
Fallen Angel Of Doom
Posty: 336
Rejestracja: 5 lata temu

#31

Astral 5 lata temu

Po dwóch odsłuchach wrażenia jak najbardziej pozytywne: jest mniej przebojowo, a więcej ognia i intensywności. Dobre brzmienie, fajne wokale, riffy ok, może tylko niektóre kawałki obciąłbym o jakąś minutkę. Ale jako całość jak najbardziej w porządku.
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#32

EdusPospolitus 5 lata temu

Popieram co wyżej napisane. Razem z dwoma poprzednimi warto przesłuchiwać.
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#33

deathwhore 5 lata temu

Spoko numer pan fantasta napisał.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#34

yog 5 lata temu

Drugie oficyjalne wideo:



Jak dla mnie dość nudno :(
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#35

Czit 5 lata temu

Ani dobra, ani zła ta nowa płyta. Raz czy dwa można puścić do browarka, ale niewiele poza tym. Chociaż oddam im to, że to i tak w chuj lepsze niż ostatni wysryw Deicide.
Jak wyjdzie nowy Vader to będzie to będą mieli konkurenta.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6137
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#36

Vexatus 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Jak dla mnie dość nudno :(
Straszna nuda... Bardzo lubię (czy może raczej lubiłem) ten zespół, ale niestety taka prawda. Poza tym wygląda to jak klip nakręcony po linii najmniejszego oporu, byle tylko logotypy producentów aktualnie reklamowanego sprzętu i nazwy odpowiednich zespołów na t-shirtach były wystarczająco widoczne... Szczerze mówiąc/pisząc - jeśli już mam słuchać kawałków, które mogę bez problemu odegrać z pamięci po jednym przesłuchaniu, to już wolę słuchać prymitywnych Raw BMów i grindcore'owych wypierdów, bo może i są kwadratowe i przewidywalne, ale przynajmniej mają pierdolnięcie.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#37

Vortex 5 lata temu

Właśnie wleciało na dysk, będzie słuchane, szału się nie spodziewam, a okładka.....
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#38

yog 5 lata temu

Pewnie ktoś za flaszkę po znajomości zrobił okładkę, a Wy narzekacie ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6137
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#39

Vexatus 5 lata temu

Nie wiem dla Was, ale dla mnie okładka to (w większości przypadków, kiedy nie jest integralną częścią konceptu płyty) kwestia niezbyt istotna, ale to co zostało pokazane powyżej to już jak najbardziej. No i wygląda to tak jak wygląda...
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#40

Vortex 5 lata temu

No pewnie że to drugorzędna sprawa, ale czy nie jest miło dla oczu, jak jakiś ładny obrazek muzykę zdobi, a nie jakieś potwory młoty.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#41

Vortex 5 lata temu

Łe kurde spodziewałem się nudy i trochę flaków z olejem wyciskanymi na siłę, a tutaj dostaję całkiem niezły death metal. Na początku tak na siłę się opierałem, że to nic nie warte granie, a tutaj nic bardziej mylnego. Jedyne co na tej płycie jest nudne i monotonne, to wokale. Reszta daje naprawdę sporo frajdy, dobre riffska, które składają się w całkiem zgrabne kompozycje. Mi się podoba ten album (heheh nawet okładka nie wydaje się już tak obrzydliwa), oczywiście to nic odkrywczego ale zabawa jest spoko.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#42

Nucleator 5 lata temu

A ja odwrotnie - no niestety, to kolejny przeciętniak, jakich sporo na dzisiejszym poletku death metalowym. Chwilę po przesłuchaniu w głowie zostały mi może z 2-3 riffy, a cała reszta wypadła zaraz po zakończeniu odsłuchu. Szkoda tym bardziej, że na pierwszych dwóch płytach za sprawą takich cudeniek jak Slaughter of Innocence, The Coldest Survive, Sacrificial Annihilation czy Injected Sufferage nieśli zagładę i armageddon.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
pitbull
Master Of Reality
Posty: 220
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Rzeszów

#43

pitbull 5 lata temu

Pytanie tylko, czy to jest nadal Malevolent, bo jeden gitarzysta jeszcze wiosny nie czyni, choć może się mylę.
KRZYSZTOF KAROŃ: www.historiasztuki.com.pl www.wiedzaspoleczna.pl kanał www.youtube.com/HISTORIASZTUKI2011 oraz czwartkowe programy z Krzysztofem Karoniem o 19:00 w telewizji wRealu24.pl https://www.youtube.com/channel/UCiwsDg ... Q/featured
Awatar użytkownika
gervantusarz
Posty: 43
Rejestracja: 7 lata temu

#44

gervantusarz 4 lata temu

Wg mnie ostrzejsza i intensywniejsza od poprzedniej, chyba trochę lepiej 7/10 :?:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#45

yog 3 lata temu

Zespół opuścili:

Philip Cancilla - Drums (2017-2020) Bits of Gore, Primitive Brutality, Hank Williams III (live), Intimidation, Nocturnal Wind, Tristram, ex-Disfiguring the Goddess, ex-Narcotic Wasteland, ex-Zorakarer, ex-Misericordiam, ex-I, Enclave
Lee Wollenschlaeger - Guitars, Vocals (2017-2020) Imperial Empire, Throne of Nails, ex-DieVersion, ex-City Under Siege

Miejsce perkusisty zajął, znany z Perdition Temple:

Ron Parmer - Drums (2020-present) Amon, Bloodmessiah, Brutality, Catalysis, Insatanity, Perdition Temple, Cruciamentum (live), ex-Kerasphorus, ex-Angelcorpse (live)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#46

EdusPospolitus 3 lata temu

Ten zespół jest skazany na zmiany w składzie jak widać xd

Teraz tam na woksach/gitach jest Ryan Taylor.
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#47

HUMAN 3 lata temu

Pamiętam Jego wokale w Solstice , pasuje do MC. Zresztą Fascianie pasują zmiany w składzie i trzeba to zaakceptować , albo nie słuchać .
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#48

Zsamot 3 lata temu

Ten band to jak Annihilator. stały jest tylko lider, reszta to karuzela z etatami. Dawno przestałem to śledzić. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#49

deathwhore 3 lata temu

HUMAN pisze:
3 lata temu
Pamiętam Jego wokale w Solstice , pasuje do MC. Zresztą Fascianie pasują zmiany w składzie i trzeba to zaakceptować , albo nie słuchać .
Ja mam dziwne wrażenie, że to raczej kolejnym ludziom średnio pasuje granie z Fascianą, ale to tylko moje gdybanie.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#50

yog 3 lata temu

Made claims that on the afternoon of Friday, July 3rd, 2009, he was shot at during a convenience store robbery, but escaped injury. He also claimed he had taken the gun and shot the robber twice, killing him. These claims were disputed by the police department, insisting no such incident took place. The only records the police had on Fasciana was a domestic dispute involving a female on April 1st, 2009.
Fajny gościu musi być.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Death Metal”