Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Re: Pestilence

#101

Hajasz 5 lata temu

W lutym Hammerheart Records wydaje arcydzieło death metalu album Consuming Impulse na winylu z okazji stuknięcia 30 lat od wydania albumu.

Nie byłoby w tym nic oryginalnego, gdyby nie fakt, że wydanie to ma mieć oryginalną pierwszą wersję okładki, która nie przeszła przez cenzurę.

http://www.hammerheart.com/consuming-im ... order-now/
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#102

yog 5 lata temu

Only mrówki są real. To wyszło góra 2 lata temu na czarnym winylu i ze 3 miechy temu w boxie picture disków :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#103

Pioniere 5 lata temu

Szykuje się fajne wznowienie, gdzie dodatkowo na drugim lp otrzymamy niepublikowany live z okresu Consuming Impulse :)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#104

yog 5 lata temu

Paker zapowiada nowy album - Exitvm, który planują wydać sami, na rok 2020.

Taka śmieszna graficzka do tego:

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#105

EdusPospolitus 5 lata temu

Oj szykuje się dzieło na miarę "Doctrine" lub "Obsideo" tak wnioskując po tej zacnej grafice :D
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#106

Lis 5 lata temu

Czarna dziura/most E-R, lubię fizykę teoretyczną, pewnie okładka zmieni się jeszcze nie raz.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#107

Zsamot 5 lata temu

Ale chyba ten koszmarek godzien gier na Atari 800XE to chyba tylko robocza okładka?
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#108

yog 5 lata temu

To przecież nie jest żadna okładka, lol :D

Tak se wkleił obrazek, coby uwagę przyciągało w mediach społecznościowych przy ogłaszaniu prac. Jak widać się udało ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#109

Zsamot 5 lata temu

Proszę mnie tu nie denerwować zatem. ;)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#110

CzłowiekMłot 5 lata temu

Nie rozumiem zarzutów odnośnie "Doctrine". Konkretny materiał, najlepszy z tych po reakyywacji. "Obsideo" zaiste do zaorania. Ostatni również mną nie wstrzasnal i czekam na poprawę.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#111

yog 5 lata temu

Ostatni album bardzo spoko jest, tylko słuchałem ze 2 razy i zupełnie o nim zapomniałem, a jakoś jak widzę okładkę to bardziej mi się chce starego Pestilence słuchać, niż akurat jego (bo okładka bardzo moim zdaniem fajna).
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
ptrknknc
Master Of Puppets
Posty: 173
Rejestracja: 5 lata temu

#112

ptrknknc 5 lata temu

Z jednej strony szanuję, z drugiej śmieszy mnie, że Mameli wciąż używa tego starego logo, które do jego planetek i innych cipstw kompletnie (moim zdaniem) nie pasuje, co na grafice promocyjnej widać dobitnie. Pestilence z Van Drunenem bardzo lubię, bez niego nie lubię, nie trafia do mnie za cholerę. A kiedyś nawet nie lubiłem Asphyx za odejście Van Drunena z tego zespołu.
Prawda to Metal. I piwko.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#113

yog 5 lata temu

Dlatego Ci logo nie pasuje, że nie lubisz :P Zajebiste jest i zajebiście wygląda tak na Testimony, jak i Spheres. Pasuje na tych płytach, dodałbym, idealnie :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#114

CzłowiekMłot 4 lata temu

ptrknknc pisze: Z jednej strony szanuję, z drugiej śmieszy mnie, że Mameli wciąż używa tego starego logo, które do jego planetek i innych cipstw kompletnie (moim zdaniem) nie pasuje
Jestem w stanie zrozumieć, że Sfery nie trafiają w skostniałe gusta, ale "Hadeon" to już standardowe, choć - moim zdaniem - nużące granie.

Liczę na to, że w 2020 roku mistrzu M. zaprezentuje coś lepszego niż na dwóch ostatnich płytach.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#115

EdusPospolitus 4 lata temu

Kolejne zmiany w składzie Pestilence. Nowym gitarzystą w kapeli został Rutger van Noordenburg.
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#116

yog 4 lata temu

No to teraz już prawie że holenderski zespół znowu, a nie rumuński :) Swoją drogą, czy tylko mi Mameli wygląda jak lider Boys? ;)

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#117

EdusPospolitus 4 lata temu

Obrazek

Mameli powinien trochę poogarniać jak funkcjonują internety xD

Edit: dokładniej to chodzi o post poniżej :D

Obrazek
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#118

yog 4 lata temu

Pestilence w Agonia Records.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#119

Pioniere 4 lata temu

Będą może taniej reedycje sprzedawać? Ja już mam, co chciałem, ale może ktoś.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#120

yog 4 lata temu

I tak dość tanie, winyle 4 pierwszych po 75 spoko idzie nabyć, a jak coś to ten box picture Prophetic revelations (1987-1993) jest w emp-shop.pl za 296 zł ;p Nie wiem jak CD :D No, chyba, że mówisz o innych płytach ;p
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#121

Pioniere 4 lata temu

Nie pisałem o sobie, mnie już nic od nich nie interesuje. A ceny zawsze mogą być niższe np. 45 - 55 zł za winyl :D
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#122

EdusPospolitus 4 lata temu

Tracklista do nadchodzącego albumu!!!!!

Obrazek

Mameli chyba coś ostatnio polubił literkę "v" ;)
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#123

yog 4 lata temu

Bo to pewnie powrót do czasów Consvming Impvlse, a przede wszystkim Mallevs Maleficarvm, sądząc po języku tytułów. A przynajmniej tak ma wyglądać.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#124

EdusPospolitus 4 lata temu

Mix tych dwóch albumów w nowej oprawie byłby ciekawy, ale zobaczymy jak wyjdzie.
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#125

HUMAN 4 lata temu

@ Yog to by było zajebiscie , szybko , agresywnie bez brania jenców .
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#126

yog 4 lata temu

Jakaś forma wspominkowa jest na pewno, bo grają całe Consvming Impvlse ;)

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#127

Pioniere 4 lata temu

...grają całe Consvming Impvlse
Super.

O widzę plakacik stylizowany pod słynny gore horror klasy C Holocausto Canibal.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#128

Zsamot 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Pestilence w Agonia Records.
Ostatni album nie jest zły. Mocno go osłuchałem, tendencja zwyżkowa porównując do albumów po powrocie do grania. Klasyczne oczywiście poza zasięgiem.


Fajnie, ze Agonia daje radę i cały czas wydaje. Może i nie najwyższą półkę, ale magia nazwy nadal działa.

Ja chętnie bym ich na żywo zobaczył.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#129

Canidia 4 lata temu

Wow, sama bym wiele dała żeby ich na żywo zobaczyć, szczególnie, że "Consuming Impulse" to jeden z moich ulubionych dm albumów. Uwielbiam tę wściekłość, klasyczne brzmienia i szaleńcze wokale w stylu Autopsy i Obituary. Ciekawe, czy zajrzą do Polski.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#130

Pioniere 4 lata temu

Jak widać na powyższym plakacie to jednak trasa z Consuming Impulse przeznaczona jest wyłącznie na rynek latynoamerykański.

BTW. to również moja topowa płyta w DM-u.
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#131

Canidia 4 lata temu

Tak, to widzę, ale można zawsze liczyć na to, że w przyszłości zrobią również trasę po Europie ;)
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#132

deathwhore 4 lata temu

A ja bym chyba nie chciał, co oni mają wspólnego z takim graniem właściwie od 1991? Kto zrobi wokale jak van Drunen?
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#133

Pioniere 4 lata temu

Pożyczą se na trasę wszech możnego Roggę Johanssona. On jak chce to potrafi robić bardzo zbliżone wokale do van Drunenna, a przy okazji załatwią sprawę wczucia się w dawny klimat, gdyż szalony Szwed cały czas na wczuciu w temat OS DM-li.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#134

yog 4 lata temu

Podobnież:

Obrazek

Consvming Impvlse set.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#135

Canidia 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Podobnież:

Obrazek

Consvming Impvlse set.
To jest news dnia dla mnie.

PS. serio jestem wiedźmą chyba :D
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#136

yog 3 lata temu

Kolejny album Pestilence, Exitivm ukaże się w Agonii 25 czerwca 2021.

Obrazek

Najebane wariantów, jak to w Agonii: https://exitivm.com/

Tracklista:
1. In Omnibvs (Intro)
2. Morbvs Propagationem
3. Deificvs
4. Sempiternvs
5. Internicionem
6. Mortifervm
7. Dominatvi Svbmissa
8. Pericvlvm Externvm
9. Inficiat
10. Exitivm
11. Immortvos
12. Personatvs Mortem (Outro)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#137

Pan Efilnikufesin 3 lata temu

Skarpety by jakieś jeszcze dali. Albo chociaż maseczkę.
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#138

EdusPospolitus 3 lata temu

Fajno fajno, ostatnia była bardzo dobra jak na ten ich comeback.
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#139

yog 2 lata temu

Zaraza nadaje z Czarnobyla Morbvs Propagationem:



Zaczyna się riffem jak ze Spheres zajebanym (Mind Reflections?) no i reszta też ten sam styl. Haha w 3/4 też podegrane na gitarce jak cover samego siebie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#140

EdusPospolitus 2 lata temu

Ale lepiej to brzmi niż na "Hadeonie" (zwłaszcza bas) i jakby żywiej? :D
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#141

Pan Efilnikufesin 2 lata temu

Mi pasuje.Jesli reszta piesni na plycie bedzie w takim klimacie to kupie i pochwale.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#142

Kozioł 2 lata temu

Led Zep wylaczone, sluchamy.............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................Spoko.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1662
Rejestracja: 6 lata temu

#143

porwanie w satanistanie 2 lata temu

Sam nie wiem. Jest tam taki moment, że zabrzmiało mi to jakby Dimmu Borgir kowerowało "Spheres".
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#144

Pan Efilnikufesin 2 lata temu

porwanie w satanistanie pisze:
2 lata temu
Sam nie wiem. Jest tam taki moment, że zabrzmiało mi to jakby Dimmu Borgir kowerowało "Spheres".
Prosze Cie.................................!!!!
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#145

Pan Efilnikufesin 2 lata temu

Mozna se juz zamawiac nowy material: https://shop.season-of-mist.com/band/pestilence/
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#146

CzłowiekMłot 2 lata temu

Nowy utwór jest dobra przystawką przed solidnym daniem głównym. Dobry memelicore. Oby tak dalej!
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#147

yog 2 lata temu

Pan Efilnikufesin pisze:
2 lata temu
Mozna se juz zamawiac nowy material: https://shop.season-of-mist.com/band/pestilence/
Od dawna można, u wydawcy, w Polsce, a nie w Season of Mist.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pampa
Master Of Puppets
Posty: 148
Rejestracja: 6 lata temu

#148

pampa 2 lata temu

Bardzo dobry utwór zresztą poprzednia płyta bardzo mi podeszła i cały czas do niej wracam!!
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#149

Pan Efilnikufesin 2 lata temu

yog pisze:
2 lata temu
Pan Efilnikufesin pisze:
2 lata temu
Mozna se juz zamawiac nowy material: https://shop.season-of-mist.com/band/pestilence/
Od dawna można, u wydawcy, w Polsce, a nie w Season of Mist.
W Polsce zamawiam Polska Muzyke.

Pozdrawiam z Éire.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#150

CzłowiekMłot 2 lata temu

Jeśli ktoś jest ciekawy jak gra nowy perkusista z ekipy Memeliego, to proszę:

Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!

Wróć do „Death Metal”