Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

Doombringer

#1

Marduk666 6 lata temu

Obrazek

Obrazek

Poboczny projekt kolesi od Cultes des Ghoules i Bestial Raids. Dziwnym splotem okoliczności znam dopiero od wczoraj, więc na klatę przyjmę wszelkie obelgi. Srogi łomot, bardzo chwytliwe, ale nie jakoś przesadnie hiciarskie granie, porządna hybryda black i death. Mowa o lp, wcześniejszych wydawnictw nie słuchałem i słuchał nie będę gdyż z dostępnością kiepsko, a nie chcę się na darmo podniecać.

Skład:
Old Coffin Spirit - Bass, Vocals Bestial Raids, ex-Cultes des Ghoules
Sepulchral Ghoul - Drums
Tribes of the Moon - Guitars The Psalm, ex-Imperial Hordes, The Dead Creed, ex-Nocturnal Vomit
Medium Mortem - Vocals
▼ Byli muzycy
Pestiferous Preacher - Vocals
▼ Muzycy koncertowi
Nocturnal Persecutor - Guitars Deathlust, Maggoth, Persecutor, ex-Doomster Reich
Dyskografia:
2008 - Primeval Sorcery [demo]
2010 - Abhorrent Dreams of the End [demo]
2011 - Ancient Abominations [kompilacja]
2012 - Sevenfold Pestilence [EP]
2012 - The Darkside's Calling into the Crypts of Oblivion [split]
2014 - The Grand Sabbath



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Do ... 3540259537
BC: https://doombringer.bandcamp.com/music
BC: https://amorfatiproductions.bandcamp.com/music
BC: https://nuclearwarnowproductions.bandcamp.com/music

Tagi:
borsuk
Master Of Puppets
Posty: 158
Rejestracja: 7 lata temu

#2

borsuk 6 lata temu

miałem założyć o nich temat, ale mi się nie chciało :lol:

bardzo lubię, sympatyczna napierdalanka.
Widzew Łódź-Bałuty Pany
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#3

DiabelskiDom 6 lata temu

Sevenfold Pestilence zrywa papę z dachu. Sprawdź sobie tę EPkę a nie pożałujesz. Pełny album również bardzo dobry. I właśnie hiciarski jak cholera, każdy numer od pierwszego przesłuchania jest zapamiętywalny ("Labirynth of Everlasting Fire"). Do tego doskonale wypadają na żywo, sprawdzałem i w Polsce i zagranico.

Ten numer miodek:

Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4602
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#4

TITELITURY 6 lata temu

Poboczny projekt kolesi od Cultes des Ghoules i Bestial Raids.

Dwa minusy dodane do siebie, dają plus. Co sądzę o CdG i BR już chyba wiecie. A tu okazuje się, że panowie potrafią też zagrać porządny metal śmierci. O niebo lepiej, niż te "waraw metalowe" spierdoliny i chuj wie co tam jeszcze. Nastrojowo - grobowo i niegłupio.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#5

Wędrowycz 6 lata temu

Mnie najbardziej pasuje "Ancient Abominations", bo ma mega zajebiste kawałki z mocno piwniczno/jaskiniowym brzmieniem :D epka i pełniak też dojebane. W sumie kapele tworzą częściowo członkowie Kultu Golasów i Bestial Raids, więc o poziom można być spokojnym. W tego typu graniu zdecydowanie czołówka na rodzimej scenie. Poza epką (nie zbieram winyli) mam wymienioną wyżej kompilację i pełniaka. Zdecydowanie pozycje godne polecenia jak ktoś jeszcze nie zna.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#6

yog 5 lata temu

W 2019 roku ma wyjść nowy album Doombringer.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#7

Wędrowycz 5 lata temu

Bdb info, bo już myślałem, że kapela dała sobie spokój.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#8

yog 5 lata temu

Również miałem takie przypuszczenia, a tu jednak.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#9

deathwhore 5 lata temu

Zespół muzyczny to nie piekarnia. Bardzo dobrze, że będzie coś nowego. Ostatnio sobie nawet więcej słuchałem demówek i albumu i tak też sobie myślałem, że dobrze by było. No i jakby przystopowali z CdG, a zajęli się Doombringer i Bestial Raids.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#10

DiabelskiDom 5 lata temu

Dla mnie ekstra news. Doombringer to jeden z moich ulubionych projektów polskich, a akurat raczę się pełniakiem. Przecież tam takie przeboje lecą, że ja nie wiem. Końcówka Vessel Of Gifts na ten przykład, bo akurat na tym etapie krążka jestem.

Co do przystopowania z Cultesami to akurat zgoda, ale z Bestialami aż takiej posuchy nie ma, przynajmniej porównując z bohaterami wątku.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#11

yog 5 lata temu

Walpurgis Fires, bo tak się będzie nazywał drugi album Doombringer, ukaże się wiosną 2019 sumptem niejakiego Nuclear War Now! na LP i CD. Premierze płytki towarzyszyć będą oczywiście zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią 4 polskie koncerty u boku Mgły i Revenge - w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu (odpowiednio od 8 do 11 maja).

Można się domyślać, że wydawnictwo wyjdzie w noc Walpurgii ;)

Edit: Kaseta wyjdzie za sprawką Malignant Voices.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4602
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#12

TITELITURY 5 lata temu

Elektryzezująca wiadomość. Aż sobie do snu puszczę.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Andrzej Oktawa
Master Of Puppets
Posty: 117
Rejestracja: 5 lata temu

#13

Andrzej Oktawa 5 lata temu

I już wiadomo co będzie w czołówce najlepszych albumów metalowych w 2019 roku. Mam nadzieję, że kasetka będzie ładna :3
卐 Show no mercy for the weak, Jesus mother can suck my dick! 卐
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#14

DiabelskiDom 5 lata temu

Myślę podobnie, bo żadnym z dotychczasowych materiałów nie zeszli poniżej doskonałego poziomu.

I nie zgadzam się ze stwierdzeniami typu
TITELITURY pisze:
5 lata temu
Pełniak jakiś taki grzeczny i mniej różnorodny.
wręcz uważam, że ze względu na swoją chwytliwość wyeksponował tę czarcią tajemniczość i sprawił, że bardziej niebezpiecznie wchodzi w serce. Ale z drugiej strony już takie Seven Evil Spirits było przebojowe jak cholera...
Panzer Division Nightwish
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#15

deathwhore 5 lata temu

Nie, no pełniak nie jest już tak obsesyjnie zły i zaczadziały jak te dwie demóweczki. Ja oczywiście mam składaka, bo jednak jestem trochę pozerem.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#16

Wędrowycz 5 lata temu

deathwhore pisze:
5 lata temu
Nie, no pełniak nie jest już tak obsesyjnie zły i zaczadziały jak te dwie demóweczki. Ja oczywiście mam składaka, bo jednak jestem trochę pozerem.
Ja tak samo, przy czym nie uważam się przez to za pozera ;) bo ten to nawet nie wie co to takiego Doombringer. Mimo wszystko zespół dalej siedzi w podziemiu i bardzo dobrze.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#17

yog 5 lata temu

No jak nie wie, jak na koncert Mgły idzie! :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#18

Wędrowycz 5 lata temu

No to wtedy się dowie i może się przestraszy jakie to nieprzyjazne, w stosunku do Mgły, a następnie wejdzie Revenge i zmiażdży pozerów walcem bestialstwa :) w sumie to pewnie i tak kolejność będzie Doombringer, potem Revenge i na koniec w roli headlinera Mgła.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#19

DiabelskiDom 5 lata temu

Będzie pewnie tak jak na ostatniej trasie. Jaram się jak pojebany występem Lvcifyre z Markiem of the Devilem na gościnnym wokalu a tu w tłumu wychodzi mocno hipsterski kolega i mówi "ja pierdolę, ale gówno, idę siku" ;)
Panzer Division Nightwish
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#20

deathwhore 5 lata temu

Pójdę w koszulce Doombringer, bo mam, a co! A ten typ na pewno siku na siedząco poszedł robić.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#21

DiabelskiDom 5 lata temu

Też mam, kupiłem u pewnego nocnego ptaka z uszami. Ale nie zakładam koszulek kapel na koncert tych kapel bo to oznaka bycia wieśniakiem.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#22

yog 5 lata temu

DiabelskiDom pisze:
5 lata temu
Też mam, kupiłem u pewnego nocnego ptaka z uszami. Ale nie zakładam koszulek kapel na koncert tych kapel bo to oznaka bycia wieśniakiem.
Kolega zna doskonale podziemny savoir vivre!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#23

deathwhore 5 lata temu

Jeszcze do niedawna miałem ze 200 metrów do pola kapusty, do dziś mam zaraz koło domu dwa jeziorka. Poza tym jestem też mentalnie jebanym wsiokiem, co sika ludziom do zupy jak się tylko odwrócą.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4602
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#24

TITELITURY 5 lata temu

deathwhore pisze:
5 lata temu
Nie, no pełniak nie jest już tak obsesyjnie zły i zaczadziały jak te dwie demóweczki. Ja oczywiście mam składaka, bo jednak jestem trochę pozerem.
Otóż to. Brzmienie bardziej brudne i jest ciężej. Długo, długo tego nie słuchałem, teraz wróciłem i przy demóweczkach, po metalowemu mówiąc, poczułem piwnicę, zatęchły grób i zdechły drób ( tudzież hałdy martwych dzików ), a długograj już tego klimatu nie utrzymał. Zbyt klarowne to wszystko, zbyt wpadło mi w ucho.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#25

yog 5 lata temu

Płyta w lutym (wg. bandcampa - 20 lutego 2019). Jest pierwszy kawałek promocyjny, Briceia Chants the Spells.

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1661
Rejestracja: 6 lata temu

#26

porwanie w satanistanie 5 lata temu

Fuck, myślałem, że przynajmniej raz coś pierwszy wrzucę :)

Tak czy siak, kawałek zajebisty. Wygląda na to, że poziom zostanie utrzymany.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#27

yog 5 lata temu

Cały album Walpurgis Fires:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#28

deathwhore 5 lata temu

Po pierwszym odsłuchu - jest zajebiście, ale to płyta która nadaje się na odsłuchów wiele. Przyjdzie CD to będzie dokładnie badane. Wielokrotnie, w rozmaitych pozycjach.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4602
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#29

TITELITURY 5 lata temu

Wreszcie znalazłem czas tego posłuchać i jest dobrze, bardzo dobrze. Słychać, że to ludzie z CdG, ale dorzucenie do tego elementów defu daje już inną jakość. Człek odzyskuje wiarę w ten gatunek kiedy słucha takich płyt. Nie powiem, żeby było to granie niebanalne, ale poziom syfu i klimatu, szczególnie w pierwszych utworach, jest tak wysoki, że przyciąga ucho.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Astral
Fallen Angel Of Doom
Posty: 336
Rejestracja: 5 lata temu

#30

Astral 5 lata temu

Posłuchałem i podoba mi się. Mroczne, cmentarne, nastrojowe, czuć wczesną Grecję tu na milę (Varathron, Necromantia itp.). Chore wokalizy, transowe gitary w pozytywnym tego słowa znaczeniu i staroświeckie brzmienie. Jedna z lepszych póki co rzeczy, jakie w tym roku wyszły.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#31

Hajasz 5 lata temu

Jako, że debiut ich był tak zajebisty, że zlałem go ciepłymi jak czango szczynami to postanowiłem dać drugą szansę bo jestem miłosierny.

Wszędzie wokół ochy i achy o nowej płycie no to play i leci. Kurwa pierwszy numer i chwała na wieki Darkthrone bo za starzy i za zimni. Krótko mówiąc otwierający kawałek niesie tę radosną śmierć. Browar stoi a kolejne kawałki to ot zwykły deciorek z odrobiną mroku i wilgoci, która się wydostaje bo brak temu dobrej izolacji. Kult starej greckiej sceny ? Akurat kurwa, gdzie tam szaleństwo Varathron czy rytuały Necromantii ? Na siłę to parę procent da się znaleźć za to ten grecki death metalowy styl to wyraźny Nordor z demówek, Disharmony i obskurny Lemegethon. Siedzę sobie wygodnie w fotelu i leci ten album a ja za chuja nawet pajęczyny na japie nie wyczuwam. Ot fajne granie, można rękami ponapierdalać rytm na oparciach ewentualnie nóżkami poudawać centrale. Dobry album ale nic więcej, dobry album bo w naszym kraju taki death metal to nisza, dobry album bo nie nudzi i można posłuchać kilka razy a nawet zarzucić ostrego kebaba. Ale stawianie go na podium w notowaniach to kompletne nieporozumienie. To taki przykład jazdy kolejką w wesołym miasteczku kiedy na początku mozolnie toczy się na szczyt by chwilę tam pozostać a następnie ostry zjazd w dół.

Szkoda, że raptem jeden kawałek w stylu radosnego Darkthrone się tam znalazł i w dodatku na samym początku bo potem to już wiem, że szary wiruje pył i tylko on mnie nie opuszcza.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#32

DiabelskiDom 5 lata temu

Moje pierwsze wrażenie było takie: Scarlet Evil Witching Black gada po death metalowemu. Po kilku odsłuchach z mp3 czekam na płytę i będę świętował dalej. Niesamowicie bogata płyta, wielowarstwowa.
Panzer Division Nightwish
borsuk
Master Of Puppets
Posty: 158
Rejestracja: 7 lata temu

#33

borsuk 5 lata temu

kozacki ten materiał nowy, galancie się słucha. nie wychodzi od piątku z odtwarzacza.
Widzew Łódź-Bałuty Pany
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#34

yog 4 lata temu

Zajebista ta płyta, nie spodziewałem się, że to tak dobre będzie jako cały album. Skojarzenie z Necromantią jak najbardziej na miejscu - szczególnie ten Samhain Melancholia zdaje się. Rytmy na płycie zajebiste, nie tyle rytualne, co kopulacyjne nawet ;) A może mi tak podeszło, bo w nockę Walpurgii pierwszy raz słuchałem? ;) Atmosfera leśnych tańców i swawoli w blasku płomieni - chwytająca za serce.

W każdym razie - przeleciała od wczoraj z 5-6 razy w asyście innych Doombringerów i chyba mi lepiej leży Walpurgis Fires od The Grand Sabbath, który szczerze mówiąc mnie jakoś nigdy ostatecznie nie rozłożył na łopatki. Sevenfold Pestilence też zajebiste, tam to bardzo dużo Cultesów (drugi kawałek to wręcz kawałek CdG ;)) i klimat gęsty.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#35

DiabelskiDom 4 lata temu

Ja już jakiś czas temu mówiłem, że jeden z najlepszych materiałów tegorocznych. Bardzo rytualna a jednocześnie na wskroś metalowa płyta, pełna smaczków do odkrywania i zajebistych riffów.

Jeśli o starsze materiały chodzi, to ciężko mi obecnie porównać The Grand Sabbath z ostatnią, bo to zupełnie inne płyty. Poprzestanę na stwierdzeniu, że podobają mi się w takim samym stopniu. EPka Sevenfold Pestilence za to wręcz lepsza, chociaż tylko dwa utwory. Kompilacja demówek odrobinę mniej mi podeszła, ale to także doskonały kawał muzyki.

Dwa razy widziałem na żywo - za każdym razem wypadali kurewsko dobrze. Liczę, że nowe rzeczy również tak wypadną na nadchodzącej trasie.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#36

Wędrowycz 4 lata temu

Bardzo smaczny ten nowy album. Faktycznie wydaje się, jakby tą swoją black/death metalową formułę skierowali na tory krzyżówki greckiego brzmienia (również słyszę tu echa Necromantii) z death metalowym brzmieniem. Tak bym to ujął. Jak dla mnie to jeszcze swojego opus magnum nie wypuścili (tj. czegoś co by mnie przysłowiowo wypierdoliło z butów), ale zdecydowanie Doombringer to jedna z najciekawszych rodzimych kapel ostatnich lat na rodzimej scenie.
Jak tak pomyślałem, to po ostatnim odświeżaniu w sumie wszystkie materiały od składaka demówek (niegdyż mój ulubiony materiał) aż po najnowszy album oceniłem tak samo jako bdb, a w sumie mało która kapela wg. mnie ma tak równe noty za swoje materiały. Póki co jedynie split z Goat Tyrant mnie nieco zawiódł, ale i on jest całkiem dobry.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#37

Hajasz 4 lata temu

Wędrowycz pisze:
4 lata temu
(również słyszę tu echa Necromantii) z death metalowym brzmieniem.
Przestańcie bredzić o tej Necromantii bo kurwa jej tu nie ma!!! To, że bas wypuszczony jest z przodu nie oznacza, że słychać Necromantię. Tak rozumując to nawet nie chcę myśleć czyje echa słychać na debiucie Sonic Violence.
Chcecie death metalową Necromantię to włączcie debiutanckie promo z 1990 roku.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#38

Wędrowycz 4 lata temu

@Hajasz debiutanckie promo znam, nawet ostatnio je sobie serwowałem i mnie osobiście urzekło. Z czym natomiast masz problem? Skoro mamy takie skojarzenia znaczy się, że chyba coś jest na rzeczy. Nie wiem co to Sonic Violence, więc się nie odniosę.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#39

Hajasz 4 lata temu

Problem jest bo tam nie ma nic z Necromantii. Przesłuchałem ten album wiele razy. Necromantii nie stwierdziłem a i mogę się założyć, że sami muzycy nie słyszeli nigdy niż co nagrali Grecy.
GRINDCORE FOR LIFE
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#40

deathwhore 4 lata temu

No Sadist akurat dobrze oblatany jest w tej scenie i sam mówi niejednokrotnie o tym, że Necromantia to duża inspiracja. Poza tym mają Greka w składzie, trochę dziwne by było, gdyby nie znał Necromantii :D
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#41

Hajasz 4 lata temu

No chciałem trochę kontrowersji zapodać. Grek w składzie może go tylko udawać i poza Zorbą czy Demisem Roussosem nic innego nie znać.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#42

DiabelskiDom 4 lata temu

Ja cały czas powtarzam, bo może niektórzy nie rozumieją - tutaj nie ma Necromantii. Tutaj jest Necromantia grająca death metal. Tylko żeby takie porównania zrozumieć trzeba dysponować odrobiną wyobraźni a nie rozpatrywać muzykę zerojedynkowo.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4602
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#43

TITELITURY 4 lata temu

Acha, czyli chodzi o to, że gdyby Necromantia grała death metal, to brzmiałaby trochę jak Doombringer?
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#44

yog 4 lata temu

Wyszedł wyczekiwany winyl Walpurgis Fires w NWN! Czarny i limitowany na nieszczęsnym złotym. Ceny: odpowiednio $17 - $20.

https://shop.nwnprod.com/products/doomb ... s-fires-lp
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#45

Marduk666 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Wyszedł wyczekiwany winyl Walpurgis Fires w NWN! Czarny i limitowany na nieszczęsnym złotym. Ceny: odpowiednio $17 - $20.

https://shop.nwnprod.com/products/doomb ... s-fires-lp
No i już wiem na co uszczknąć z najbliższej wypłaty :D
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#46

yog 4 lata temu

Wywiad u Bardo Methodology z Doombringerem:

http://www.bardomethodology.com/article ... interview/

Wciąż w tym roku nic lepszego w deathu od Walpurgis Fires nie słyszałem.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#47

Belzebóbr 4 lata temu

To jeszcze mało słyszałeś, musisz jeszcze posłuchać :)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#48

yog 4 lata temu

Jakieś przykłady, czy takie tam strzępienie ryja dla strzępienia ryja?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#49

Belzebóbr 4 lata temu

Raczej szkoda strzępić ryja, bo skórka pomarańczy, która utknęła w Twoim uchu pierwszostyczniowej kąpieli nie pozwoli Ci i tak docenić przewagi Witch Vomit, Kingdom, Tomb Mold i oczywiście Possessed. Bez emotki.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#50

yog 4 lata temu

No tak, Tomb Mold niezwykle dojebany.

W przynudzaniu.

Wolę jednak ciut oryginalniejsze podejście Doombringera. Possessed fajne do posłuchania w czasie premiery było, ale wracać to tam średnio jest do czego.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Death Metal”