Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tomb Mold

#51

Wędrowycz 5 lata temu

Zerknąłem na najwyżej oceniane płyty przez użyszkodników RYM w tym roku i rzuciła mi się w oczy wysoka pozycja "Manor Of Infinite Forms", więc sobie zapodałem do porannej kawy na sprawdzenie. Brzmi to całkiem nieźle, ale mimo wszystko podobnie jak w przypadku wcześniejszych materiałów tej kapeli zdecydowanie czegoś tu brakuje co by wybiło kapelę ponad resztę. Mamy tu dobre brzmienie, ciekawe riffy, spoko wokale, choć faktycznie jednostajne, dość oldskullową okładkę i w sumie to by było na tyle. Aha są i solówki, ale zupełnie nie trafione moim zdaniem. Jest i tak dużo lepiej niż na "The Bottomless Perdition" czy "The Moulting" i na równi w stosunku "Cryptic Transmissions". Jest dobrze i tylko dobrze, zatem mojej skali 8/10. Z tą oceną do czołówki tegorocznej nie trafi, więc zastanawia mnie zatem skąd tak wysoka pozycja właśnie na wspomnianym na początku RYM.

Obniżenie standardów przez wielbicieli death metalu? Czy też zalew badziewia w gatunku?

PS: pozostał mi do sprawdzenia jeszcze "Primordial Malignity" ale skoro dotąd żaden inny materiał mnie nie porwał, to nie oczekuję, że akurat ten mnie przysłowiowo wyjebie z kapci. Kiedyś pewnie sprawdzę.
Odium Humani Generis

Tagi:
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#52

Blind 5 lata temu

Bardzo dobrze słucha mi się tegorocznej płyty. Nawet podoba mi się otwieracz, o którym zauważyłem, że chłodno się wypowiadacie :D Razem z Abysswalker najlepszy wałek na płycie! Btw. Są chyba takie dwa momenty na płycie, że gitarowe wywijasy kojarzą mi się z tymi z Suffocation. Oczywiście to luźne skojarzenie. Największym minusem chyba jest wokal. Kilka razy skrzeknie, a tak to cały czas dołowaty growl. Z drugiej strony w Incantation też wokale nie są jakoś szczególnie urozmaicone a tam mi to nie przeszkadza, tutaj jakoś razi czasem. Trochę urozmaicenia i zaraz byłoby lepiej. Nie mozna mieć wszystkiego ;) Gitara prowadząca i perkusja rozkurwiają. O to chodzi.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
frost1971
Posty: 2
Rejestracja: 6 lata temu

#53

frost1971 5 lata temu

No ja przypadkiem trafiłem na YT od razu podeszło. Wszystko zamowione,teraz czekam aż dojdzie.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#54

Ryszard 5 lata temu

Cerulean Salvation 25.9.18:

!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#55

yog 5 lata temu

Nawet niezła ta epka Cerulean Salvation, jak komuś się wcześniejsze nagrania podobały to pewnie i to podejdzie. Hajp spory, to i się już pierwsze wydanie 300 kasetek wyprzedało, są preordery na repress. Coś się tutaj cały czas gitarowo dzieje, choć nie są to może jakieś powalające i zapadające w mózg wygibasy, ale miło. Dwa kawałki po niecało 6 minut, więc nie idzie się znużyć ;) Coooraz bardziej to w Blood Incantation idzie :P

A, można sobie ściągnąć za tak zwane co łaska z bandcampa. Co też uczyniłem, stąd powyższa relacja.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#56

Nucleator 5 lata temu

Obrazek

Nowy album, Planetary Clairvoyance, jakoś latem tego roku, nagrania już trwają. Jaram się ogromnie!
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#57

DiabelskiDom 5 lata temu

Planetarne Jasnowidzenie? Tak myślę, jak to się będzie odnosiło do DS/BB i sam nie wiem. Pasuje mi tylko tzw Wgląd, tylko, że w grze to nie było jasnowidzenie tylko widzenie ukrytych rzeczy. Ale w sumie wychodzi na to samo :)

Bo muzycznie pewnie tak jak poprzednie, nic specjalnego i zajmującego ;)
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#58

yog 4 lata temu

Premiera Planetary Clairvoyance 19 lipca 2019 w 20 Buck Spin. Pierwszy kawałek, Infinite Resurrection:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#59

Nucleator 4 lata temu

Wyborny kawałek, może być mocarny strzał na ryj.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
Arson
Master Of Reality
Posty: 248
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#60

Arson 4 lata temu

Kurwa, kawałek w chuj dobry, zwłaszcza wpadająca w ucho melodyjka i te zmiany tempa. Okładka też rewelacyjna - dużo bardziej mi pasuje niż ta z poprzedniego albumu.
"From dream to dream we have always been,
Like an ever flowing stream."
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#61

yog 4 lata temu

Zapowiada się najlepszy album Tomb Mold do tej pory, aż trochę szkoda, że w tym samym roku Blood Incantation wychodzi, pod które w drugiej połowie mocno lecą ;) Ale - mimo wszystko - może szybciej niż myślałem im się uda trudna sztuka, o której pisałem niedawno, że:
yog pisze:
5 lata temu
Jak dalej się z taką szybkością będą rozwijać, to za dwa lata nagrają świetny album :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#62

Czit 4 lata temu

To mi wchodzi o wiele lepiej niż debiut. Zajebiste w chuj - o tak bym to opisał.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#63

yog 4 lata temu

Drugi strzał z Planetary Clairvoyance, tym razem zatytułowany Accelerative Phenomenae:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#64

Czit 4 lata temu

Strasznie dobry strzał. Ciekawy, zróżnicowany wałek, a od 04:20 to po prostu padam na kolana... Jednym słowem rewelacja.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#65

Hajasz 4 lata temu

Para jest git ale trójkąt już cacy a taki się szykuje do porównania Fetid, Cerebral Rot, Tomb Mold.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#66

yog 4 lata temu

Aż postanowili 3 nowe kolorki winyli nastukać, bo limity zeszły dzisiaj w odzewie na powyższy utwór ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#67

yog 4 lata temu

Trzeci kawałek - Planetary Clairvoyance (They Grow Inside Pt 2):

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

#68

Metalized 4 lata temu

Zacny ten Tomb Mold i podobuje misię srogo. Na tradycyjnej liście rzeczy do kupienia, która to lista długa jest wściekle, ale co zrobisz, jak nic nie zrobisz. Rokowania dość pozytywne w temacie koncertu z równie mocarnym Ritual Necromancy. Będzie konkret.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#69

yog 4 lata temu

Podobno całość pod tym linkiem:

https://www.kerrang.com/the-news/tomb-m ... up-record/

Edit: Albo tu:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5423
Rejestracja: 6 lata temu

#70

pit 4 lata temu

Ano jest pełna, a na stronie wydawcy niekompletna.
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#71

EdusPospolitus 4 lata temu

O widzę, że granie w sam raz dla mnie, to muszę obadac se wszystkie ich trzy płytki :D
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4602
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#72

TITELITURY 4 lata temu

Bardzo dobra płyta. Próbowałem podczas słuchania zrozumieć, co miał na myśli Jogi pisząc, że to ma nudne riffy i wychodzi mi, że raczej nie pasuje mu tutaj jej minimalizm. Na poprzedniej jednak więcej się działo, tutaj natomiast jest bardziej nacisk położony na klimat. Słucham już tam któryś raz z rzędu i zaczyna podobać mi się nawet bardziej od poprzedniczki.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#73

yog 4 lata temu

Ano mój problem w tym, że brzmi to zbyt często jak prostacki death z dominującą gitarą solową, zaś perkusja i wokal w Tomb Mold są kurewsko jednostajne i nudne - jedyne co potrafię o nich dobrego napisać to tyle, że są.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4602
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#74

TITELITURY 4 lata temu

To ja mam widać większą tolerancję dla prostactwa. Hmm, nie powinno to dziwić.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5423
Rejestracja: 6 lata temu

#75

pit 4 lata temu

Riffy są w porządku, ale też odczuwam brak dynamiki.
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#76

HUMAN 4 lata temu

to kup cd
Awatar użytkownika
Astral
Fallen Angel Of Doom
Posty: 336
Rejestracja: 5 lata temu

#77

Astral 4 lata temu

Podoba mi się ta nowa płytka. Sporo interesujących zagrywek, ciekawe, pełzające melodie, choć z drugiej strony umówmy się, nie jest to jakieś nie wiadomo jakie wyjebiste granie - jest ok i tyle, kapci mi nie zerwało w przeciwieństwie do nowego Nocturnus czy Infernal Conjuration.
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#78

Czit 4 lata temu

Dobra płyta. Kilka fajnych riffów i motywów, ale generalnie to liczyłem na coś więcej. Na poziomie poprzedniczki.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#79

Hajasz 4 lata temu

Co niektórzy to chyba w życiu nie słyszeli prostackiego death metalu. Innym polecam usiąść sobie wygodnie na rozjebanej ruskiej pralce automatycznej i włączyć wirowanie może wtedy poczują dynamikę. Żartu o prostackiej perkusji już nie zniosłem bo skoro pan siedzący za bateriami niemal w każdym kawałku gra 3 a nawet 4 zmianami rytmu to do chuja pytam się gdzie to prostactwo. O klasę wyżej jest tylko granie na Condemned, które szybko okazuje się, że przerasta większość. Tak więc wszem i wobec oświadczam, że trzeci album Tomb Mold jest zajebisty a przede wszystkim inny od poprzedniczki.
Wielki plus za ogarnięcie chaosu, który w wielu miejscach pojawiał się na dwójce a tu jest pod kontrolą. Kolejny plus to wprowadzanie kawałków zwłaszcza w środkowej części w piekielny pochód podwójnej stopki (zapewne na jednej centrali) a do tego szyjący bas, który momentalnie karze machać łbem. Pięknie to wyszło a jeszcze odpowiednio podgruzowane basiorem to już esencja. Gitary nie wyrywają się bezsensownie na przód kolejki i nie prześcigają się w zagrywkach solowych bo to jest czysty old school więc są tam gdzie powinny niejednokrotnie z nienacka zapowiadając konkretny ryk wokalisty, który położył na tej płycie najlepsze wokale. Absolutnie nie jest to album gorszy niż poprzedni. Jest po prostu wolniejszy i cięższy ale gatunkowo jako całość stawiam im znak równości. Owszem zdarzają się na nim jakieś kompletnie niepotrzebne wstawki, takie niby intra z dupy kosmosu ale uważam, że są zbędne i żadnego klimatu nie wnoszą. Po nijakim kawałku nr 3 rozpoczyna się masakra nienarodzonego w postaci czterech następujących po sobie kilerów, które rozsmarowują japę po podłodze.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#80

yog 4 lata temu

No, jak 3-4 zmiany rytmu na kawałek to dużo, to dodam jeszcze, że szkoda, że one żadnymi przejściami, tzw. fillami, nie są okraszone za bardzo, co czyni z tej perkusji w Tomb Mold niesłychane prostactwo, na poziomie reprezentanta ligi okręgowej z Dark Descent :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#81

Hajasz 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
No, jak 3-4 zmiany rytmu na kawałek to dużo, to dodam jeszcze, że szkoda, że one żadnymi przejściami, tzw. fillami, nie są okraszone za bardzo, co czyni z tej perkusji w Tomb Mold niesłychane prostactwo, na poziomie reprezentanta ligi okręgowej z Dark Descent :)
I mówi to ktoś, kto zapewne w życiu nie słyszał Scream Bloody Gore czy Leprosy i będzie się wypowiadał o prostackiej perkusji. Kurwa ludzie trzymajcie mnie bo wyskoczę z kapci.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#82

yog 4 lata temu

Ta, nie słyszałem nigdy. Trochę Cię poniosło widzę, ale jak najbardziej, Leprosy mnie nudzi sowicie, choć z pewnością nie aż tak, jak bohaterowie tematu.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#83

Hajasz 4 lata temu

Można się kompromitować ale żeby aż tak?
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#84

Belzebóbr 4 lata temu

Jarać się warmetalami, a narzekać na prostactwo i nudę nowego TM to trzeba być hipsterem jak yog.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#85

yog 4 lata temu

No bo przecież Tomb Mold nie próbuje być prostakami, nie gra coverów z In the Sign of Evil.

A Ty Hajasz co, fan Leprosy? Współczuję, tyle się w życiu musiałeś przemęczyć nad tak miernym materiałem, ale sentymenty mają swoje prawa.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#86

Vortex 4 lata temu

Podszedł mi ten nowy krążek, duuuuuuzo świetnego riffowania, ciekawe kompozycje jak na ten gatunek. Nie oszołomiło mnie to ale bardzo fajnie się tego słuchało.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#87

Hajasz 4 lata temu

Vortex pisze:
4 lata temu
Podszedł mi ten nowy krążek, duuuuuuzo świetnego riffowania, ciekawe kompozycje jak na ten gatunek. Nie oszołomiło mnie to ale bardzo fajnie się tego słuchało.
Dziwny z ciebie typ bo tu jarasz się Tomb Mold by za chwilę dowalić babola o Cerebral Rot czy też Witch Vomit, których albumy są na tym samym poziomie ale tobie czegoś brakuje. Kurwa czego ci brakuje? Wypadałoby się określić a nie pisać w każdym temacie jak pitbull podoba mi się albo nie.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#88

yog 4 lata temu

Ano, prawda, prawie wszystkie te bandy z 20 Buck Spina i Dark Descent takie same, tylko jedne przynudzają częściej, inne rzadziej, jedne miewają przebłyski, inne się zbliżają, ale przebłysków nie miewają, tylko grają na poziomie. Tomb Mold przebłyski miewa, Witch Vomit już mniej, ale aż tak nie przynudza, jak to Tomb Mold momentami potrafi, bo zdaje się nieco więcej u nich melodyjek, jest tam szczypta jakiegoś Dismember.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#89

Vortex 4 lata temu

Hajasz pisze:
4 lata temu
Vortex pisze:
4 lata temu
Podszedł mi ten nowy krążek, duuuuuuzo świetnego riffowania, ciekawe kompozycje jak na ten gatunek. Nie oszołomiło mnie to ale bardzo fajnie się tego słuchało.
Dziwny z ciebie typ bo tu jarasz się Tomb Mold by za chwilę dowalić babola o Cerebral Rot czy też Witch Vomit, których albumy są na tym samym poziomie ale tobie czegoś brakuje. Kurwa czego ci brakuje? Wypadałoby się określić a nie pisać w każdym temacie jak pitbull podoba mi się albo nie.
Racja, wszystkie te albumy są na podobnym poziomie, ale muzycznie są już dość inne.Dlatego o moich opiniach decydują smaczki, jak w tym wypadku akustyczne wstawki, które nadają muzie już zupełnie inny klimat niż na ostatnim Ceberal Rot.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#90

yog 3 lata temu

Podobno się Tomb Mold znalazł na soundtracku Cyberpunka 2077 z kawałkiem Adaptive Manipulator, także kto chce niech kupuje płyty póki tanie i potem sprzedaje z zyskiem.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5423
Rejestracja: 6 lata temu

#91

pit 3 lata temu

Nie stać ich było na Autopsy?
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#92

Pioniere 3 lata temu

yog pisze:
3 lata temu
Podobno się Tomb Mold znalazł na soundtracku Cyberpunka 2077 z kawałkiem Adaptive Manipulator, także kto chce niech kupuje płyty póki tanie i potem sprzedaje z zyskiem.
To jakiś nowy utwór nagrali specjalnie z tej okazji, czy to odpad z poprzednich sesji ?
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#93

yog 3 lata temu

Myślę, że dość możliwe, że na tę okazję, bo kawałek Converge o tytule I Won't Let You Go też chyba w annałach internetu nie występuje, a tam będzie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#94

Pioniere 3 lata temu

A no bo Converge obecnie rezyduje podobno od X czasu w studio, narywając jakiś nowy materiał, więc ...
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#95

Czit 3 lata temu



Spoko kawałek, ale nic nadzwyczajnego. Fajnie jednak, że w tak mainstreamowym produkcie można takiej muzy posłuchać.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2890
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#96

Szajtan rok temu

Tomb Mold powrócili z demówką, zatytułowaną Aperture of Body. Materiał dostępny jest wyłącznie na kasecie magnetofonowej i w formacie cyfrowym.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1091
Rejestracja: 5 lata temu

#97

Derelict 6 mies. temu

Tomb Mold, czyli nowoczesna death metalowa masturbacja z pochrzanionymi, poplątanymi riffami. Przecież ten otwieracz z Primordial Malignity to jakiś kabaret jest. Komiczne brzdąkanie, jak na jakim banjo. Zaś otwieracz na Manor of Infinite Forms brzmi, jakby ktoś próbował grać The IVth Crusade, tylko że po naprawdę głębokich wdechach rozpuszczalnika marki Anser. Planetary Clairvoyance to zdecydowanie ich najlepszy release. W sumie średni, ale można przy nim zasiąść do obrad.


Jak dla mnie, nie nagrali oni jeszcze nic bardzo dobrego, ale może w przyszłości...
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#98

Blind 6 mies. temu

A ja otwieracz z Manor of Infinite Forms lubię - ładnie Kanadyjczycy tam rozkręcają utwór krok po kroku. Inna sprawa, że do Tomb Mold już kompletnie nie mam potrzeby i ochoty wracać po czasie.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#99

Blind 6 mies. temu

Idzie nowe.
We are thrilled to welcome our new album "THE ENDURING SPIRIT" into existence courtesy 20 Buck Spin.

After 3 years spent spiralling in the cycle reincarnate necessity, a myriad of consciousness have now become one. Prolong the final death spiral of nature and dive into the gnashing current of The Enduring Spirit of Calamity.

Cover by Jesse Jacobi, additional artwork by Karmazid. Mixed & mastered by Arthur Rizk. Recorded at Boxcar Sound Recording Studio by Sean Pearson. Layout by Chimére Noire.

"THE ENDURING SPIRIT" will be released on all streaming platforms this Friday 9/15 - no waiting. That same day, preorders start for all physical formats at 11 a.m. with an actual release date of October 13th.
Obrazek
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
kyu
Master Of Reality
Posty: 257
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: bory tucholskie

#100

kyu 6 mies. temu

Dziś premiera. Do odsłuchu:


Wróć do „Death Metal”