Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5231
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#51

Hajasz 4 lata temu

Koszmarne logo, koszmarna okładka. Nawet nie myślę o zawartości bo ten zespół dla mnie przestał istnieć.
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17452
Rejestracja: 7 lata temu

#52

yog 4 lata temu

Ano, trzeba przyznać, że jak stare wyjebiste, tak to nowe logo brzydactwo okrutne.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
IrasArgor
Posty: 80
Rejestracja: 6 lata temu

#53

IrasArgor 4 lata temu

Pan Petrov i spółka wypuścili teledysk do kawałka z nowej płyty "Torment Remains"



Nawet noga mi chodzi więc jest ok.

Jest też i okładeczka, sama w sobie spoko choć to logo wyraźnie mi się z nią gryzie.

Obrazek
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#54

CzłowiekMłot 4 lata temu

Nowy kawałek całkiem spoko. Oczywiście w zestawieniu z "Wolverine Blues" dotychczasowe dokonania LG z nowymi kolegami wypadają srednio, ale z racji braku wesołej death'n'rollowej muzyki daje plusa i czekam na resztę.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#55

CzłowiekMłot 4 lata temu

Drugi, wesoły singiel ekipy Petrova. Tłuste riffy, piwsko i krzywe mordy - niczego więcej od nich nie oczekuję:

Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6140
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#56

Vexatus 4 lata temu

Nawet dają radę te nowe kawałki, szczególnie ten ostatni. Jakiegoś dużego ciśnienia na nową płytę nie mam, ale z chęcią obadam całość. :)
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#57

Vortex 4 lata temu

Łooo ale fajny ten ich nowy płyt. Zdecydowanie lepszy od poprzedniego. Świetnie się przy nim bawię.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#58

CzłowiekMłot 4 lata temu

Dziś urodziny obchodzi nie kto inny jak LG Petrov! Sto lat skurwysynu! Odpalamy "Wolverine Blues".
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17452
Rejestracja: 7 lata temu

#59

yog 3 lata temu

Z niezbyt pozytywnych newsów, to LG Petrov ma raka i przechodzi chemioterapię.

https://www.gofundme.com/f/support-petrov
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
metzgerpat
Posty: 34
Rejestracja: 7 lata temu

#60

metzgerpat 3 lata temu

Raka nieuleczalnego, więc chyba za dużo czasu mu nie zostało
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#61

Zsamot 3 lata temu

Mam nadzieje, że to jednak zła diagnoza. Kurwa, ten facet przecież miał być niezniszczalny!!! Ale po Lemmym wiem, że to jednak wielkie kłamstwo...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#62

Pogan696 3 lata temu

O Cię chuj!!! LG to legenda w deffie, nie mniejsza jak wspomniany wyżej Lemmy. Koleś miał w chuju konwenanse i był/jest esencją prawdziwego niechlujnego metalucha. Mam nadzieje, że to kolejna chujowa diagnoza?
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17452
Rejestracja: 7 lata temu

#63

yog 3 lata temu

Płonne macie te nadzieje, ma raka przewodów żółciowych.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#64

Zsamot 3 lata temu

yog pisze:
3 lata temu
Płonne macie te nadzieje, ma raka przewodów żółciowych.
A ja i tak będę naiwny w swej nadziei!!!

Swoją droga, jak dobrze, że w Aleksandrowie zagrali niedawno. I to jak zagrali!!!
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#65

CzłowiekMłot 3 lata temu

j.w. z tą różnicą, że na tamten SDL było mi niestety nie po drodze. Bardzo mile wspominam występ Petrova z kolegami z poznańskiego Eskulapu.

No cóż, chyba nie od dziś wiadomo, że życie jest kruche. Co by się z Larsem nie działo - trzymam kciuki, bo nie mam w zwyczaju skazywać cudzej egzystencji na straty.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#66

deathwhore 3 lata temu

Ja na szczęście widziałem jeszcze Entombed bez AD, ale z LG.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5231
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#67

Hajasz 3 lata temu

Widziałem ich na jednym z koncertów w ramach trasy Gods Of Grind i w 1994 roku kiedy grali pierwszy raz w Polsce. Najlepszy set, najlepszy skład.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#68

Zsamot 3 lata temu

deathwhore pisze:
3 lata temu
Ja na szczęście widziałem jeszcze Entombed bez AD, ale z LG.
Aja widziałem z AD i bez. Oba bardzo udane koncerty.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17452
Rejestracja: 7 lata temu

#69

yog 3 lata temu

Niestety, LG Petrov zmarł na tego raka.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
IrasArgor
Posty: 80
Rejestracja: 6 lata temu

#70

IrasArgor 3 lata temu

No kurwa mać. Chuj rakowi w dupę...

Straszną strata
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6140
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#71

Vexatus 3 lata temu

Co by nie mówić o jego ostatnich dokonaniach pod szyldem Entombed A.D., to jednak był to taki trochę człowiek-instytucja na szwedzkiej deathmetalowej scenie, więc to koniec pewnej epoki. A raczej może początek końca...
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2652
Rejestracja: 7 lata temu

#72

dj zakrystian 3 lata temu

Bardzo charakterystyczna postać i swego rodzaju ikona skandynawskiego death metalu. .. poznawałem na początku lat 90 tych i te nagrywane z Mtv czy potem Viva cwaj klipy. Czuję się kurewsko staro po tym chujowym newsie😕
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#73

Pogan696 3 lata temu

Przyznam, że trochę się łudziłem, że etatowy niechluj sceny da rade rozjebać raczycho, jak rozpierdalał na wokalach, ale dzisiejsze info o jego śmierci mnie poruszyło. Dla mnie legenda. Od Entombed i reszty szwedzkiej szkoły uczyłem się słuchać ekstremy muzycznej na początku milenium. Cios dla sceny jak i koniec pewnej epoki. Dziś leci Entombed, Nihilist... R.I.Power dla chlora. Ciężko będzie zapomnieć tego wariata.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#74

Zsamot 3 lata temu

Co za chujowa informacja. Po prostu żal. Taka osobowość. Hiper skromny, zajebisty facet. Debiut to chyba z jednych z najbardziej słuchanych przeze mnie płyt...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#75

CzłowiekMłot 3 lata temu

Niech spoczywa w pokoju i nie trzeźwieje gdziekolwiek teraz jest.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#76

Wędrowycz 3 lata temu

Szkoda chłopa, nie ma co. Zresztą widać jak bardzo szanowany i popularny był ogólnie wśród metalowej braci, bo posty o nim widzę codziennie w dużych ilościach od wszystkich kolejno kapel i muzyków których profile mam "polajkowane" na fejsiku.

Drina za jego pamięć już wychyliłem, wczoraj leciał składak Nihilist, a dziś już leci i poleci potem dalej Entombed.

Nigdy wielkim wielbicielem tej kapeli nie byłem, bardziej Nihilist mi podchodzi, ale "Left Hand Path" to jeden z diamentów szwedzkiego death metalu i w sumie co do tego nie ma kurwa dwóch zdań.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#77

Pogan696 3 lata temu

Zauważyłem pewien trend,... spierdolenie? Wzięły L.G. Valkirie w cholerę i oczywiście odbiło się to wielkim echem wśród całej sceny... Instagram, Facebook, Twitch,... wjechało. Mniejszość oddała hołd zasłużonemu członkowi ekstremalnej sceny należycie. Jednak większość w ten sam dzień, w tę samą relację, minutę po "R.I.P L.G" wpierdalali linki to swoich sklepów, relacje z wakacji, linki do singli, nowego merchu... . żałosne. Należycie pożegnali się chyba tylko "starzy", że Szwecji? Żałosne. Jeszcze raz... żegnaj L.G. chlorze.



P.S.
Behemoth, Nergal.
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#78

Pan Efilnikufesin 3 lata temu

Bardzo przecietny band.Cos tam nagrali.
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#79

Pogan696 3 lata temu

*bip
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#80

Zsamot 3 lata temu

Pogan696 pisze:
3 lata temu
Zauważyłem pewien trend,... spierdolenie? Wzięły L.G. Valkirie w cholerę i oczywiście odbiło się to wielkim echem wśród całej sceny... Instagram, Facebook, Twitch,... wjechało. Mniejszość oddała hołd zasłużonemu członkowi ekstremalnej sceny należycie. Jednak większość w ten sam dzień, w tę samą relację, minutę po "R.I.P L.G" wpierdalali linki to swoich sklepów, relacje z wakacji, linki do singli, nowego merchu... . żałosne. Należycie pożegnali się chyba tylko "starzy", że Szwecji? Żałosne. Jeszcze raz... żegnaj L.G. chlorze.

P.S.
Behemoth, Nergal.
Nie rozumiem, dlaczego rozliczasz innych, co słusznie robią? Jak będzie cały dzień zdjęcie danej osoby i dwa linki do YT to będzie lepiej?

dla takich osób jak Ty, powstał taki kawałek.

Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#81

CzłowiekMłot 3 lata temu

Kolega z góry obserwuje i wyciąga wnioski. Modne jest wrzucanie zdjęć ze słynnym kolegą po fachu i zgrywanie płaczka. Właśnie w takich sytuacjach widać kto jaki jest. Kazika bym w to nie mieszał.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#82

Zsamot 3 lata temu

Modne? A jest jakiś miernik, co jest szczere? Czy wy siebie czytacie?

Macie się za wyrocznie, kto pisze szczerze? Może jest jakiś miernik- dwa zdjęcia i trzy linki to ok, prawdziwa żałoba.

ale już do końca tygodnia nic nie wolno wrzucać.


nie mieszam w to Kazika, tylko użyłem sarkastycznie tekstu utworu. To trzeba mieć wykształcenie akademickie, by to zrozumieć?
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#83

CzłowiekMłot 3 lata temu

Można na spokojnie po swojemu oceniać. Wolność słowa jak na forum, czy to tak trudno zrozumieć?
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#84

Zsamot 3 lata temu

CzłowiekMłot pisze:
3 lata temu
Można na spokojnie po swojemu oceniać. Wolność słowa jak na forum, czy to tak trudno zrozumieć?
Jaka wolność, skoro sami negatywnie oceniacie kogoś, kto pozwolił sobie wrzucić link? To jak z tą wolnością? może prowadzić swój profil? Czy musi uwzględniać Trybunał Słusznej Żałoby?
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#85

CzłowiekMłot 3 lata temu

Wolność do wyrażania własnej opinii. W tym przypadku negatywnej.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#86

Zsamot 3 lata temu

Ale można wyrażać żałobę zatem na swój sposób?
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#87

CzłowiekMłot 3 lata temu

Nie. Nie można!!!!

Oczywiście, że tak, ale można mieć swoje zdanie?

Dziś odpalę ostatnią płytę Entombed AD, bo chyba olałem temat.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#88

Pogan696 3 lata temu

Żałoba, żałobą, ale jak po śmierci "przyjaciela, guru, brata..." wrzuca się linki do merchu, relacje z wakacji i wpierdalania hambuksów, itp. to dla mnie jest to słabe. Ktoś mógł się jednak wstrzymać?! Ekipa z Asphyx to zrobiła należycie, Enslaved i reszta najbliższych ze Skandynawii mieli jaja się wstrzymać. Jebią mnie konwenanse "bo tak jest, takie czasy,... cyberpunk", bo wali mi to poprawnością, gdzie po prostu trzeba być człowiekiem, a nie wirtualnym manekinem. A jeżeli ktoś na takiego się kreuje to niech pokaże, że o tym wie i robi to z minimalną dawką przyzwoitości. Odeszła naprawdę ważna osoba, nie tylko dla deff, ale i metalu ogólnie. Gość odszedł z honorem, mając dystans do sytuacji w jakiej się znajdował. Nie do dożył pięćdziesiątki, ale przeżył więcej jak połowa tego forum na przestrzeni parunastu lat.
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#89

Nekroskop 3 lata temu

Pogan696 pisze:
3 lata temu
Żałoba, żałobą, ale jak po śmierci "przyjaciela, guru, brata..." wrzuca się linki do merchu, relacje z wakacji i wpierdalania hambuksów, itp. to dla mnie jest to słabe. Ktoś mógł się jednak wstrzymać?! Ekipa z Asphyx to zrobiła należycie, Enslaved i reszta najbliższych ze Skandynawii mieli jaja się wstrzymać. Jebią mnie konwenanse "bo tak jest, takie czasy,... cyberpunk", bo wali mi to poprawnością, gdzie po prostu trzeba być człowiekiem, a nie wirtualnym manekinem. A jeżeli ktoś na takiego się kreuje to niech pokaże, że o tym wie i robi to z minimalną dawką przyzwoitości. Odeszła naprawdę ważna osoba, nie tylko dla deff, ale i metalu ogólnie. Gość odszedł z honorem, mając dystans do sytuacji w jakiej się znajdował. Nie do dożył pięćdziesiątki, ale przeżył więcej jak połowa tego forum na przestrzeni parunastu lat.
Dobrze powiedziane, zresztą podobne sytuacje sprawiły, że bardzo szybko pożegnałem się z fb. Zdarzało się, że kumpel wrzucał np. ledwo ocenzurowane plakaty z obspermionymi babami, a zaraz pod tym były posty ze zdjęciami radosnych pociech.

Od przewijania tego szamba w głowie się przewraca i człowiek traci resztki wiary w ludzkość. Lans na pierwszym miejscu, wszystko inne robi za wspomaganie.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#90

Zsamot 3 lata temu

To są Twoi znajomi, ich potrzeby. Ja akurat na FB sporo fajnych ludzi z moich pasji poznałem.

Trzaskam sobie debiut Entombed i powiem tak... nic się nie zestarzał. Zawsze mam potem opory przed posłuchaniem dwójki...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#91

Kozioł 3 lata temu

A ja nic nie zrobiłem. N8e zrobiło mi się nawet smutno. Codziennie ktoś umiera. No i co?

I pierdolić jak który uważa, jak bardzo ma mi być szkoda czy jak mam to obchodzić. Oczywiście słyszę inne opinie, ale mam je w dupie więc nie mam z nimi problemu. Celebrujcie czyjaś śmierć jak chcecie ale zrozumcie że nic wam do innych.

O to mój pierwszy trybut do LG...



P. S. Facebook mnie wkurwiał. Twitter itp to się tam nie pcham po prostu.

Smućcie się należycie zamiast oceniać smutek innych.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#92

Wędrowycz 3 lata temu

Napisałem obszerny post, w którym główną część stanowił offtop, ale z pewną analogią do powyższej dyskusji. Jednak wyjebałem całość, bo na chuj tu ten kaktus.

Napiszę krótko, zgadzam się z Rychem, zasadniczo z całym jego postem :) No i kawałek bdb @Kozioł.

Szacuneczek zatem i pozdrowienia.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#93

Blind 3 lata temu

Zsamot pisze:
3 lata temu
Zawsze mam potem opory przed posłuchaniem dwójki...
Czemu? Dla mnie obie to najwyższa nota, ale 'Clandestine' jednak ciut lepsza. Oczywiście tak to wygląda w moich uszach.
Szkoda strasznie Petrova. Totalny antonim pozerstwa.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#94

Zsamot 3 lata temu

Jakoś zbyt mocno lubię debiut, zatem pewnie dlatego. To jak z Deicide. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6140
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#95

Vexatus 2 lata temu

Męczę właśnie dwa pierwsze pełniaki Entombed i po raz kolejny (pewnie setny albo coś koło tego...) utwierdzam się w przekonaniu, że to była w tamtym czasie potęga... Carnage to był jeszcze większy i lepszy wypierd, ale mimo wszystko potęga. :)
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#96

Zsamot 2 lata temu

Miałem przyjemność "dorastać" z tymi materiałami. I powiem tak- debiut po prostu mój okręt z napisem pasja pchnął na szwedzkie wody. Pewnie, że amerykańskie tereny kusiły, ale tu wychodziły takie rzeczy, że po prostu dominowały styl, który chciałem słuchać. Te "zapiaszczone" brzmienie najmocniej mi zainfekowało gust.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6140
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#97

Vexatus 2 lata temu

Miedzy innymi przez takie płyty jak "Left Hand Path" zaraz na początku lat 90-tych stałem się ortodoksyjnym wyznawcą szwedzkiego Death Metalu, a potem jeszcze (ś)fińskiego. ;) Całą masę zespołów i wiele gatunków poznałem od tamtego czasu, ale jednak miłość do szwedzkiej piły się nie wypaliła i daje o sobie znać od czasu do czasu... :)

Obrazek

:twisted:
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3118
Rejestracja: 5 lata temu

#98

kurz 2 lata temu

Vexatus pisze:
2 lata temu

Obrazek
Płyteczka zacna, chociaż pierwsze miejsce ma u mnie Clandestine, Volverine Blues też śliczna.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6140
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#99

Vexatus 2 lata temu

kurz pisze:
2 lata temu
Volverine Blues też śliczna.
"Wolverine Blues" i ewentualnie następne są przewidziane w repertuarze na dzisiejszy wieczór. :)
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5231
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#100

Hajasz 2 lata temu

I tylko można snuć domysły jaka to mogłaby być jeszcze wieksza petarda, gdyby tam było logo Nihilist.
GRINDCORE FOR LIFE

Wróć do „Death Metal”