HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

Deivos

#1

HUMAN 7 lata temu

Obrazek
Niebawem nowa płyta, więc temat zakładam. Koncertowo bardzo dobrze, pewnie niebawem trasa, więc będzie okazja zobaczyć chłopaków w akcji. Dwa nowe utwory do posłuchania na yt, konsekwentnie grają swoje, zdecydowanie warto dać im szanse i przynajmniej posłuchać chociaż jednego, dwóch utworów...

Dyskografia:
1999 - Praised by Generations [demo] - Broken Mind
2003 - Hostile Blood [EP] - Butchery Music
2006 - Emanation from Below - Empire Records
2010 - Gospel of Maggots - Unique Leader Records
2011 - Demiurge of the Void - Unique Leader Records
2015 - Theodicy - Selfmadegod Records
2017 - Endemic Divine - Selfmadegod Records



Skład:
Tomasz Kołcoń - Guitars (1997-present) ex-Confusion, ex-Engraved, ex-Death Certificate
Krzysztof "Wizun" Saran - Drums (2000-present) Abusiveness, Dira Mortis, Graveland, Moon, Straight Hate, Ulcer, ex-Parricide, ex-Blaze of Perdition, ex-Christ Agony, ex-Squash Bowels, ex-Azarath (live), ex-Eclipse, ex-Engraved (live)
Piotr "Mścisław" Bajus - Guitars (2004-2016, 2018-present) Abusiveness, Biały Viteź, Dira Mortis, Graveland, Moon, Pripegal, Ulcer, Xaos Oblivion, ex-Blasphemy Rites, ex-Perdition, ex-Blaze of Perdition, ex-Christ Agony, ex-Profundis, ex-Eclipse, ex-Engraved (live), ex-Desaster
Kamil Stadnicki - Bass (2010-present) Dira Mortis, Ulcer, Soul Snatcher, Only Sons
Hubert "Angelfuck" Banach - Vocals (2010-present) Ulcer, Dira Mortis (live), Soul Snatcher, Catelepsy, ex-Interior
▼ Byli muzycy
Maciej Nawrocki - Bass, Guitars, Drum Programming (1997-2000) ex-Confusion, ex-Death Certificate
Marcin Górniak - Vocals (1997-2000) ex-Ravendusk
Jarek - Bass (2000-2010), Vocals (2001-2010) ex-Abusiveness
Jakub "Diego" Tokaj - Guitars (2016-2018) Masachist (live), Veehal, ex-Sphere, ex-Spirits Way (live)
▼ Muzycy koncertowi
Paul - Drums (2014) Antigama, Hate, Horn Impaler, Pyorrhoea, Redemptor, Thunderwar, Nerve (live), No Emotions (live), Obscure Sphinx (live), Symbolical (live), Soul Snatcher, ex-Crionics, ex-Hazael, ex-Christ Agony, ex-Hell-Born, ex-Lost Soul, ex-Thy Disease, ex-Vader, ex-War-saw, ex-Deathbringer (live), ex-Decapitated (live), ex-Interior, ex-Rootwater
Karol Łapczyński - Vocals (2014) Incarnal, ex-Leviathan
MA: https://www.metal-archives.com/bands/Deivos/13187
BC: https://selfmadegod.bandcamp.com/music
Awatar użytkownika
metzgerpat
Posty: 34
Rejestracja: 7 lata temu

#2

metzgerpat 7 lata temu

Endemic Divine to kolejna mocna płyta w wykonaniu Deivos. Utwory nie są tak długie i motywy nie są repetywne jak na Theodicy. Brutalnośc i wysoki poziom techniczny, aczkolwiek bez przesady to główne cechy charakterystyczne tej płyty. Jak widać Polacy nadal wiedzą jak grać porządny death metal hehe
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#3

Vortex 7 lata temu

Bardzo lubię tą ekipę, nowego krążka jeszcze nie słuchałem, ale w kolejce już się czai, więc czekają mnie na pewno miłe chwile :D
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#4

Vortex 7 lata temu

Tegoroczny krążek to wielki awans Deivos w moim osobistym rankingu kapel TOP. Wyśmienita dawka śmierć metalu. Zapomnijmy o nudzie, na "Endemic Divine" dzieją się tak wyśmienite rzeczy, że aż podskakiwałem z zachwytu. Mnóstwo zagrywek gitarowych, podbijająca to wszystko świetna perka no i wyziewy Huberta, mocne, głębokie, naprawdę czuć moc w jego strunach głosowych. Ogólnie mocny kandydat do płyty roku na naszym podwórku na pewno, choć liczę, że i na zachodzie jej się powiedzie, bo materiał zawarty na w/w płycie to klasa światowa bez dwóch zdań.
"Between Shit and Piss we are Born"
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#5

HUMAN 4 lata temu

Nowy album nosił tytuł "Casus Belli" i będzie zawierał 8 numerów czystego death metalu w zarówno technicznym jak i klasycznym stylu, któremu zespół jest wierny od samego początku. Ponownie wydaniem płyty zajmie się Selfmadegod Records, a dokładna data premiery zostanie podana wkrótce.

Lista utworów:

1. Casus Belli
2. Parallel Gods
3. Bitter End
4. Victims
5. Achiever of Nothing
6. Ataraxy
7. Nuclear Wind
8. Prayer of Disavowed
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#6

Vortex 4 lata temu

No i pasuje robota!
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#7

CzłowiekMłot 4 lata temu

Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#8

Vortex 4 lata temu

Tym razem jestem lekko zawiedziony, z Deivosa uleciał pewien duch, który tak mocno podpierał ich wcześniejsze dokonania. Brakuje mi tego ich naturalnego, zakorzenionego wkurwu. Owszem jest nieźle technicznie, ale kompozycje troszkę kuleją. Ogólnie nie jest źle, ale od nich spodziewałem się rozwalenia systemu, tym razem coś poszło nie tak, ale i tak na pewno warto tego posłuchać.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#9

EdusPospolitus 4 lata temu

Vortex pisze:
4 lata temu
Tym razem jestem lekko zawiedziony, z Deivosa uleciał pewien duch, który tak mocno podpierał ich wcześniejsze dokonania. Brakuje mi tego ich naturalnego, zakorzenionego wkurwu. Owszem jest nieźle technicznie, ale kompozycje troszkę kuleją. Ogólnie nie jest źle, ale od nich spodziewałem się rozwalenia systemu, tym razem coś poszło nie tak, ale i tak na pewno warto tego posłuchać.
W sumie jestem w stanie się pod tym podpisać :D Wydaję mi się, że z każdym ich następnym materiałem gdzieś coraz bardziej ulatnia się ta ich pierwotna brutalność na rzecz techniki. A to w deathie jednak średnio lubię :p
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2890
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#10

Szajtan 8 mies. temu

Studio Roslyn informuje , iż Deivos zaczął nagrania nowego materiału.

I am Satan's generation and I don't give a fukk.
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#11

HUMAN 7 mies. temu

Wreszcie .

Wróć do „Death Metal”