Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1854
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 2 mies. temu

No w końcu! Sprawdzałem codziennie i się pocieszałem Palaczem Zwłok i Kurwą, a teraz się będę Wieczną Wojną pocieszał. Nie mam pojęcia, który z Was tam napisał otwierający riff do tego kawałka, ale jak ten utwór nie będzie klasyką podziemia XXI wieku jak takie Dni Szarańczy czy Obłęd to ja już w nic nie wierzę.

A w otwieraczu to na chwilę na gitarze Robert Vigna zagrał podobno, bo jeden zajebisty riff to czyste Immolation. Gratuluję, gratulacje - macie mocny cios w dyskografii. Jak będziecie na wyciągnięcie ręki to wyciągnę nogę z domu. A i CD raczej zamówię.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!

Tagi:
deathwhore
Tormentor
Posty: 4455
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 2 mies. temu

W Wiecznej Wojnie napisałem wszystkie poza riffem otwierającym:) DZIĘKI! :D
Chociaż na bazie mojego.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1854
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 2 mies. temu

Nie smuć się. W drugiej połowie utworu, jak jest to bardziej war metalowe lutowanie, to też jest miło.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1854
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 2 mies. temu

Na Tidalu wciąż nie ma :(
Obrazek
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
deathwhore
Tormentor
Posty: 4455
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore miesiąc temu

Jakby komuś było mało czytania tego, co pisze lider Sacrofuck, to może też poczytać wywiad:
https://chaosvault.com/sacrofuck-liczy- ... xTDI4wEvjY
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN miesiąc temu

Przeczytane zapraszamy do Boroszyna na zlot miłośników opuszczonych Krzychu organizuje Lis .
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian miesiąc temu

HUMAN pisze:
miesiąc temu
Przeczytane zapraszamy do Boroszyna na zlot miłośników opuszczonych Krzychu organizuje Lis .
Co to jest Zlot Opuszczonych? Znaczy jak kogo baba zostawiła, to się kwalifikuje? Bo bym był zainteresowany! Taka najebka wspólna z podkładem dźwiękowym SacroFuck. Tak tylko pytam
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
kataton88
Tormentor
Posty: 407
Rejestracja: rok temu

kataton88 miesiąc temu

Fajny wywiad, tylko szkoda, że lider bardzo się mitygował ze swoimi poglądami, co jest mocno widoczne zwłaszcza w refleksji na temat życia krowy i życia człowieka ;)

Pytanko: ten rzekomy blog małżonki szacownej funkcjonuje gdzieś w necie w oldskulowej, zdatnej do przeglądania formie, czy tylko jako mordobook?
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN miesiąc temu

Zwiedzanie bunkrów , opuszczonych miejsc MRU ostatnie 6-8 pazdziernik nocleg w Boroszynie 11 zlot ja byłem na 6-7 .
deathwhore
Tormentor
Posty: 4455
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore miesiąc temu

Mordobook wyłącznie. Kiedyś namawiałem do zrobienia też w innej wersji, no ale nie poradzisz, wymagałoby to za dużej ilości pracy.

Zastanawiam się jak precyzyjniej miałbym odpowiadać, żeby nadal odpowiadać na zadane pytanie, a nie wymyślone przez siebie.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1694
Rejestracja: 6 lata temu

porwanie w satanistanie miesiąc temu

Wypowiadam się dopiero teraz, bo z jakiegoś powodu dopiero wczoraj stałem się posiadaczem płyty, więc wcześniej było mi głupio, napiszę zaś krótko: rozkurw. Po immersyjnym (z książeczką w łapie, śledząc teksty i nie rozpraszając się czymkolwiek innym) odsłuchu tego albumu miałem ochotę umyć twarz i ręce i w ogóle wyjść gdzieś sobie na słońce. Nie wiem, w moim odczuciu ta płyta jest jakaś taka mniej umowna niż większość death metalu, ta cała inspiracja autentycznym ludzkim pojebaniem jest tu dousznie kanalizowana wyjątkowo skutecznie, trafia to prosto w bebechy. Faktycznie, tak jak stoi w wywiadzie - swoją drogą jednym z najbardziej mnie się podobających, jakie ostatnimi czasy czytałem, gratuluję - takiego death metalu, naprawdę brutalnego i niosącego w pakiecie jakiś taki podskórny dyskomfort, jest jakoś dziwnie mało. A wokale to jest dzicz, ropiejące rany na błonie bębenkowej i pierdolony majstersztyk.

Obrazek

Polecam dzieciom.

I nawet kurwa solówki mi się podobają, zajebiście są tam osadzone.
Ostatnio zmieniony 21 mar 2024, 16:07 przez porwanie w satanistanie, łącznie zmieniany 1 raz.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4455
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore miesiąc temu

https://soundrive.eu/pl/article/5516/sa ... RZMrlVG6e8
Gdyby komuś nadal było mało tego, co tu na forum wypisuję.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1694
Rejestracja: 6 lata temu

porwanie w satanistanie miesiąc temu

Chętnie wznowiłbym "Skraj świadomości" z 2013 roku, ale to wymagałoby nagrania go od nowa. Te numery pasowałyby do tego, co robimy obecnie, ale jakość nagrania zostawia trochę do życzenia - brakuje jakości zarówno w wykonaniu, jak i w produkcji.
Ja poproszę, jak można, żeby do nowej wersji dołączony był pierwszy wykon, bo tam jest kupa rzeczy których szkoda by było, żeby ich nie było a jednocześnie megachętnie usłyszałbym te kawałki nagrane tak jak Święta Krew :)

Wróć do „Death Metal”