Jak oceniasz "The Empire"?

10
2
5%
9
2
5%
8
5
12%
7
7
17%
6
8
20%
5
7
17%
4
2
5%
3
1
2%
2
1
2%
1
6
15%
 
Liczba głosów: 41

Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

Re: Vader

#501

Kozioł rok temu

a no nic. Skoro zespół formujacy całe pokolenie nie jest zespołem kultowym, ikoną czy czymkolwiek kojarzącym ci się ze spermą, to który jest?

Wymień kultowy zespół z Polski czy niepolski, którego słuchają wszystkie pokolenia z 77 i 87 włącznie , który do dzisiaj jest wplywowy na kolejne pokolenia twórców, który nigdy nie wydał słabej płyty, którego naszywki nie ujrzysz na plecaku mainstreamowego metalowca, ale słuchają go i kochają wszystkie kuce stali (to chyba ci którzy słuchają tylko podziemia plus tych kilka balladek, bathorów i pewnie z 500 innych nie podziemnych hord ale znajdą wytłumaczenie, np plakat celtic Frost) to przeproszę i się zgodzę.
Turris Babylonica e stercore facta est.

Tagi:
deathwhore
Tormentor
Posty: 4454
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#502

deathwhore rok temu

Mnie wystarczy pamiętać, że tych 20 lat temu Vader to już nie była dla młodych gniewnych żadna świętość, a Ty żeby się z tym zgodzić i przeprosić (:D) potrzebujesz zespołu, który cośtam cośtam co wypisałeś sobie wyżej? Robisz sobie jaja, czy masz problem z logiką? A może ubodło, bo obraziłem jakiś kulcik i nie możesz się z tym pogodzić? Bo zachowujesz się jak katol któremu wojtylaka obrażają.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#503

Kozioł rok temu

No co ty. Ja w gruncie rzeczy pierdole Vadera. :) Ale zasłużyli się scenie te 100 lat temu i to trzeba uczciwie rozpoznać. Żaden wstyd czy ujma.

Bo zachowujesz się jak katol któremu wojtylaka obrażają.
Wypadałoby odpowiedzieć:
A ty jak Morawiecki, któremu syf w ladzie się zrobił. :)
Turris Babylonica e stercore facta est.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4454
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#504

deathwhore rok temu

Ale co, że zasłużyli się 100 lat temu, to należy im się, żeby przemilczeć, ze tych 20-15 lat temu to pajacowali i byli raczej obiektem drwin? Na tyle mało istotnych, żeby starzy fani puszczali takie bzdury kątem, ale ówcześni młodzieńcy około 20 którzy wierzą jeszcze w takie dyrdymały jak autetyczność i szczerość przekazu z zespołu się nabijali? Tym bardziej, że zespoły młodszej generacji były bardziej wściekłe i ekstremalne? Vader wtedy to byli starsi panowie wydający rachityczne płyty komponowane na taśmie produkcyjnej. I chwalebna przeszłość to za mało, żeby zaimponować małalatom. Tylko tyle i aż tyle. Odkąd Kmiołek strzymał ryj to i PR wokół zespołu się poprawił :)
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#505

Kozioł rok temu

Czyli ciągniemy dalej. Spoko, ja lubię farmazony więc spoko.

Zarzucając dziadkom smieszność w obronie krzyża Vader, sam niestety wpadasz w podobną smieszność bólodupieniem i żalem o jakieś skandaliki, które no właśnie, są ważne dla gimnazjalisty ale chyba nie chłopa 30patoletniego... Czy nie?

Kto milczy? podobnie jak prawie każdy kultowy zespół, nagrali parę płyt, a po Back to the Blind cała reszta kariery to chaułtura i odcinanie kuponów. Fakt niezaprzeczalny. Deicide, Morbid Angel, Death... wszyscy to popełnili i co, wyjebać w pizdu, chuj nie legendy bo Vincent poszedł w Country i gotyk a Treyowi od cpania i grania w durne gierki poprzestawiało się w bani i natchniony wymyślił 80% kawałków na IDI? Bo Benton zamiast się powiesić w wieku 33lat, wydał hymny insemineratora? Bo gość z Batory wstydził się za True metalowców, swoich własnych fanów i się odcinał, miał parcie na szkło, koloryzował ale wszystko to przysłania klimat paru krążków, którymi wzorowała się druga fala, poniekąd również pełna skandali, żenady i zdrady gimnazjalistyki satanistycznej? bo Black Sabbath nagrali chujowy materiał a Ozzy przebił w błazenadzie Nergala 1000000000% krotnie? Nikt nie burzy pomnika Slayer z powodu wszystkiego od God saves bo liczą sie płyty do Divine. Nie rozumiem dlaczego Vader ma być wyjątkiem.
osobiście uważasz ok, spoko, ale między wierszami sam przyznałeś że są legendą, tyle że jeszcze tego nie widzisz. 😊

Zespoły młodej generacji są wścieklejsze czy bardziej extremalne? Które?
Ja widzę, słyszę masę zapętlających się wpływów sięgających czy to lat 90 tych czy 80 tych czy dalej (jeżeli chodzi o extremalistykę szybkości i brutalności) plus masę tych oryginalnych, wcale nie szybszych czy mocniejszych ale sięgających po niekoniecznie metalowe korzenie. Co, portal czy dso to jakiś skok jakościowy w inny wymiar napierdalania? nie. raczej w bok niż do przodu.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

#506

dj zakrystian rok temu

Proponuję zmianę nazwy wątku na wypociny trv kuca. Dawno tak się nie uśmiałem czytając te pierdy. Wszyscy jesteśmy Koneserami Cocka. Czy Wajder jest kultem? Żałosne pytania i odpowiedzi. Dla jednych jest, dla innych chuj. Każdy tu udowadnia, ze jego zdanie jest najważniejsze, pierdy zaś fiołkiem wonią. Dlatego jebać polskich metaluchów. Nie dosyć, ze Polak, to jeszcze metal guru. Lepiej popić z Ukrami i posłuchać o Banderze przy nutce Dub Buk. Jednak polskość to obciach.... 😉
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#507

Hajasz rok temu

Tam gdzie żyję za samo pomyślenie picia z ukrami zbiera się srogi wpierdol a jak źle ci żeś polak to u mnie na strychu żerdzie mocne możesz się wieszać. Mnie co prawda uratowały liny bo się zerwały ale myślę, że z tobą problemu nie będzie. po chuj się męczyć słuchaniem jakichś Dub Buk skoro śmierć czeka i nie wybrzydza.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3779
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#508

Zsamot rok temu

Kozioł pisze:
rok temu
Czyli ciągniemy dalej. Spoko, ja lubię farmazony więc spoko.

Zarzucając dziadkom smieszność w obronie krzyża Vader, sam niestety wpadasz w podobną smieszność bólodupieniem i żalem o jakieś skandaliki, które no właśnie, są ważne dla gimnazjalisty ale chyba nie chłopa 30patoletniego... Czy nie?

Kto milczy? podobnie jak prawie każdy kultowy zespół, nagrali parę płyt, a po Back to the Blind cała reszta kariery to chaułtura i odcinanie kuponów. Fakt niezaprzeczalny. Deicide, Morbid Angel, Death... wszyscy to popełnili i co, wyjebać w pizdu, chuj nie legendy bo Vincent poszedł w Country i gotyk a Treyowi od cpania i grania w durne gierki poprzestawiało się w bani i natchniony wymyślił 80% kawałków na IDI? Bo Benton zamiast się powiesić w wieku 33lat, wydał hymny insemineratora? Bo gość z Batory wstydził się za True metalowców, swoich własnych fanów i się odcinał, miał parcie na szkło, koloryzował ale wszystko to przysłania klimat paru krążków, którymi wzorowała się druga fala, poniekąd również pełna skandali, żenady i zdrady gimnazjalistyki satanistycznej? bo Black Sabbath nagrali chujowy materiał a Ozzy przebił w błazenadzie Nergala 1000000000% krotnie? Nikt nie burzy pomnika Slayer z powodu wszystkiego od God saves bo liczą sie płyty do Divine. Nie rozumiem dlaczego Vader ma być wyjątkiem.
osobiście uważasz ok, spoko, ale między wierszami sam przyznałeś że są legendą, tyle że jeszcze tego nie widzisz. 😊

Zespoły młodej generacji są wścieklejsze czy bardziej extremalne? Które?
Ja widzę, słyszę masę zapętlających się wpływów sięgających czy to lat 90 tych czy 80 tych czy dalej (jeżeli chodzi o extremalistykę szybkości i brutalności) plus masę tych oryginalnych, wcale nie szybszych czy mocniejszych ale sięgających po niekoniecznie metalowe korzenie. Co, portal czy dso to jakiś skok jakościowy w inny wymiar napierdalania? nie. raczej w bok niż do przodu.
Wiesz, nie wypada u nas lubić, docenić.
Jesteśmy "miszczami" w opluwaniu własnych osiągnięć.
Nic, że grają dekady, że na sukces Vader ostro zapracowało mnóstwo osób, że zagrali u nas trasy dla kilkudziesięciu osób często, że ... a chuj. Nie są kultowi i tyle.
Może i nie. Ale są zajebiści jako przykład szacunku dla fanów i jedynie Petera widzę jako swoistego następcę Romka broniącego metalu w mediach, będącego twarzą tej muzyki, takiej innej od stereotypowego idioty.
I tyle.

Dla mnie Vader jest kultowy, za emocje odgrywania KAta i te ciepłe słowa po śmierci Romka, to szacun po mój kres. Jakkolwiek by to megalomańsko zabrzmiało.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

#509

dj zakrystian rok temu

Piłem z Ukrami i w Polin i w Holandii. Tych, których poznałem mieli wyjebane w Banderę i UPA. Co nie zmienia faktu, że banderyzm tam jest obecny i mocny. Jakie mam o tym zdanie, pisałem wielokrotnie. Dla jednych jestem ukrofobem, a teraz @Hajasz zarzuca mi ukrofilię, bo się z nimi piwa opiłem. Niezła schizofrenia. Co do polskości, to wytknąłem bezinteresowną zawiść względem Vadera. Bo o ile pociski na Hehemotha mogę zrozumieć z powodu idiotycznych akcji Nergala, tak jazdę po Piotrze i Vader nie kumam i tłumaczę polaczkowymi kompleksami.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6282
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#510

Vexatus rok temu

kataton88 pisze:
rok temu
TITELITURY pisze:Pozostałe 10%, creme de la creme metalowego światka, siedzi na tym forum.
Nie wiem, nie znam się, ja tu nowy. Zgłębiam tajemnice tego zacnego forum.
Na razie tylko rozkminiłem, że jak ktoś ma mroczny nick kończący się na "s" , to nie lubi kobiet w żadnym przedziale wiekowym.
Ciekawe kogo użyszkodnik miał na myśli...😜
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3779
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#511

Zsamot rok temu

dj zakrystian pisze:
rok temu
Piłem z Ukrami i w Polin i w Holandii. Tych, których poznałem mieli wyjebane w Banderę i UPA. Co nie zmienia faktu, że banderyzm tam jest obecny i mocny. Jakie mam o tym zdanie, pisałem wielokrotnie. Dla jednych jestem ukrofobem, a teraz @Hajasz zarzuca mi ukrofilię, bo się z nimi piwa opiłem. Niezła schizofrenia. Co do polskości, to wytknąłem bezinteresowną zawiść względem Vadera. Bo o ile pociski na Hehemotha mogę zrozumieć z powodu idiotycznych akcji Nergala, tak jazdę po Piotrze i Vader nie kumam i tłumaczę polaczkowymi kompleksami.
Z racji krótkiej historii i de facto braku wyrazistych postaci, to taki Bandera będzie dla nich symbolem.
Ja mam kontakt z Ukraińcami. Zawodowo i prywatnie. Współczynnik atrakcyjności płci pięknej- bardzo wysoki. Z kolei faceci to z reguły takie drągi, konkretne typy. Nic dziwnego, że z nimi Ruskie tyle mają "zabawy".

Vader to właśnie jak wspomniałeś. Zarzuty z dupy wzięte i pretensje o wszystko, jakby każdy muzyk miałby być jakiś kryształowy. Szukamy negatywów? Shambo się znudził graniem, Doc- przećpał talent, Mauser uderzył w projekty żony, etc. I co? Ano nic. Ludzie ze swoimi planami, słabościami i walorami. Dla mnie ważne są płyty, lepsze, gorsze, no i zajebiste koncerty. Plus inne smaczki sentymentalne.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#512

Kozioł rok temu

dj zakrystian pisze:
rok temu
Co nie zmienia faktu, że banderyzm tam jest obecny i mocny.
To tak jak wszędzie. Co to w Polsce nacjonalistów czy dewocjonalistów nie brakuje?
Podobnie z postmodernistycznymi lewakami, co to za chu, z jakiego to kraju? Jedna i ta sama wsza.

I co Vader ma z tym wspólnego?
Turris Babylonica e stercore facta est.
kataton88
Tormentor
Posty: 405
Rejestracja: rok temu

#513

kataton88 rok temu

Na Ukrainie jest silny nacjonalizm mocno flirtujący z Banderą, co nie wynika z silnej tożsamości narodowej, tylko z jej nieukształtowania. Jeszcze na etapie pomarańczowej znałem sporo ludzi stamtąd i mało kto poza stołecznymi i tymi z okolic Lwowa sklecił poprawnie zdanie po ukraińsku. Natomiast cała muzyka, od radiowego popu po black metale była przesycona nacjonalizmem czy ogólnie tym lokalnym, małym kontekstem.

Z Vaderem to ma tyle wspólnego, że w początkach ich kariery była w Polsce silna tendencja to otagowania, pardon, nie te czasy, do przyklejania godła "Teraz Polska", co mówiąc po gombrowiczowsku było poniekąd dorabianiem gęby. Bo taki Vader nigdy nie był zespołem lokalnego kontekstu, co można powiedzieć o początkach Behe, hordach z Ukrainy, takim Impaled Nazarene czy za przeproszeniem Klaniekarpi.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

#514

dj zakrystian rok temu

Kozioł pisze:
rok temu
dj zakrystian pisze:
rok temu
Co nie zmienia faktu, że banderyzm tam jest obecny i mocny.
To tak jak wszędzie. Co to w Polsce nacjonalistów czy dewocjonalistów nie brakuje?
Podobnie z postmodernistycznymi lewakami, co to za chu, z jakiego to kraju? Jedna i ta sama wsza.

I co Vader ma z tym wspólnego?
Vader nie ma tu nic do rzeczy. Ot, dziwi mnie ta zmienna polaczkowata miłość do nich. Byli uwielbiani jak wyszło DeProfundis i Litany. Teraz są jebani, bo Pietia dalej gra i był w Tvn.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#515

Kozioł rok temu

dj zakrystian pisze:
rok temu
Kozioł pisze:
rok temu
dj zakrystian pisze:
rok temu
Co nie zmienia faktu, że banderyzm tam jest obecny i mocny.
To tak jak wszędzie. Co to w Polsce nacjonalistów czy dewocjonalistów nie brakuje?
Podobnie z postmodernistycznymi lewakami, co to za chu, z jakiego to kraju? Jedna i ta sama wsza.

I co Vader ma z tym wspólnego?
Vader nie ma tu nic do rzeczy. Ot, dziwi mnie ta zmienna polaczkowata miłość do nich. Byli uwielbiani jak wyszło DeProfundis i Litany. Teraz są jebani, bo Pietia dalej gra i był w Tvn.
kto by tam zrozumiał wykminy milenialistyczne i postmodernistuf czy tam cancelatorów? Nawet nie próbuj.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3779
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#516

Zsamot rok temu

Gdzie był Peter? W TVN? I co w związku z tym???
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#517

Kozioł rok temu

Zsamot pisze:
rok temu
Gdzie był Peter? W TVN? I co w związku z tym???
Piekarczyk też był. W TVP też, 🐽 Zresztą czy to przypadek że też na Pe. Zkanseliwać gnoja.



Kto nie idzie z nami
Ten przeciwko nam
Kto nie idzie z nami
Ten wróg!

Ponoć typ z Destroyers nie był 😂
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

#518

dj zakrystian rok temu

Polski kuc płacze, ze metal jest ignorowany przez media głównego ścieku. Po czym pojawia się Vader w Teleekspresie, czy w Tvn i ten sam kuc pluje na nich, bo się sprzedali. A w ogóle, to jak ten Peter śmie grać dalej? Powinni zakończyć po śmierci Docenta. Taki kult byłby!!. Polski kuc lubi wspominać, bo kiedyś byli czasy. Teraz to nie ma czasów😉
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
kataton88
Tormentor
Posty: 405
Rejestracja: rok temu

#519

kataton88 rok temu

Kozioł pisze:Zresztą czy to przypadek że też na Pe. Zkanseliwać gnoja.
Jeszcze Peja i jest 3xP.

a TVN jebać.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3779
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#520

Zsamot rok temu

Ja tak tylko się spytam, skąd te prawdy objawione o tych mediach? To już nie lata 90-te. Dziś chyba mało kogo interesuje telewizja, a tym bardziej, kto się tam pokazuje...

I myślę, że mało kto płacze o ignorowaniu metalu w mediach typu telewizja, bo mało kto je obecnie ogląda. Obecnie społecznościowe platformy wyznaczają publikowanie, a tam jest pełna demokracja: oby było popularne. Stąd też w EMPiK nowy Behemoth czy Vader jest na półkach, bo się sprzedaje. I nikogo to nie dziwi. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

#521

dj zakrystian rok temu

Zsamot pisze:
rok temu
Ja tak tylko się spytam, skąd te prawdy objawione o tych mediach? To już nie lata 90-te. Dziś chyba mało kogo interesuje telewizja, a tym bardziej, kto się tam pokazuje...

I myślę, że mało kto płacze o ignorowaniu metalu w mediach typu telewizja, bo mało kto je obecnie ogląda. Obecnie społecznościowe platformy wyznaczają publikowanie, a tam jest pełna demokracja: oby było popularne. Stąd też w EMPiK nowy Behemoth czy Vader jest na półkach, bo się sprzedaje. I nikogo to nie dziwi. ;-)
i bardzo dobrze, że płyty się sprzedają. Peter jest autentycznym pasjonatem tego grania i rzuciłby to dawno w pizdu, gdyby stracił pasję. Albo gdyby grał dla kasy czy dup. Kto dziś pamięta o Szambo czy Chinie? Oni nawet nie zagrali na DeProfundis. Ich zapał szybko się skończył. To właśnie jest pozerstwo a nie Peter, który był w Pytaniu na Śniadanie i opowiadał o gotowaniu. Był tam, bo gość od lat robi to, w czym jest dobry. I ma autentyczną pasję do metalu.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3779
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#522

Zsamot rok temu

Amen. Dobre podsumowanie. Nawet bym rzekł b. dobre.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6282
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#523

Vexatus rok temu

Nie wiem z czego wynika ten ból dupy, że Vader czy inny Marduk grają od lat, są w świetnej formie i radzą sobie doskonale. Jeśli ktoś nie lubi to nie musi słuchać i łazić na koncerty...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

#524

dj zakrystian rok temu

Vexatus pisze:
rok temu
Nie wiem z czego wynika ten ból dupy, że Vader czy inny Marduk grają od lat, są w świetnej formie i radzą sobie doskonale. Jeśli ktoś nie lubi to nie musi słuchać i łazić na koncerty...
Dokładnie mam to samo, Vader być może nie nagrywa już płyt na poziomie DeProfundis czy nawet Impresji we Krwi. To jest kapela z długim stażem i nawet takie Solitude in Madness cieszy, numer Into Oblivion zawiera kozackie riffy, jeszcze trochę dobrego na ostatniej jest. Na chuj opluwać Piotra? Tak bardzo to kucy boli? Że Piotr Wiwczarek może dziś normalnie zarobić? Parafrazując Rycha Peję, zmierzam do pointy. Skoro Vajder skończył się dla trv kucy dawno temu, to po jaki chuj oni tracą siły na plujkę na owego Vajdera? Jest mnóstwo innych kapel do wielbienia i oplucia. Ja tam szanuję Generała za niezłomność i konsekwencję. Nie liczę już choćby na płytę na miarę Impresji we Krwi. Najlepsze już nagrali. Koncerty nadal udane. A i na płytach pojawi się ciekawy strzał w nochal. I niech tam Piotr kombinuje fajne riffy.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3779
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#525

Zsamot rok temu

Otóż to. Ja nie widzę sensu latać po wątkach kapel, które mnie nie interesują, by tam swe brednie jako prawdy objawione wciskać.. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#526

Szajtan rok temu

Obrazek
Vader w formie, co wcale nie jest takie oczywiste. Pewnie jakoś niedługo będę się zawijali. 4 dychy do jednak sporo, a grają intensywnie.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#527

CzłowiekMłot rok temu

Szkoda, że Frontside, a nie ładnie i godnie wydłużony set Dopelorda...no może się nawet przejdę.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3779
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#528

Zsamot rok temu

Dopelord tradycyjnie popatrzę i pójdę na towarzyski risercz. ;-)
Frontside- jestem ciekaw nowego wokalu. Zobaczymy.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6282
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#529

Vexatus rok temu

Będę na 100% w Poznaniu! 😜 No chyba, że skończy się jak poprzedni wypad na koncert Vader. I jeszcze jeden wcześniej...🦧
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

#530

dj zakrystian rok temu

CzłowiekMłot pisze:
rok temu
Szkoda, że Frontside, a nie ładnie i godnie wydłużony set Dopelorda...no może się nawet przejdę.
Jak pojadą ze starszym repertuarem, to Frontside pasuje jak najbardziej. Ciekawe ile Vader jeszcze pogra? 40 lat tak intensywnego napierdolu, mimo pewnej generyczności. Szacun dla generała.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3779
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#531

Zsamot rok temu

Owszem. Bo to nie tylko płyty, ale gigantyczne trasy. Swoją drogą za kilka lat- natura jest jednak nieubłagana, zniknie nam cała klasyka metalu. Dlatego, póki jest okazja będę starał się zaliczyć wszystkie koncerty mojej klasyki, bo potem będzie jak z Lemmy'm... chciało się i się zesrało.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4646
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#532

TITELITURY rok temu

O, grają u mnie. Będę wiedział, kiedy nie wychodzić z domu, zupełnie jak podczas meczów Pogoni.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3779
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#533

Zsamot rok temu

No kurwa rzeczywiście. Prawie to samo...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 710
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#534

deathcrush rok temu

Obecny w Poznaniu :!:
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3779
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#535

Zsamot rok temu

ja też.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Stary Metal
Posty: 19
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Polska

#536

Stary Metal rok temu

"De Profundis" do spółki z "The Art Of War" i wszystko jasne! :twisted:
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 710
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#537

deathcrush 11 mies. temu

Obrazek
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 710
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#538

deathcrush 10 mies. temu

Bilety już w sprzedaży: https://www.eventim.pl/artist/vader/
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#539

Lis 10 mies. temu

Jeśli ktoś nie kupił biografii Vadera Wojna Totalna, a chciałby kupić, to mam dobrą wiadomość, będzie drugie wydanie, wzbogacone o nowe materiały.
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 710
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#540

deathcrush 10 mies. temu

Szubrycht pisze też nowa książkę o muzyce, ale zagranicznej i ma być kolejna część Rzeźpospolitej.
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 710
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#541

deathcrush 9 mies. temu

https://earacheondemand.com/products/va ... 6395515103

Obrazek

Vinyle "The Ultimate Incantation" już dostępne, ale słyszałem, że Peter nie za wiele miał do powiedzenia w tym temacie...
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#542

Lis 9 mies. temu

deathcrush pisze:
10 mies. temu
Szubrycht pisze też nowa książkę o muzyce, ale zagranicznej i ma być kolejna część Rzeźpospolitej.
Dobra wiadomość, Skóra i Ćwieki, i pierwsza Rzeźpospolita stoją na półce.
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 710
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#543

deathcrush 9 mies. temu

Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#544

Lis 9 mies. temu

Świetnie, zamówione.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3779
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#545

Zsamot 9 mies. temu

Kurwa, mogliby wydawać suplementy, bo nie chce mi się kupować drugiej książki...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 710
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#546

deathcrush 8 mies. temu

VADERMANIAX !!!! Mamy dla Was absolutnie niesamowitą niespodziankę. Na WSZYSTKICH koncertach polskiej części trasy jubileuszowej „40 lat Apokalipsy” sporą część koncertu zagra z nami wspólnie na scenie na trzeciej gitarze sam…Mauser! Tak tak - Maurycy Mauser Stefanowicz , człowiek bardzo mocno związany z Vader przypomni Wam kawałki od „Black To The Blind” - kiedy dołączył do hordy Vader w 1997 roku aż do piekielnego „Helleluyah!” z płyty „Impressions In Blood”. Mauser jest gościem SPECJALNYM , jakiego będzie można zobaczyć w akcji na tej wyjątkowej trasie organizowanej przez zespół wespół z Massive Music (Official site) wyłącznie w Polsce. Poniżej kilka słów od samego maestro:
„Jestem ogromnie zaszczycony że możemy wspólnie razem
celebrować 40-lecie istnienia Vader.Jest to szczególna okazja dla nas jak i dla fanów zespołu.Przez wiele lat Vader
był częścią mojego życia i nagraliśmy razem wiele wspaniałych płyt.Po raz kolejny staniemy na deskach sceny razem jak to bywało w przeszłości.
Raz rozpętanego żywiołu nie da się zatrzymać.Sceny kolejnych miast dosłownie zapłoną.Tyle Wam mogę obiecać i do zobaczenia w Polsce!!!”
MAUSER
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1853
Rejestracja: 7 lata temu

#547

Blind 8 mies. temu

W komentarzach też była informacja od samego generała, że Shambo najprawdopodobniej zagra z nimi Carnal na koncercie w Olsztynie.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

#548

dj zakrystian 8 mies. temu

Shambo to nic nie nagrał w studio, ale udział Mausera cieszy, bo to dobry wiosłowy i napisał kilka szlagów: Lead Us!
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1853
Rejestracja: 7 lata temu

#549

Blind 8 mies. temu

No ale mimo wszystko Shambo też rolę jakąś tam odegrał w Vaderze. Na jego grę z koncertówki z Krakowa z 98' się z przyjemnością patrzy.
Ktoś też tam podpytywał czy jest szansa na wystąpienie Chiny, na co profil Vadera odpisał, że nie ma na to szans. Ktoś ma pomysły czemu? Jakiś konflikt z przeszłości? Nie czytałem książki, nie znam szczegółów odejścia Chiny z Vader. A on chyba w Polsce jest przecież. Jackiego jeszcze i można grać Vicious Circle czy Chaos ;)
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

#550

dj zakrystian 8 mies. temu

Też książki nie czytałem. Nadrobię, bo Szubtycht dobrze pisze. Wiem tyle, że China i Shambo nic na płytach nie zagrali. Pierwszym, którego Generał dopuścił do grania na płytach, był Mauser. Poza Docentem rzecz jasna. Ultimate i De Profundis, to ta dwójka. Na BttB Mauser zagrał trochę solówek, na Litany też. A jego autorskie numery są na Art of War i Impresjach.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem

Wróć do „Death Metal”