Jak oceniasz "The Empire"?

10
2
5%
9
2
5%
8
5
12%
7
7
17%
6
8
20%
5
7
17%
4
2
5%
3
1
2%
2
1
2%
1
6
15%
 
Liczba głosów: 41

Awatar użytkownika
Destro
Master Of Puppets
Posty: 130
Rejestracja: 6 lata temu

Re: Vader

Destro 8 mies. temu


Tagi:
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 710
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

deathcrush 8 mies. temu

Dzięki!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6284
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 8 mies. temu

Poznań 3.09 mi chodzi po głowie, ale nikt nie chce ze mną jechać. Smuteczek...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot 8 mies. temu

Gdyby czas, pieniądze i kolejność kapel pozwoliły to bym prawdopodobnie był. Dopelord przed Frontside to śmiech na sali (bo pewnie zagrają niecałą godzinę) i smuteczek jednocześnie, a Vadera dość na razie. Ich występ z Mauserem już raz widziałem, Frontside z Aumanem też, więc nie płaczę.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 306
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź

Wicih 8 mies. temu

Wbijam w temat po pół roku, nie trawię ani Vadera ni Behemota. Choć z dwojka złego chyba wolę Vadera, bo doceniam całokształt. Fajny growl, fajne riffy, spoko blasty... no po prostu dobry Death Metal. Osobiście wolę sobie zapuścić takie Incantation albo z rodzimego podwórka stare płyty Azarath, ale szanuję tę muzykę. Co do Behemotha problem mam inny; dużo rzeczy mi się tam nie podoba. O ile instrumentalna strona i majsterowanie na blackowych riffach w deathowej koncepcji (dobrze to nazywam?) jest dla mnie bardzo spoko, o tyle wokal Nergala wszystko dla mnie psuje. Słuchając go mam wrażenie że zaraz puści pawia, albo że nie daje rady z tym growlem, i tak przez całą płytę. Do tego dochodzi niesmak i żenada jego wszechobecnym prowokatorstwem... No, dla mnie nie. 23 lata na karku, tak dla statystyki.

A co do Vadera, dla mnie najlepsza płytka to Revelations. Fajny, typowy Death Metal. Podoba mi się.

EDIT nawiązuję do dyskusji z tego roku o tym że podejście do Behemotha i Vadera zależy od wieku, nie ta strona mi się załadowała i tamta dyskusja była zaraz na górze
Awatar użytkownika
STALOWY SYLWEK
Master Of Reality
Posty: 260
Rejestracja: 6 lata temu

STALOWY SYLWEK 8 mies. temu

No spoko fajny growl, fajne riffy, fajne blasty. Fajnie ogółem

Revelations najlepsze bo pierwsze usłyszałes?
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 306
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź

Wicih 8 mies. temu

STALOWY SYLWEK pisze:
8 mies. temu
No spoko fajny growl, fajne riffy, fajne blasty. Fajnie ogółem

Revelations najlepsze bo pierwsze usłyszałes?
Nie, pierwsze słyszałem Morbid Reich i mnie nie kupiło. Nie wiem no, czaję że Vader to klasyk polskiej sceny, czaję że legenda i tak dalej, że nasza chluba w świecie, ale ja po prostu tego nie czuję. Dla mnie to tak jak mówię, fajny growl, fajne riffy i fajne blasty. No i na Revelations jest dokładnie to
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1853
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 8 mies. temu

Wicih pisze:
8 mies. temu
23 lata na karku, tak dla statystyki.
23 (The Youth Manifesto) - jeden z najlepszych kawałków Behemotha! I ogólnie po latach najlepiej Thelema.6 wchodzi.

Od Vadera to najlepsze jest wszystko co nagrane pod koniec lat 80 i całe lata 90. Revelations spoko (Epitaph, Whisper itd.), ale i wypełniacze się zdarzyły, jak dla mnie po raz pierwszy w historii (i później już niestety kultywowali układ płyt: kilka ciosów - kilka zapychaczy). Po Litany to obniżka formy była, mimo wszystko. Choć bębny Docenta nadal niszczyły.

Ale na koncertach zawsze spoko i się z bananem na gębie opuszcza lokal, zatem nigdy na Vadera nie stękam. Solitude in Madness raz włączyłem, wynudziłem się, trudno. Na szczęście mają inne albumy w dyskografii.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
STALOWY SYLWEK
Master Of Reality
Posty: 260
Rejestracja: 6 lata temu

STALOWY SYLWEK 8 mies. temu

Mi tam wystarczy posłuchanie de profundis od czasu do czasu. Wiele rzeczy słyszałem po łebkach albo wcale. Nie mam ciśnienia na viadernego od początku słuchania chlewi metalu.

Ale de profundis to kierwa klasa jednak.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3779
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 8 mies. temu

Kupiłem bilet na niedzielę. Cholernie się jaram. ;-)
To chyba najważniejsze, że jest frajda. Fajnie, że będzie Mauser, fajnie, że Frontside itp.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 8 mies. temu

STALOWY SYLWEK pisze:
8 mies. temu
Mi tam wystarczy posłuchanie de profundis od czasu do czasu. Wiele rzeczy słyszałem po łebkach albo wcale. Nie mam ciśnienia na viadernego od początku słuchania chlewi metalu.

Ale de profundis to kierwa klasa jednak.
Mnie się właśnie podobają rzeczy, których nie słyszałem wcale.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN 8 mies. temu

Vexatus pisze:
8 mies. temu
Poznań 3.09 mi chodzi po głowie, ale nikt nie chce ze mną jechać. Smuteczek...
Przyjezdzaj bede w Tamie Zsamth tez będzie .
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3779
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 7 mies. temu

Ba, XL nie byle co. ;-)
Do zobaczenia!
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
STALOWY SYLWEK
Master Of Reality
Posty: 260
Rejestracja: 6 lata temu

STALOWY SYLWEK 7 mies. temu

dj zakrystian pisze:
8 mies. temu
STALOWY SYLWEK pisze:
8 mies. temu
Mi tam wystarczy posłuchanie de profundis od czasu do czasu. Wiele rzeczy słyszałem po łebkach albo wcale. Nie mam ciśnienia na viadernego od początku słuchania chlewi metalu.

Ale de profundis to kierwa klasa jednak.
Mnie się właśnie podobają rzeczy, których nie słyszałem wcale.
To chyba masz coś z głową?
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot 7 mies. temu

STALOWY SYLWEK pisze:
7 mies. temu
dj zakrystian pisze:
8 mies. temu
STALOWY SYLWEK pisze:
8 mies. temu
Mi tam wystarczy posłuchanie de profundis od czasu do czasu. Wiele rzeczy słyszałem po łebkach albo wcale. Nie mam ciśnienia na viadernego od początku słuchania chlewi metalu.

Ale de profundis to kierwa klasa jednak.
Mnie się właśnie podobają rzeczy, których nie słyszałem wcale.
To chyba masz coś z głową?
Nieumiejętność czytania ze zrozumieniem i wyłapania żartu, dystansu również nie jest oznaką zdrowia psychicznego.

Ja tam lubie Vader z każdej z epok stylowych, że tak się wyrażę.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6284
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 7 mies. temu

Za kilka minut Vader w Poznaniu... :twisted: :twisted: :twisted:
Raw Black Metal w rowie!!!
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN 7 mies. temu

Była krew ,kto był ten wie.
Do następnego .
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3779
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 7 mies. temu

Wrażenia spisałem w wątku koncertowym.
viewtopic.php?f=13&t=5008
Dodam tylko, że w tak dobrej kondycji Vader to tylko pozazdrościć. Perkusista z Varmii do samego końca totalnie wszystko zagrane. Nie sądziłem, słuchając wcześniejszych Varmii, ze tam jest tak dobry muzyk. Ma swój czas. Oby jak najdłużej. Mauser jakby wyjęty z wehikułu czasu, jakby nie minęło sporo lat. Nie wiem, kto był autorem zaproszenia Go, ale to był hiper dobry pomysł.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 710
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

deathcrush 7 mies. temu

Wywiad z Mauserem.

Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6284
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 7 mies. temu



Jasny chuj, no i zajebiście, no i cześć! ;)
Raw Black Metal w rowie!!!
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1014
Rejestracja: 6 lata temu

Molotow 666 7 mies. temu

^ Wykonanie "Cold Demons" rewelacja! :roll: Ten wywiad z Maurycym też poziom wysoki. Świetnie gostka się słucha. Sporo już zapomnianych historyjek , człowiek sobie uświadamia ileż to lat minęło... VADER na pełnej z Mauserem!!! :roll:
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3779
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 7 mies. temu

Powiem tak, jest wiele kapel, ale takie świętowanie, masa sentymentów, dobrej muzyki i tego czegoś, to u nas tylko Vader mógł zorganizować. Oj będzie na zawsze w serduchu.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6284
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 7 mies. temu

No ja już czekam na koncert z okazji 50-lecia... ;)
Raw Black Metal w rowie!!!
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1014
Rejestracja: 6 lata temu

Molotow 666 7 mies. temu

Vexatus pisze:
7 mies. temu
No ja już czekam na koncert z okazji 50-lecia... ;)
Daj spokój! Nierealne @Vexatus
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 7 mies. temu

Vader to sceniczna maszyna do zabijania. Widziałem ich sporo razy i nigdy nie zawiedli, zawsze pełna profeska, zawsze na 100% i zawsze bez kompromisów. Tak jak do płyt studyjnych można się przeczepić, tak do koncertów nie bardzo.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6284
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 7 mies. temu

Molotow 666 pisze:
7 mies. temu
Vexatus pisze:
7 mies. temu
No ja już czekam na koncert z okazji 50-lecia... ;)
Daj spokój! Nierealne @Vexatus
Wcale bym się nie zdziwił... :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1014
Rejestracja: 6 lata temu

Molotow 666 7 mies. temu

Szajtan pisze:
7 mies. temu
Vader to sceniczna maszyna do zabijania. Widziałem ich sporo razy i nigdy nie zawiedli, zawsze pełna profeska, zawsze na 100% i zawsze bez kompromisów. Tak jak do płyt studyjnych można się przeczepić, tak do koncertów nie bardzo.
Tutaj jest potwierdzenie :

Wera666
Posty: 4
Rejestracja: 7 mies. temu

Wera666 7 mies. temu

Widzę, że moja ulubiona bestia jest na średniej pozycji w rankingu tutaj...Może ktoś chce się pozbyć vinyla Vadera "The Beast"? :D
A tak serio, czekam na reedycję. Czy ktoś może ma informację czy jest planowana?
deathwhore
Tormentor
Posty: 4454
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 7 mies. temu

@wenera666 wydrukuj sobie okładkę w dużym formacie na kartonie, będzie ten sam efekt a taniej, czyli lepiej.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 710
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

deathcrush 7 mies. temu

@Wera666 Na koncercie w Bydgoszczy w zeszłym roku Peter mówił, ze sceny, że kolej na "Revelations", ale pandemia pokrzyżowała plany, ale jak będzie to wie tylko sam Generał i ekipa z zespołu :)
Wera666
Posty: 4
Rejestracja: 7 mies. temu

Wera666 7 mies. temu

@deathcrush dziękuję. Revelations odsłuchuję właśnie. Sentymentalny powrót. The Nomad wyjątkowe. Ominął mnie ich koncert tegoroczny. Mam postanowienie. W kolejnym sezonie idę z Bestią na koncert po autograf. Myślisz, że ciężko zdobyć? Bestię można z Discogs, gorzej będzie z autografem.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1853
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 7 mies. temu

Myślę, że łatwo zdobyć, bo Generał wychodzi do fanów.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 710
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

deathcrush 7 mies. temu

@Wera666 Myślę, że bez problemu wpuszczą Cię też na backstage i podpiszą płytę. Też czekam na kolejny koncert, ostatnio byłem w grudniu, potem w lipcu w Świeciu i teraz we wrześniu i nie mogę się doczekać kolejnego :)
Wera666
Posty: 4
Rejestracja: 7 mies. temu

Wera666 7 mies. temu

Blind i Deathcrush dziękuję za odpowiedzi. Pocieszające to. Ciekawe jaką mieli setlistę w tym sezonie i jak długo grali.W wywiadzie Peter wspominał, że grają ok 1h.- 1,5 h .
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 710
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

deathcrush 7 mies. temu

Obrazek

Vader się nie zatrzymuje!
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1853
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 7 mies. temu

I dobrze, że się nie zatrzymuje. Wybiorę się do Fabryki Lloyda. Tylko brak info w poście na fb odnośnie obecności Mausera :(
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6284
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 7 mies. temu

No to do zobaczenia w FL w Bydgoszczy! :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 710
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

deathcrush 7 mies. temu

Kolejny wywiad z Mauserem, ale tym razem trzeba czytać - https://topguitar.pl/artysci/maurycy-ma ... dies-irae/
ayufan
Posty: 1
Rejestracja: 7 mies. temu

ayufan 7 mies. temu

Zsamot pisze:
2 lata temu
Zmiany składów, gdzie gra/ grał Novy raczej przeczą temu. Jakoś w Behemoth też nie zagrzał miejsca, Devilyn padł, ... , Dies Irae nie dał rady z racji zobowiązań... Szkoda, bo bardzo Go cenię, na scenie ogień i poza nią przemiły człowiek.

Ząbek i te wszystkie boje z Kmiołkiem na pewno ostro dały w kość kapeli. Proza życia i niestety taki finał. Szkoda, niestety nie pierwszy i nie ostatni zdolny muzyk odpada z branży. Pewnie młodym poszły emocje w pełnym wymiarze, spalili mosty, no i tyle. Szkoda kapeli. Ale kto czytał Thrash 'em All pamięta te wymiany listów i głupie tego efekty. Nikogo nie usprawiedliwiam. Ale efekty są znane.
Otóż to, ani Mauser, ani Novy, ani nikt inny z tych wcześniejszych lat, po odejściu z Vadera nigdzie nie zagrzali miejsca na dłużej, jedyny który odszedł z Vadera z tego składu 25-lecia i sobie dał radę to Daray, i dużo dużo później Pavulon, jako muzycy sesyjni ciągnący sto srok za ogon, ale jeśli chodzi o basistów/gitarzystów to aktywnie koncertującym po odejściu z Vadera nie został praktycznie nikt, a trochę tych muzyków było..
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 710
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

deathcrush 6 mies. temu

Awatar użytkownika
Odin Quincannon
Posty: 72
Rejestracja: 8 mies. temu

Odin Quincannon 6 mies. temu

PODAJ DYSKOGRAFIĘ | VADER | NOISECAST 17 ft. Jarek Szubrycht



Chyba jeden ze słabszych odcinków Noisecastu. Taki nijaki.
VORTIGAUNT

VORTIGAUNT 6 mies. temu

To tak jak Vader w sumie :lol:
Awatar użytkownika
Odin Quincannon
Posty: 72
Rejestracja: 8 mies. temu

Odin Quincannon 6 mies. temu

VORTIGAUNT pisze:
6 mies. temu
To tak jak Vader w sumie :lol:
Coś w tym jest. Ten band w sumie nigdy nie podniósł się, na długograjach, po odejściu Doc. Koncertowo, to inna historia.
VORTIGAUNT

VORTIGAUNT 6 mies. temu

Dla mnie to była wydmuszka od zawsze trochę... Były lepsze Death Metalowe kapele u nas. chociażby Betrayer albo Armagedon.
Awatar użytkownika
Odin Quincannon
Posty: 72
Rejestracja: 8 mies. temu

Odin Quincannon 6 mies. temu

Nie no, bądźmy poważni. Pierwsze cztery pełnograje są bez podjazdu w swoich latach na terenie Polski. Koncertowo tak samo.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 6 mies. temu

VORTIGAUNT pisze:
6 mies. temu
Dla mnie to była wydmuszka od zawsze trochę... Były lepsze Death Metalowe kapele u nas. chociażby Betrayer albo Armagedon.
Tak dobre były, że ich nie ma.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3779
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 6 mies. temu

W ogóle w czym "lepsze"? To najwyżej subiektywna opinia, żadna prawda objawiona. Jakoś tamtym zabrakło woli, wręcz desperacji, by w tym polskim grajdole ciągnąć ten wózek. A i tak potem wpada sobie koleś z wymyślnym nickiem - "były lepsze...".
No to porównajmy sobie całościowo pozycje przywołanych tych kapel, czy są tak "lepsze"? Ale całościowo. Wszak zarówno Betrayer czy Armagedon wydali w ostatnich latach pozycje. Ale jakoś szału nie było. Odzew delikatnie mówiąc chłodny. Śmiem zaryzykować, że gdyby nie nazwa z tradycjami,to mało kto by sięgnął po płyty typu Betrayer "Infernum In Terra" czy Armagedon "Death Then Nothing"... I to właśnie sparafrazuję naszego "klasyka": "są lepsze Death Metalowe kapele u nas".
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6284
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 6 mies. temu

VORTIGAUNT pisze:
6 mies. temu
Były lepsze Death Metalowe kapele u nas.
A gdzie są teraz te wszystkie lepsze kapele? :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 6 mies. temu

Zsamot pisze:
6 mies. temu
W ogóle w czym "lepsze"? To najwyżej subiektywna opinia, żadna prawda objawiona. Jakoś tamtym zabrakło woli, wręcz desperacji, by w tym polskim grajdole ciągnąć ten wózek. A i tak potem wpada sobie koleś z wymyślnym nickiem - "były lepsze...".
No to porównajmy sobie całościowo pozycje przywołanych tych kapel, czy są tak "lepsze"? Ale całościowo. Wszak zarówno Betrayer czy Armagedon wydali w ostatnich latach pozycje. Ale jakoś szału nie było. Odzew delikatnie mówiąc chłodny. Śmiem zaryzykować, że gdyby nie nazwa z tradycjami,to mało kto by sięgnął po płyty typu Betrayer "Infernum In Terra" czy Armagedon "Death Then Nothing"... I to właśnie sparafrazuję naszego "klasyka": "są lepsze Death Metalowe kapele u nas".
Ja to nawet nie wiedziałem, że te kapele powróciły. Rzeczywiście odzew był ogromny, niczym powrót Black Sabbath z Ozzim. Te wszystkie kapelki, to były efemerydy powstałe w okresie największego bumu na death metal. Wydali po kilka dem i debiut, a kiedy szczyt popularności dm przeminął, dali sobie spokój. Z tych kultów, to jedynie reaktywacja Imperator jakoś się zaznaczyła, choć na koncercie gawiedź lepiej reagowała na... Behemoth w grudniu 2018.
Vader nigdy nie złożył broni, Peter nie zmienił stylistyki na modny death core czy djent. Ten gość to prawdziwy pasjonat a nie sezonowy kuc.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3779
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 6 mies. temu

Dobre podsumowanie.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.

Wróć do „Death Metal”