Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Re: Carcass

#51

Szajtan 3 lata temu

Czy ten skalpel wciąż jest ostry czy traktować go już tylko jako nóż do kopert 🤔
I am Satan's generation and I don't give a fukk.

Tagi:
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#52

Hajasz 3 lata temu

Proponuję sprawdzić i wziąć nóż do kopert i wbić sobie w tętnicę szyjną jaki będzie efekt.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#53

Czit 3 lata temu

Nowy utwór ze zbliżającej się EPki:



Słabizna... trochę jak jakieś In Flames brzmi :lol:
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3775
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#54

Zsamot 3 lata temu

Cholera!!! Nie jest dobrze, sam zamysł super, ale brak tu ognia, jakieś werwy, jakiegoś tempa,... to jakby sobie jammowali przed koncertem, ot na rozgrzewkę, czuć tu ten duch Carcass, jest ok, ale...

Nie kuźwa, nie może to być słaby krążek tak jak te utwory to zapowiadają, no kuźwa nie...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#55

Ryszard 3 lata temu

Oj Zsamot, Zsamot. Dałbyś w końcu za wygraną i w kilku wypadkach poszukał młodszych zawodników. To nie piękne panie do chuja pana żeby im wybaczać :D ;)

Piosenka :D+
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3775
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#56

Zsamot 3 lata temu

Ależ ja daję szansę i kasę młodszym - za Twą namową ostro inwestuję w Młode Wilki, ale czasem łudzę się, że i Stare Chuje mnie miło zaskoczą.

Napalm Death chyba takowe nadzieje spełni, ostro go słucham i to będzie taka nagroda, że wierzę w moich Bogów z młodszych lat. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#57

CzłowiekMłot 3 lata temu

Czit pisze:
3 lata temu
Nowy utwór ze zbliżającej się EPki:



Słabizna... trochę jak jakieś In Flames brzmi :lol:
No jest trochę za dużo melodii, ale z tym In Flames to pojechałeś. Owszem, brzmi to piosenkowo, poprzednie dwa utwory są waszym zdaniem również jakieś takie śmakie...

Zapomnieliście chyba o melodeathowych i rock’n’rollowych motywach zespołu przed rozpadem. No i moim zdaniem do fanów tamtych dźwięków jest to skierowane. Mi to leży i czekam na resztę.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#58

Czit 3 lata temu

CzłowiekMłot pisze:
3 lata temu
Czit pisze:
3 lata temu
Nowy utwór ze zbliżającej się EPki:



Słabizna... trochę jak jakieś In Flames brzmi :lol:
No jest trochę za dużo melodii, ale z tym In Flames to pojechałeś. Owszem, brzmi to piosenkowo, poprzednie dwa utwory są waszym zdaniem również jakieś takie śmakie...

Nieno wiem, ze pojechałem ;) to tak było nad wyrost, ale niestety jest słabo. Nawiązują do tego co najgorsze w "Swansong" co mi zupełnie nie odpowiada.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Astral
Fallen Angel Of Doom
Posty: 336
Rejestracja: 5 lata temu

#59

Astral 3 lata temu

Kurde, to brzmi jak jakiś słabawy odrzut z Heartwork. Dramat, zero w tym ognia i brutalności, tylko melodyjna sraka przepełniona nijakością. A o ile Heartwork był jeszcze słuchalny, tak to to dziadostwo już nie.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3775
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#60

Zsamot 3 lata temu

Czit pisze:
3 lata temu
CzłowiekMłot pisze:
3 lata temu
Czit pisze:
3 lata temu
Nowy utwór ze zbliżającej się EPki:



Słabizna... trochę jak jakieś In Flames brzmi :lol:
No jest trochę za dużo melodii, ale z tym In Flames to pojechałeś. Owszem, brzmi to piosenkowo, poprzednie dwa utwory są waszym zdaniem również jakieś takie śmakie...

Nieno wiem, ze pojechałem ;) to tak było nad wyrost, ale niestety jest słabo. Nawiązują do tego co najgorsze w "Swansong" co mi zupełnie nie odpowiada.
Nic tu nie słyszę z Swansong...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#61

Pan Efilnikufesin 3 lata temu

Rzucilem uchem.

Slychac ze to Carcass,bo tylko Carcass gra jak Carcass.

Ten kawalek jest cieniutki niestety.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#62

Ryszard 3 lata temu

Generyczniej już chyba nie można. Byle co byle tylko sprzedać. Nie zabraniam bo lepsze to zajęcie niż prawdziwa praca ale ja na to nie wydam kasy i nie strace ani minuty czasu.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#63

Czit 3 lata temu

Ryszard pisze:
3 lata temu
Generyczniej już chyba nie można.
A można :D:

yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#64

Pan Efilnikufesin 3 lata temu

No to ja przypomne ze Carcass kiedys potrafil niezle pierdolnac

Elementw
Master Of Puppets
Posty: 195
Rejestracja: 5 lata temu

#65

Elementw 3 lata temu

Ten heart... to mi zawsze, odkąd zobaczyłem klip, przypominał pipol of te laj kreatora.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#66

Ryszard 3 lata temu

A można by to zamienić w dvd szkółkę riffowania np?

To ja z rana też polecę kafkowym carcassem

!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5500
Rejestracja: 6 lata temu

#67

pit 3 lata temu

Elementw pisze:
3 lata temu
Ten heart... to mi zawsze, odkąd zobaczyłem klip, przypominał pipol of te laj kreatora.
A mi "Vote with a Bullet" Corrosion Of Conformity. Może to nawet ta sama miejscówka. VOTE!!!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3775
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#68

Zsamot 3 lata temu

Posłuchałem całej EPki... Jest średnio, ładnie to brzmi, ładnie czasem buja, ale i nudzi co chwila. A to niespełna 18 minut muzyki... Szkoda, no ale pozostaje liczyć, że to tylko mini i będzie potem lepiej...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2976
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#69

Vortex 3 lata temu

Rozklekotana ta epka, taka dość wesoła. Sobie gramy i jest fajnie....bez konkretu żadnego.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#70

EdusPospolitus 3 lata temu

Muszę się zgodzić z przedmówcami, strasznie ta epka przeprodukowana i wymuskana. Nie słucha się jej jakoś źle, ale to już wyłącznie zasługa jej małej objętości :)
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#71

Pan Efilnikufesin 3 lata temu

Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#72

EdusPospolitus 2 lata temu

No to oficjalne info, "Torn Arteries" ukaże się 17 września 2021:

Obrazek

1. Torn Arteries
2. Dance of IXTAB (Psychopomp & Circumstance March No.1 in B)
3. Eleanor Rigor Mortis
4. Under the Scalpel Blade
5. The Devil Rides Out
6. Flesh Ripping Torment Limited
7. Kelly's Meat Emporium
8. In God We Trust
9. Wake Up and Smell the Carcass/Caveat Emptor
10. The Scythe’s Remorseless Swing

Pierwszy udostępniony kawałek:



Znów trochę jak z generatora, ale niektóre gitarki dają radę nawet :)
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#73

Czit 2 lata temu

Bardzo to słabiutkie.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#74

Czit 2 lata temu



Kolejny utwór. Co utwór to większa nuda...
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#75

kurz 2 lata temu

Ta wegańska okładka zabija chęć do słuchania. Zresztą grupa swoją ZAJEBISTOŚĆ zakończyła na Necroticism.
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1333
Rejestracja: 6 lata temu

#76

Belzebóbr 2 lata temu

Ja jebie jakie te kawałki są niewiarygodnie słabe. Surgical Steel naprawdę jeszcze lubiłem, takie 6+ na dychę dawałem, ale wszystko co później to brzmi jak odrzuty odrzutów.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#77

dj zakrystian 2 lata temu

No takie soboe nowe Carcass. Powrotna płyta była udana, teraz jest męczenie buły. Wolę świetne Swansong od tych nowych podrygów. Tam dużo melodii i tradycyjnych metalowych riffów, ale to wszystko miało sznyt, finezję, polot...
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3775
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#78

Zsamot 2 lata temu

dj zakrystian pisze:
2 lata temu
No takie soboe nowe Carcass. Powrotna płyta była udana, teraz jest męczenie buły. Wolę świetne Swansong od tych nowych podrygów. Tam dużo melodii i tradycyjnych metalowych riffów, ale to wszystko miało sznyt, finezję, polot...
Niestety, broniłbym ich. Ale EPka była taka sobie, teraz ten zapowiada się jeszcze gorzej. Kurna, brak tam przysłowiowego mięcha. Nomen omen... Oby ten numer był złym proroctwem. Ale wiele szans temu nie daję.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5500
Rejestracja: 6 lata temu

#79

pit 2 lata temu

Mi te kawałki pachną groove metalem. Takim jednoznacznie złym groove metalem.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3775
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#80

Zsamot 2 lata temu

Nieważny gatunek, istotna żenada i niski poziom... A tu chyba niestety jest coraz gorzej... A cholernie szkoda, bo kapela przesympatyczna.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#81

Szajtan 2 lata temu

Carcass świętuje premierę albumu Torn Arteries nowym teledyskiem.

I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3775
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#82

Zsamot 2 lata temu

Od rana mieliłem na Spotifie cały krążek. Początkowo nie jest źle. Dobrze to brzmi, co prawda aż podświadomie człowiek marzy o jakimś przyśpieszeniu, czymkolwiek dzikim, nieokiełznanym... nie ma mowy. Potem zaczyna się powoli, niepostrzeżenie wdzierać... nuda. I pozostaje dzielnie do końca krążka. Nie wiem, może dziś czegoś innego oczekiwałem, ale przy powrotnym albumie pisałem, że ewidentnie brakuje tu swoistej krwi, takiego rzygnięcia, teraz to poszło dalej. Nuda. Największy wróg każdego albumu. Tutaj czuje się swobodnie szybko zdejmuje buty, zakłada klapki, wszak jest u siebie...

Oczywiście wrócę do tej płyty, ale obawiam się, że tylko opcja "osłuch", pozostały.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#83

EdusPospolitus 2 lata temu

O dziwo nie ma tragedii, dużo fajnych riffów, solówek, wokali Jeffa, mniej sterylna produkcja - to tak na szybko mogę wskazać in plus. Średnio przekonują mnie z kolei death'n'rollowe patenty, jakby było ich o połowę mniej to bym się z pewnością nie obraził :)
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#84

dj zakrystian 2 lata temu

Parę ciekawych motywów charakterystycznych dla Carcass. Stylowe solówki Steera, ale to wszystko tonie w morzu przeciętności. Numer z teledysku chyba najlepszy.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#85

Nucleator 2 lata temu

Ot, kolejny zespół dorzynany przez Nuclear Blast. Samo Torn Arteries to wydawnictwo nikomu niepotrzebne, gdyby jakiś nieznany młody zespół takie coś nagrał, to przeszłoby bez echa. Nie polecam, zwłaszcza, gdy ktoś tak jak ja ma uczulenie na Swansong i Heartwork.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3775
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#86

Zsamot 2 lata temu

Uwielbiam Heartwork i Swansong i WŁAŚNIE dlatego nowy album mi nie podszedł, bo tamte albumy to kurewsko dobre płyty. Każdy utwór ma swój styl, świetne brzmienie. Tu jest nuda i mielizna.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#87

Vexatus 2 lata temu

Zsamot pisze:
2 lata temu
Tu jest nuda i mielizna.
Jedzą jak króliki to i nie mają siły porzadnie zagrać. ;)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3775
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#88

Zsamot 2 lata temu

Pizdowaty argument, sporo wegan gra w wielu kapelach grind i death... Znam też sporo kolesi, co trenują sztuki walki i mięcha od lat nie jedzą. ;-) A Carcass są wegetarianami (weganami?) od Symphonies... Ta płyta jest słaba, po prostu nie rozumiem, gdzie tam są nawiązania do Necroticism??
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#89

dj zakrystian 2 lata temu

Zsamot pisze:
2 lata temu
Pizdowaty argument, sporo wegan gra w wielu kapelach grind i death... Znam też sporo kolesi, co trenują sztuki walki i mięcha od lat nie jedzą. ;-) A Carcass są wegetarianami (weganami?) od Symphonies... Ta płyta jest słaba, po prostu nie rozumiem, gdzie tam są nawiązania do Necroticism??
Ja nie wiem gdzie tam ktoś słyszy echa Heartwork a gdzie dopiero Necroticism? Najbliżej gdyby wcisnąć tę płytę między Heartwork i Swansong. Takie coś pomiędzy, tylko bezjajecznie i bez pomysłu jaki był na tych dwóch świetnych płytach. Obok porywającego energią i zapadającymi w pamięć motywami Heartwork to nawet nie stało. Natomiast do riffów i melodyki Swansong też daleko. Taki emeryten Carcass. Niestety wege jest też w muzie. Brak mięcha po prostu. Oczywiście są jakieś podrygi czy przebłyski świetności, ale za mało tego. Ps. Do wegan nic nie mam o ile grają z mięchem. Tu tego zabrakło. A Carcass bardzo za to lubiłem.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#90

Vexatus 2 lata temu

Zsamot pisze:
2 lata temu
Pizdowaty argument, sporo wegan gra w wielu kapelach grind i death...
To nie jest pizdowaty argument tylko żart... Mam centralnie w tyle co inni ludzie jedzą, o ile nie są kanibalami. :) Poza tym sam jem mięso w niewielkich ilościach (poza rybami wszelkiej maści) i nie mam zamiaru się nikogo czepiać o wegetarianizm. Chyba że ktoś próbuje mi wciskać głupoty w stylu witarianizm i inne cuda...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3775
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#91

Zsamot 2 lata temu

Vexatus pisze:
2 lata temu
Zsamot pisze:
2 lata temu
Pizdowaty argument, sporo wegan gra w wielu kapelach grind i death...
To nie jest pizdowaty argument tylko żart... Mam centralnie w tyle co inni ludzie jedzą, o ile nie są kanibalami. :) Poza tym sam jem mięso w niewielkich ilościach (poza rybami wszelkiej maści) i nie mam zamiaru się nikogo czepiać o wegetarianizm. Chyba że ktoś próbuje mi wciskać głupoty w stylu witarianizm i inne cuda...
Nie podejrzewam Ciebie o takie małostkowości.

Ale teraz nagle, po 30 latach niektórzy odkrywają, że poszczególni muzycy nie jedzą mięsa i pierdolą głupoty, jakoby to miało znaczenie. Przypomnę turbo debilom, że taki Carcass składał się z wegetarian/ wegan (?) na etapie Symphonies of sickness. O lewicowych korzeniach nie wspomnę.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#92

Hajasz 2 lata temu

Zsamot pisze:
2 lata temu
Ta płyta jest słaba, po prostu nie rozumiem, gdzie tam są nawiązania do Necroticism??
Nigdzie nie ma.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
amoncarcass
Posty: 9
Rejestracja: 5 lata temu

#93

amoncarcass 2 lata temu

A mi się Carcassy podobają. Kilkadziesiąt razy już przesłuchałem, pod piwko w sam raz.
!!! METAL FOREVER !!!
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2976
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#94

Vortex 2 lata temu

amoncarcass pisze:
2 lata temu
A mi się Carcassy podobają. Kilkadziesiąt razy już przesłuchałem, pod piwko w sam raz.
Zgadzam się. Nie ma tu jakiegoś ambitnego podejścia, do zrobienia nie wiadomo jak oryginalnego materiału, a chęć nagrania dobrego skocznego melodethu.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
pampa
Master Of Puppets
Posty: 148
Rejestracja: 6 lata temu

#95

pampa 2 lata temu

A mi pasuje nowy album leci cały czas w samochodzie i tak jak przedmówca napisał nic odkrywczego ale fajnie się tego słucha i słychać że Carcass !!!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#96

dj zakrystian 2 lata temu

Pod piwko... leci w samochodzie... no właśnie taki jest ten nowy Carcass. Muzyka niewymagająca żadnego skupienia uwagi. Pod piwko czy do samochodu równie dobrze wchodzi Amon Amarth czy Arch Enemy. Słabiutko jak na taką legendę.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

#97

Pioniere 2 lata temu

Już lepiej w miejsce tej zdziadziałej legendy, wałczyć se Japońców z Pharmacist - ci z miejsca przypomną wam, jak to niegdyś grała legenda ;)
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#98

Vexatus 2 lata temu

Mam w planie przesłuchać dziś wieczorem ten ich najnowszy materiał, ale szczerze mówiąc jakiegoś dużego ciśnienia na to nie mam. Oglądałem kilka minut temu wideło do "The Scythe's Remorseless Swing" i gdyby nie brzmienie gitary i nowoczesna produkcja to pierwsza minuta mogłaby spokojnie znaleźć się na płycie np. Aerosmith... Jeśli ten materiał zrobi na mnie jakiekolwiek wrażenie to raczej niezbyt pozytywne.
Pioniere pisze:
2 lata temu
Już lepiej w miejsce tej zdziadziałej legendy, wałczyć se Japońców z Pharmacist
Trudno się nie zgodzić. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#99

kurz 2 lata temu

Ten Carcass nowy jest jak dziewczyna, która nie jest na tyle ładna, żeby mieć powodzenie u prawie wszystkich chłopaków z klasy i nie jest na tyle brzydka, coby co niektóry zbok się nią zainteresował. Nawet uczy się trochę powyżej przeciętnej, to i o atomach albo innych agnozjach z nią nie pogadasz.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#100

Vexatus 2 lata temu

Przesłuchałem dwa kawałki i wyłączyłem...
Raw Black Metal w rowie!!!

Wróć do „Death Metal”