"Only Death is Real"
dj zakrystian
Tormentor

Re:

Post dj zakrystian » 2 tyg. temu

yog pisze:
2 tyg. temu
No nie wiem, jak oglądałem ten bonusowy dvd Behind the Scars, to wyglądało jakby mieli podejście, że choćby i chujem struny trącali to fani to łykną. Zresztą może i Earache ogarnęło, że coś nie tak jest, bo w creditsach do Scars... jest podany termin dodatkowej sesji nagraniowej ;)

Przy okazji wikipedyjna ciekawostka:
Pochodząca z albumu kompozycja "Fuck Your God" została wykorzystana przez armię Stanów Zjednoczonych do torturowania jeńców wojennych w więzieniach w Iraku.
In Torment i Scars brzmia jak nagrane na odpiewardol, ale Insineratehymns w zadnym razie, przeciez tam jest wrecz wypolerowany sound i dwie nastepne brzmia jak demowki. To co pierdoli bardziej napakowany z braci lub Glen nie ma tu nic do faktow. Scars za to calkiem ladnie sie sprzedawal i poszlo zapewne o hajs, gdyz to zarowno bracia H jak i Benton ze Stevem przypisywali sobie wiekszy udzial w tworzeniu plyty.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 2 tyg. temu

Scars of the Crucifix dotarło do 18 miejsca na liście Billboard 200 podobno, więc musiało się sprzedawać całkiem nieźle.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor

Post EdusPospolitus » 2 tyg. temu

No ja tam nie wiem, "Insineratehymn" to nuda totalna, za dużo tam zwolnień i totalnych zamulaczy, a brzmienie też bez pierdolnięcia. "In Torment In Hell" to trzeba brać pod uwagę jako demowka więc nie ma co mówić :D Aleee "Scars of the Crucifix" to już całkiem niezła płytka, dużo jest dobrych na niej kawałków, sound może i bez szału, choć szatana dużo i dobrego napierdalania. A tego właśnie wymagam od Bentona i spółki.
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it

Wróć do „Death Metal”