"Only Death is Real"
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor

Ingested

Post Vortex » 2 lata temu

Obrazek
Kapela pochodzi z Wielkiej Brytanii, a konkretniej z Anglii i jej Manchesteru. Powstali na gruzach niejakiego Age of Suffering, a rok ich powstania uważa się za 2006. Zespół porusza się gatunkowo w obrębie brutalnego death metalu i deathcore'a. Muszę przyznać, że ich muzyka robi na mnie coraz większe wrażenie i pną się w osobistych rankingach coraz wyżej. Na pewno polecam osobom lubującym się w tematyce.

Dyskografia:
2007 - North-West Slam Fest [split]
2009 - Surpassing the Boundaries of Human Suffering
2011 - The Surreption
2013 - Revered by No-One, Feared by All [EP]
2015 - The Architect of Extinction
2018 - The Level Above Human

Skład:
Brad Fuller - Bass (2006-present)
Lyn Jeffs - Drums (2006-present) Nexus Inferis, ex-Dark Earth, ex-Annotations of an Autopsy, ex-Crepitation, ex-Decapity, ex-Asphyxiated (live), ex-Trephined, ex-Vengeance
Sam Yates - Guitars, Vocals (backing) (2006-present) ex-Age of Suffering, ex-Decrepit Womb, ex-Regurgitate Life
Sean Hynes - Guitars, Vocals (backing) (2006-present) ex-Age of Suffering, ex-Annotations of an Autopsy, ex-Crepitation, ex-Decrepit Womb
Jay Evans - Vocals (2006-present) ex-Age of Suffering
▼ Muzycy koncertowi
Sammy Urwin - Bass (2012) Regurgitate Life, ex-Decrepit Womb, ex-Defective Brain, ex-Oblivionized, Employed to Serve, Renounced, ex-Leng Tch'e (live), ex-Trifixion (live), ex-Indecent Autopsy, ex-Pariso (live)
Kris C. - Drums (2012) ex-Introrectalgestation
Jason Keyser - Vocals (2017, 2018) Crator, Origin, Psycroptic (live), ex-Detriment, ex-Skinless, ex-Mucopus
Stephen "Mud" Mashburn - Vocals (2018) I Am Destruction, ex-Blood Stain Carpet, The Luteal Phase, ex-Verdict of Vengeance, ex-Dead Rising (live)

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ingested/53619
BC: https://uniqueleaderrecords.bandcamp.com/music
"Between Shit and Piss we are Born"

Tagi:
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor

Post Vortex » rok temu

Ingested spłodził kolejnego potwora pt. "The Level Above Human" z ładnie skrojoną okładką. Materiał nie różni się od tego, do czego Anglicy zdążyli nas przyzwyczaić, album równy, spójny no i miażdży kolana.

Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny

Post pp3088 » rok temu

Wcześniej grali dość prostacki slam death. Na ostatniej poszli raczej w stronę deathcore, ale też nie takiego oczywistego. Jest sporo przestrzeni, trochę BDM, trochę slamu. Ciekawa kombinacja. Kompozycje jak na ten gatunek są naprawdę niezłe, dzieje się sporo, a słychać wszystko wyraźnie bo produkcja bardzo dobra i klarowna.

Mają chyba dobrą promocję bo do nabycia w sklepach muzycznych bez problemu. Co do zasady slamy itp są poza głównym obiegiem. Tutaj im się udało. Unique Leaders zrobiło dobrą robotę.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
pampa

Post pampa » rok temu

mi też pode-szedł nowy long Ingested bardzo ciekawe kompozycje. Będę wracał do tego albumu!!!
Awatar użytkownika
pampa

Post pampa » rok temu

przerabiam ,,The Architect of Extinction" ja pier..le przepięknie brzmi ku-- wa jebnięcie pierwsza klasa ap-ropo temat moim zdaniem powinien znaleźć się w kategorii death metal !!!!
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor

Post Vortex » 5 mies. temu

Wyszła epka "Call of the Void", i jest wpierdal ale pojawiło się też sporo melodii, czyli troszkę powietrza do swojej twórczości Ingested wpuszcza. Jak dla mnie nawet nieźle się to komponuje, okładeczka

Obrazek

Wróć do „Death Metal”