Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Under The Church

#1

Hajasz 6 lata temu

Obrazek

Obrazek

Under The Church powstał w 2012 roku a w składzie dwóch gości z niesamowitej Nirvana 2002. Muzycznie panowie jadą... a jakże stary szwedzki death metal właśnie w stylu owej Nirvany 2002, Nihilist, Bastard Priest. Klasyczne już rzężące gitary, mocno wyeksponowane gary i ten wokal, który dopełnia muzycznej rzezi. Po wydaniu demo i EP'ki debiutancki album wyszedł w 2015 roku i do dzisiaj jest jeden z najlepszych albumów jakie słyszałem na przestrzeni ostatnich pięciu lat. W tym roku wyszedł jeszcze live album i split z Revel In Flesh, na którym Under The Church zajebiście coveruje kawałek Razor'a.

Dyskografia:
2013 - Demo 2013 [demo]
2014 - Under the Church [EP]
2015 - Rabid Armageddon
2016 - ​Confer the Vile / Wake the Dead​ [single]
2017 - Horrors from the Tomb [live]
2017 - Beyond the Gates… Death Awaits [split]
2017 - Supernatural Punishment
2021 - Total Burial [EP]



Skład:
Erik Wallin - Guitars Merciless, Trash Amigos, Death Breath (live), ex-Harms Way, ex-Nirvana 2002 (live)
Marcus Klack - Guitars Trash Amigos, ex-Morbid
Erik Sahlström - Vocals General Surgery, ex-Serpent Obscene, ex-The Marble Icon, ex-Crucifyre, ex-Deceiver, ex-Maze of Torment
Lars Henriksson - Bass (2012-present) ex-Nirvana 2002
Erik Qvick - Drums, Guitars (2012-present) ex-Nirvana 2002
▼ Byli muzycy
Mik Annetts - Vocals (2012-2016) ex-Hostile, ex-Odinn, ex-Bastard
▼ Muzycy koncertowi
Marcus Klack - Guitars (2014-present) Trash Amigos, ex-Morbid
Erik Wallin - Guitars (2014-present) Merciless, Trash Amigos, Death Breath (live), ex-Harms Way, ex-Nirvana 2002 (live)
Erik Sahlström - Vocals (2016-present) General Surgery, ex-Serpent Obscene, ex-The Marble Icon, ex-Crucifyre, ex-Deceiver, ex-Maze of Torment
MA: https://www.metal-archives.com/bands/Un ... 3540365733
BC: https://underthechurch.bandcamp.com/music
BC: https://pulverised.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#2

Vexatus 6 lata temu

Nie znam tego zespołu, ale po tym co napisałeś z chęcią się zapoznam. :) Okładka pierwszego pełniaka jest fenomenalna...
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#3

Pioniere 6 lata temu

@UP Nie znasz, bo na poprzednim forum wiecznie miałeś zapchaną skrzynkę wiadomości, bądź ignorowałeś moje polecenia. @Hajasz zaś bez zwlekania odrobił lekcje.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#4

Vexatus 6 lata temu

Dobrze wiesz, że sprawdzałem prawie wszystkie Twoje wrzutki na PW i najczęściej komentowałem potem wydawnictwa w tematach zespołów - podobnie robię teraz, tylko wrzutek na PW jest mniej. Zupełnie nie rozumiem tej Twojej ekscytacji faktem, że coś tam mi umknęło. :)

Sama płytka okazała się całkiem spoko, choć jest trochę nierówna - posłucham sobie jeszcze w nocy, ale jak na razie wrażenia są całkiem pozytywne.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#5

Pioniere 6 lata temu

Vexatus pisze:
6 lata temu
Dobrze wiesz, że sprawdzałem prawie wszystkie Twoje wrzutki na PW i najczęściej komentowałem potem wydawnictwa w tematach zespołów - podobnie robię teraz, tylko wrzutek na PW jest mniej. Zupełnie nie rozumiem tej Twojej ekscytacji faktem, że coś tam mi umknęło ...
Obecnie jak najbardziej, spisujesz się na medal, lecz wcześniej w poprzedniej wersji forum był z tym dość duży problem - wcale nie czyściłeś skrzynki i nie sposób było na nią coś wysłać, a wiadomości z showboxa o jej stanie nagminnie ignorowałeś. Koniec offtopa.
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#6

Nucleator 6 lata temu

Hajasz się pewnie ucieszy, bo Under the Church 10 listopada wyda kolejną płytę Supernatural Punishment. Sam news przypomniał mi, że nie miałem jeszcze okazji ich sprawdzić, co na dniach pewnie nadrobię.

Obrazek
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#7

Hajasz 6 lata temu

Super news. Już okładka zapowiada, że to będzie album z muzyką, którą uwielbiam. Czekam.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#8

Nucleator 6 lata temu

To masz kawałek z nachodzącego LP tych gości. Jedzie pięknie.

UNDER THE CHURCH "Wretched Disfigurement" Lyrics Video
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#9

Hajasz 6 lata temu

Pierdolę jeden kawałek. Takie płyty to się sprawdza w całości aby rzetelnie ocenić. Jak się płyta ukarze to wtedy posłucham.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#10

yog 6 lata temu

Ukazała się, wczoraj:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#11

Nucleator 6 lata temu

Pioniere pisze:
6 lata temu
Jutro nakładem Pulverised Records wychodzi bardzo dobry nowy longplay grupy Under the Church. Polecam.
Zgadzam się - dzisiaj posłuchałem sobie kilka razy i to naprawdę fajny śmierć metal równający wszystko z ziemią. Poza ostatnim utworem, przesiąknietym sła bawymi melodyjkami Silence of the Shadows. Na szczęście cała reszta to już mus dla fanów szwedzkiego rzęzącego death metalu. Aż sobie zaraz debiut zarzucę, bo Supernatural Punishment wprawił mnie w naprawdę dobry nastrój.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#12

Hajasz 6 lata temu

Dzisiaj sobie sporo tej płyty posłuchałem. Niestety jedynka lepsza co nie oznacza, że nowa płyta słaba. Wręcz przeciwnie to ciągle solidny death metal, surowy, siermiężny o chamskim brzmieniu. Momentami zalatuje to jak szwedzka wersja Autopsy co jest mega komplementem.

Fajnie, że chłopaki nie silili się aby nagrać te 40-45 min muzyki tylko zapierdolili pół godzinki tak, że kapcie fruną z bujanego fotela.

Okładka fajna, a jak choć tu znów debiut wyżej. Rozesłałem info po zaprzyjaźnionych distrach o możliwość zakupienia oryginału i mam nadzieję, że nie będzie z tym problemu.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#13

pp3088 6 lata temu

Moją przygodę z załogą rozpocząłem od drugiego albumu. Momentami jest bardzo fajnie, ale jak wchodzą melodyjki i ładniutkie gitarki to trochę mnie to "odrzuca". Nie mówiąc już o ostatnim kawałku który jest jakimś umpa umpa :D

Widocznie nie jest to zespół dla mnie, wolę inny typ death metalu.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#14

Hajasz 6 lata temu

pp3088 pisze:
6 lata temu
Moją przygodę z załogą rozpocząłem od drugiego albumu. Momentami jest bardzo fajnie, ale jak wchodzą melodyjki i ładniutkie gitarki to trochę mnie to "odrzuca". Nie mówiąc już o ostatnim kawałku który jest jakimś umpa umpa :D

Widocznie nie jest to zespół dla mnie, wolę inny typ death metalu.
Co Wy macie z tym sprawdzaniem wszystkiego od najnowszych rzeczy :evil:

To tak jakby poznać seks od masturbacji i stwierdzić, że wolę inny rodzaj tej zabawy.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#15

pp3088 6 lata temu

Hajasz pisze:
6 lata temu
pp3088 pisze:
6 lata temu
Moją przygodę z załogą rozpocząłem od drugiego albumu. Momentami jest bardzo fajnie, ale jak wchodzą melodyjki i ładniutkie gitarki to trochę mnie to "odrzuca". Nie mówiąc już o ostatnim kawałku który jest jakimś umpa umpa :D

Widocznie nie jest to zespół dla mnie, wolę inny typ death metalu.
Co Wy macie z tym sprawdzaniem wszystkiego od najnowszych rzeczy :evil:

To tak jakby poznać seks od masturbacji i stwierdzić, że wolę inny rodzaj tej zabawy.
W sumie dobra uwaga, rzadko tak robię, ale... no cóż gdy zaopatrywałem się w album myślałem że to ich jedyny.

Czy mam szansę polubić się z debiutem, demem?
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#16

Ryszard 6 lata temu

Co wy macie z tym zawoalowanym "JA PIERWSZY ICH USŁYSZAŁEM/ZAPROPONOWAŁEM" ?????????? :) Stare konie a momentami takie zrebactwo :D No ale chuj, ja w sumie nie szpanuje ale za to pierdole farmazony na tony, tak wiec zwracam honor.

Taka se kapela. Jedna z miliona. Młodym bym polecił, starzy takie granie słyszeli już tysiące razy.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#17

yog 2 lata temu

Epka Total Burial wyjdzie w Pulverised 3 grudnia 2021 i jest pierwszy kawalek trwający 3 i pół minuty z niecałych 15 składających się na całość wydawnictwa.

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#18

Pioniere 2 lata temu

Całość EP-ki:


Wróć do „Death Metal”