Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5285
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hypoxia

#1

Hajasz 6 lata temu

Obrazek

Obrazek

Hypoxia to pochodzący z Nowego Jorku death metalowy zespół, który w 2015 roku wydał zajebisty album Despondent Death będący bezkompromisowym połączeniem death metalu z elementami thrashu. Wokalnie jest ostro, brutalnie i czytelnie ale jak ma być inaczej skoro mikrofon obsługuje gość z Monstrosity Mike Hrubovcak, basista rozpieprza brzmieniem, a gość na perkusji odwala takie przejścia i zapędy, że głowa mała.

Chłopaki istnieją od 2011 i przed debiutanckim albumem wydali jeszcze demo i EP'kę. Dla wielbiących drugie oblicze Monstrosity, czy Vile zapewniam, że Hypoxia będzie niezłym ciosem.

Dyskografia:
2011 - The Purge [demo]
2013 - Public Execution [EP]
2015 - Despondent Death



Skład:
Carolina Perez - Drums (2011-present) Castrator, ex-Aether
Carlos "Dirty" Acboleda - Guitars (2011-present) ex-Equimanthorn, ex-Secrecy, ex-Cerebral Hemorrhage, ex-Aether
Nadher Tabash - Guitars (2014-present)
Mike Hrubovcak - Vocals (2015-present) Azure Emote, J.J. Hrubovcak, Monstrosity, Vile, Nader Sadek (live), Divine Rapture, ex-Abraxas, ex-Imperial Crystalline Entombment, ex-Rumpelstiltskin Grinder, ex-XXX Maniak (live)
▼ Byli muzycy
Chaka - Bass (2011-2013) ex-Terminal Confusion, ex-Realm
Michael Diangelo - Vocals (2011)
Johnny Pye - Vocals (2011-2013) ex-Rizen
Jerry Iovino - Vocals (2013-?) ex-Immortal Flesh
Mikaela Decibel - Bass (2014-2015) Asylium, ex-Castrator
▼ Muzycy koncertowi
Rob Solberg - Bass (2015-present) Deteriorot, ex-Digested Flesh
Daniel Paz - Bass (2015-present) Amputated Genitals, Carnivore Diprosopus, Holy Shit B.S.E., Kinguts, Sarcoma, ex-Purulent, ex-Betray the Kidnapper, ex-Ethereal, ex-Evil Darkness, ex-Neurosis, ex-Tom Abella, ex-Suppuration (live)

Manuel Quique - Vocals (2015) ex-Secrecy, ex-Animals Killing People
Alex - Bass (2018) ex-Secrecy
MA: https://www.metal-archives.com/bands/Hypoxia/3540336172
BC: https://ultimatemassacreproductions.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#2

yog 5 lata temu

Może i jestem deathmetalowy mięczak, ale dla mnie to oni grają na tym albumie staroszkolny brutal death metal, a nie death/thrash. Tylko z plastikową produkcją, choć old-school. Szczęśliwie nie do przesady. Całkiem dobre granie, choć nie gustuję przesadnie to dobrze się słucha, wokal ziomka z Monstrosity bdb.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1495
Rejestracja: 7 lata temu

#3

pp3088 5 lata temu

Przecież to typowy brutal death na modłę Suffocation z okazjonalnymi elementami melodii i szczyptą OSDM-u. Thrashu to tam nie ma wcale(całe szczęście). Oczywiście nie wiem jak poprzedniczka.

Fajne granie, jak na BDM ekstraklasa bo to jeszcze muzyka i to całkiem dobra. Pojawiają się całkiem fajne zagrywki i ładnie to płynie.

Skład prawie w całości latynoski, a na perkusji dziewucha(wklejam więc foto, może ktoś dzięki temu sprawdzi):

Obrazek
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17508
Rejestracja: 7 lata temu

#4

yog 5 lata temu

Drugi album Hypoxia będzie miał premierę 12 kwietnia 2019 roku i wyjdzie sumptem naszego rodzimego Selfmadegod Records. Płytka nazywa się Abhorrent Disease i tak wygląda z wierzchu:

Obrazek

A tak brzmi kawałek z niej o tytule Condemned To The Abyss:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2962
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#5

Szajtan 3 mies. temu

"Bleed for Blasphemy" to pierwsza zapowiedź nowego albumu "Defiance". Krążek ukaże się 23 lutego 2024 roku nakładem Selfmadegod Records.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2972
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#6

Vortex 2 mies. temu

Ale to rozpierdala! Fakt, bas to glowa mała, a i z perką jadą równo. Cudownie usmażone mięsko. Debiut owszem od dłuższego czasu, ze mną jest. Ale nówka...no tak jeszcze trochę czasu do premiery. No i mam do nadrobienia "Abhorrent Disease"
"Between Shit and Piss we are Born"

Wróć do „Death Metal”