Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 3 lata temu

Nowy Portal, w kawałku Eye.

Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 3 lata temu

Oficjalniejsze info z Profound Lore uściśla, że album ukaże się 28 maja i będzie nosił tytuł Avow.

Obrazek

Tracklista:
1. Catafalque
2. Eye
3. Offune
4. Manor Of Speaking
5. Bode
6. Drain
Pre-order “Avow” here: www.profoundlorerecords.com/avow

Design and art by: ApexDread Studio
Destroy their modern metal and bang your fucking head
HUMAN
Tormentor
Posty: 1569
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN 3 lata temu

Dzięki @Yog miałem wrzucać to info tym bardziej cieszę się, że Szef czuwa. Utwór bardzo dobry jest na pewno moc, a jak mocna pokaże cały album.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3981
Rejestracja: 7 lata temu

Pioniere 3 lata temu

Całość

HUMAN
Tormentor
Posty: 1569
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN 3 lata temu

Portal jak zawsze nie zawiódł mega album, rewelacyjne wokale i kompozycje no mistrzowie jedyni i niepowtarzalni. Płyta zamówiona po 15 czerwca powinna być w mojej kolekcji i na pełnej w głośnikach. Rzecz jasna wtedy też napiszę bardziej treściwie o wrażeniach na pewno w sferze gitar się dużo więcej dzieje, trochę inny moim zdaniem ciężar perka bardziej stonowana momentami. Tyle na gorąco po paru utworach, nocka będzie zarwana ale album wart tego, młodzieńcza radość death metalem przekroczyła skale, Portal dojebał wybornie !!!
deathwhore
Tormentor
Posty: 4466
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 3 lata temu

Podobno dziś znów wydali nową płytę. W sensie kolejną. Od wczoraj.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3003
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 3 lata temu

deathwhore pisze:
3 lata temu
Podobno dziś znów wydali nową płytę. W sensie kolejną. Od wczoraj.
Co za tempo wczoraj Avow dziś Hagbulbia, dwa dni, dwa albumy

I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6096
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 3 lata temu

O do chuja, jeszcze jeden pełniak wypełzł? Skubańcy na niezłym patencie wjechali, ale jak dla mnie zajebioza. Może tyle tego stworzyli, że w efekcie, żeby nie marnować materiału drugi album rzutem na taśmę został wrzucony.
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor
Posty: 4466
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 3 lata temu

Tak z początku słuchając to w ogóle death metalu tu nie grają, przynajmniej dwa pierwsze numery - dalej mnie znudziło i wyłączyłem.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 2 lata temu

Około-noisowa Hagbulbia w wersji: boxik z planszą Ouija.

Obrazek

100 euro w europejskim sklepie Profound Lore. Lub czarny winyl.

https://profoundlorerecords.eu/collecti ... rd-edition
► Pokaż
“Hagbulbia” Ouija Board Edition Contains:

*Box with debossed text
*Ouija Board with two-sided design
*Wooden laser engraved Planchette
*Woven patch
*Fold out poster
*Black/White/Silver Colour Mix Vinyl Edition
*Limited to 300 Units
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

Pan Efilnikufesin 2 lata temu

A to psikusa pierdolnely Wesole Kangury!!

'Avow' obczailem na szybko wczoraj z liny @Pioniere.Pierwszy kawalek M I A Z G A ! ! !Drugi to ziew,trzeci spoko,dalej nie badalem bo pogoda nie sprzyjala sluchaniu.'Hagbulbia'.............dzwieki wkurwily Mnie po paru minutach.Ale znow ta pogoda...............
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2993
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Vortex 2 lata temu

Zgadzam się, "Avow" zaliczyłbym do kanonu twórczości Portal, gdzie na pustyni zamiast wody do gardła wlewa się w ogromnych ilościach piach, który dusi jednocześnie dając poczucie przyjemności. W przypadku "Hagbulbii" nie dotrwałem do połowy.....
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 2 lata temu

Ja dotrwałem do końca, najbardziej mi się podobało, gdy się skończyła, zapewniło mi to takie trochę katharsis.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5526
Rejestracja: 6 lata temu

pit 2 lata temu

Bo death industrial jest przereklamowany. To coś co stoi między klasycznym industrialem, a power electronics, ale brakuje mu klimatu pierwszego oraz wściekłości drugiego. Poza tym, to kiepski pomysł na pierwszy kontakt z wszelkimi hałasami. Jeszcze nagrany przez stricte metalowy zespół.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

Lis 2 lata temu

Ja tam lubię death industrial, ale mnie wiele do szczęścia nie potrzeba, wystarczy że coś huczy, buczy i starczy. Noisowy Portal całkiem fajny, brzmi jak gruzowaty death metal zdekonstruowany przez Nordvargra, tylko jak dla mnie tych wokali mogłoby być mniej, przynajmniej w dwóch numerach które słyszałem.
HUMAN
Tormentor
Posty: 1569
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN rok temu

Po premierze już początek Hagbulbia mnie przerósł , trochę czasu jednak minęło spróbuje dzisiaj po raz kolejny podejść do innego oblicza Portal Po paru minutach niby jest lepiej , niemniej już teraz wiem , ciężki album wydaje mnie się , że może fanom industrialu przypasuje prędzej i polubią ten album . Będzie walka trochę zaczyna mnie ciekawić jak brzmi całość w pewien sposób przywołuje zmysły jakieś uczucie czegoś nowego i w pewien sposób zaskakującego , wokale zdecydowanie na plus . Jestem w połowie i jest lepiej niż wtedy będzie słuchane w tygodniu , może nawet kupię , wiem jedno na pewno uda się w końcu całość przesłuchać czy za jednym podejściem czy na raty nie wiem .
Słucham dalej jeszcze 2 utwory / w tym na zakończenie prawie 12 minutowy kolos/ i cała płyta wreszcie przesłuchana będzie .

Wróć do „Death Metal”