"Only Death is Real"
HUMAN
Tormentor

Re: Młode Wilcy i Cmentarne Hieny

Post HUMAN » 9 mies. temu

up. jakie mp3 necrobulist musze mieć na cd , bardzo , bardzo mocne granie stanowcze Tak i zakup cd obowiązkowy
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Post Ryszard » 9 mies. temu

HUMAN pisze:
9 mies. temu
up. jakie mp3 necrobulist musze mieć na cd , bardzo , bardzo mocne granie stanowcze Tak i zakup cd obowiązkowy
Ich nazwa to "No, coś tam Bulist" - tylko napisane po nowoczesnemu ;)
yog pisze: Powiem Ci, @Ryszard, co mi nie pasuje - o czym wspomniał zresztą też @deathwhore. To, żeś narobił dzieci nie czyni z Ciebie życiowego przewodnika żadnego z nas. Skończ z tym protekcjonalnym pierdoleniem.
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Post Ryszard » 7 mies. temu

Orthostat Brazil

Monolith of Time is our first album, a very heavy record, ranging from slow and doomish parts to blastbeats, guitars like a jackhammer puncturing your brain, and gloomy background vocals. Drums and bass are very clear and independent, enhancing the heaviness even more. The music has a somber mood all along the album, a mood in the vein of Incantation, Dead Congregation, Krypts, by the other hand, it also features lots of odd time signatures and elaborated arrangements.

Warp Chamber USA

Indeed, once I hit play on “Abdication of the Mind,” I was struck by a storm of classic, raw death metal with slightly technical edge. As the band states, there’s a lot of early Suffocation (especially the Human Waste-era), Nocturnus, Demilich and demo-era Morbid Angel weaved into the various threads here.
yog pisze: Powiem Ci, @Ryszard, co mi nie pasuje - o czym wspomniał zresztą też @deathwhore. To, żeś narobił dzieci nie czyni z Ciebie życiowego przewodnika żadnego z nas. Skończ z tym protekcjonalnym pierdoleniem.
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Post Ryszard » 5 mies. temu

DreamLongDead z Grecji poznałem w tym samym czasie co demo Chthe'ilist - czyli w kurwę dawno temu. Przez chwile prowadzilem z nimi korespondencje i zamówiłem to co mieli na stanie. O ile się nie mylę, na poprzednim forum postawiłem im watek, bo muzyka niby zwyczajna ale zawierająca masę fajnych motywów, zagrywek, melodyjek. Nie inaczej jest z ich najnowszym albumem, który polecę @Pitom, @DeDom i @Humanom. @Pioniere tez może sobie sprawdzić.

Ponakładane linie wokalne, Echa średniotempowej, doomowej śmierci czy Finlandii, mieszają się z modernistycznym podejściem Tribulation czy Emptiness. Kilka sampelków, klawikordów i podobna Wolvennest atmosfera. W sam raz na poniedziałek.

A dla zaciekawionych poprzednie wydawnictwa:

AriseHowlingDarkness: Of Cyclopean Masonry & Non​-​Euclidean Geometry 2015

MadnessDeadGrave - Invocations Three To The ONES That Lurk At The Threshold 2012
HUMAN
Tormentor

Post HUMAN » 5 mies. temu

up . chyba znam , niemniej dzięki za przypomnienie , zaczyna się całkiem dobrze
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Post Ryszard » 5 mies. temu

Abominism - Abominism

Lubi który stare Monstrosity, Diabolic czy Krisiun? Jezeli tak to zagladnijcie na ich BC aby posluchac zeszlorocznego Demo:
Pochadzacy z USA zespol, spodoba sie takze fanom nowych dokonan Deicide.

Stephen Baker (Guitars, Bass, Lyrics)
John Dunn (Vocals)
Ian Wright (Audio Engineering)

Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Post Ryszard » 3 mies. temu

Crucifier - Thy Sulfur Throne on High

Zespól chyba znany. Krajewski, dawno temu wydawał ich demolki. Panowie wrócili właśnie do napieprzania muzyki szatana wydanym w zeszłym roku materiałem. Muzycznie, organiczny, pierwotny amerykanski metal śmierci i wojny. Posepny, obskurny klimat i naprawdę dobre riffki oraz przestrzenna gitara solowa. Jeden szczególik oddzielający ich od reszty war to to ze ta cala wojna to raczej postojowa jest, ataki nie maja nic wspólnego z chaotycznym terrorem, bo zakorzenione są w czytelnym i przemyślanym podziemnym defulcu. W sam raz żeby se kupić z Possessed (o ile ci drudzy rozpierdola)

Deathrune Records DTM062 Poland 2018
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 3 mies. temu

Jak w Deathrune wydają to na długo nie wrócili raczej, bo nikt nie będzie mógł tego zakupić ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Post Hajasz » 3 mies. temu

Przychylam się bardziej do opcji, że nawet nie mają pojęcia, że coś nowego wydają.

Edit: Na MA widnieje to jako staroć z lipca zeszłego roku i chyba faktycznie nigdzie tego nie ma.
YOU SUFFER, BUT WHY ?
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Post Ryszard » 3 mies. temu

Nie wiem jak Deathrune ale zauwazcie prosze dwa szczegoly:
a - wklejony link odsyla do oficjalnego BC zespolu
b - na samej gorze jest dodatkowa opcja zakupu, kaseta z Caligari...

https://caligarirecords.storenvy.com/pr ... ne-on-high
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » dzień temu

Ryszard pisze:
2 lata temu
Kolejnym deathowym diabelskim demem bedzie najnowsze demo amerykanskiego Mortiferum. Tym razem bardziej ugrzeczniony i wyraznie rytmiczny styl, srednie tempa i ladnie jezdzaca czy plumkajaca gitarka prowadzaca. Oczywiscie zdarzaja sie gwaltowniejsze fragmenty gdzie tempo przyspiesza jednak sa one raczej tylko i wylacznie urozmaiceniem. Napierdalania od poczatku do konca nie uswiadczymy. Wszystko poprawnie zagrane/zgrane. Pomimo prostoty i niedociagniec brzmi obiecujaco, nawet interesujaco a nawet roznorodnie. Przecietnemu maniakowi smierci powinno sie spodobac. Demilich, Grave Miasma i Horrendous.
Idzie debiut:

Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Death Metal”