Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

Contaminated

#1

pp3088 6 lata temu

Obrazek Contaminated to zespół z australijskiego Melbourne, założony w 2013 roku. W skład wchodzi 5 gości, w tym 3 kumpli z doom/sludge'owego Derailment. Chłopaki postanowili grać brudny, mroczny death metal w stylu cavern. Inspiracje? Finlandia i USA zgodnie z ich stroną internetową. USA nie słyszę tutaj, chyba że jakieś echa Funebrarum czy Incantation. Z kolei fińskiego grania jest całkiem sporo - najbliżej temu do nieodżałowanego Rippikoulu.

Produkcja zadowoli fanów brudu - jeżeli debiut Phrenelith był dla Ciebie zbyt ładny, to prawdopodobnie brzmienie tego albumu sprawi, że się w nim zakochasz.

Krótka recenzja albumu: "Sounds like an album that thing in the cover would made".


Dla fanów: Rippikoulu, Funebrarum, Phrenelith, Incantation.

Skład:
Lachlan McPherson - All instruments (2013-2014), Vocals (2013-2015), Guitars, Bass (2014-2015), Guitars (2015-present) Derailment, Pregnancy, Rawhead, ex-Terror Strike (Aus), ex-Transcending Divinity
Christoph Winkler - Drums (2014-present) Derailment, Doubled Over, Headless Death, Incinerated, Internal Rot, Pregnancy, ESP Mayhem, Trench Sisters, ex-Die Pigeon Die, ex-731 (live), ex-Roskopp
Matthew Johnson - Guitars (2014-present) Ignivomous, ex-Eskhaton
Nick Warren - Bass (2015-present) ex-Embodied, ex-Excarnated, Asbestosisis, ex-Sarfaust, ex-M.S.I.
Mark Boulton - Vocals (2018-present) SHACKLΣS
▼ Byli muzycy
Zev - Vocals (2015-2018) Derailment, Headless Death, ex-Injury to Eye, Clogged, ESP Mayhem, ex-Roskopp
Dyskografia:
2014 - Pestilential Decay [demo]
2015 - Promo '15 [demo]
2017 - Final Man
2019 - Death Sick / Funeral Erection [split]



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Co ... 3540378961
BC: https://pestilentialdecay.bandcamp.com/music
BC: https://bloodharvestrecords.bandcamp.com/music
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"

Tagi:
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#2

Nucleator 6 lata temu

Polecałem już ten band w młodych wilkach, ale warto w sumie przypomnieć, bo to znakomity materiał. Potężny, urywający głowę przyśpieszeniami i masakrujący zwolnieniami. No i głębokie growle, porażające brutalnością - trudno uwierzyć, że to człowiek tak brzmi. Samo Final Man to porcja obskurnego, unurzanego w rozkładających się zwłokach grania, które mimo to daje sporo radochy.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Endymion
Master Of Reality
Posty: 296
Rejestracja: 6 lata temu

#3

Endymion 6 lata temu

Zajebista płytka, dla mnie Top 3 najlepszych z zeszłego roku. Ciężar, mrok, smród zgnilizny i grobowe wokale. Uwielbiam.
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#4

HUMAN 6 lata temu

płyta zamówiona, bardzo dobry materiał na pewno materiał nie na jeden odsłuch, jest co odkrywać
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17452
Rejestracja: 7 lata temu

#5

yog 4 lata temu

Kosmonauta-grotołaz powróci ze splitem z niejakim Kutabare (co znaczy chyba idź do diabła). Na cześć zawartych na nim utworów ochrzczono go Death Sick / Funeral Erection. Kawałek Contaminated poniżej, reszta na bandcampie Blood Harvest, jak już nadejdzie czas premiery, a ten nadejdzie 28 czerwca 2019 roku.

Destroy their modern metal and bang your fucking head
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#6

HUMAN 4 lata temu

Dobry utwór, co więcej napisać szkoda, że tylko jeden. Kutabare natomiast słabiutkie nie podeszło mi.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5230
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#7

Hajasz 4 lata temu

HUMAN pisze:
6 lata temu
materiał nie na jeden odsłuch, jest co odkrywać
Jakoś mnie to ominęło bo nie słyszałem tego. Niedawno słuchałem i nie chwyciło mnie więc może faktycznie jest to muzyka do głębszej analizy.

Generalnie jak tak jest to obawiam się, że mnie już nie poruszy ale jeszcze się posiłuję z Final Man bo to przecież death metal taki jaki powinien mi się podobać.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2895
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#8

Szajtan 11 mies. temu

Contaminated kontra Fistula, starcie dwóch buldożerów, deathmetalowego i sludge'owego. Materiał ukaże się 28 kwietnia dzięki Behind The Mountain Rec. , całość już do odsłuchu.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#9

HUMAN 11 mies. temu

Super , mam jedynke niebawem tez nowe Gateway <Belgia> bardzo mocny strzał na wątrobę Panie i Panowie .
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2895
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#10

Szajtan 3 mies. temu

Contaminated wyda swój drugi album studyjny. "Celebratory Beheading" ukaże się 9 lutego 2024 roku dzięki Blood Harvest. Znajdzie się na nim 10 numerów. Jeden z nich - "An Unnatural End" - można już sprawdzić w sieci.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.

Wróć do „Death Metal”