Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Depravity (Australia)

#1

Hajasz 5 lata temu

Obrazek

Obrazek

Z dalekich Indii od Transcending Obscurity co chwila wychodzą co raz to lepsze płyty.

Australijskie Depravity to młody death metalowy zespół działający od 2016 roku. Zadebiutowali EP'ką Reign of the Depraved, którą sobie sami sprezentowali.

Materiał długo nie kazał na siebie czekać bo zgłosiła się w/w TOR z Indii, która kilka dni temu zapierdoliła debitem Evil Upheaval, który bez zbędnych ceregieli może być jedną z najlepszych płyt tego roku. Inspiracji sporo bo większość deciorów z końcówką ITION ale także są morbidzi i kilka innych mniej oczywistych. W ramach ciekawostki mix i mastering tej płyty został zrobiony w Hertz'u.

Skład:
Ainsley Watkins - Bass ex-Scourge
Louis Rando - Drums Bloodlust, Devouror, Impiety, Mhorgl, Psychonaut, The Furor, ex-Dybbuk, ex-Malignant Monster, ex-Militant Mass, ex-Pagan, ex-Pathogen, ex-Shrapnel, ex-Earth Rot (live), ex-Nervecell (live), ex-Choke (live)
Lynton Cessford - Guitars Entrails Eradicated, ex-Gallows for Grace, ex-Malignant Monster, ex-The Alchemont
Jarrod Curley - Guitars ex-Malignant Monster, ex-Pathogen
Jamie Kay - Vocals Inanimacy, ex-The Alchemont, ex-Obscenium, Necromancer (AUS), ex-The Ritual Aura

Dyskografia:
2016 - Reign of the Depraved [EP]
2018 - Evil Upheaval
2020 - Grand Malevolence




MA: https://www.metal-archives.com/bands/De ... 3540412647
BC: https://depravityaustralia.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#2

Czit 5 lata temu

Zbiegliśmy się trochę.

Nowa płyta na prawdę dobrze wchodzi. Żadna rewolucja - taki Death Metal czerpiący ze wszystkich największych i najbardziej sztandarowych zespołów dla gatunku. Najwięcej wspomniany Morbid Angel, ale mi się to też miejscami dużo kojarzy z naszym rodzimym Lost Soul.

8/10 jak nic.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#3

Hajasz 5 lata temu

Decior jaki uwielbiam bez zbędnego wiercenia nic nieznaczącymi riffami i graniem łamanych struktur, które do niczego nie prowadzą.

Tak się powinno grać death metal jeżeli ma się potem mieć z tego przyjemność słuchania. Pierdolę to czy odkryli czy nie odkryli coś nowego.

Kunal właściciel TOR to taki sam fan deciora jak ja i cieszę się, że wydaje o właśnie takie Depravity, które ostatni Morbid Angel o właśnie w tym momencie powiozło pod napis Erase. Świetne granie, że aż szybko młodego do sklepu po parę piwek posłałem.
GRINDCORE FOR LIFE
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#4

HUMAN 5 lata temu

Fanow death metalu jest wielu, maniaków jak ja już niestety mniej nie mniej ciesze się, ze takie albumy wychodzą prosto w mordę, a nie z otwartej i taki powinien być death metal.
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#5

Czit 3 lata temu

Obrazek

Tak prezentuje się okładka do drugiego pełnego albumu Australijczyków. Nazywać się będzie "Grand Malevolence", a poniżej tytułowy utwór:

yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#6

Czit 3 lata temu



Kolejny świetny strzał. Data premiery nowej płyty dalej nieznana.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#7

Hajasz 3 lata temu

Czit pisze:
3 lata temu
Data premiery nowej płyty dalej nieznana.
Znana, znana. W Barbórkę.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#8

Czit 3 lata temu

A kiedy Barbórka?
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#9

yog 3 lata temu

Nie wiem, kiedy Barbórka, ale płyta wychodzi 4 grudnia bieżącego roku.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#10

Czit 3 lata temu

I kolejny jak to mawia klasyk "Szlag na ryj":

yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#11

Czit 3 lata temu



Jeszcze jeden nowy utwór.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#12

HUMAN 3 lata temu

Box z trumna zamówiony /limit 100/ .
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#13

deathwhore 3 lata temu

Jakoś niedawno postanowiłem sprawdzić, niedawno - czyli tak, że akurat płyta się kończy. Jakie to niezmiernie zajebiste!
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian

Wróć do „Death Metal”