"Only Death is Real"
Awatar użytkownika
Astral
Master Of Reality

Infernal Conjuration

Post Astral » 3 mies. temu

Obrazek

Obrazek

Death metal z Meksyku, więc źle nie może. I faktycznie, do tej pory grupa dorobiła się dwóch EPek, które zawierają metal śmierci oldskulowy - w sam raz dla fanów Possessed, Sadistic Intent, Shub Niggurath czy Morbid Angel. Czyli kawał świetnego, bluźnierczego metalu.

Niedługo pełniak Infernale Metallum Mortis, na którego już ostrzę sobie zęby.

Dyskografia:
2007 - Tremendous Plague [demo]
2010 - Avto de Fe [EP]
2014 - Death Has Appeared... [EP]
2019 - Infernale Metallum Mortis

Skład:
Josue Luna - Bass Wicked Moon
Emmanuel Luna - Guitars, Vocals Mortuary, Wicked Moon, ex-Infinitum Obscure, ex-Omision
Adrian Miranda - Drums (2011-present) Omision, Unblessed Domain, Mortuary (live), ex-Ignis Occultus, ex-Templus Execrato
▼ Byli muzycy
Carlos Miranda - Drums (2006-2011)
Raul Alarcon - Guitars (2006-2011) Pyosisified, Templus Execrato
Hazael - Guitars (lead) (2011-2016) ex-Omision, ex-Ignis Occultus
Noel Bello - Guitars (lead) (2016-?) ex-Ninth Level, ex-Man Destroys Himself, ex-Infinitum Obscure, ex-Shit, ex-Visceral Carnage
▼ Muzycy koncertowi
Jonathan Bustos - Bass (2018-present) Wicked Moon

MA: https://www.metal-archives.com/bands/In ... ion/101944
BC: https://infernalconjuration.bandcamp.com/music
HUMAN
Tormentor

Post HUMAN » 3 mies. temu

Jak Meksyk to powinno być dobrze , na dniach przesłucham bo po wczorajszym koncercie poznaje na nowo Godflesh po latach .
Awatar użytkownika
Astral
Master Of Reality

Post Astral » 2 mies. temu

Słuchaj @HUMAN, bo bardzo mocny strzał wyszedł od nich. Jest wszystko, za co można kochać death metal - ołowanie riffy, potężne bębny i grobowe, snujące się po ziemi growlingi. Jakbym miał wskazać drogowskazy, to myślę, że trzeba wymienić Shub Niggurath, Sadistic Intent czy Mortem. Żre ta muzyka konkretnie.
Awatar użytkownika
Metalized
Fallen Angel Of Doom

Post Metalized » 2 mies. temu

Gdzieś taśmę ich miałem i zauważyłem, ze Iron Bonehead ma ich wydać nowy materiał- dobrze, ze wizyta na forum przypomniała mi o tym, miałem sprawdzić to sprawdzę. Jadziem z bancampami zatem :D

Wróć do „Death Metal”