Awatar użytkownika
Astral
Fallen Angel Of Doom
Posty: 336
Rejestracja: 5 lata temu

Infernal Conjuration

#1

Astral 5 lata temu

Obrazek

Obrazek

Death metal z Meksyku, więc źle nie może. I faktycznie, do tej pory grupa dorobiła się dwóch EPek, które zawierają metal śmierci oldskulowy - w sam raz dla fanów Possessed, Sadistic Intent, Shub Niggurath czy Morbid Angel. Czyli kawał świetnego, bluźnierczego metalu.

Niedługo pełniak Infernale Metallum Mortis, na którego już ostrzę sobie zęby.

Skład:
Josue Luna - Bass Wicked Moon
Emmanuel Luna - Guitars, Vocals Mortuary, Wicked Moon, ex-Infinitum Obscure, ex-Omision
Adrian Miranda - Drums (2011-present) Omision, Unblessed Domain, Mortuary (live), ex-Ignis Occultus, ex-Templus Execrato
▼ Byli muzycy
Carlos Miranda - Drums (2006-2011)
Raul Alarcon - Guitars (2006-2011) Pyosisified, Templus Execrato
Hazael - Guitars (lead) (2011-2016) ex-Omision, ex-Ignis Occultus
Noel Bello - Guitars (lead) (2016-?) ex-Ninth Level, ex-Man Destroys Himself, ex-Infinitum Obscure, ex-Shit, ex-Visceral Carnage
▼ Muzycy koncertowi
Jonathan Bustos - Bass (2018-present) Wicked Moon
Dyskografia:
2007 - Tremendous Plague [demo]
2010 - Avto de Fe [EP]
2014 - Death Has Appeared... [EP]
2019 - Infernale Metallum Mortis




MA: https://www.metal-archives.com/bands/In ... ion/101944
BC: https://infernalconjuration.bandcamp.com/music
HUMAN
Tormentor
Posty: 1563
Rejestracja: 7 lata temu

#2

HUMAN 5 lata temu

Jak Meksyk to powinno być dobrze, na dniach przesłucham bo po wczorajszym koncercie poznaje na nowo Godflesh po latach.
Awatar użytkownika
Astral
Fallen Angel Of Doom
Posty: 336
Rejestracja: 5 lata temu

#3

Astral 4 lata temu

Słuchaj @HUMAN, bo bardzo mocny strzał wyszedł od nich. Jest wszystko, za co można kochać death metal - ołowanie riffy, potężne bębny i grobowe, snujące się po ziemi growlingi. Jakbym miał wskazać drogowskazy, to myślę, że trzeba wymienić Shub Niggurath, Sadistic Intent czy Mortem. Żre ta muzyka konkretnie.
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

#4

Metalized 4 lata temu

Gdzieś taśmę ich miałem i zauważyłem, ze Iron Bonehead ma ich wydać nowy materiał- dobrze, ze wizyta na forum przypomniała mi o tym, miałem sprawdzić to sprawdzę. Jadziem z bancampami zatem :D

Wróć do „Death Metal”