Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 3471
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Opole

Nuctemeron (USA)

Hajasz 11 mies. temu

Obrazek Obrazek Pochodzący z Arizony Nuctemeron pozostawił po sobie raptem jeden album z ciężkim death metalem zahaczającym o masywny doom metal.
Grali bardzo podobnie do fińskiego Rippikoulu z okresu demówek. Potężny growl wspomagany drugim wokalem, ciężka sekcja rytmiczna to ich znak rozpoznawczy. W sumie nawet echa pierwszego Paradise Lost czy Phlebotomized można tam usłyszeć. O materiałach demo tego zespołu nic nie wiem i widzę, że nawet na MA w tej kwestii cisza. Debiutancki album ukazał się w 1994 roku i firmowany był przez Wild Rags Records. Zawierał 35 min muzy podzielonej na 6 kawałków, z których po równo 3 były długie a trzy krótsze. Rok później Nuctemeron zakończył działalność.

A Time the World Forgot Full-length 1994

GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 3088
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Stolica Kujaw Zachodnich

Vexatus 11 mies. temu

Ich jedyny materiał wymiata. Kawałki są bardzo fajnie napisane - dużo tutaj świetnych riffów i dodatkowo jeszcze brzmienie gitar jest naprawdę świetnie dobrane do tego typu muzyki. Wokale również fenomenalne. Jedyne co mnie na tej płycie drażni to intro do pierwszego kawałka, bo nie za bardzo pasuje do całości materiału i psuje klimat. :)
Vexatus - moje słuchowiska dla ludzi głuchych. Czacha dymi - mój blog.
Przyszła pora na Grindcore'a >>> 地獄 >>> Work in progress...
Jestem uczulony na pierdolenie głupot!!!

Wróć do „Death Metal”