"Only Death is Real"
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 3005
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Opole

Burial Remains

#1

Post Hajasz » 4 tyg. temu

Obrazek Obrazek Holenderski death metal kiedyś miał się dobrze, mieli swoją scenę, swoje brzmienie a parę zespołów na stałe wpisało się do historii death metalu.
Dzisiaj raczej pozostał jeden ciekawy refren i kilka pożółkłych zdjęć z lat minionych dlatego tym bardziej micha mi się cieszy kiedy słucham Burial Remains, który co prawda kompletnie nie brzmi po holendersku ale przynajmniej wokalnie czują klimat swojej sceny. Chłopaki postanowili połączyć elementy swojej rodzimej sceny ze szwedzkim graniem (w tym momencie paru osobom mówimy dziękuję i polecamy dowolny temat w dziale black metal).
Ja jako wierny starym ideałom od razu polubiłem Burial Remains a i czujny Kunal wydał chłopakom płytkę w swojej Transcending Obscurity.
Nie mam tylko pojęcia czemu na MA stoi to jako pełny album bo płytka trwa raptem 25 min a jak jeszcze odjąć zajebiście odegrany w stylu death metal kawałek Tomentor niemieckiej Kreatury to autorskiego materiału robi się 22 min, które to z nawiązką zawierają wszystko to za co należy kochać stary death metal. No i jeszcze ta niebieściutka jakże udana okładka.

Trinity of Deception Full-length 2019

YOU SUFFER, BUT WHY ?

Wróć do „Death Metal”