Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Burial Remains

#1

Hajasz 4 lata temu

Obrazek

Obrazek

Holenderski death metal kiedyś miał się dobrze, mieli swoją scenę, swoje brzmienie a parę zespołów na stałe wpisało się do historii death metalu.

Dzisiaj raczej pozostał jeden ciekawy refren i kilka pożółkłych zdjęć z lat minionych dlatego tym bardziej micha mi się cieszy kiedy słucham Burial Remains, który co prawda kompletnie nie brzmi po holendersku ale przynajmniej wokalnie czują klimat swojej sceny. Chłopaki postanowili połączyć elementy swojej rodzimej sceny ze szwedzkim graniem (w tym momencie paru osobom mówimy dziękuję i polecamy dowolny temat w dziale black metal).

Ja jako wierny starym ideałom od razu polubiłem Burial Remains a i czujny Kunal wydał chłopakom płytkę w swojej Transcending Obscurity.

Nie mam tylko pojęcia czemu na MA stoi to jako pełny album bo płytka trwa raptem 25 min a jak jeszcze odjąć zajebiście odegrany w stylu death metal kawałek Tomentor niemieckiej Kreatury to autorskiego materiału robi się 22 min, które to z nawiązką zawierają wszystko to za co należy kochać stary death metal. No i jeszcze ta niebieściutka jakże udana okładka.

Skład:
Danny - Drums Dimæon, Disintegrate, ex-Letsel, ex-Insidiae (live), ex-Posthuman (live)
Wim - Guitars Boal, Grim Fate, ex-Anaemia, ex-Trepidation, ex-Soaking in Entrails
Philippus - Guitars, Bass Boal, Dimæon, Grim Fate, ex-Anaemia, ex-Floods of Vomit, ex-Trepidation, ex-Insidiae (live)
Sven - Vocals Carnal Ghoul, Fleshcrawl

Dyskografia:
2019 - Trinity of Deception



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Bu ... 3540454759
BC: https://burialremains.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#2

Canidia 4 lata temu

Mam mieszane odczucia odnośnie tego zespołu. Okładka Trinity of Deception jest rzeczywiście piękna, zwraca uwagę. Muzycznie - klasa sama w sobie, stary dobry death metal. Jedyne, co mi średnio siada, to wokal, ale może za którym przesłuchaniem bardziej się do niego przekonam, bo z minuty na minutę coraz bardziej mi siadał.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6241
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#3

Vexatus 4 lata temu

Bardzo dobry materiał panowie wysmażyli, co w sumie wcale mnie nie dziwi, bo skład zespołu to nie są przypadkowi ludzie z łapanki tylko starzy wyjadacze, którzy od lat udzielają się w mniej lub bardziej znanych zespołach. :)
Raw Black Metal w rowie!!!

Wróć do „Death Metal”