Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Re: Entombed / Entombed A.D.

Szajtan 2 mies. temu

Jak fantastyczne rzeczy dzieją się na "Inferno". Jak ponadgatunkowy w swoim metalowym zacięciu jest to materiał, z ilu różnych fascynujących wątków czerpie pomysły na groove i aranżacje. Jaki inny zespół z tego miotu nagrał kiedyś coś tak bujającego jak "Flexing Muscles" czy "Retaliation" ? Który miał tak doskonale napisane, ironiczne teksty? Pomimo ogromnego potencjału "Inferno" nie poszerza dla Entombed pola walki, a wręcz okazuje się, że jest to ostatni naprawdę dobry album.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.

Tagi:
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3781
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 2 mies. temu

Niby tak, ale jakoś bez echa przeleciał ten album. Ja go mam w duecie z innym albumem, mini Averno. Muszę posłuchać. Mocno mi zaostrzyłeś apetyt. :-)
Fajnie, fajnie, bo te płyty leżą i kurzą się. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 2 mies. temu

Album nie trafił w odpowiedni czas, który nie tyle zrównano w dniu premiery z ziemią , co po prostu - i to z różnych powodów - przepadł.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3781
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 2 mies. temu

W Polsce wydawca: MMP - wywiad 1-2 strony plus recka. Tyle.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 2 mies. temu

Szajtan pisze:
2 mies. temu
Album nie trafił w odpowiedni czas, który nie tyle zrównano w dniu premiery z ziemią , co po prostu - i to z różnych powodów - przepadł.
Skory jestem jednak do stwierdzenia, że to sam zespół sprawił swoją obraną drogą, że każdy kolejny album nie trafiał w odpowiedni czas lub co bardziej prawdopodobne fani zawijali się w tył po każdej kolejnej płycie. Ja tak zrobiłem po albumie z 1997 roku i wiedziałem, że ten zespół zakończył moje zainteresowanie proponowaną muzyką stąd całej reszty nigdy w całości nie słuchałem bo nie czułem potrzeby a wiedząc, że ten styl jest nie dla mnie.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan tydzień temu

Internet przypomniał mi album "Sons of Satan Praise the Lord", czyli obszerną kompilację niemal wszystkich nagranych przeróbek w wykonaniu zespołu. To wydawnictwo stanowi wciąż bardzo ważne świadectwo wszechstronności zespołu, który, może obok Napalm Death, miał najbardziej szerokie spektrum inspiracji w ramach gatunku. Sięgają po repertuar Lee Hazlewooda, Boba Dylana , Roky'ego Eriksona ("Night of the Vampire" w wersji Entombed jest nawet lepsze od oryginału!), Kiss, Twisted Sister, King Crimson, Hüsker Dü , Unsane, Bad Brains czy Repulsion. Ta kolekcja jest jak szafa grająca, która pokazuje, jak bardzo otwarte głowy mieli muzycy Entombed. I jak duże jaja, żeby udowodnić to światu.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.

Wróć do „Death Metal”