Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4206
Rejestracja: 7 lata temu

Herxheim

DiabelskiDom 3 lata temu

Obrazek
Krótko i treściwie - jedna z najlepszych, okołodeathmetalowych płyt zeszłego już roku. Nowy projekt Patricka z Howls of Ebb, będąca swego rodzaju kontynuacją myśli z poprzedniego zespołu, chociaż jest to projekt całkowicie nowy. Na dużym albumie Incised Arrival mamy do czynienia z bardziej pierwotną i surową wersją eksperymentalnego poprzednika. Naznaczone podobną "plemiennością" bębny, średnie tempa i dużo różnego rodzaju smaczków, zawijasów na wieśle, jakichś efektów, deklamowania itp. Bardzo dobre, nieoczywiste podejście do metalu śmierci, na którym narósł black metalowy guz.

Skład:
Brungard - All instruments Golgot, ex-Howls of Ebb, ex-Ligeia, ex-King Carnage, ex-Nepenthe, ex-Trillion Red

Dyskografia:
2019 - Cultivating Throne of Fur [demo]
2020 - Incised Arrival



MA: https://www.metal-archives.com/bands/He ... 3540451747
BC: https://herxheim.bandcamp.com/music
BC: https://i-voidhangerrecords.bandcamp.com/music
Panzer Division Nightwish

Tagi:
HUMAN
Tormentor
Posty: 1569
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN 3 lata temu

Miałem kupić, ale pomyślałem ze skoro mam wszystkie materiały HOE to teraz niczym nowym mnie nie zaskoczy. Dzisiaj biorę się za porządny odsłuch tego materiału. Po premierze przeleciał dwa razy i mieszane uczucia raz że trochę nowego grania oczywiście jest i inna ekspresja drugi raz ze w sumie podobnie tylko bez pazurów.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5526
Rejestracja: 6 lata temu

pit 3 lata temu

Dla mnie to jeden z albumów roku. Zalany dużą ilością black metalowego sosu, surrealistyczne skrzywienie Howls of Ebb pozostało, naprawdę mocna rzecz.

Mam irracjonalne wrażenie, że Patrick jako producent lubi brzmienie Funkadelic. ;)
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3981
Rejestracja: 7 lata temu

Pioniere 3 lata temu

I mnie się ten twór post-Howls of Ebb bardzo podoba. Jedna z najlepszych płyt ekstremalnego metalu w minionym roku.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5526
Rejestracja: 6 lata temu

pit rok temu

Wyszedł nowy album, ale na razie nie kopie mnie tak jak poprzedni. Wydaje się jeszcze surowszy i pozbawiony tego pseudo-funku, czy jak to nazwać, który odczuwałem na poprzednim. Wrócę do niego jeszcze kilka razy, może coś się zmieni.
HUMAN
Tormentor
Posty: 1569
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN rok temu

No to jak surowszy to bardzo dobrze . Debiut jednak kupiłem i była to dobra decyzja , wgryzłem się w muzę i paru odsłuchach zatrybiło świetny materiał .
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5526
Rejestracja: 6 lata temu

pit 2 tyg. temu

deathwhore
Tormentor
Posty: 4466
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 2 tyg. temu

Bardzo fajne upa-upa jak małpa na gumie w drugim numerze. Mogłoby być więcej wpierdolu, przetworzone wokale takie trochę śmieszkowate. Nawet spoko się słucha, ale raczej nie wrócę.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5526
Rejestracja: 6 lata temu

pit 2 tyg. temu

deathwhore pisze:
2 tyg. temu
przetworzone wokale takie trochę śmieszkowate.
Takie proste puszczenie wokali przez harmonizer imo daje lepszy efekt niż 99% gimnastyki black metalowych wokalistów.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4466
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 2 tyg. temu

No nie wiem. Dla mnie to brzmi jak Wielki Złoczyńca z jakieś kreskówki nakierunkowanej na dwunastolatków.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5526
Rejestracja: 6 lata temu

pit 2 tyg. temu

Zrozumiałe. Miłego dnia.

Wróć do „Death Metal”