Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5360
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Opole

Misanthropic War

Hajasz 2 lata temu

O kierwa i to jest zespół. MA podaje, że chuj nic nie podaje. Jakby jakiś pierdolony człowiek zagadka czy raczej zespół zagadka to był.

Wiadomo tyle, że Germanie i grają war metal huehuehue. A taki chuj a nie war metal bo to konkretny decior na szybkich obrotach z voxem z zaświatów. Grać potrafią i to słychać, są riffy, okładanie baterii jest wzorowe ale tu wszystko jest konkretnie oplecione. To żadna bezsensowna sieka o dziwkach z Betlejem czy inne indiańce z Kanady, które koniec końców na koncertach grają po prostu mocnego punk'a.

Jak na razie jedyne wydawnictwo w postaci EP'ki Bestial Genocide (ach jak ja lubię takie trafne tytuły zwłaszcza od braci z Germanii wszak oni znają się na rzeczy) to cztery konkretne ciosy po niespełna 4 min a każdy z klawym tytułem w klimacie. No panowie teraz tylko jakiś ładny album i rozpoczynamy tytułową zabawę.

Dyskografia:
2021 - Bestial Genocide [EP]



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Mi ... 3540498883
BC: https://misanthropicwar.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4214
Rejestracja: 7 lata temu

DiabelskiDom 2 lata temu

Gdzieś Ty słyszał na koncercie Gyibaaw kiedykolwiek, że twierdzisz, że grają mocnego punka?
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3987
Rejestracja: 7 lata temu

Pioniere 2 lata temu

@DiabelskiDom Skąd się ci nagle się tu wzięło Gyibaaw - nikt o nich nie wspominał, chyba że zakładasz, że to jedyny zespół z Kanady ww. stylistyce? Poza tym ten war metal, w wypadku projektu z Niemiec, to mocno naciągana stylistyka - grają bardziej klasyczny DM, niż WM.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4214
Rejestracja: 7 lata temu

DiabelskiDom 2 lata temu

War metalowe indiańce z Kanady. Nie znam nic innego poza nimi, które można tak opisać :)
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3987
Rejestracja: 7 lata temu

Pioniere 2 lata temu

Inne Indiance z Kanady, nie oznacza, że grają war metal, tylko inne Indiance, grające punka. Indian tam nie brakuje,
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5360
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 2 lata temu

DiabelskiDom pisze:
2 lata temu
War metalowe indiańce z Kanady. Nie znam nic innego poza nimi, które można tak opisać :)
Od rana mam dobry humor więc mojemu włochatemu koledze kulturalnie odpowiadam i objaśniam, że zawsze używam słów indiańce z Kanady bo to kierwa jakby nie było kraj Indian. Tak widziałem koncert indiańców z Kanady razem z Andrzejkiem i Robertem i zamiast war metalu grali punk'a. Piwo też lało się mocno i dobre było.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4214
Rejestracja: 7 lata temu

DiabelskiDom 2 lata temu

Ale Gyibaaw to indiańce przez duże I. A tamci pozostali są przez małe i.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3987
Rejestracja: 7 lata temu

Pioniere 2 lata temu

Przecież napisał przez małe "i", czyli to ci pozostali?
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3020
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 7 mies. temu

"Utter Human Annihilation" taki tytuł nosi debiutancki album, który ukazał się 22 września dzięki Godz ov War Productions.

Bez ozdobników,pierdolników i nowomodnych cacanek. Jest wpierdol i już.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.

Wróć do „Death Metal”