Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Ch'ahom

#1

Szajtan miesiąc temu

CH'AHOM - Pismo hieroglificzne: (1) ch'a-ho-ma, (2) ch'a-jo-ma... znaczenie: one who incense / alguien que incensa... tako rzecze Słownik Hieroglifów Majów.

Obrazek

Obrazek

Zespół powstał w 2015 roku, aby poprzez swoją muzykę oddać cześć prehiszpańskim bóstwom. Panowie nie są jednak Hiszpanami, ponieważ pochodzą z Essen w Niemczech. Muzyka Niemców jest niesamowicie gęsta i duszna, ale przy tym też pokrętna i na swój sposób szamańska. Choć kompozycje są dość długie i rozbudowane, nawet na moment nie tracą nic ze swojej atmosfery. Wydawca określając ich muzykę przywołuje nazwy: Blasphemy, Beherit, Demilich, Timeghoul... a także jako inspiracje: Yes, Genesis, Camel... zachęcam do zapoznania, tych którzy jeszcze nie słyszeli... warto. Twórczość Ch'ahom może spodobać się zarówno tym, którzy lubują się przede wszystkim w ekstremalnych łupnięciach, ale też i tym, którzy szukają czegoś odkrywczego.

Obrazek
Skład:
S.P.S. - Drums (2015-2017), Guitars (lead) (2017-present) Antro, Nihilatör, Terok Nor
A.G.A. - Guitars, Vocals (2015-present) Kriegszittern, Morsch, ex-Morbid Blood Kult
G.P. - Drums (2017-present) Pale Spektre, Sadistic Goatmessiah, Terok Nor
A.M. - Bass (2022-present)
▼ Byli muzycy
C.G. - Bass, Vocals (backing) (2015-2021) Pale Spektre, ex-Blasphemous Blood Revenge, ex-Harm Wulf, ex-Noxi
Dyskografia:
2016 - The Raid of the Tzitzimime [demo]
2016 - Oblation [demo]
2018 - Path to Ixtab [demo]
2021 - Lustfully Sinning for Death Metal [demo]
2022 - Excavation [demo]
2023 - Camazotz Cult [kompilacja]
2023 - Ts'ono'ot [EP]
2023 - Knots of Abhorrence



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ch ... 3540409289
BC: https://chahom.bandcamp.com/music
Ostatnio zmieniony 05 mar 2024, 10:17 przez Szajtan, łącznie zmieniany 2 razy.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#2

Vexatus miesiąc temu

Jeszcze nie sprawdziłem muzyki, ale już za samą nazwę mają u mnie piwko! Będzie sprawdzane!
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1711
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

#3

brzask miesiąc temu

Wrzuciłem sobie album tym bardziej, że wydany został przez Sentient Ruin. Całkiem poprawne łojenie choć z samym black metalem mało ma to wspólnego, no ewentualnie przedrostek blackened można im przykleić - nazwałbym ich takim młodszym braciszkiem gruzowników pokroju Altarage bardziej itp klimatów.. z dodatkową posypką pradawnych obrządków i rytuałów. Posłucham jeszcze za jakiś czas.
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

#4

HUMAN miesiąc temu

Vexatus pisze:
miesiąc temu
Jeszcze nie sprawdziłem muzyki, ale już za samą nazwę mają u mnie piwko! Będzie sprawdzane!
To też browca dorzucę a muze za pare minut odpale to dorzuce dwa .
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#5

Derelict miesiąc temu

Zły dział, jaki to black metal? Do death metalu to.

Demka trochę lipa, za dużo gruzu/cavernu. Ta kompilacja Camazotz Cult lipa, dobro zaczyna się od Excavation, robi się klarowniej, a Knots of Abhorrence to już srogi strzał z prawilnego death metalu w czoło. Polecam występy na żywo, bo panowie bez opierdalania jadą jak maszyny.
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#6

yog miesiąc temu

Posłuchałem tej epki Ts'ono'ot parę dni temu, słabe to raczej. Albumu posłuchałem pierwszego kawałka, chyba lepiej.

Przenoszę do działu Death Metal.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Death Metal”