3 najlepsze albumy

Eaten Back to Life
14
10%
Butchered at Birth
20
14%
Tomb of the Mutilated
25
18%
The Bleeding
23
16%
Vile
15
11%
Gallery of Suicide
11
8%
Bloodthirst
10
7%
Gore Obsessed
1
1%
The Wretched Spawn
4
3%
Kill
8
6%
Evisceration Plague
2
1%
Torture
6
4%
A Skeletal Domain
2
1%
 
Liczba głosów: 141

Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6295
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Re: Cannibal Corpse

Vexatus 2 lata temu

W sumie to nawet dziwne, że dopiero teraz się na coś takiego zdecydował. :)
Raw Black Metal w rowie!!!

Tagi:
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 2 lata temu

Ciekawi mnie co będzie na tej płycie? George już współpracował z Path of Possesion, taki bardziej melodyjny death metal i świetnie się wpisał w tę konwencję.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6295
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 2 lata temu



;)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2982
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 2 lata temu

Od 25 grudnia dostępny będzie specjalny box z trzema pierwszymi płytami Cannibal Corpse – Eaten Back To Life / Butchered At Birth / Tomb Of The Mutilated. Wydawnictwo będzie limitowane do 100 kompletów i będzie przeznaczony na rynek Rosji oraz Wspólnoty Niepodległych Państw. Okładkę stworzył Vladimir Chlebakov. Wydawcą będzie Symbol of Domination Records na licencji Metal Blade Records.
Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3786
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 2 lata temu

Fajnie, ale mogliby wydać mini albumy w boxie, przynajmniej miałbym je wreszcie na CD.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 2 lata temu

Ciężko to coś nazwać boxem. Ot trzy płyty upchano do jednej koperty.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3786
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 2 lata temu

Od lat to funkcjonuje jako box.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 2 lata temu

Od lat box to bardziej ekskluzywne wydanie a nie wdupcone trzy ruskie booty do jednej nędznej koperty w limicie 100 szt. Do kompletu bialoruski label i ludki pokroju gazpacho będą na allegro cisnąć po parę stów coś za co zapłacili ok 20$
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

Kozioł 2 lata temu

Ja widzę pudełko (box) a w nim według opisu, zestaw (set) trzech albumów w formie digi pack. Od lat, boxsety wydawane są także jako mniej lub bardziej ekskluzywne (tzn zawierające plakaty, flagi, naszywki dla dzieci) - Trzeba prostować manipulację.

Przykład. Rysio niedawno sprzedał swoje dwa boxsety, pojedynczego albumu Morbid Jędrzej. Każde pudełko zawierało skromną książeczkę i kilka 7mek wepchnietych w koperty. Bieda panie. Limit 1000 czy nawet 2000. A sprzedało się jak ekskluzywne wydanie.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 2 lata temu

Dla rozjaśnienia co niektórym tak to wygląda.

Obrazek

Bieda straszna, nawet kondoma nie ma.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17537
Rejestracja: 7 lata temu

yog 2 lata temu

Przynajmniej digi a nie kartoniki.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3786
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 2 lata temu

Hajasz pisze:
2 lata temu
Od lat box to bardziej ekskluzywne wydanie a nie wdupcone trzy ruskie booty do jednej nędznej koperty w limicie 100 szt. Do kompletu bialoruski label i ludki pokroju gazpacho będą na allegro cisnąć po parę stów coś za co zapłacili ok 20$
Ja nie piszę tego jako obrońca wydawcy tylko jako kupujący boxy- gdzie jest parę płyt w etui...

Też mam boxy, gdzie jest flaga, przypinki itp.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 2 lata temu

Też mam na półce kilkanaście boxów wypasionych i takich skromniejszych ale to wydanie zwane boxem to żart.
Na aukcjach eBay od braci ze wschodu można kupować całe komplety płyt danego wykonawcy. Może jak to zobaczą to opakują je we wkładkę taką jak ta i będą opychać jako boxy.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3786
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 2 lata temu

Może jako box jest taniej? Kiedyś Metal Mind tak puścił sporo płyt.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 2 lata temu

Płyty z tej wytwórni na eBayu wystawiane są od 5 do 10 dolców. Więc w boxie powinny być nie drożej niż 15-18 zielonych. No chyba, że ta przecudowna wkładka niemiłosiernie podbije wartość.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3786
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 2 lata temu

Ba, czasem taki kartonik nabiera wagi stosownej do ceny platyny. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17537
Rejestracja: 7 lata temu

yog 2 lata temu

Tak w ogóle, to chyba takie coś to się nazywa slipcase bardziej, a nie box, gdyby być dokładnym.

Niezwiązany z niczym obrazek.

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1854
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 2 lata temu

Aż strach pomyśleć jak mocno by się cieszył, gdyby dostał skarpety ;)
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3786
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 2 lata temu

yog pisze:
2 lata temu
Tak w ogóle, to chyba takie coś to się nazywa slipcase bardziej, a nie box, gdyby być dokładnym.

Niezwiązany z niczym obrazek.

Obrazek
Slipcase to nakładka na płytę- nie płyty. Jak więcej to właśnie box. I stąd takie potem niejasności.
Box i 3 CD w kartoniku, nawet 2. A i box wypasiony...

A prezent boski. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17537
Rejestracja: 7 lata temu

yog 2 lata temu

Zsamot pisze:
2 lata temu
Slipcase to nakładka na płytę- nie płyty. Jak więcej to właśnie box. I stąd takie potem niejasności.
No nie wiem, mam 2 winyle Winter, każdy w swojej okładce, ale do tego razem w takim kartonie zapakowane i Svart nazywają to "heavy duty slipcase" choć i jednocześnie box setem. Tak samo np. Coven Cultes des Ghoules, 3 LP w slipcase. Slipcase to po prostu coś, co wsuwasz na płytki (zwykle karton), jak sama nazwa wskazuje. Czy to będzie 1, 2, 3 czy 5 nie robi różnicy. Jak dla mnie 5 ścianek = slipcase, 6 = box. Slipcase nasuwasz, do boxa musisz włożyć. Tak to widzę.

Edit: Za wiki:
A slipcase is a five-sided box, usually made of high-quality cardboard, into which binders, books or book sets are slipped for protection, leaving the spine exposed
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3786
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 2 lata temu

Ja Tobie nie przeczę, tylko piszę, co mam na półce. ;-)
I Slipcase to zawsze były na 1 CD nakładka. A boxy, gdy więcej.
Tyle.

Wracając do tematu- jakby wyszła EP Hammer... to proszę o info. Cholernie mi brakuje na półce. ;-) Tę druga też bym przygarnął.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

Kozioł 2 lata temu

O karton filozofia teraz 😁 powodzenia.
Powyższe lego szybko sprawdziłem.
https://www.lego.com/en-gb/product/lego ... lone-21330

£230 = 1100-1200zł - trochę drogo jak na prezent dla 8-latka 😉
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17537
Rejestracja: 7 lata temu

yog 2 lata temu

To Lego jest 18+ !!!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 2 lata temu

A myślałem, że pokusi się o Titanic'a.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3786
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 2 lata temu

yog pisze:
2 lata temu
To Lego jest 18+ !!!
Tematyka czy trudność. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

Kozioł 2 lata temu

Zsamot pisze:
2 lata temu
yog pisze:
2 lata temu
To Lego jest 18+ !!!
Tematyka czy trudność. ;-)
Kvltowość pewnie 😂
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6295
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 2 lata temu



Coś dla @Blinda i innych fanów ASMRów. ;)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1854
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 2 lata temu

O, i to jeszcze riff z jednego z moich ulubionych utworów CC :) A gdyby to mlaskała któraś z moich asmrowych faworytek to już w ogóle byłby raj.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2982
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan rok temu

Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3786
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

Kawa? Fajne, ale nie pijam. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6295
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus rok temu

Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot 10 mies. temu

Pozwoliłem sobie na kolejny odsłuch "Red Before Black" i wrażenia miałem znacznie lepsze niż te 6 lat temu. Odwołuję slowa o nudzie jak na "Evisceration Plague". Przedostatnie Kanibale okazały się całościowo lepsze od tych na "Skeletal Remains" i "Torture", pomimo braku wyrazistych hitów. W tym wypadku brak szlagierów oznacza też brak wypelniaczy jakich można uświadczyć na dwóch wcześniej wymienionych.
Myślę, że ocena 7,5/10 nie będzie przesadą.

Ostatni album rozpierdala doszczętnie, mieszcząc się spokojnie w top 3 dokonań kapeli z Corpsegriderem. Jeden Rutan robi różnicę - bardzo mocna 9.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1854
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 10 mies. temu

No jaki brak hitów na Red Before Black jak tam masz takie szlagiery jak Shedding My Human Skin czy In The Midst of Ruin. Na A Skeletal Remains też masz hiciory i na Torture też masz hiciory. Na każdej płycie Cannibali są jakieś hiciory. Największe na albumach z Barnesem, ale wszystkie płyty z Corpsegrinderem też są mocne.
Jedyne z czym się mogę zgodzić to z nieco gorszym Evisceration Plague, przy czym zaznaczyć należy, że to też słabizna nie jest. Kill też mniej lubię. Resztę uwielbiam.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 10 mies. temu

Na EP też są hiciory. Nie wiem gdzie tu słabizna? Carnivorous Sworm albo Evidence in the Furnance, czy Priest of Sodom, to szlagi, że czapka spada. Są też walce jak tytułowy. Dla mnie ta płyta była takim powrotem do Kanibali. Zapoczątkowała też większy hajp na ich granie. Pewnie bardziej przystępna od nastawionego na wpierdol Kill czy nieco bezdusznych Spawn i Gore Obsessed. Na Torture poszli przecież szlakiem wytyczonym na EP, sporo nawiązań do klasycznego okresu z Barnesem.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot 10 mies. temu

Taki brak hitów, że po odsłuchu nie potrafię niczego zanucić. Album bardzo solidny, jednak bez wybijających się utworów.

Co do wspomnianych dwóch - nie brakuje na nich megaszlagierów jak "Scourge of Iron", "Kill or Become", "Sacrophagic Frenzy", "Sadistic Embodiment", "Icepick Lobotomy" czy "Demented Aggression", ale nie brakuje też mniej wyrazistych utworów niestety.

Ostatnia to jeden wielki hicior podobnie jak było moim zdaniem na "Vile" i "Gallery of Suicide".
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 10 mies. temu

Vile i Gallery, to płyty wybitne i nawet tak brak Barnesa nie uwierał. Chociaż pamiętam, że GoS zebrała nieco cięgów w momencie ukazania się, bo jednak trochę tam pokombinowali jak na nich. Sporo tam takich dość klimatycznych zagrywek, jest walcowaty instrumental, są też typowe szlagi na ryj. Płyta dość zróżnicowana, zresztą Vile też ma taki Bloodlands. Co do EP to się nie zgodzę, że nie wpada w ucho, jest właśnie bardziej przystępna. Ostatni wymiot Kanibala bardzo dobry. Ciekawe co teraz? Zejdzie z nich powietrze? Lata swoje już mają i jakby nie było trzymają wysoki poziom.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1854
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 10 mies. temu

No ja z Evisceration Plague też tak mam, że przelatuje i nic we łbie nie zostaje z niej. Na Kill to samo. Potrafię jedynie zanucić Make Them Suffer i ten jeden uroczy riff z Murder Worship. Na reszcie płyt Cannibali jest mnóstwo fragmentów, które można później nucić pod prysznicem, w trakcie sprzątania czy gotowania.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2982
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 10 mies. temu

Nie wiem, czy to fake, czy nie, ale wyciekła okładka nowego CC.
Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1854
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 10 mies. temu

Oby to nie był fejk, bo okładka zajebista. Teraz niech muzyka wycieka i będzie elegancko.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

Lis 10 mies. temu

Mnie się nie podoba, co to za CC jak ludzie zabijają zombie, a nie odwrotnie.
Elementw
Master Of Puppets
Posty: 195
Rejestracja: 5 lata temu

Elementw 10 mies. temu

Tak co do okładek, to czy ktoś wie gdzie można kupić ostatni CC z prawilną okładką z suczą w całej okazałości mordującą płody? Bo jak do tej pory to wpadało mi w ręce tylko wydanie z okładką z ,,twarzą" tej pani
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6295
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 10 mies. temu

Elementw pisze:
10 mies. temu
czy ktoś wie gdzie można kupić ostatni CC z prawilną okładką z suczą w całej okazałości mordującą płody?
Winyl można kupić na Allegro za jedyne 300 złociszy...
Raw Black Metal w rowie!!!
Elementw
Master Of Puppets
Posty: 195
Rejestracja: 5 lata temu

Elementw 10 mies. temu

Wolę coś innego za 300!
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2982
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 10 mies. temu

Nowy pełniak "Chaos Horrific" będzie miał premierę 22 września.
Tracklist:
1. Overlords of Violence
2. Frenzied Feeding
3. Summoned for Sacrifice
4. Blood Blind
5. Vengeful Invasion
6. Chaos Horrific
7. Fracture and Refracture
8. Pitchfork Impalement
9. Pestilential Rictus
10. Drain You Empty

Pierwszy singiel "Blood Blind" powinien mieć premierę jutro.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1854
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 10 mies. temu

Panie Szajtanie, chylę kapelutek, bo wieść zajebista. Obym ja jutro Blood Blind nie był po wizycie u dentysty na NFZ.

Jak na tak bogaty dorobek, tyle lat na scenie, to tylko pogratulować im regularności wydawniczej.

PS. Co ciekawe - nie ma informacji o tym ani na fejsbuku CC ani na metal-archives. Są za to jakieś wzmianki na reddit, a tak to jakiś sklep już pre order na merch robi.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2982
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 10 mies. temu

Pierwszy zwiastun nowego materiału.

Jest dobrze !
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1854
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 10 mies. temu

Jest dobrze, jest. Właściwie trudno tu cokolwiek innego napisać, bo zapowiada się poziom, do którego przyzwyczaili metalowców dawno temu.
Stare dobre Cannibal Corpse ze słyszalnym echo Hate Eternal. Ja się jaram.
A że wyskoczyli znienacka z tym wszystkim to tym milej, bo się człowiek nie spodziewał.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 10 mies. temu

Jeszcze nie słuchałem, ale wiem czego sie spodziewać. Ktoś pewnie ponarzeka, że grają w swoim stylu i żadnego zaskoczenia nie ma. Tak jak w przypadku ostatniego Immolation, które bardzo dobre jest i tyle. To samo z Vader, ze nowe numery z tasmy produkcyjnej, że riffy pisze generator AI w stylu wyżej wymienionych. Mnie osobiście ostatnie LP Cannibali i Immo bardzo pasują. Vader trochę mniej, ale takie Into Oblivion sztos wchuj. Są kapele poszukujące, są i tacy, co rzeźbią w swoim stylu od lat i ciągle trzymają poziom.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
STALOWY SYLWEK
Master Of Reality
Posty: 260
Rejestracja: 6 lata temu

STALOWY SYLWEK 10 mies. temu

Są też takie co grają chujnie od lat jak bohaterowie tematu :D w swoim stylu heheh kiedyś eaten back to life się podobało nie powiem...ale nie mam ochoty tego nawet weryfikować obecnie. Nie mam od nich nic i chuj. No widzicie sami.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 10 mies. temu

STALOWY SYLWEK pisze:
10 mies. temu
Są też takie co grają chujnie od lat jak bohaterowie tematu :D w swoim stylu heheh kiedyś eaten back to life się podobało nie powiem...ale nie mam ochoty tego nawet weryfikować obecnie. Nie mam od nich nic i chuj. No widzicie sami.
Bardzo merytoryczny wpis. Myślę, że duzo wnosi do tematu. Próbowałeś wąchać nitro? Polecam!
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem

Wróć do „Death Metal”