Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17538
Rejestracja: 7 lata temu

yog rok temu

Nie wiem, domniemania są od problemów z kręgosłupem, przez udary, po skutki twardych dragów, w dowolnej kombinacji.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1014
Rejestracja: 6 lata temu

Molotow 666 rok temu

^ Uuuu to srogo :twisted:
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5311
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz rok temu

Ważne, że wyjebane ma w fanów.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

Kozioł rok temu

Starość nie radość. Szkoda, bo w video dobrze się prezentowali i chętnie poszedłbym postać w tłumie. Nawet Trucker dobrze wygląda.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian rok temu

Chyba alko i dragi, tak wyczytałem z komci na pejsie. Jakiś czas temu Trey trafił na dołek za jazdę pod wpływem, określił się po tym jako professional drunkard. No nie brzmi to za ciekawie.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17538
Rejestracja: 7 lata temu

yog rok temu

Chyba zagrał na kolejnym/kolejnych koncertach kończących tę nieszczęsną trasę, więc apokalipsy może nie ma.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3786
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

Może nie tylko używki ale i konsekwencje tych. Tam to niemal jak udar wyglądało. Życzę mu ogarnięcia,bo niestety idzie to wszystko w złym kierunku.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2982
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan rok temu

Coś jednak chyba z plecami, tutaj wyraźnie to widać, a że był pijany ? no pewnie był ;)
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17538
Rejestracja: 7 lata temu

yog rok temu

Zawsze po pijaku trochę mniej plecy bolą, ale widać nie tylko w Tampie ale i w Rochesterze były problemy.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3786
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

Niby jest info, że już trochę lepiej ze zdrowiem.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 579
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Midian

TheAbhorrent rok temu

professional drunkard... Niby trochę śmieszne, a jednak żenujące.
Obrazek
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 2 mies. temu

Smutne i przykre te rewelacje wyżej. Zawsze liczyłem, że jedna z moich ulubionych kapel death metalowych, ba metalowych w ogóle, będzie dalej swoją wojenną machinę toczyć dalej. Tymczasem im dalej tym ciężej łatać na trytytki i taśmy izolacyjne skład który po prostu się sypie na potęgę.

Kapela muzycznie i tak miała już zarówno wzloty jak i upadki, choć zasadniczo do mnie jednak to jakoś ciężko docierało, więc czasem na siłę próbowałem się przekonywać do słabszych materiałów, bo jednak...to Morbid Angel.

Teraz skupiam się na tym, co jednak u nich doskonałe i czerpię dużą radochę z wałkowania ostatnimi miesiącami ich materiałów z różnych okresów twórczości. Przedwczoraj rewelacyjna koncertówka "Entangled In Chaos". Wczoraj przed snem było to "Formulas Fatal To The Flesh", a dziś nieśmiertelny "Altars Of Madness" w wydaniu "full dynamic range".

Aha, bo chyba nikt tu nie wrzucał też kapitalnego występu, który dorzucili jako bonus do powyższego wydania "Altars...":
Odium Humani Generis
Ravendark
Posty: 3
Rejestracja: miesiąc temu

Ravendark miesiąc temu

Szkoda, że się Trey tak posypał bo przed tą ostatnią trasą po Stanach coś przebąkiwali on i Tucker, że chcą wejść do studia i zacząć coś tworzyć na nową płytkę. Drugiego Altars pewnie nie nagrają ale może jeszcze jakiś ostatni przebłysk by mieli.
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN miesiąc temu

@ Wędrowycz gdzie można to wydanie Ołtarzy z koncertem kupić jak brzmi , masz może fizycznie .
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz miesiąc temu

Ja mam wydanie FDR, ale już bez bonusowego koncertu (to wydanie 2CD, a ja mam pojedynczego cedeka). Ogółem wydanie moje dość biednie wygląda, za to brzmi miodnie :) i z tego tytułu zakupiłem.
Odium Humani Generis
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN miesiąc temu

To najważniejsze , spróbuje zdobyć to 2 płytowe . Tymczasem odpalam wspomniany koncert z net"a .
No i oby jednak nowy album wyszedł wreszcie , albo chociaż weszli do studia w tym roku .
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5311
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz miesiąc temu

Wędrowycz pisze:
miesiąc temu
Ja mam wydanie FDR. Ogółem wydanie moje dość biednie wygląda,
Już pisałam ale się powtórzę, że te wszystkie wydania jednych z najlepszych płyt w historii ekstremalnej muzyki, które w wersji FDR pociska Earache to kpina z fanów. Tak biednie to wydane i tak tandetnie, że strach to stawiać nawet obok płyt z muzyką cygańską. Za chwilę będą robić wersje z płytą w woreczku strunowym z okładką wielkości znaczka pocztowego i dołączoną karteczką z tytułami.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6299
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus miesiąc temu

Hajasz pisze:
miesiąc temu
Już pisałam ale się powtórzę, że te wszystkie wydania jednych z najlepszych płyt w historii ekstremalnej muzyki, które w wersji FDR pociska Earache to kpina z fanów.
Earache zawsze zajmowała się głównie dymaniem zespołów i zdzieraniem z fanów. Wszystko się zgadza.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5311
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz miesiąc temu

Vexatus pisze:
miesiąc temu
Earache zawsze zajmowała się głównie dymaniem zespołów i zdzieraniem z fanów. Wszystko się zgadza.
Zgadza się. Robili dokładnie to samo co Nuclear Black, Century Media i Peaceville.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz miesiąc temu

To w sumie napisałem wyżej o wydaniu :) tylko, że ja skupiam się na warstwie muzycznej w przypadku tego albumu.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5311
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz miesiąc temu

W takim razie mogłeś sobie kupić cyfrę z BC bo po co płacić za takie biedne wydanie skoro opakowanie nie jest ważne.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz miesiąc temu

Chciałem na półce postawić ;) Mpchujki to nie to samo.
Odium Humani Generis

Wróć do „Death Metal”