Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Re: Morbid Angel

#601

Szajtan rok temu

Kozioł pisze:
rok temu
na stare lata, to chyba jedynie tribute zespół
A niech chłopy grają, jasna sprawa, jak najdłużej! Mi to się marzy po prostu zobaczyć ich jeszcze w niemalże klasycznym składzie!
Obecnie I Am Morbid jest bardziej morbidowskie niż MA. Na pewno jeśli idzie o koncerty. Jak grali w Bielsku z Necrophagia to byłą bieda, ale ostatnia wizyta w Polsce pokazała, że jednak się trochę ogarnęli.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.

Tagi:
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1852
Rejestracja: 7 lata temu

#602

Blind rok temu

Mój mokry sen to powrót Sandovala na perkusję, Vincent z Tuckerem jednocześnie w składzie i w szóstkę dojebanie takim albumem, że rwałbym gwinta dzień i noc.
A z racji, że to niewykonalne, to i tak wierzę, że i bez tego będzie dobrze i wypucuję kapelusz, a młody ładnie baterie pod moshing zapoda.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#603

dj zakrystian rok temu

Pędzel ma obecnie status legendy i autorów kultowych płyt A - G, coś jak Meta. Wiadomo, że koła na nowo już nie wymyślą, ale wystarczy jak nagrają przyzwoitą płytę.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1852
Rejestracja: 7 lata temu

#604

Blind rok temu

Dla mnie to nawet H, I, K są bardzo dobrymi płytami, tylko wiadomo - nie tak kultowe jak poprzedniczki. Zespół bez słabego punktu w dyskografii.
Tak, bardzo dobre, mimo, że:
H ma zepsute brzmienie i lekko zasrano ją przeszkadzajkami
I to lekka wolta stylistyczna
K ma schowane gitary, a zbyt wysuniętą perkę.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#605

dj zakrystian rok temu

Ja z tych płyt po G, najbardziej lubię Bożego Pierdolca, właśnie za tę woltę stylistyczną i przebojowość. Te numery typowo defowe też trzymają poziom, szczególnie Blades for Baal i Nevermore to szlagi na kucowski ryj. H nie jest tragiczne, ale do spółki z K ma zjebane brzmienie, co pokazuje jak ważny w death metalu jest odpowiedni sound.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#606

yog rok temu

Bardzo dobry wybór perkusisty, koleś na żywo parę razy widziany dawał radę. Z tym, że on chyba tylko koncertowy właśnie niestety.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

#607

HUMAN rok temu

W tym roku niby nowy album Bogów . Zmiana perkusisty zdecydowanie oby Commando sie nawrócił i wreszcie wrócił do domu i Satana i rozpierdalał za zestawem perkusyjnym u Bohaterów tematu .
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

#608

Pioniere rok temu

Jakieś tam szansę na powrót Commando do domu są, bo jeszcze w zeszłym roku prawił, ze tylko Terrorizer i cover band, a w tym roku wziął i zamknął definitywnie działalność Terrorizer, wiec i nadarza się okazja, ... jeśli będą w stanie się pogodzić z Treyem.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#609

yog rok temu

Toć on nawet grał z Vincentem numery Morbidów ostatnio na trasce.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

#610

Pioniere rok temu

Z Vincentem to on gra w I Am Morbid, ale chyba nie z Treyem?
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#611

dj zakrystian rok temu

Wy serio myślicie, że Pete jest w takiej formie jak na Covenant? Chłop ma poważne problemy zdrowotne od dobrych kilku lat. Co ma do tego jego nawrócenie?
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5497
Rejestracja: 6 lata temu

#612

pit rok temu

Tam gdzie nie da rady, to się zateguje. Czyli z sampluje.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#613

yog rok temu

Nie wiem od ilu lat ma problemy zdrowotne, ale ostatni terrorizer to w zasadzie jego drum solo.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#614

Szajtan rok temu

A może by tak ocenić dyskografie
Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#615

yog rok temu

Lamus jakiś robił ten obrazek, powinno być a1, a2, b, c itd.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

#616

Pioniere rok temu

Altars of Madness najlepsze - od pierwszego zachwytu, przez dekady niewiele się zmieniło w mym odczuwaniu, jak niegdyś były ciary, tak i dziś są.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#617

CzłowiekMłot rok temu

W młocim rankingu Altars bije sie o palmę pierwszeństwa z Covenant, dalej już łatwiej, bo podium zamyka przepiękne Gateways.
Pisząc to słucham sobie IDI, muzycznie zajebistego albumu, z perspektywy truekucowej niekoniecznie, ale mam na to wywalone. Więc chyba tu bedzie miejsce numer 4.
Następne na równi Blessed i Domination, F i Heretic na zbliżonym poziomie, ale nie chce mi się do nich za często wracać. Na samym końcu K, ciekawe muzycznie lecz totalnie spartolone.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#618

Kozioł rok temu

porównywanie bez sensu bo z morbidami każda płyta to praktycznie inny zespół... Na pewno styl, forma ekspresji a w przypadku połowy albumów, dziewicze rejony i tworzenie nowych odgatunków. 8-)


666 jest genialna a nie na poziomie panie Mlocie.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#619

Szajtan rok temu

Czekam na kolejny album, który prawdopodobnie rozpocznie się na literę L.
https://metalinjection.net/upcoming-rel ... -new-music
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#620

Szajtan rok temu

David Vincent oraz Pete Sandoval powracają do Polski, by w 30 rocznicę albumu "Covenant" zagrać go w całości w ramach Metal Doctrine Festival V.
Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#621

Derelict rok temu

No i co? Sandoval musi chyba rozpierdolić? I co teras?
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#622

CzłowiekMłot rok temu

Derelict pisze:
rok temu
No i co? Sandoval musi chyba rozpierdolić? I co teras?
Morbidów nie widzialem z nim, za to udało sie zalapać na Terrorizer. Gdy mu dysk nie wypada to gra wyjebiście. Trza jechać.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#623

Derelict rok temu

CzłowiekMłot pisze:
rok temu
Derelict pisze:
rok temu
No i co? Sandoval musi chyba rozpierdolić? I co teras?
Morbidów nie widzialem z nim, za to udało sie zalapać na Terrorizer. Gdy mu dysk nie wypada to gra wyjebiście. Trza jechać.
No to Jedzim!
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#624

dj zakrystian rok temu

Covenant w całości, no to jest nie byle co, chociaż bez Treya trochę gorzej. No jak Commando da radę, to znowu mu twardy dysk wypadnie.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

#625

HUMAN rok temu

Oby to był weekend i zdecydowanie nie piątek tak 50/50 jadę .
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#626

yog rok temu

Jest to niedziela, a niedzielę wiadomo, trzeba święcić.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 579
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Midian

#627

TheAbhorrent rok temu

Zauważone na FB pod wpisem o koncercie:
Dobrze, że Trey żyje, bo Vincent i Sandoval dołączyliby Zakka Wylde i nazwali się reunionem
:mrgreen:

Dobrze, że niektórych ludzi mierzi "reunion" Pantery. A koncert z całym "Covenant" szykuje się zajebisty, postaram się pojawić.
Obrazek
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#628

Czit rok temu

Kurde ja mam wówczas chyba urlop jak mnie pamięć nie myli...

Więc może @HUMAN uda się spotkać!

W końcu "Covenant" to najlepszy ich album.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#629

dj zakrystian rok temu

TheAbhorrent pisze:
rok temu
Zauważone na FB pod wpisem o koncercie:
Dobrze, że Trey żyje, bo Vincent i Sandoval dołączyliby Zakka Wylde i nazwali się reunionem
:mrgreen:

Dobrze, że niektórych ludzi mierzi "reunion" Pantery. A koncert z całym "Covenant" szykuje się zajebisty, postaram się pojawić.
W sumie to jaka to różnica? Pędzle i Pantera w niepełnym składzie będą odgrywać kultowe numery. Chodzi tylko o nazwę i to tak kucy uwiera? Gdyby Anselmo z Rexem zrobili trasę pod szyldem Wytrzep Kapucyna Tour, to trzepania kapucyna nie byłoby końca. Śmieszą mnie te ortodoksyjne kuc dogmaty i utwierdzają, ze fani metalu to gorsze przychlasty od disco polowców. A z ciekawostek, u mnie na Wypiździejewie gra za tydzień TSA, bez Nowaka i Piekarczyka😂
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 579
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Midian

#630

TheAbhorrent rok temu

dj zakrystian pisze:
rok temu
Chodzi tylko o nazwę i to tak kucy uwiera?
Chodzi o słowo "reunion" wykorzystywane w promocji ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#631

yog rok temu

Wygląda na to, że wczoraj na koncercie Morbid Angel zapadł się dach z powodu tornada i były jakieś ofiary, w tym jedna śmiertelna.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#632

dj zakrystian rok temu

Dach się zawalił przed koncertem, ale pismaki przekręciły dla klikalności. Ponoć zespół nawet nie dojechał jeszcze na miejsce, gdy sufit zjebał się ludziom na głowę.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 579
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Midian

#633

TheAbhorrent rok temu

Z tego co czytałem stało się to podczas imprezy, konkretnie w przerwie po pierwszym supporcie. Tu wydaje się napisane sensownie:
https://muzyka.interia.pl/wiadomosci/ne ... Id,6691820
Obrazek
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#634

CzłowiekMłot rok temu

Jak się okazuje, I am Morbid zagra też w Wawie:

https://www.rockmetal.pl/wiesci.html?ne ... t_w_Polsce
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#635

Szajtan rok temu

Trey Azagthoth broni wyborów zespołu w zakresie pisania muzyki w dość dosadny sposób.
"Jak ja widzę kwestię pisania mojej muzyki? Jeśli ludziom się nie podoba – niech spierdalają. Niech spierdalają słuchać innych zespołów. Ja piszę pieprzoną muzykę dla siebie. Nie robię tego dla fanów. Jeśli nie spotyka się to z ich entuzjazmem, mogą wypierdalać w poszukiwaniu lepszych dla nich treści (...)"
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1852
Rejestracja: 7 lata temu

#636

Blind rok temu

No i dobrze powiedział.
W sekcji komentarzy pod artykułem metalnews o tym (na fb) istna gównoburza. Metalowcy to jednak wrażliwi są.
Po co komu artysta, który będzie robił wszystko pod fanów? Czy to nie byłaby prostytucja totalna? A ile w tym szczerości by było?
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#637

Zsamot rok temu

Zasadniczo to w dobrych czasach pisadła Morbid Noizz to niemal 90% kapel tam mających szansę wywiadu tak pierdoliło. Zatem luz. Trey to lepiej niech pisze, gadać nie musi.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 579
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Midian

#638

TheAbhorrent rok temu

Gadka w starym stylu, jak już wspomniano. Kiedyś większe wrażenie to na mnie robiło, bo tak naprawdę to chyba zdecydowana większość kapel gra pod siebie. Może taka Metallica nie? Oni mogą wszystko i na moje robią co chcą i jak chcą. A Iron Maiden? Przecież Harris nawet odnosi się do krytyki, on wie, że fani chcą płyty w starym stylu, ale jego jara już coś innego. Można tak wyliczać. Pewnie są zespoły, które kombinują "co by tu nagrać, żeby ludziska kupiły" ale wydaje mi się, że takich nie słucham. Tym bardziej, że artyści zarabiają teraz bardziej na trasach niż na płytach.
Obrazek
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#639

dj zakrystian rok temu

Powiiedział jak prawdziwy artysta. Tworzy co chce, nie podoba się, to spierdalać słuchać klezmerów grających dla fanów.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
deathwhore
Tormentor
Posty: 4452
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#640

deathwhore rok temu

A jaka jest w sumie różnica dla słuchacza? Ja wolę zajebiście zaprojektowany, wykalkulowany produkt, który trafi w mój gust, niż szczere gówno którego nie dam rady posłuchać.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#641

dj zakrystian rok temu

deathwhore pisze:
rok temu
A jaka jest w sumie różnica dla słuchacza? Ja wolę zajebiście zaprojektowany, wykalkulowany produkt, który trafi w mój gust, niż szczere gówno którego nie dam rady posłuchać.
Tu jest różnica taka, jak z jebaniem prostytutki, która zrobi ci co lubisz, sama nie mając z tego satysfakcji, bo lubi inne zabawy we wtykanego... a grzotingiem z laską, gdzie oboje lubicie swoje odpały.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
deathwhore
Tormentor
Posty: 4452
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#642

deathwhore rok temu

Nie chodzę do wyra z muzykami zespołów, których słucham (tych których nie słucham też nie) i kompletnie nie obchodzi mnie co czują w momencie nagrywania muzyki, powiem więcej - nie obchodzi mnie co czują również wtedy, gdy jej nie nagrywają.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#643

dj zakrystian rok temu

No to inaczej odpowiem. Różnica jak między filmami Kac Vegas i Zostawić Las Vegas.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
deathwhore
Tormentor
Posty: 4452
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#644

deathwhore rok temu

Możesz rozwinąć, bo wchodzimy chyba na jakieś abstrakcyjne poziomy.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#645

dj zakrystian rok temu

Jedno to gówno stworzone żeby podobało się prostym cepom, drugie autentyczny zjazd gościa, który przyczynił się do scenariusza. Ty się chyba dobrze znasz na filmach, więc i porównanie powinno być oczywiste. No i czy słuchając wykalkulowanej płyty, skrojonej pod gust tzw. Fana, nie da się odczuć fałszu? Bo jeśli mam sobie stworzyć nieautentyczne pitolenie, skrojone pod mój gust, to AI generator potrafi już coś takiego wysrywać. Tylko gdze w tym sztuka, gdzie emocje?Napiszmy sobie wiersz w stylu Wojaczka, albo numer podobny do Nirvany, no przecież to samo będzie.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#646

Hajasz rok temu

Blind pisze:
rok temu
No i dobrze powiedział.
W sekcji komentarzy pod artykułem metalnews o tym (na fb) istna gównoburza. Metalowcy to jednak wrażliwi są.
Po co komu artysta, który będzie robił wszystko pod fanów? Czy to nie byłaby prostytucja totalna? A ile w tym szczerości by było?
A dlaczego z tym samym wykłócacie się w temacie Kat?! Zaiste wybiórczą macie pamięć.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1852
Rejestracja: 7 lata temu

#647

Blind rok temu

Wujek, to że ktoś nagrywa dla siebie nie oznacza z automatu, że każdy taki album to arcydzieło.
To nie jest zerojedynkowe.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#648

Kozioł rok temu

e tam pierdolenie. luczyk i kostrzewski nagrywali dziady, Metallica to dziady, trej a nagrywa dziadostwo. wszyscy mają szczerze wyjebane na moją opinię a ja na ich obecnie tworzoną muzykę. i nie ważne który jest kutasem, który dla kasy, który nie gra dla fanów bo muzyka kwiczy sama za siebie. zresztą wszyscy wymienieni byli czy są w takim wieku, że na 100% nie mogą grać dla fanów, raczej na emeryturę zbierają... i koniec dyskusji... sprawiedliwość wypłynęła na wierzch.

artysta potrzebuje fanów z egoistycznych powodów. potrzebuje ale niekoniecznie lubi.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#649

yog rok temu

Złe wieści z obozu morbidowo angelowego, kapela była zmuszona zakończyć występ w Tampie po kilku kawałkach z powodu jakiejś chyba awarii systemu nerwowego u Treya.

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 579
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Midian

#650

TheAbhorrent rok temu

Ale coś ze zdrowiem się zadziało, czy zapił temat?
Obrazek

Wróć do „Death Metal”