Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

Re: Destruction

#51

Nucleator 4 lata temu

Co ty pieprzysz, okładka dobra, z paroma fajnymi szczegółami (noworodek w dziobie, czyżby jakiś song o aborcji?), kolorystycznie też na plus, w przeciwieństwie do bohomazów ze Spiritual Genocide czy The Antichrist. Obawiam się jednak, że muzyka nie dotrzyma poziomem coverowi - Under Attack był niestety strasznie nierówny.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#52

yog 4 lata temu

Nucleator pisze:
4 lata temu
Co ty pieprzysz, okładka dobra
No to rozumiem skąd klientela studiów taniego tatuażu ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#53

EdusPospolitus 4 lata temu

A to ciekawe, robić mejking of do tak gównianego obrazka. Ale to w końcu Nuclear Blast ;)

W każdym razie z muzyką pewnie będzie lepiej, ale raczej blisko poziomu "Under Attack". Przesłucha się z raz i się zapomni :D
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Snaggletooth
Posty: 50
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#54

Snaggletooth 4 lata temu

No i mamy pierwszy kawałek:

♠♠♠♠♠♠ Born To Lose/Live To Win ♠♠♠♠♠♠
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#55

yog 4 lata temu

Ot, se grają, zaskoczenia nie ma.

Najciekawsze z całego teledysku poniższe:

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#56

Nucleator 4 lata temu

Dobry kawałek, jednak nadal pozostaję sceptyczny, bo na Under Attack też udostępniony wcześniej kawałek był dobry, a na płycie tonął w morzu nużących numerów.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
Snaggletooth
Posty: 50
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#57

Snaggletooth 4 lata temu

Betrayal to kolejny utwór z nadchodzącego nowego albumu Born to Perish
♠♠♠♠♠♠ Born To Lose/Live To Win ♠♠♠♠♠♠
Awatar użytkownika
Astral
Fallen Angel Of Doom
Posty: 336
Rejestracja: 5 lata temu

#58

Astral 4 lata temu

Słaby, niesamowicie jałowy kawałek.
Awatar użytkownika
Snaggletooth
Posty: 50
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#59

Snaggletooth 4 lata temu

Kolejny kawałek wylądował na YT. Tym razem jest to Inspired by Death.

♠♠♠♠♠♠ Born To Lose/Live To Win ♠♠♠♠♠♠
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3118
Rejestracja: 5 lata temu

#60

kurz 4 lata temu

Astral pisze:
4 lata temu
Słaby, niesamowicie jałowy kawałek.
No nie jest to na miarę Sentence of Death, ale cóż zdziwił bym się gdyby tak było.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3118
Rejestracja: 5 lata temu

#61

kurz 4 lata temu

Cisza.

Nowy album całkiem spoko, jak dla mnie, żeby nie było to jajec nie urywa.

Ciekawym co na ten temat sądzi fan niemiaszkow, szanowny staruszek @Pioniere ?
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#62

Pioniere 4 lata temu

Staruszek sadzi podobnie do ciebie. Dodatkowo dodam, że płyta chyba lepiej wypadła w mym rankingu od poprzedniczki, choć będzie jeszcze testowana, gdyż tymczasowo z braku czasu, nie miałem okazji zagłębić się w nią bardziej.
Awatar użytkownika
Astral
Fallen Angel Of Doom
Posty: 336
Rejestracja: 5 lata temu

#63

Astral 4 lata temu

Nawet dobra płytka im wyszła, na pewno lepsza niż ostatnie przeciętne wydawnictwa. Co ciekawe, choć Born to Perish jest melodyjniesze w wymowie, to te melodie nie są taką sraką jak te upchane na ostatnich płytach Kreator. Są jednak i mocne thrashowe strzały pokroju We Breed Evil. Naprawdę przyjemna niespodzianka.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#64

Vortex 4 lata temu

Średnio mi weszła "Born To Pearish", chyba mi się już trochę przejadł Destruction. Złe to nie jest, faktycznie być może troszkę lepiej niż na ostatnich płytach, ale nadal do szaleństwa daleko.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#65

Blind 3 lata temu

Dawno nie słuchałem 'Infernal Overkill' i jak sobie po kilku latach włączyłem to zajebista płyta. Kanciasta jak portki Spongeboba, ale jaka zajebista!

There's only one solution
DEATH!

I wcale nie jest tak jak mówi yog, że za długie utwory i ciągnięcie bez sensu riffów. Jest idealnie.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#66

EdusPospolitus 2 lata temu

Destruction w Napalm Records, a nowy album podobno na początku 2022.
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality
Posty: 291
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kanalizacja

#67

Sacrum_Profanum 2 lata temu

Dobra wiadomość. Jestem uczulony na te wysrywy Nuclear Blast. Plastikowe brzmienie to tam z automatu każda płyta dostaje w gratisie..
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#68

yog 2 lata temu

To się lepiej chłopie przygotuj na Napalm Records.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#69

Pioniere 2 lata temu

No spadli do znacznie gorszej stajni, gdzie albo razem z ulubionym @yoga doom-em będą trasy klecić, lub zdadzą się na występy z thrash-owymi ich podopiecznymi, takimi jak: nijaki Dust Bolt, przeciętnym Mortillery, Angolami z Evile, którzy też samo do nich spadli, czy nawet niezgorszymi Evil Invaders oraz Warbringer i Warfect, czy też z Brazylijkami z Nervosa - to praktycznie cały asortyment w stylu zbliżonym do bohaterów wątku. Sumując = lipa.
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#70

EdusPospolitus 2 lata temu

No właśnie kiepski news, z gówna w gówno przeszli.
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#71

EdusPospolitus 2 lata temu

Mike Sifringer po 39 latach wyjebał z Destruction, na jego miejscu pojawił się Martin Furia.
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#72

Vexatus 2 lata temu

EdusPospolitus pisze:
2 lata temu
Mike Sifringer po 39 latach wyjebał z Destruction, na jego miejscu pojawił się Martin Furia.
No to się porobiło. Jako jedyny grał w Destruction nieprzerwanie od samego początku.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#73

dj zakrystian 2 lata temu

Vexatus pisze:
2 lata temu
EdusPospolitus pisze:
2 lata temu
Mike Sifringer po 39 latach wyjebał z Destruction, na jego miejscu pojawił się Martin Furia.
No to się porobiło. Jako jedyny grał w Destruction nieprzerwanie od samego początku.
Ciekawe czy poszło o hajs czy tzw różnice artystyczne?
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#74

yog 2 lata temu

Czytałem post Destruction o tym niedawno i rzekomo Mike stracił w ostatnim czasie zainteresowanie grą w kapeli i się nie zjawiał na zaplanowane próby czy wręcz nagrywki, poza tym było też coś o tym, że fani pytali, co tak kiepsko wygląda i opowiastka o tym, że się ze Schmierem różnili pod tym względem, że gitarzysta Destruction na starość nie spowalniał z chlaniem/paleniem.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#75

EdusPospolitus 2 lata temu



Jakiś nowy utwór machnęli w nowym składzie, słabizna niestety, ale w końcu szyld Napalm Records zobowiązuje :)
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#76

Vexatus 2 lata temu

EdusPospolitus pisze: Jakiś nowy utwór machnęli w nowym składzie, słabizna niestety, ale w końcu szyld Napalm Records zobowiązuje :)
Jakoś tak trochę anemicznie to wszystko wygląda...
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#77

EdusPospolitus 2 lata temu

Nowa płyta, z jakąś crossoverową okładką. "Diabolical" się zwie i wyjdzie 8 kwietnia 2022 roku:

Obrazek

1. Under the Spell
2. Diabolical
3. No Faith in Humanity
4. Repent Your Sins
5. Hope Dies Last
6. The Last of a Dying Breed
7. State of Apathy
8. Tormented Soul
9. Servant of the Beast
10. The Lonely Wolf
11. Ghost from the Past
12. Whorefication
13. City Baby Attacked by Rats (GBH cover)
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#78

yog 2 lata temu

Ale brzydactwo. Diabolical, ale nie na tyle, żeby mieć pentagram rogami do góry.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Elementw
Master Of Puppets
Posty: 194
Rejestracja: 5 lata temu

#79

Elementw 2 lata temu

Znów zagłada , jak w osiemdziesiątych, tylko zamiast atomu globcio.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#80

Vortex 2 lata temu

Obrzydliwa ta okładka, jak można wybrać taki kicz....
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#81

Blind 2 lata temu

Okładka jak u jakichś debiutantów, którzy wszystko z własnego budżetu opłacają i spóźnili się o jakieś dobre 10 lat. Nie zachęca totalnie. A Destruction z lat 80 to była, kurde, pierwsza liga thrashu.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2893
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#82

Szajtan 2 lata temu

Do posłuchania dwa kawałki
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#83

yog 2 lata temu

Teledysk:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#84

Nucleator 2 lata temu

Słaba okładka, słaby teledysk, a sam kawałek niewiele lepszy. Zwłaszcza te solówki są nijakie i nie pasują do reszty utworu.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#85

dj zakrystian 2 lata temu

Nucleator pisze:
2 lata temu
Słaba okładka, słaby teledysk, a sam kawałek niewiele lepszy. Zwłaszcza te solówki są nijakie i nie pasują do reszty utworu.
Typowy nowy Destruction z tym nowoczesnym brzmieniem. Ich płyty z lat 80-tych miały lepszy klimat. Kiedyś byli czasy, dziś nie ma czasów.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#86

Pioniere 2 lata temu

Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#87

Vortex 2 lata temu

Jakże trafny tytuł...
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2893
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#88

Szajtan rok temu

W wywiadzie udzielonym dla „Teraz Rocka” (nr 4/2022) Schmier stwierdził, że popularność i wysokie zarobki muzyków metalowych powodują spadek poziomu artystycznego. Za przykład podał ostatnie nagrania SLAYERA i METALLICI mówiąc, że „nie są tak dobre jak te wczesne”. Faktycznie, pewnie ciężko jest być wkurwionym na rzeczywistość, siedząc w luksusowym samochodzie, więc napisanie dobrego metalowego utworu też nie jest w takich warunkach szczególnie proste. Biorąc pod uwagę jakość kilku ostatnich krążków DESTRUCTION, w tym ich najnowszego długograja, śmiem sądzić, że i Marcel zarabia całkiem nieźle.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#89

Blind rok temu

Szajtan pisze:
rok temu
W wywiadzie udzielonym dla „Teraz Rocka” (nr 4/2022) Schmier stwierdził, że popularność i wysokie zarobki muzyków metalowych powodują spadek poziomu artystycznego. Za przykład podał ostatnie nagrania SLAYERA i METALLICI mówiąc, że „nie są tak dobre jak te wczesne”. Faktycznie, pewnie ciężko jest być wkurwionym na rzeczywistość, siedząc w luksusowym samochodzie, więc napisanie dobrego metalowego utworu też nie jest w takich warunkach szczególnie proste. Biorąc pod uwagę jakość kilku ostatnich krążków DESTRUCTION, w tym ich najnowszego długograja, śmiem sądzić, że i Marcel zarabia całkiem nieźle.
Hahah, ostatnie zdanie pięknie zaorało :)
Sprawdzić będzie trzeba tę płytę kiedyś, chociaż ta okładka to naprawdę beznadzieja jest. A w latach 80 serio fajne mieli - były kiczowate, ale miały swój urok.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
pampa
Master Of Puppets
Posty: 148
Rejestracja: 6 lata temu

#90

pampa rok temu

Płyta bardzo dobra dużo solówek oraz thrashowych rifów chyba najlepsza od ,, All Hell Breaks Loose" nie ma biedy!!!
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#91

Nucleator rok temu

Nie no mam już dość. Jako że Schmierowi i reszcie znowu się nie chciało i dostarczyli kolejną generyczną pozycję niczym z produkcyjnej taśmy to i ja pójdę na łatwiznę i po prostu opiszę tą płytę za pomocą poniższego szablonu, który będę stosował ilekroć Niemcom w nieokreślonej przyszłosci przyjdzie do głowy wydać kolejny taki sam album. Rzeczy podkreślone kursywą to rzeczy które w zależności od tytułu będą do podmianki.


Diabolical to kolejny album studyjny tego co by nie mówić zasłużonego dla gatunku zespołu, który nie przynosi żadnej rewolucji. Pomimo nowego zastrzyku krwi w postaci gitarzysty muzyka na nowym albumie to ten sam thrash metal jaki mogliście usłyszeć na poprzednich płytach zespołu. Nie jestem z tych, którzy oczekują jakiś cudów na kiju i rewolucji ale poważnie gdyby kompozycje z Diabolical zamienić z tymi z Born to Perish choćby, to miałbym problem z przypisaniem ich do odpowiednich długograjów. Czyli standardowo dostajemy tutaj kilkuminutowe umaczane w plastikowym brzmieniu z nijakimi riffami i skrzekiem Schmiera, który jak dla mnie jest jednostajny i po pewnym czasie po prostu męczy. Jako "atrakcję" dostajemy po raz kolejny cover, tym razem punkowego GBH, który co tu dużo mówić dupy to nie urywa. Sumarycznie zatem dostajemy kolejną przeciętną rzecz opatrzoną logiem Destruction, o której jutro zapomnę.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#92

dj zakrystian rok temu

Schmier to ma jakiś uraz do Mety od lat wielu. W 99 w wywiadzie dla Teraz Rock pierdolił podobne androny, że zazdrości im niezalezności od rynku muzycznego, znaczy tego, że on musi nagrywać generyczne thrashowe płyty z plastic sound a oni nic nie muszą.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#93

Vortex rok temu

No kolorowy fajowy thraszyk od tego bandu naprawdę zaczyna być irytujący. Leci to nawet sobie całkiem przyjemnie, po czym 30 minut po odsłuchu próbujesz sobie przypomnieć kurwa cokolwiek z tego "Diabolical" i oprócz kilku tytułów nie pozostaje nic, bo wszystko zlewa się w jednolitą masę. Dobili okładką, no ale przynajmniej na tej płaszczyźnie jest teraz bardzo równo.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
pampa
Master Of Puppets
Posty: 148
Rejestracja: 6 lata temu

#94

pampa rok temu

Wracam by ponownie pochwalić ekipę z Destruction za nowy album świetne aranżacje wpadające w ucho kawałki. Tak naprawdę płyta zaskoczyła mi dopiero po 5 przesłuchaniu typowe dla tej grupy piski wokalne znowu są na salonach co mnie bardzo cieszy przypominając stare płyty z lat 80 tych. Przyznam się ,że kiczowata okładka mnie na początku odstraszyła jednak zawartość płyty wynagradza i rozwiewa wszystkie wątpliwości. Można krótko określić ,,Diabolical" thrash w starym stylu w nowym opakowaniu z ciężkimi wstawkami co daje dodatkowo smaczek. Taki ,,Hope Dies Last" mógłby sie spokojnie znaleśc na ,,infernal overkill" lub na ,, eternal devastation" piekności!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#95

yog rok temu

Blind pisze:
rok temu
Nie zgodzę się z yogiem, że Exumer to druga liga. Tak samo jak Destruction - mam wrażenie, że ich płyty z lat 80, choć kultowe, to niesłusznie uważane są za gorsze niż nagrania Kreatora lub Sodom. Czy brzmią nieco kwadratowo? Owszem. Czy ma to swój urok? Jeszcze jak! A muzyka obroni się sama.
Ostatnie 3 dni słuchałem Destruction trochę - raz Infernal Overkill i Sentence of Death, ale to już ze 20 razy, bo się zastanawiałem nad jej kupnem w bardzo przystępnej cenie. Że obiektywny kult wiadomo. Niestety, kolejny raz dostrzegam, że o ile ogólnie to spoko rogate, koślawe granie z wąsem, tak dużo jest w Destruction takich momentów stąpania w miejscu bez większego celu, co ich uważam oddziela od Kreatora i Sodom właśnie, które na starych płytach niemal nie mają zbędnych nut.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#96

Blind rok temu

Czy muzycy Kreator i Sodom potrafili grać lepiej na instrumentach? Tak.
Tylko, że nawet jak się gra gorzej i bardziej koślawo to można nadrabiać kawałkami, no i tym nadrabiał Destruction. Nie wiem, z lat osiemdziesiątych - Total Disaster, Mad Butcher, Curse the Gods, Survive to Die. Posłuchaj sobie ile tam upchniętych jest dojebanych prostych motywów. Tak, np. TC Kreatora pod względem instrumentalnym zjada konkurencję, ale inne zespoły nadrabiają czym innym - wpadającymi w pamięć refrenami, szaleństwem, klimatem lub zajebistym, prostym riffowankiem jak Destruction w Bestial Invasion. Kult jak sto chujów i zasłużony.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#97

yog rok temu

W porównaniu z Sodom to bym powiedział, że jednak Sentence of Death wypada na względem wirtuozerii lepiej od In the Sign of Evil, choć momentami też ostra koślawizna, a co do wpadania w pamięć to poza pojedynczymi kawałkami typu właśnie Total Desaster, Mad Butcher czy Curse the Gods nie braknie męczybułstwa i mi osobiście jest to znacznie mniej w ucho wpadające granie, niż wspomniany przez Ciebie Kreator, gdzie rzeczywiście co kawałek, co refren, co riff, to wpada do łba i wyjść nie chce, na tych pierwszych 5 płytach.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#98

Pioniere rok temu

Video do utworu Tormented Soul, pochodzącego z ich ostatniej płyty Diabolical:

blue_calx
Fallen Angel Of Doom
Posty: 348
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Judaszów

#99

blue_calx 10 mies. temu

The Antichrist to świetny album, do którego cholernie lubię wracać. Pędzi to, zmienia tempa, szarpie, a wokalnie z jajem. Dość specyficzne brzmienie gitar. Nailed to the fucking cross! :twisted: Więcej za bardzo ich nie sprawdzałem, ale jestem ciekaw co tam się stanęło, że zepsuli sobie opinię. Trzeba sprawdzić późniejsze średniaki. ;)
Nothing inside.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#100

Blind 10 mies. temu

blue_calx pisze:
10 mies. temu
The Antichrist to świetny album, do którego cholernie lubię wracać. Pędzi to, zmienia tempa, szarpie, a wokalnie z jajem. Dość specyficzne brzmienie gitar. Nailed to the fucking cross! :twisted: Więcej za bardzo ich nie sprawdzałem, ale jestem ciekaw co tam się stanęło, że zepsuli sobie opinię. Trzeba sprawdzić późniejsze średniaki. ;)
Dobry album, ale jak sprawdzisz materiały z lat 80 to będziesz potrzebował pomocnika do poszukiwania gwinta. Ja Ci nie pomogę, bo w tym samym czasie będę szukał swojego.
Już niejednokrotnie na forume wspominałem - dla mnie materiały z lat 80 to przede wszystkim niesamowity klimat. Jak odpalisz Sentence of Death i Infernal Overkill to ogarniesz. I tak, riffowanie kwadratowe, ale jakie zajebiste!
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!

Wróć do „Thrash Metal”