Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17492
Rejestracja: 7 lata temu

#151

yog 5 lata temu

No nie ulega to wątpliwości, ale też fajne kawałki, moim zdaniem ;) (o 2 pierwszych mowa oczywiście)
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6087
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#152

Wędrowycz 5 lata temu

Dwa pierwsze "Unforgiveny" jak najbardziej bardzo dobre wałki.

Ja mam tak samo jak Vexatus, uwielbiam 4 pierwsze albumy i w zasadzie je stawiam na równi, z tym, że od iluś tam już lat moim faworytem zdecydowanie jest "...And Justice For All", kiedyś natomiast za małolata to wielbiłem "Kill 'Em All" najbardziej z tego co pamiętam.

Ja sobie ostatnio odpaliłem ponownie "Orion", żeby się przekonać że dalej to świetny wałek, ale jakoś po latach już nie wkręcający tak bardzo jak kiedyś, kiedy to z kolegami grywaliśmy go na próbach :)
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2970
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#153

Vortex 5 lata temu

My za to graliśmy Mastera, ale już wtedy za bardzo to do mnie nie przemawiało.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6087
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#154

Wędrowycz 5 lata temu

Napewno grywaliśmy też "For Whom The Bell Tolls", bo ja na to naciskałem ;) aha i zaczęliśmy rozpracowywać "One", ale w całości nie doszło nigdy do skutku.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2970
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#155

Vortex 5 lata temu

To u nas tak było z Blackened ;)
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6087
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#156

Wędrowycz 5 lata temu

W planach miałem też na później "Dyers Eve" ale tylko ja i kolega gitarzysta tak ten kawałek lubiliśmy, więc pewnie by się reszta nie dała przekonać żeby cover trzasnąć, a szkoda ;) zresztą perkusista ówczesny na bank by nie dał rady z tempem :D
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6228
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#157

Vexatus 5 lata temu

Wędrowycz pisze:
5 lata temu
Ja mam tak samo jak Vexatus, uwielbiam 4 pierwsze albumy i w zasadzie je stawiam na równi, z tym, że od iluś tam już lat moim faworytem zdecydowanie jest "...And Justice For All", kiedyś natomiast za małolata to wielbiłem "Kill 'Em All" najbardziej z tego co pamiętam.
Jeśli chodzi o "...and Justice for All" to jest to najlepszy ich album pod względem kompozycji i aranżacji kawałków. Szkoda, że bas na tej płycie został tak strasznie skopany...


Wędrowycz pisze:
5 lata temu
Ja sobie ostatnio odpaliłem ponownie "Orion", żeby się przekonać że dalej to świetny wałek, ale jakoś po latach już nie wkręcający tak bardzo jak kiedyś, kiedy to z kolegami grywaliśmy go na próbach :)
Chyba każdy kto miał cokolwiek wspólnego z ciężkim graniem na jakimś etapie (najczęściej dość wczesnym) tłukł na próbach jakieś ich covery. ;)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#158

KorgullExterminator 5 lata temu

Chris Watts, skazany na dozywocie poczworny morderca, jest fanem Metalliki

Kilka godzin po zamordowaniu zony, dwoch corek i syna, ktory mial sie urodzic, wyszukiwal piosenek Metalliki w internecie.

https://crimerocket.com/2018/10/27/what ... ris-watts/

Obrazek
Ostatnio zmieniony 12 gru 2018, 12:58 przez KorgullExterminator, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#159

karp 5 lata temu

No, raczej nikt o zdrowych zmysłach nie dziara sobie loga ulubionego zespołu.
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#160

KorgullExterminator 5 lata temu

karp pisze:
5 lata temu
No, raczej nikt o zdrowych zmysłach nie dziara sobie loga ulubionego zespołu.
Zapomniales dodac 'moim skromnym zdaniem' .
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#161

karp 5 lata temu

KorgullExterminator pisze:
5 lata temu
karp pisze:
5 lata temu
No, raczej nikt o zdrowych zmysłach nie dziara sobie loga ulubionego zespołu.
Zapomniales dodac 'moim skromnym zdaniem' .
Hmmm, myślałem, że to oczywiste, że jak randomowy typ w internecie pisze post na jakimkolwiek forum to wyraża swoją opinię, a nie przedstawia wyniki badań z empirycznymi dowodami. Niemniej, dla mnie to zabawne, choćby z tego względu, że gusta muzyczne z wiekiem się zmieniają.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4430
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#162

deathwhore 5 lata temu

Nucleator pisze:
5 lata temu
O to właśnie chodzi - dopóki sam do gitary nie siądziesz, to nie skupiasz uwagi na partiach gitary rytmicznej, tylko na tych solowych. Dopiero jak siadasz do Dyers Eve, Lobotomy czy Creeping Death, uświadamiasz sobie, że zagrać to tak precyzyjnie jak Cavalera czy Hetfield jest bardzo ciężko. Tylko skąd ma wiedzieć to ktoś, kto nigdy nie słyszał o legato czy kostkowaniu obustronnym, a kreuje się na mędrka pieprzącego od rzeczy?

Hetfield to kozak swoją drogą, nie wiem, jak on może grać te riffy, trzymając kostkę trzema palcami. Kiedyś próbowałem jak on trzymać, ale przy szybszych partiach wymiękałem :D
A jak trzymać inaczej, niż trzema palcami? :P


Włączyłem sobie S&M. Może to sentyment, bo to jedna z pierwszych płyt na której tak czekałem, czekałem, że się mało nie zesrałem kiedy wyjdzie, a potem na boomboxie tłukłem aż się również mało nie zesrałem. Teraz nie słucham już na boomboxie. Pewnie nie będę jechał tej płyty teraz więcej niż raz i znów do niej wrócę za kilka lat, ale jest pięknie zrealizowana, numery są świetnie odegrane. Oczywiście stare piosenki lepiej zgrywają się z orkiestrą, bo są bardziej złożone niż te rockowe, ale nie rozumiem i nigdy nie rozumiałem zarzutu o graniu jedni sobie, drudzy sobie.
Ostatnio zmieniony 29 mar 2019, 20:11 przez deathwhore, łącznie zmieniany 1 raz.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1003
Rejestracja: 6 lata temu

#163

Molotow 666 5 lata temu

Przy okazji rozkminy o BURZUM ruszamy temat o Hetfiel'dzie... Leco posty, leco... Leco, leco... A ja zapuszczam na dobranoc "Czarny Album"... Dobre to granie
...
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1688
Rejestracja: 6 lata temu

#164

porwanie w satanistanie 5 lata temu

deathwhore pisze:
5 lata temu

A jak trzymać inaczej, niż trzema palcami? :P
Dwoma? W sensie kciukiem i wskazującym?
deathwhore
Tormentor
Posty: 4430
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#165

deathwhore 5 lata temu

Bez sensu. Wskazujący do tappingów. Prędzej kciukiem i środkowym, ale wtedy jakoś automatycznie i wskazujący przytrzymuje kostkę.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17492
Rejestracja: 7 lata temu

#166

yog 5 lata temu

deathwhore pisze:
5 lata temu
Oczywiście stare piosenki lepiej zgrywają się z orkiestrą, bo są bardziej złożone niż te rockowe, ale nie rozumiem i nigdy nie rozumiałem zarzutu o graniu jedni sobie, drudzy sobie.
Debile :)

Ten Michael Kamen, który dyryguje na S&M to dobry kozak był, zrobił też z Queen soundtrack do Nieśmiertelnego, za co ma u mnie respekt eternal. I do tego chyba spora część klimatu w Event Horizon to też jego zasługa ;) Napisał z Pink Floyd aranżacje do filmu The Wall itp. Niedoceniana legenda.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1688
Rejestracja: 6 lata temu

#167

porwanie w satanistanie 5 lata temu

deathwhore pisze:
5 lata temu
Bez sensu. Wskazujący do tappingów. Prędzej kciukiem i środkowym, ale wtedy jakoś automatycznie i wskazujący przytrzymuje kostkę.
To już chyba wiem teraz czemu w tappingi nie umiem...
deathwhore
Tormentor
Posty: 4430
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#168

deathwhore 5 lata temu

To ja w ogóle za bardzo na gitarze nie umiem, a tego się nauczyłem. Zresztą nigdy jakoś nie trzymałem kostki dwoma palcami, bo jakoś to mało stabilne mi się wydawało.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1688
Rejestracja: 6 lata temu

#169

porwanie w satanistanie 5 lata temu

Znaczy ja trzymam dwoma, ale wskazujący jest jakby podtrzymywany środkowym...
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#170

Nucleator 5 lata temu

deathwhore pisze:
5 lata temu
Bez sensu. Wskazujący do tappingów. Prędzej kciukiem i środkowym, ale wtedy jakoś automatycznie i wskazujący przytrzymuje kostkę.

Ja tappinguję środkowym. Ale najbardziej złożony tapping, jaki grałem, to ten z Cry of the Banshee Brocas Helm i solówki z One Metalliki. Więc pewnie robię to źle.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17492
Rejestracja: 7 lata temu

#171

yog 5 lata temu

Środkowym jest true metal satanik magik!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2679
Rejestracja: 7 lata temu

#172

dj zakrystian 5 lata temu

To juz takie rozkminy typu, ktorym palcem Dzejms dlubie w nosie.. w kazdym razie jest w scislej czolowce gitarzystow rytmicznych. Obok niego bym postawil Schaffera z Iced Earth i Rolfa Kasparka z Running Wild, ten tez jakos nietypowo kostkuje.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6228
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#173

Vexatus 5 lata temu



:twisted: :twisted: :twisted:
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17492
Rejestracja: 7 lata temu

#174

yog 5 lata temu

O, dał radę przez 30 sekund bez masturbacji!!!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2679
Rejestracja: 7 lata temu

#175

dj zakrystian 5 lata temu

Battio nie jest rytmicznym.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
umagon
Posty: 73
Rejestracja: 6 lata temu

#176

umagon 5 lata temu



tutaj gościu gra jak jaymz, ja tak za chuj bym nie umiał trzymać kostki.
ta voice babeczka wymiata, śmiecham
Awatar użytkownika
Snaggletooth
Posty: 50
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#177

Snaggletooth 5 lata temu

Powróciłem do muzyki tegoż zespołu i odsłuchałem sobie w końcu całą dyskografię - nie wszystkie albumy były mi znane, bo zbytnio się tym zespołem nie interesuję, co zaraz wyjaśnię. Ta kapela to w zasadzie dwa zespoły: stara Metallica oraz nowa Metallica. Albo też Metallica oraz Shitallica, jak kto woli. ;)

A dla mnie stara Metallica jest absolutnie zajebista i jest jedną z najlepszych band z tego pięknego gatunku. Oczywiście chodzi mi o zespół z okresu 1983-1988... Wiem, mało oryginalna ta moja opinia, ale co poradzę na to, iż 4 pierwsze albumy to są jebane diamenty Thrashu? Nic. A co poradzę na to, iż Metallica skończyła się po ...And Justice for All i się wypierdoliła na swój głupi ryj, rozwalając go i nie wydając później nic godnego uwagi? Też nic, niestety. :(

Przepaść pomiędzy ostatnim ze starych albumów, a pierwszym z nowych jest druzgocząca. Aczkolwiek to jeszcze nie jest taki zły album, całkiem słuchalny - np. Enter Sandman było jednym z pierwszych kawałków, z jakimi poznawałem Metal (i jednym z ulubionych). Następną trójkę albumów nazywam Trylogią Szczyn i Gówna - Load i Reload to oczywiście Szczyny (nawiązanie do okładek nieprzypadkowe), a niesławne St. Anger to oczywiście Gówno. Jak mnie te albumy zmęczyły, szczególnie ten ostatni! :/ A w sumie jak zacząłem słuchać pierwszego z nich, to nawet nie brzmiało to źle i myślałem, iż coś z tego jeszcze będzie. Myliłem się, srodze się myliłem... Te albumy brzmią, jakby napalone gimbusy postanowiły grać Metal. Zaryzykowałem ze słuchaniem tych (nowo)tworów, by wyrobić sobie jak najrzetelniejszą opinię, więc ostatecznie nie żałuję, mimo poczucia straconego czasu.

Zarówno Death Magnetic, jak i Hardwired... to Self-Destruct są o wiele lepsze. Co nie znaczy, że dobre. :P Ogółem krążki z 1991, 2008 oraz 2016 są słabe, ale mimo to wciąż można znaleźć na nich jakieś fajne pojedyncze utwory, nie ma tragedii (w przeciwieństwie do płyt z Trylogii Szczyn i Gówna).

Przykre to, ale dla mnie Metallica po 1988 roku mogłaby nie istnieć.
♠♠♠♠♠♠ Born To Lose/Live To Win ♠♠♠♠♠♠
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#178

karp 5 lata temu

Ej, ale Load ma swoje momenty. Kiedyś też szkalowałem, ale jak poleciało gdzieś w tle i nie miałem już świętego oburzenia, że nagrał to ten sam zespół co zrobił Kill'Em All to było całkiem strawne. Raczej do posłuchania w tle niż do spuszczania się przy czarnym krążku, ale z gównem bym tego nie mieszał.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2970
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#179

Vortex 5 lata temu

Ja tak mam nawet teraz ze "St. Anger" :lol: :lol:
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17492
Rejestracja: 7 lata temu

#180

yog 5 lata temu

Load i Reload by się uzbierało razem na fajną rockową epkę, a może nawet i całą płytkę - takie kawałki jak Unforgiven II, Mama Said czy The Memory Remains bardzo spoko. Nie ukrywam, że poznawałem Metallikę od tej strony raczej i od strony czarnego albumu, a na jakieś Ride the Lightning przyszedł czas dopiero jak już był dostęp do internetu.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4627
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#181

TITELITURY 5 lata temu

Oj, to ja inaczej, jak prawdziwy metalowiec. Na kolonii językowej w Człuchowie poznawałem Metalikę z kasety BASF kolegi. Najlierw Majster od Tapet i RtL, a potem Kill'em All, a dopiero później resztę i ta reszta niestety już się mniej podobała. Ake uwielbiałem grać przy fuel w Carmagedoon.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5470
Rejestracja: 6 lata temu

#182

pit 5 lata temu

Snaggletooth pisze:
5 lata temu
Zarówno Death Magnetic, jak i Hardwired... to Self-Destruct są o wiele lepsze. Co nie znaczy, że dobre. :P Ogółem krążki z 1991, 2008 oraz 2016 są słabe, ale mimo to wciąż można znaleźć na nich jakieś fajne pojedyncze utwory, nie ma tragedii (w przeciwieństwie do płyt z Trylogii Szczyn i Gówna).
Ale Black Album zrobił im karierę. Load i Reload - takie coś dostajesz kiedy chcesz grać na raz stoner, alternatywnego rocka i dorzucić kapkę Godflesh, bo cię gitarzysta prosił, a nie potrafisz zagrać równo coveru Ramones bez przynajmniej setki prób. ;)
deathwhore
Tormentor
Posty: 4430
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#183

deathwhore 5 lata temu

Pewnie pisałem 150 razy, ale usłyszałem w TV Memory Remains i poprosiłem starych, że jak jadą na stadion X lecia, gdzie można było dostać pirackie płyty, to żeby kupili mi płytę Metalliki. Pojechali, poprosili o najnowszą i dostali za 10zł Kill'em All. Miałem wtedy 10 lat. Myślałem, że to jakaś inna Metallica, ale bardzo mi się spodobało. To, że płyta była sprzed 14 lat brzmiało dla mnie jakby była przynajmniej z XIX wieku.

Wcześniej słuchałem Deep Purple i Offspring, ale ten Kill'em All przesądził o wszystkim. Zostałem metalowcem.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#184

Ryszard 5 lata temu

Jeszcze nie oglądałem więc nie wiem co jeszcze mogę napisać. Pewnie ciekawa gaduła wygrywająca z durnymi tokszołami o świeconcych się gwiazdach.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6087
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#185

Wędrowycz 5 lata temu

TITELITURY pisze:
5 lata temu
Oj, to ja inaczej, jak prawdziwy metalowiec. Na kolonii językowej w Człuchowie poznawałem Metalikę z kasety BASF kolegi. Najlierw Majster od Tapet i RtL, a potem Kill'em All, a dopiero później resztę i ta reszta niestety już się mniej podobała. Ake uwielbiałem grać przy fuel w Carmagedoon.
U mnie podobnie, najpierw za sprawą kumpli "Master..." i "Ride...", a potem poszedł "Kill 'Em All", który dotąd uważam za jeden z najlepszych ich albumów. Potem odkąd zacząłem wkręcać się w mocniejsze rzeczy i wszedł death metal w krwioobieg, to ulubionym albumem został "...And Justice For All" i tak zostało po dziś dzień.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#186

karp 5 lata temu

deathwhore pisze:
5 lata temu
Wcześniej słuchałem Deep Purple i Offspring, ale ten Kill'em All przesądził o wszystkim. Zostałem metalowcem.
U mnie też Kill'Em All przesądził. Z tym, że wtedy zostałem neokataniarzem.

Nie wiem co gorsze, wcześniej słuchałem metalcore, a Metallicę znałem z radia i balladek. Z kolei po odsłuchu debiutu Mety zacząłem "walczyć" z "pozerami" w internecie xD
Ale jakbym miał wskazać jedną płytę, która najbardziej wpłynęła mój gust muzyczny to pewnie bym wybrał ten album z młotkiem na plamie krwi.
Awatar użytkownika
Haghi
Master Of Puppets
Posty: 117
Rejestracja: 6 lata temu

#187

Haghi 5 lata temu

Ładnie tak sobie robić jaja z chłopaków? ;P
Ja ich lubię, ba nawet cenię. W sumie to temat rzeka, można przebijać argumenty ze strony na stronę. Ale najogólniej rzecz biorąc to jak chcesz to słuchaj a jak nie to pierdol ;)
Ja sobie posłucham. Od debiutu po ostatni.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17492
Rejestracja: 7 lata temu

#188

yog 5 lata temu

Na mnie to z kolei Kill 'Em All nigdy nie zrobił wielkiego wrażenia, bo znałem część numerów z ruskiej kompilacyjnej składanki - były tam Seek and Destroy czy The Four Horsemen.

https://www.discogs.com/Metallica-Post- ... e/12494319

Przekatowałem tego bootlega na wszystkie strony i potem dostałem S&M pod choinkę :D
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6228
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#189

Vexatus 4 lata temu



:)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
umagon
Posty: 73
Rejestracja: 6 lata temu

#190

umagon 4 lata temu

Sandman brzmi zajebiście, imo wokal słaby. Ale szanuje takie interpretacje, a nie kolejne covery 1:1, których od zajebania w internacie
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3750
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#191

Zsamot 4 lata temu

Wyszły trybuty dla Metallica, z dobre 2 dekady temu, gdzie było mnóstwo takich kowerów. Dla Slayer też. Dla Slayer znane kapele, dla Metallica chyba mniej. Mam sentyment do pierwszej składanki. Sygnowana przez black Sun, okładka stylizowana na debiut.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality
Posty: 291
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kanalizacja

#192

Sacrum_Profanum 4 lata temu

A ja tak tylko dodam bo nie wypada tu nic nie napisać // Moje 2 ulubione albumy w tej kolejności - AJFA za kompozycje mimo ze nie slychac basu XD i RTL za brzmienie i kompozycje w sumie tz ale tak odrobinke mniej . ajfa nad żydzie.I Megadeth>Mtalllicacccccaccacaccca
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3139
Rejestracja: 5 lata temu

#193

kurz 4 lata temu

Kill.. - młotem w słuchacza
Ride.. - pancerny piard na miarę wczesnego Black Sabbath
Master.. - album ołtarz trzeciej generacji heavy metalu
And.. - i sprawiedliwość dla wszystkich
Czarna - ostatnie kaszlnięcie gruźlika

A potem żyli długo i dostojnie
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#194

Pan Efilnikufesin 4 lata temu

'Kill 'Em All -jebneli,nie da sie ukryc.
'Ride The Lightning' -kurewsko nudny album.
'Master Of Puppets' -baaaardzo przereklamowany material.
'The $5.98 E.P. - Garage Days Re-Revisited' -zawsze mowilem ze to najlepsza rzecz jaka nagrali.
'...And Justice For All' -to samo co 'Master.......'

..............a pozniej zaczelo sie robienie pieniedzy.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17492
Rejestracja: 7 lata temu

#195

yog 4 lata temu

Każdy przecież wie, że Ride the Lightning najlepszy, nie zwracamy uwagi na takie opinie.
kurz pisze: A potem żyli długo i dostojnie
dostatnio*
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#196

Pan Efilnikufesin 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Każdy przecież wie, że Ride the Lightning najlepszy, nie zwracamy uwagi na takie opinie.
kurz pisze: A potem żyli długo i dostojnie
dostatnio*
Jak bedziesz ciagle napierdalal w klawiature to bede zobowiazany do zalozenia nowego tematu........''200 lat samotnosci''.........
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4158
Rejestracja: 7 lata temu

#197

DiabelskiDom 4 lata temu

Ride The Lightning najlepsze, to oczywista sprawa. Natomiast co do Mastera to również muszę się zgodzić, że bardzo przereklamowana płyta.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17492
Rejestracja: 7 lata temu

#198

yog 4 lata temu

Żeby nie powiedzieć - niesłychanie. Ale Orion ją ratuje.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4430
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#199

deathwhore 4 lata temu

najebane macie pod kopułami jak skurwysyn jeden z drugim
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6087
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#200

Wędrowycz 4 lata temu

deathwhore pisze:
4 lata temu
najebane macie pod kopułami jak skurwysyn jeden z drugim
Pełna zgoda. Metallica, podobnie jak Slayer czy Sepultura, na początku tłukła najlepsze albumy.
Od "Kill 'Em All" do "...And Justice For All" wszystkie uwielbiam, każda nieco inna i przez to równie zajebista, "Czorny Album" też bardzo lubię, choć to już jednak niższy poziom, zaś potem jest już różnie, ale zasadniczo jeszcze słabiej.
Odium Humani Generis

Wróć do „Thrash Metal”