Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Nervosa

#1

Vexatus 6 lata temu

Obrazek
Nervosa to powstały w 2010 roku brazylijski zespół grający prosty i skoczny Thrash Metal. Ciekawostką jest fakt, że od samego początku w zespole udzielają się same kobiety. Dyskografia jak na razie prezentuje się niezbyt okazale: demo + dwa pełne albumy. Obecna perkusistka, która dołączyła do składu w tym roku, udziela się także w Death Metalowym Apophizys.

Obrazek
Skład:
Prika Amaral - Guitars, Vocals (backing) (2010-present) Revolta, ex-Sakrah (live)
Mia Wallace - Bass (2020-present) ex-The True Endless, Kirlian Camera, Mia Wallace, Niryth, ex-Abbath, ex-Teuta, ex-Darkness, ex-Huginn, ex-Skoll, ex-Triumph of Death
Eleni Nota - Drums (2020-present) Lightfold, Mask of Prospero, Simplefast (live)
Diva Satanica - Vocals (2020-present) Bloodhunter, ex-Outreach
▼ Byli muzycy
Fernanda Terra - Drums (2010-2012) ex-Detonator e as Musas do Metal (live), ex-Volkana (live), ex-The Leprechaun
Karen Ramos - Guitars (2010-2011) Volkana
Fernanda Lira - Bass, Vocals (2011-2020) Crypta, ex-Detonator e as Musas do Metal, ex-HellArise, ex-Hellgard
Jully Lee - Drums (2012-2013) Robertinho de Recife, Tagma, ex-Excruciation
Pitchu Ferraz - Drums (2013-2016) As Mercenarias, Dominatrix, Wander Wildner, ex-Ajna, ex-Hellsakura
Luana Dametto - Drums (2016-2020) ex-Apophizys, Crypta
▼ Muzycy koncertowi
Amílcar Christófaro - Drums (2012, 2014) Torture Squad, Guillotine (live), Sepultura (live), Kisser Clan, Matanza Ritual
Pitchu Ferraz - Drums (2013) As Mercenarias, Dominatrix, Wander Wildner, ex-Ajna, ex-Hellsakura
Samantha Landa - Drums (2016) Dead Asylum, Conquer Divide, ex-Introtyl (live), ex-Scythia
Aira Deathstorm - Drums (2016) Fiend
Luana Dametto - Drums (2016-2017) ex-Apophizys, Crypta
Simone van Straten - Guitars (2017) Sisters of Suffocation, ex-Scenario II, ex-Burning Witches (live), ex-Beyond Sanity
Dyskografia:
2012 - 2012 [demo]
2014 - Victim of Yourself
2016 - Agony
2018 - Downfall of Mankind
2019 - Freakshow [single]
2021 - Perpetual Chaos

Wybrane kawałki:






MA: https://www.metal-archives.com/bands/Nervosa/3540350698
BC: https://nervosa-brazil.bandcamp.com/music

Tagi:
Awatar użytkownika
Adi666
Master Of Puppets
Posty: 106
Rejestracja: 7 lata temu
Kontakt:

#2

Adi666 6 lata temu

Kolega EdusPospolitus pokazał mi Nervosę w zeszłym roku. Fajnie grają, czekam na kolejny materiał z ich strony :)
Będzie mi tu mekał.
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#3

EdusPospolitus 6 lata temu

Niby nic nowego, ale taki "Agony" to całkiem przyzwoity, thrash metalowy album ;)
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Endymion
Master Of Reality
Posty: 296
Rejestracja: 6 lata temu

#4

Endymion 6 lata temu

EdusPospolitus pisze:
6 lata temu
Niby nic nowego, ale taki "Agony" to całkiem przyzwoity, thrash metalowy album ;)
Powiedziałbym nawet że bardzo dobry. Miło posłuchać, jak panie się rozwijają i tylko wypatrywać nowych albumów. Oraz koncertu w Polsce.
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#5

Nucleator 6 lata temu

Obrazek

1 czerwca wychodzi nowy album nakładem Napalm Records. Na płycie prócz damskiego trio udzielili się João Gordo (Ratos de Porão), Rodrigo Oliveira (Korzus) i Michael Gilbert (Flotsam & Jetsam).

1. Intro
2. Horrordome
3. Never Forget, Never Repeat
4. Enslave
5. Bleeding
6. ... And Justice for Whom?
7. Vultures
8. Kill the Silence
9. No Mercy
10. Raise Your Fist!
11. Fear, Violence and Massacre
12. Conflict
13. Cultura do Estupro
14. Selfish Battle (Bonus Track)
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#6

EdusPospolitus 6 lata temu

Jest i nowy wałek:

I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Adi666
Master Of Puppets
Posty: 106
Rejestracja: 7 lata temu
Kontakt:

#7

Adi666 6 lata temu

Uprzedziłeś mnie, sam chciałem przed chwilą wrzucić :D Lekko przeciętnie, ale z każdym odsłuchem coraz lepiej wchodzi. Podobają mi się te gitary brzmiące jak na debiucie :) Nawiasem mówiąc, szykuje się ciekawy dzień dziecka. Gruesome też swoją płytę wydaje pierwszego czerwca.
Będzie mi tu mekał.
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#8

EdusPospolitus 6 lata temu

Niby dobrze łoi ten nowy kawałek, ale za dużo w tym skrzeku jak dla mnie. Zobaczymy jaka będzie całość, zapewne nie będzie odstawać od tego co dziewczyny wcześniej nagrały, czyli w duchu Sodom i Destruction.
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Endymion
Master Of Reality
Posty: 296
Rejestracja: 6 lata temu

#9

Endymion 5 lata temu



Fajne, główka sama się buja. Wyczuwam w kościach dobry materiał.
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#10

Nucleator 5 lata temu

Bardzo dobry utwór, dużo lepszy niż choćby te z drugiej płyty, która sama była niestety przepitolona przez brak równowagi między death a thrash metalem. Widzę też, że dziewczyny znów zmieniły perkusistkę - na niwie wizualnej jak najbardziej na plus, bębny też okłada nie gorzej. Może być dobry strzał.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#11

Vexatus 5 lata temu

Fajna ta nowa perkusistka - w tym wideo sprawia wrażenie trochę nieprzytomnej, ale robi fajne miny przy przejściach. :)
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#12

Marduk666 5 lata temu

Basitko-wokalistko udo ma jak ja pierdolę! ;) Fajnie panienki piłują, brzmienie eleganckie. Sam kawałek nuda jak cholera, ale tak czy siak karzeł Ulrich i jego koledzy mogą dziewczynom sprzęt nosić ;)
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#13

Vexatus 5 lata temu

Kawałek faktycznie taka oczywista oczywistość, ale mi to wcale nie przeszkadza. :)
Endymion
Master Of Reality
Posty: 296
Rejestracja: 6 lata temu

#14

Endymion 5 lata temu

No i kolejna bardzo dobra płyta. Nic nowego, a słucha się tego z niekłamaną radochą. Dziewczyny dają czadu i tylko pozostaje mieć nadzieję, że znowu zawitają do Polski.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#15

Vortex 5 lata temu

Byłem na nich u Bazyla i dopóki nie zaczęły grać miałem lekki uśmieszek na twarzy, później już tylko dopingowałem bo na koncertach wypadają naprawdę dobrze. Nowa płyta też jest całkiem spoko. Niech to będzie taki buety thrash :)
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#16

Czit 5 lata temu

Vortex pisze:
5 lata temu
Byłem na nich u Bazyla i dopóki nie zaczęły grać miałem lekki uśmieszek na twarzy, później już tylko dopingowałem bo na koncertach wypadają naprawdę dobrze. Nowa płyta też jest całkiem spoko. Niech to będzie taki buety thrash :)
To samo miałem na Brutalu. Tak se poszliśmy na tyłki popatrzeć, ale jak zaczęli grac to okazał się muzyczny konkret. Może bez jakiś rewelacji, ale takie dobre koncertowe szlagi ze świetnym powerem i bardziej niż przyzwoicie wykonane. Dupka wokalistki zaś epicka :)
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Haghi
Master Of Puppets
Posty: 117
Rejestracja: 6 lata temu

#17

Haghi 5 lata temu

Obiły mi się o uszy wielokrotnie. Nie mam co prawda ich dysko ale jak już słysze to zostawiam i delektuję się tym traszem by women :) Nie wiem dlaczego ale kojarzą mi się z The No-Mads.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#18

Vexatus 4 lata temu



Nowy singielek dziewczyny spreparowały.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#19

Vexatus 4 lata temu

To wideło jakoś przeoczyłem...

Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#20

Vexatus 4 lata temu



Nowe wideło z oficjalnego kanału pani od perkusji.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#21

Vortex 4 lata temu

Przesłuchałem ja sobie płytę " Victim of Yourself" no i tutaj już mnie to nie kręci za bardzo, Panie są tu jeszcze troszeczkę ubogie w pomysłowość, na szczęście później pójdzie to do przodu, co dowodzą na ostatniej płycie. Chętnie sprawdzę jeszcze "Agony" bo to na pewno musiał być fajny pomost pomiędzy tymi krążkami.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#22

EdusPospolitus 3 lata temu

Z Nervosy odeszły panie Fernanda Lira oraz Luana Dametto
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#23

EdusPospolitus 3 lata temu

Do składu dołączają: Mia Wallace, Eleni Nota i Diva Satanica.
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#24

Vexatus 3 lata temu

EdusPospolitus pisze: Z Nervosy odeszły panie Fernanda Lira oraz Luana Dametto
Ten zespół od samego początku napędzała głównie Fernanda. Bez niej to już nie będzie to samo.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#25

Pioniere 3 lata temu

Obrazek

Prika Amaral udziela się również od początku, ale czy podoła bez Fernandy udźwignąć ciężar komponowania, mam pewne wątpliwości.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#26

Vexatus 3 lata temu

Wymiana osoby, która jest głosem i twarzą zespołu (szczególnie jeśli jest to osoba dość charakterystyczna i obdarzona jakąś tam charyzmą) rzadko kiedy wychodzi zespołowi na dobre.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#27

Pioniere 3 lata temu

Zbliża się nowy album. Ukaże się on pod tytułem Perpetual Chaos nakładem Napalm Records 22 stycznia przyszłego roku. Poniżej obrazek zdobiący okładkę albumu, track-lista oraz pierwszy singiel do utworu nr 2 Guided By Evil:

Obrazek

track-list:
01. Venomous
02. Guided By Evil
03. People Of The Abyss
04. Perpetual Chaos
05. Until The Very End
06. Genocidal Command
07. Kings Of Domination
08. Time To Fight
09. Godless Prisoner
10. Blood Eagle
11. Rebel Soul
12. Pursued By Judgement
13. Under Ruins

Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#28

EdusPospolitus 3 lata temu

Srogo prychłem jak wleciał ten riff i perka w 1:09 :)
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#29

CzłowiekMłot 3 lata temu

EdusPospolitus pisze:
3 lata temu
Srogo prychłem jak wleciał ten riff i perka w 1:09 :)
Oj tam oj tam.

Chętnie obejrzałbym na żywo.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#30

Pioniere 3 lata temu

Mnie tam to jakoś bardziej thrash-owym wydaniem Pestilence zajeżdża z deka, nawet video zrobione nieco, jak stary klip do Land of Tears. A co do tego riffu, to nieco cienko on wybrzmiewa, ale to taka już jest ta nowoczesna produkcja, spłaszczona - na żywo pewnie znacznie lepiej.
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#31

EdusPospolitus 3 lata temu

O wiele bardziej wolałbym żeby takie brazylijskie hordy jak Rebaelliun czy Abhorrence zyskały tyle "sławy" co Nervosa. Tam był ogień i mnóstwo szatana, tu rozchodzi się tylko o to, że metal grają kobitki :)
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#32

Vexatus 3 lata temu



Jaki słodziak... ;)
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#33

Vexatus 3 lata temu



Jest i nowe wideło... :)
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#34

Nucleator 3 lata temu

No niestety te kawałki udostępnione przed premierą szału nie robią, to i ze sprawdzeniem całokształtu się nie będę śpieszył.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#35

Vortex 3 lata temu

Nie spiesz się, za wiele dobrego ten album do zaoferowania nie ma. Mam wrażenie jakby na siłę kobietki ten swój traszyk tu pchały.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#36

CzłowiekMłot 3 lata temu

Pójdę o krok dalej i powiem, czy raczej napiszę, że ten zespół nigdy niczego do zaoferowania nie miał...prócz dobrych cycków i tyłka niestety już byłej liderki. Przeciętne traszowe granie do piwka na feście przed gwiazda wieczoru. Teraz to już nie da się tego słuchać i na co popatrzeć, ale muzycznie kobietki były i tak lepsze od Hirax i zdecydowanej większości treszowych kapel z Polski.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Elementw
Master Of Puppets
Posty: 194
Rejestracja: 5 lata temu

#37

Elementw 3 lata temu

Przecież w thrashu w 2021 r. nie chodzi o to by mieć coś muzycznie do zaoferowania! Cieszmy się oferrtą pozamuzyczną. Na marginesie tej oferty to bardzo dobrze bębniła poprzednia, mikra perkusistka.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2893
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#38

Szajtan 3 lata temu

Brazylijska death metalowa grupa Crypta 11. czerwca zadebiutuje na rynku długogrających wydawnictw. W tym dniu stajnia Napalm Records rzuci na sklepowe półki jej pierwszą płytę “Echoes of the Soul”.

Obrazek

Tracklist:
1. Awakening
2. Starvation
3. Possessed
4. Death Arcana
5. Shadow Within
6. Under the Black Wings
7. Kali
8. Blood Stained Heritage
9. Dark Night of the Soul
10.From the Ashes

Video clip do utworu “From The Ashes"



W składzie w całości kobiecej kapeli CRYPTA była wokalistka i basistka NERVOSY Fernanda Lira i grająca tam również perkusistka Luna Dametto, a z nimi prawdziwe gitarowe wymiataczki - Sonia Anubis i Tainá Bergamaschi.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#39

HUMAN 3 lata temu

Miałem wrzucać, ale za mało materiału jeszcze udostępniły. Niemniej czekam współzałożycielka i przez wiele lat liderka Nervosa po wielu latach opuściła zespół by wystartować z deathowym projektem oby było o wiele brutalniej, bo Nervosa trochę za miękka była. Trzeba czekać na cały album, mogłyby 1 cały utwór już udostępnić a najlepiej z teledyskiem :D

Na yt jest 15 minutowy raport ze studia, wspomniana Pani w czerwonej koszulce CC wygląda obłędnie.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#40

Vexatus 3 lata temu

Szajtan pisze:
3 lata temu
perkusistka Luna Dametto
Luana... ;)

Jest całkiem spoko, choć bez rewelacji. Fernanda w dalszym robi zajebiste miny, a Luana w dalszym ciągu oszukuje przy blastach. ;) Wideło jak wodeło. :)
HUMAN pisze: Trzeba czekać na cały album, mogłyby 1 cały utwór już udostępnić a najlepiej z teledyskiem :D
Kolega jest ślepy, naćpany czy też może jest zagubionym agentem wpływu Napalm Records? ;) Klipa masz 2 posty wyżej. :)
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#41

HUMAN 3 lata temu

Jak już to jeden wyżej , mój wielki błąd . Do tematu fajnie , że Panie działają nadal muzycznie , a płyty naprawdę ciekaw jestem .
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#42

deathwhore 3 lata temu

Jak dla mnie to nic ciekawego, przynajmniej w tym numerze. Raczej dość melodyjny i raczej nijaki black/ thrash niż old school death metal.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2893
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#43

Szajtan 2 lata temu

Nowy singielek CRYPTY premierę w sieci miał dwa dni temu, zatytułowany jest "Starvation" i brzmi... zresztą sami posłuchajcie. Jest ostro, jest ciężko, jest OGIEŃ!

I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#44

CzłowiekMłot 2 lata temu

Z całym szacunkiem, ktoś Tobie płaci za takie wpisy? Przecież to jest strasznie słabe...
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2893
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#45

Szajtan 2 lata temu

CzłowiekMłot pisze:
2 lata temu
Z całym szacunkiem, ktoś Tobie płaci za takie wpisy? Przecież to jest strasznie słabe...
Cóż, nie będę się spierał :) Być może masz rację...
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#46

Czit 2 lata temu

Przecież to brzmi jak z jakiegoś Death Metal Generator Online i to wersja free.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#47

Vexatus 2 lata temu

Czit pisze: Przecież to brzmi jak z jakiegoś Death Metal Generator Online i to wersja free.
Trudno się nie zgodzić. Niestety...
CzłowiekMłot pisze: Z całym szacunkiem, ktoś Tobie płaci za takie wpisy? Przecież to jest strasznie słabe...
Eee, nieee... Co by o mnie nie mówić to jednak ładnych parę lat się udzielam na tym forum i można łatwo sprawdzić, że zwykle jakoś szczególnie wulgarnie się nie wypowiadam, ale w tym wypadku podstawowe pryncypia muszą ustąpić pola faktom... To nie jest "strasznie słabe". TO JEST W CHUJ SŁABE!!!
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#48

CzłowiekMłot 2 lata temu

Żebyśmy się dobrze zrozumieli, to nie było do Ciebie, tylko do kolegi Szajtana, co opisuje przed słuchaniem, takie mam wrażenie :)
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#49

Vexatus 2 lata temu

Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#50

Vexatus 6 mies. temu





Nowy skład, nowe widełoklipy, za kilka dni nowa płyta.

Wróć do „Thrash Metal”