Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

Insanity Alert

#1

Nucleator 6 lata temu

Obrazek

Obrazek

Z austriackiego Tyrolu, którego największą wadą jest to, że leży dość daleko od Wielkiej Lechii, pochodzi Insanity Alert. Panowie od 2011 roku pogrywają crossovera silnie inspirowanego takimi nazwami jak S.O.D., DRI, Nuclear Assault czy Toxic Holocaust.

Po demówce i EPce debiutują całkiem zacnym wydawnictwem zatytułowanym nazwą zespołu. Panowie z reguł atakują krótko i mocno, a przy tym nieobce jest im poczucie humoru, czego dowodem jest choćby Run to the Pit będący przeróbką wiadomo jakiego utworu.

Niemniej była to tylko przygrywka przed drugim wydawnictwem - wydanym 2 lata później, znacznie lepszym Moshburger ozdobiony bardzo fajną okładką. To bardzo przyjemna płyta ociekająca energią, bez zamulań, tylko tak jak kanon gatunku przykazał - krótko i treściwie. Teksty są głupiutkie, nie oszukujmy się, ale można się przy nich uśmiechnąć, np. gdy Insanity Alert dissuje Davida Guettę w wymownym Why Is David Guetta Still Alive?.

@Pioniere, który mi ich polecił na starym BL, wspominał gdzieś, że nowy album już niedługo, więc mam go na oku i czekam mocno.

Dyskografia:
2012 - First Diagnosis [demo]
2013 - Second Opinion [EP]
2014 - Insanity Alert
2016 - Moshburger



Skład:
Don Melanzani - Drums (2011-present) ex-Indyus
Dave Dave Dave - Guitars (2011-present) ex-Indyus
Heavy Kevy - Vocals (2011-present) The Apers
Green-T - Bass (2018-present) ex-Indyus, ex-TurnOut
▼ Byli muzycy
Jatsch Ziag O - Bass (2011-2013) ex-Indyus
Persekutor - Bass (2013) Circle of Shadows, Triumphant, ex-Manic Disease, Chaostemple, Cursed Midnight
Moosi - Bass (2013-2018)


MA: https://www.metal-archives.com/bands/In ... 3540344568
BC: https://insanityalert.bandcamp.com/music
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha

Tagi:
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#2

Nucleator 5 lata temu

Nowa płytka is coming! Zatytułowana jak jeden z najlepszych numerów Tankard, 666-Pack, wyjdzie 25 stycznia przyszłego roku.

Obrazek.




Jawohl!
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

#3

HUMAN 5 lata temu

bardzo dobre w stylu DRI będzie słuchane i polecane
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#4

yog 5 lata temu

Cytując klasyka: Why is Insanity Alert still Alive?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#5

CzłowiekMłot 5 lata temu

Jedynki słuchało mi się całkiem przyjemnie. Takie pozytywne, niezbyt germańskie granie. Zdecydowanie cos dla fanów starych crossoverów z USA. Dwójki praktycznie nie pamiętam. Prawdopodobnie przeraziła mnie okładka tejże, ale jestem ciekaw co tam wysmażą, bo znów zachciało mi się dobrych traszy itp.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

#6

Pioniere 5 lata temu

Kilka dni temu pt. 666-Pack ukazał się nakładem Season of Mist trzeci krążek Austriaków.

Awatar użytkownika
Astral
Fallen Angel Of Doom
Posty: 336
Rejestracja: 5 lata temu

#7

Astral 5 lata temu

Wczoraj puściłem do piwa najnowszy longplay. Nic nowego, ale świetnie się tego słucha, muzyka ocieka energią i przywołuje miłe echa pierwszej płyty S.O.D. Reszta dyskografii będzie sprawdzana w najbliższym czasie.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

#8

Pioniere 5 lata temu

@Astral Badaj, badaj - tym bardziej, że w mym uznaniu wcześniejsze materiały są lepsze ... mniej stawiają na humor, a więcej na wpierdol.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#9

Szajtan miesiąc temu

17. maja nakładem Season of Mist ukaże się nowa ep-ka o tytule "Moshemian Thrashody".
I am Satan's generation and I don't give a fukk.

Wróć do „Thrash Metal”