Endymion
Master Of Reality
Posty: 296
Rejestracja: 6 lata temu

Suicidal Tendencies

Endymion 6 lata temu

Obrazek

Obrazek

Nie wierzę, że nie bujaliście się do Institutionalized albo You Can't Bring Me Down. Albo, że nie popadaliście w zadumę przy How Will I Laugh Tomorrow. Więc temat do waszej dyspozycji.

Skład:
Mike Muir - Vocals (1981-present) Cyco Miko, Infectious Grooves, ex-Los Cycos, ex-No Mercy
Dean Pleasants - Guitars (1996-present) Infectious Grooves, ex-Ugly Kid Joe
Ra Díaz - Bass (2016-present)
Dave Lombardo - Drums (2016-present) Dead Cross, Fantômas, ex-Grip Inc., ex-Melvins, ex-Slayer, ex-Testament, ex-Metal Allegiance (live), ex-Metallica (live), ex-Voodoocult, ex-Escape, ex-Pap Smear, ex-Philm, ex-Sabotage, ex-Misfits (live)
▼ Byli muzycy
Dave Nassie - Guitars Throwdown (live), The Innocent, ex-Bleeding Through, ex-Infectious Grooves, ex-No Use for a Name
Mike Dunnigan - Bass (1981-1982) (R.I.P.) ex-The Skoundrelz
Carlos Egert - Drums (1981)
Mike Ball - Guitars (1981-1983) The Skoundrelz
Louiche Mayorga - Bass (1982-1987) ex-Los Cycos, AgainST, Horny Toad, Luicidal, ex-Agony (live), ex-Uncle Slam
Andrew Evans - Bass (1982)
Sean Dunnigan (R.I.P. 2002)Drums (1982)
Amery AWOL Smith - Drums (1982-1983) ex-The Brood, AgainST, ex-Los Cycos, ex-Uncle Slam, ex-BS 2000, ex-Leftöver Crack, ex-Beastie Boys (live)
R. J. Herrera - Drums (1983-1991) ex-Uncle Slam, Horny Toad, Luicidal
Rick Battson - Guitars (1983) ex-Fydolla Ho
Jon Nelson - Guitars (1983-1984) ex-Shrapnel, ex-The Brood, Nasty Habits, ex-Jackie Lee Cochran, ex-Red Hot Chili Peppers
Grant Estes - Guitars (1983) ex-Los Cycos, AgainST, ex-Gang Of Love/Skin On Skin, ex-Hostage
Rocky George - Guitars (1984-1995) Fishbone, ex-Cro-Mags, ex-Harley's War, ex-40 Cycle Hum, ex-Pap Smear, ex-Samsara
Bob Heathcote - Bass (1987-1989) ex-Los Cycos, ex-Uncle Slam
Ric Clayton - Bass (1987) ex-No Mercy
Mike Clark - Guitars (1987-2012) Great Gods of Greed, ex-No Mercy, Waking the Dead, ex-Creeper
Robert Trujillo - Bass (1989-1995) Infectious Grooves, Metallica, Mass Mental, ex-Jerry Cantrell, ex-Ozzy Osbourne, ex-Black Label Society (live), ex-Fydolla Ho
Jimmy DeGrasso - Drums (1992-1995) Killing Machine, F5, ex-MD.45, ex-Megadeth, ex-Ministry, ex-Dokken (live), ex-Alice Cooper, ex-Black Star Riders, ex-David Lee Roth, ex-Fiona, ex-Hail!, ex-Mama's Boys, ex-O'2L, ex-Ratt, ex-Talas, ex-White Lion, ex-Y&T, ex-Ronnie Montrose (live), ex-Stone Sour (live)
Josh Paul - Bass (1996-2002) Daughtry, ex-Infectious Grooves
Brooks Wackerman - Drums (1996-2002) Avenged Sevenfold, Fear and the Nervous System, Hot Potty, Kidneys, Tenacious D (live), ex-Infectious Grooves, ex-Bad Religion, ex-Bad4Good, ex-Medication, ex-The Innocent, ex-The Vandals, ex-Blink-182 (live)
Steve Brunner - Bass (2002-2012) Thundercat, ex-Infectious Grooves
Ron Bruner Jr. - Drums (2002-2008)
Dave Hidalgo Jr. - Drums (2008) Mariachi el Bronx, Social Distortion, The Bronx
Eric Moore - Drums (2008-2014, 2014-2016) Lillake, T.R.A.M., ex-Infectious Grooves
Tim "Rawbiz" Williams - Bass (2012-2014) (R.I.P. 2014) ex-Infectious Grooves
Nico Santora - Guitars (2012-2016) From the Throne, Lillake, RattBlack, ex-The Faceless (live)
Michael Morgan - Bass (2014-2016)
Thomas Pridgen - Drums (2014) Omar Rodríguez-López, Pinnick Gales Pridgen, The Memorials, ex-Christian Scott, ex-Juliette Lewis, ex-The Mars Volta, ex-Trash Talk
Jeff Pogan - Guitars (2016-2018) Oneironaut
▼ Muzycy koncertowi
Ben Weinman - Guitars (2018-present) Giraffe Tongue Orchestra, The Prodigy (live), ex-The Dillinger Escape Plan

Ric Clayton - Bass (1987) ex-No Mercy
Dave Hidalgo Jr. - Drums (2002-?) Mariachi el Bronx, Social Distortion, The Bronx


Dyskografia:
1982 - Demo 2 [demo]
1982 - Demo 1 [demo]
1983 - Suicidal Tendencies
1985 - Welcome to Venice [split]
1986 - Demo '86 [demo]
1987 - Possessed to Skate [single]
1987 - Join the Army
1988 - Institutionalised [single]
1988 - Surf & Slam / Pledge Your Allegiance [single]
1988 - Trip at the Brain [single]
1988 - How Will I Laugh Tomorrow When I Can't Even Smile Today
1989 - How Will I Laugh Tomorrow [single]
1989 - Controlled by Hatred / Feel like Shit... Deja Vu [EP]
1990 - Alone [single]
1990 - Send Me Your Money [single]
1990 - You Can't Bring Me Down [single]
1990 - Send Me Your Money [EP]
1990 - Hammer Rocks [split]
1990 - Lights... Camera... Conversation [kompilacja]
1990 - Lights...Camera...Revolution
1990 - Lights... Camera... Suicidal [video]
1992 - Asleep at the Wheel [single]
1992 - Monopoly on Sorrow [single]
1992 - Nobody Hears [single]
1992 - FNG [kompilacja]
1992 - The Art of Rebellion
1993 - A Punk Rock Block or 3 Songs, 3 Minutes [single]
1993 - I Saw Your Mommy [single]
1993 - I'll Hate You Better [single]
1993 - Busload of Freaks [split]
1993 - I'll Hate You Better [split]
1993 - Still Cyco After All These Years
1994 - Love vs. Loneliness [single]
1994 - Suicidal for Life
1997 - Suicidal Friends & Family [split]
1997 - Prime Cuts [kompilacja]
1998 - Six the Hard Way [EP]
1999 - Schizophrenic Born Again Problem Child [split]
1999 - Freedumb
2000 - Free Your Soul... and Save My Mind
2001 - Lights Camera Revolution / The Art of Rebellion - The Back To Black Collection [kompilacja]
2008 - Year of the Cycos [split]
2010 - Live at the Olympic Auditorium [video]
2010 - Playlist: The Very Best of Suicidal Tendencies [kompilacja]
2010 - No Mercy Fool! / The Suicidal Family [kompilacja]
2011 - Original Album Classics [boxed set]
2013 - 13
2013 - コレクション [kompilacja]
2016 - World Gone Mad
2018 - Get Your Fight On! [EP]
2018 - Still Cyco Punk After All These Years

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Su ... encies/959
BC: https://frontierrecords-suicidaltendenc ... .com/music

Tagi:
Rattlehead
Moderator globalny
Posty: 142
Rejestracja: 7 lata temu

Rattlehead 6 lata temu

Co tu dużo pisać - ST to legenda crossover/hardcore. Debiut wyrywa z butów , cała masa hiciorów zagranych punkowo,krótko, treściwie, z niesamowitym ogniem i nienawiścią. Następne płyty to już żeglowanie w metalowo-thrashowe klimaty jednak z charakterystycznym feelingiem i charyzmą lidera. Po "Lights, Camera, Revolution" chyba lekki dołek w działalności grupy . Przynajmniej ja już nie czułem tych starych dobrych Suicidali. Dwa ostatnie płyciwa to powrót na właściwe tory. Najnowszy "World Gone Mad" w mojej ocenie to bardzo udany album z wieloma świetnymi kawałkami.
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

Pan Efilnikufesin 6 lata temu

Juz mnie nie interesuja.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3808
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 5 lata temu

Co tu dużo pisać, MTV mnie zaraziło hitami, potem kupno pierwszej płyty (kasety z MG) "Art of Rebellion" wraz z tłumaczeniami i to po prostu był genialny zestaw. Zabawne teksty, niuanse przekazane w Metal Hammerze- kupiony za 37.000... słowem sporo fajnych pobocznych wspomnień. I całe szczęście, bo ten album mógłbym zlać, pozornie miałki, miękki. A tak naprawdę jeden z lepszych, jaki nagrali. Zawsze znakiem szczególnym były partie basu, które na tyle się spodobały chłopakom z Metallica, że za milion $ kupili sobie tego muzyka. ;)

Co prawda na półce mam tylko trzy płyty (Lights...Camera...Revolution, Art of Rebellion, Still Cyco After All These Years) ale spokojnie sobie resztę uzupełnię.

Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Endymion
Master Of Reality
Posty: 296
Rejestracja: 6 lata temu

Endymion 5 lata temu

Obrazek


Na "STill Cyco Punk After All These Years" znajdzie się przearanżowany i nagrany na nowo materiał z pierwszego albumu solowego Mike'a Muira z 1995 roku, zatytułowanego "Lost My Brain! (Once Again)" nagrany z udziałem m.in. Dave Lombardo.




Czeka prócz mnie ktoś?
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3981
Rejestracja: 7 lata temu

Pioniere 5 lata temu

Na Suicidali Ja czekam, jak zawsze - ostatni duży album jest zajebisty, a i wydana w tym roku EP-ka, pomimo dziwnych pomysłów z wieloma wersjami Get Your Right On!, jakoś nie zapowiada spadku formy. Także czekam z nadzieją, że wyjdzie wszystko jak należy.
Awatar użytkownika
Astral
Fallen Angel Of Doom
Posty: 336
Rejestracja: 5 lata temu

Astral 5 lata temu

I ja do ciężkiej cholewy też czekam! Ostatni album bardzo mi się podobał, jest niesamowicie witalny i naładowany energią. Aż byłem w szoku podczas słuchania, że chłopom się tak chce.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5526
Rejestracja: 6 lata temu

pit 5 lata temu

W American Hardcore twierdzili, że oni byli związani z jakimś gangiem. To prawda?
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 5 lata temu

Nie wiem nic na ten temat, ale kolesie mają stylówę jak Crips ;p I mieszkają w LA, więc tam chyba wybory są dwa - Crips albo Bloods.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3808
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 5 lata temu

Astral pisze:
5 lata temu
I ja do ciężkiej cholewy też czekam! Ostatni album bardzo mi się podobał, jest niesamowicie witalny i naładowany energią. Aż byłem w szoku podczas słuchania, że chłopom się tak chce.
Też byłem hiper pozytywnie zaskoczony. Zwłaszcza, że styl raczej nie daje wielkich możliwości ewolucji.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3003
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan rok temu

24 lipca, w wypadku motocyklowym zginął Bob Heathcote. Był członkiem Suicidal Tendencies w latach 1987 – 1989 i nagrał z zespołem między innymi album How Will I Laugh Tomorrow When I Can’t Even Smile Today. Miał 58 lat.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.

Wróć do „Thrash Metal”