Awatar użytkownika
Odin Quincannon
Posty: 88
Rejestracja: 8 mies. temu

Namor

Odin Quincannon 6 mies. temu

No to chyba mamy już 2 zespoły nieśmiale sugerujące, że są spadkobiercami KATa bez ani jednego muzyka z KATa. Piękna groteska, Roman by tego lepiej nie wymyślił. xD


Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1871
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 6 mies. temu

Nie taki zły ten Namor. Spodziewałem się daddy boomer metalu, a okazało się, że to całkiem nowoczesny thrash/heavy. Sympatyczny riff na zwrotce w tym Anioł Tchórz.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Odin Quincannon
Posty: 88
Rejestracja: 8 mies. temu

Odin Quincannon 6 mies. temu

Nie taki zły ten Namor.
O ile zakład, że to będzie lepiej brzmiąca Biało-Czarna? Ci sami kompozytorzy. Tekstowo czuję się ciut zażenowany, jak mocno chcą to osadzić na sztuczkach Romka. To jest tylko granie na nostalgii, obstawiam, że mocno przeszacowali popyt na swoje granie.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4468
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 6 mies. temu

Po zapoznaniu się z numerami promocyjnymi jednego i drugiego, stwierdzam z pełnym przekonaniem, że gówno i chuj. Teksty Kostrzewskiego też były w dużej mierze żenujące, ale to był jego lot, był w tym prawdziwy i przekonujący. Uroczy. I tylko jemu to tak wychodziło.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2729
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 6 mies. temu

Teksty na Bastard i Balladach, częściowo na Różach i OWŚ śmieszkowe nie były. Chociaż to na Różach zaczęły się te gruchy, prącia i śmieszne czorty. Romek raczej z pełną premedytacją skręcił w takie przaśne szatanizmy. No i fakt, był w tym jego niepowtarzalny sznyt. Tu jest tylko naśladownictwo, ale niby jakie by miały być teksty w kontynuacji jego kapeli?
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
deathwhore
Tormentor
Posty: 4468
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 6 mies. temu

Były mniej śmieszne. Wersy o tym, że niebożce kochance za życia pachniała cipka tak, że sztorm mu giął maszt, to jednak mnie bawią jak ropa co lała się z ucha.

No ale Roman obok wersów zabawnych - pewnie czasem bardziej, a czasem mniej celowo - pisał też wersy doskonałe. Nikt w Polsce tak uroczo i wdzięcznie nie przekraczał granicy kiczu co on.

Hirotwory czy Laksotwory są w tym zakresie wyłącznie żenujące. To nawet nie brzmi jak parodia, tylko bazgroły na kolanie kogoś, kto nie czuje stylistyki, ale dostał zadanie do odrobienia.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
kataton88
Tormentor
Posty: 415
Rejestracja: rok temu

kataton88 6 mies. temu

Roman w tych poważniejszych lyrykach mocno Micińskim jechał, więc trza by szukać "żył źródlanej wody", powyrywać, poprzycinać i byłoby lepiej. Pójście w co bardziej rubaszną poetykę na zasadzie, że u Kostrzewskiego nie takie rzeczy uszły, to ślepa ulica i gwarancja nieuroczego kiczu.

Wróć do „Thrash Metal”