Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

Re:

#201

dj zakrystian 5 lata temu

deathwhore pisze:
5 lata temu
No to właśnie o tym mówię, wydaje mi się, że to jej łeb jest trzymany za kudły przez kata.
W stanie posunietego rozkladu. Bastard ogolnie to byla pierwsza plyta Kata jaka uslyszalem. Wczesniej byla czarna Meta i and Justice. Jednak Bastard srogo zdewastowal czerep pod koniec podstawowki. Chyba tak zostalem na dobre metalowym brudasem. Szkoda, ze panowie artysci zamienili to w taki cyrk. A Somewhere in Poland rowniez bardzo lubie. Godne podsumowanie i na tym chyba powinni zakonczyc.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem

Tagi:
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#202

deathwhore 5 lata temu

W 2004 roku miałem 16/17 lat, średnio była kasa na takie większe koncerty i tak oglądałem, licząc że uda się zobaczyć na żywo legendę. A tu za chwilę jeb i chuj, nie zobaczysz frajerze :D
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#203

dj zakrystian 5 lata temu

deathwhore pisze:
5 lata temu
W 2004 roku miałem 16/17 lat, średnio była kasa na takie większe koncerty i tak oglądałem, licząc że uda się zobaczyć na żywo legendę. A tu za chwilę jeb i chuj, nie zobaczysz frajerze :D
Niestety tez w tym oryginalnym skladzie Kata nie widzialem. Za to pamietam jak w roku wydania Bastard polecialo Ojcze Samotni w Trojce. Nagrywalem wtedy co tylko sie dalo i ta haj li haj lo szepty larw... to byl dla gowniaka ten Szatan. Orbitowski ladnie to opisal na wstepie ksiazki Glos z Ciemnosci. Wczesniej bylem Depeszowcem, zreszta nadal jestem bo lubie pesymizm w muzyce a strasznie mnie wkurwiaja wesole motywujace piosnki. Trudno to opisac w kilku zdaniach haha. Jeszcze Alkatraz Romka wg mnie robi dobra robote i smialo by moglo byc podpisane jako ten Kat.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#204

Ryszard 5 lata temu

dj zakrystian pisze:
5 lata temu
deathwhore pisze:
5 lata temu
W 2004 roku miałem 16/17 lat, średnio była kasa na takie większe koncerty i tak oglądałem, licząc że uda się zobaczyć na żywo legendę. A tu za chwilę jeb i chuj, nie zobaczysz frajerze :D
Niestety tez w tym oryginalnym skladzie Kata nie widzialem. Za to pamietam jak w roku wydania Bastard polecialo Ojcze Samotni w Trojce. Nagrywalem wtedy co tylko sie dalo i ta haj li haj lo szepty larw... to byl dla gowniaka ten Szatan. Orbitowski ladnie to opisal na wstepie ksiazki Glos z Ciemnosci. Wczesniej bylem Depeszowcem, zreszta nadal jestem bo lubie pesymizm w muzyce a strasznie mnie wkurwiaja wesole motywujace piosnki. Trudno to opisac w kilku zdaniach haha. Jeszcze Alkatraz Romka wg mnie robi dobra robote i smialo by moglo byc podpisane jako ten Kat.
Ja odbieram całe to poznanie itp praktycznie identycznie. Poczatek wakacji, Rysio lata po pokoju obklejonym gnr vanhalen, z polskich ira moj dom 8-) wpada brat cioteczny, na kilka dni, ak to bywalo wakacje. Z torbą kaset thrash death pośród których perełki w postaci oddechu i bastarda. Oł maj dejs... dokładnie TO był TEN szatan. Bastard. Wyrafinowany i wyuzdany, gardzący plebsem i pełen dyskomfortowych tabu(ów? ??) Oddech to dzikość polskich wsi i kniei... kurz łapka i wyolbrzymione diabły, gdzięki specyfice stylu Romana, tak bliskie polskiemu folklorowi i opowieści z dzieciństwa. Miciński itp... o tak, jesteśmy szatanisty ale rowniez salonowi dżentelmeni, filozofowie i mizantropi. Po za tym Kat ma bardzo specyficzny "kościelny" sound który czasami przypadkiem pojawia się w piosenkach innych wykonawców. Pierwsze dwie trzy sekundy kopią myśli w kierunku kata...
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
borsuk
Master Of Puppets
Posty: 158
Rejestracja: 7 lata temu

#205

borsuk 5 lata temu

deathwhore pisze:
5 lata temu
W 2004 roku miałem 16/17 lat, średnio była kasa na takie większe koncerty i tak oglądałem, licząc że uda się zobaczyć na żywo legendę. A tu za chwilę jeb i chuj, nie zobaczysz frajerze :D
jak grali trasę po reaktywacji w 2002 roku to w Łodzi na koncercie był taki tłum, jakiego wcześniej nie widziałem. we Wrocławiu też byłem- fajne wspomnienia i cieszę się, że się załapałem. Alkatraz na żywo też się zresztą fajnie prezentował, szkoda że wtedy nie kupiłem 10 Errorów a tylko 1 :D
Widzew Łódź-Bałuty Pany
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#206

yog 5 lata temu

O, kiedyś był temat, czy Kat znany za granicą. Jack Owen zna.

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#207

pro 5 lata temu

borsuk pisze:
5 lata temu

jak grali trasę po reaktywacji w 2002 roku to w Łodzi na koncercie był taki tłum, jakiego wcześniej nie widziałem. we Wrocławiu też byłem- fajne wspomnienia i cieszę się, że się załapałem. Alkatraz na żywo też się zresztą fajnie prezentował, szkoda że wtedy nie kupiłem 10 Errorów a tylko 1 :D
Jest ten łódzki koncert uwieczniony i Romek w frycem na Ojca chrzestnego ;)

Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#208

pro 4 lata temu

Czy pojawiła się może jakaś inna opcja zakupu Popióra niż https://shop.kat-rk.pl/ ?
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#209

yog 4 lata temu

Chyba niestety zmonopolizowali rynek swoją ofertą ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1662
Rejestracja: 6 lata temu

#210

porwanie w satanistanie 4 lata temu

Na masterfulu jest opis, jak jedno distro chciało to wziąć.. cóż, nie wyszło. Cenę hurtową Roman ustalił bowiem ponoć na 55 zeta netto :)
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#211

Vexatus 4 lata temu

123 PLN za "Popiór" na placku? Serio?
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#212

Hajasz 4 lata temu

Na allegro to za CD chcą 140 PLN !!!
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#213

karp 4 lata temu

140 zł to jest warta chyba tylko dla bardzo wyposzczonych fanów Kata.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#214

yog 4 lata temu

Gdyby kto chciał, to na allegro jest ta 2cd wersja 666 za jedyne 200 zł, więc dość okazyjnie jak na to ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#215

KorgullExterminator 4 lata temu

Bez Romka jakos dziwacznie, teksty po angielsku. Maniera grunge'owa wokalisty, stara sie jak moze zeby zalatywac po amerykansku. Juz prawie swiatowy poziom w brzmieniu. Pamietam ze stare plyty KATa brzmienie zawsze mialy konkretne, profesjonalne. Dopiero zaczynam sluchac 'Without Looking Back'. Raczej jasna strona mocy, przeplatanie heavy i thrash.
stary.diabeł
Posty: 2
Rejestracja: 4 lata temu

#216

stary.diabeł 4 lata temu

Płyta Luczyka to bardzo średnie heavy. Brzmieniowo też słabo. Popiór przy tej płycie to arcydzieło. Jakby nagrał to jakiś początkujący zespół to w skali szkolnej to jakieś 3+/6,ale że to coś nosi nazwę Kat to max 2/6. Miałem nadzieję że Piotr nagra coś naprawdę dobrego,a tam nawet fajnych riffów za bardzo nie ma. Szkoda.
Awatar użytkownika
Haghi
Master Of Puppets
Posty: 117
Rejestracja: 6 lata temu

#217

Haghi 4 lata temu

stary.diabeł pisze:
4 lata temu
Popiór przy tej płycie to arcydzieło.
W takim razie nie biorę się jeszcze za "Without Looking Back". Ktoś jeszcze odsłuchał?
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#218

Pioniere 4 lata temu

Ja słuchałem, ale średnio mi to Without Looking Back podpasowało, choć chwilami były takie zagrywki a la Megadeth . Popiór o wiele lepiej wypadł.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#219

dj zakrystian 4 lata temu

Popior to mix klimatow bastardowych plus reminescencje Bialo - Czarnej. Without looking back to Judas Priest wannabe.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#220

yog 4 lata temu

A nie Accept wannabe? Promocyjny kawałek to był totalny Accept, reszty oczywiście nie słuchałem :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#221

Pioniere 4 lata temu

Ja tam wolę, gdy muza uderza bardziej w Thrash, niż Heavy.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#222

dj zakrystian 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
A nie Accept wannabe? Promocyjny kawałek to był totalny Accept, reszty oczywiście nie słuchałem :)
No to byl moze i Accept. Judasow tez tam slysze i to mocno. Zreszta Accept to chyba taki niemiecki judasz byl z wokalista co byl jednoczesnie Brianem i Robem Halfordem. Ogolnie to Luczyk zdecydowanie bardziej wannabe na swiat miniony heavy metalu. Romek raczej nawiazuje do przeslosci Kata
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#223

Pioniere 4 lata temu

swiat miniony heavy metalu
A jaśniej można?
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#224

dj zakrystian 4 lata temu

Pioniere pisze:
4 lata temu
swiat miniony heavy metalu
A jaśniej można?
Heavy w formie jaka promowaly JP i Accept. Lata 80 te
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
stary.diabeł
Posty: 2
Rejestracja: 4 lata temu

#225

stary.diabeł 4 lata temu

Dla mnie nie jest problemem że ta płyta to heavy metal,tylko to że jest poprostu słaba. Luczyk kiedyś pisał świetne riffy,a na tej płycie jest tylko parę fajnych zagrywek. Moim zdaniem płyta wydana na siłę bo Romek coś wydał. Mind Canibals jest od tej płyty dużo lepsze.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#226

yog 4 lata temu

Obrazek

iksde
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#227

karp 4 lata temu

Luczyk już niespełna rozumu "polecam" jego wywiad w Rzeczpospolitej gdzie twierdzi, że na nowym albumie gra to samo co na Szóstkach czy Oddechu, a Load i Reload Mety to płyty country. Takich kwiatków jest więcej, w ogóle wypowiedź o Metallica jest przezabawna.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#228

yog 4 lata temu

Z tym country to moim zdaniem ziarno prawdy w tym jest, bo jakiś taki southernowy feeling na tych Metach jest (i w sumie pod koniec Black Albumu też się to pojawia). Tylko to oczywiście wciąż hard rock z wpływami.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#229

Vortex 4 lata temu

Fajniutki ten kacik, takie heavy sobie delikatne płynie. Przez 15 minut nawet mi się spoko tego słuchało, fakt że bardzo szybko to nudzi.
"Between Shit and Piss we are Born"
borsuk
Master Of Puppets
Posty: 158
Rejestracja: 7 lata temu

#230

borsuk 4 lata temu



podoba mi się ta wersja.
Widzew Łódź-Bałuty Pany
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#231

dj zakrystian 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Z tym country to moim zdaniem ziarno prawdy w tym jest, bo jakiś taki southernowy feeling na tych Metach jest (i w sumie pod koniec Black Albumu też się to pojawia). Tylko to oczywiście wciąż hard rock z wpływami.
Pod koniec Black Album to jest My friend of mysery i Struggle within, bardzo heavy metalowe w takim amerykanskim heavy. Country jest na Mama said i troche w Ronnie, na reszcie Load/Reload to chyba wiecej wplywow starego rocka i grunge. Co to ma do tematu Kata? No chyba to, ze Luczyk bardzo lubi te dwie niby kowbojskie plyty i sam nawet taki image przybral.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#232

dj zakrystian 4 lata temu

Powstal obrazek do Baby Zakonnej. Calkiem udany jak i numer. Mocno z Bastard sie kojarzy. Z kolei Glowy w dol spuszczone jakby kopiuje motyw z Zawieszonego Sznura. Ostatecznie Popior wygrywa przez KO z dzielem Luczyka i nawet solowe popisy kowboja tego nie zmienia.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#233

deathwhore 4 lata temu

U Luczyka przede wszystkim dużo jebie wokal - za głośno, jakiś w ogóle kurwa nie zmiksowany z resztą - jak doklejony. Do tego fatalny angielski.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Mark Barney Greenway
Posty: 7
Rejestracja: 5 lata temu

#234

Mark Barney Greenway 4 lata temu



Tutaj akuratny film o tym całym kacie. Niech Romek zrobi jeszcze zespół - Roman Kostrzewski & Friends myślę że tego świat potrzebuje.

Ten z luczykiem to już gówno totalne
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#235

EdusPospolitus 4 lata temu

Kolejne njusy ze strony fb kata

Obrazek
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#236

yog 4 lata temu

Teledysk zespołu Kat & Roman Kostrzewski:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#237

dj zakrystian 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Teledysk zespołu Kat & Roman Kostrzewski:

Mnie sie zdaje, ze obecna forma Romka bardziej pasuje do takich walcowatych nieco depresyjnych numerow, niz do thrashu. W kazdym razie udal im sie i obrazek i walek.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#238

Canidia 4 lata temu

Zespół muzyczny KAT wydał nowy teledysk. Pozwólcie, że daruję sobie komentarz.

yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#239

dj zakrystian 4 lata temu

Canidia pisze:
4 lata temu
Zespół muzyczny KAT wydał nowy teledysk. Pozwólcie, że daruję sobie komentarz.

Zenek Martyniuk spiewal: zycie ze mna gra w pokera, raz odbiera, raz odbiera... pozostaje blokowanie filmikow na jew tube panu Piotru
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality
Posty: 291
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kanalizacja

#240

Sacrum_Profanum 4 lata temu

Ale kurewska żenada, i klip i kawalek.
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#241

yog 4 lata temu

dj zakrystian pisze:
4 lata temu
pozostaje blokowanie filmikow na jew tube panu Piotru
Pan Piotr jeszcze walczy z hejterami jedynego prawdziwego Kata na fejsbuniu pod paroma różnymi alter-ego, jak się ostatnio okazało.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1662
Rejestracja: 6 lata temu

#242

porwanie w satanistanie 4 lata temu

:D :D :D

Swoja drogą - zestawienie obu klipów ładnie pokazuje, gdzie jest dziś Kat, a gdzie Luczyk ...
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#243

Vexatus 4 lata temu

Żenujący kawałek z jeszcze bardziej żenująca i krzywą solówką na 1/3 długości całości... Oprócz uszu męczy dodatkowo patrzałki tym gównem latającym w tle. Masakra...
IrasArgor
Posty: 80
Rejestracja: 6 lata temu

#244

IrasArgor 4 lata temu

Myślałem, że to przesada z tymi bolącymi uszami ale kurwa, jakbym miał słuchawki 12 godzin na głowie. D tego to miganie fioleto-różowego gówna doprowadza to jakiś stanów padaczkowych no i przebieranka za Trubadurów...
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#245

Vexatus 4 lata temu



Ten wywiadzik pierwszej świeżości może nie jest, ale właściwie mówi wszystko na temat obecnej kondycji tworu, który śmie nazywać się KATem...
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#246

Zsamot 4 lata temu

Z szacunku dla wcześniejszych dokonań nie wypowiem się...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#247

CzłowiekMłot 4 lata temu

Z ostatniej chwili:

Obrazek
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#248

dj zakrystian 4 lata temu

Me and that Luczyk? Kowbojki i kapelutek Janka Kesza sugeruja kierunek ... japierdole co ten typ odjaniepawla :)
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#249

yog 4 lata temu

Przecież on ten kapelusz i kowbojki miał na dobrą dekadę przed Nergalem.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#250

dj zakrystian 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Przecież on ten kapelusz i kowbojki miał na dobrą dekadę przed Nergalem.
No wiem. Dlatego napisałem, ze zajebał Jankowi Keszowi ;) Na okładce Autistic 8 filmów wygląda jak Janusz Laskowski po ostrym balecie. A na kałboja to od Mind Cannibals sie nosi, tylko tej płyty jeszcze uszło posłļuchac.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem

Wróć do „Thrash Metal”