Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2979
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Game Over

Vortex 7 lata temu

Obrazek
To włoska kapela, która uformowała się w 2008 w Ferrarze. Zespół składał się z wokalisty Renato Bassisten "Reno" Chiccoli, gitarzysty Luca "Ziro" Zironi, drugiego gitarzysty Alessandro "Sanso" Sansone i perkusisty Marcello "Med" Medas.

Po opublikowaniu pierwszego dema i EPki w 2009 roku, kapela zaczęła grać pierwsze koncerty. Odbyły się one w Włoszech, ich następstwem było podpisanie umowy z My Graveyard Productions. W 2012 roku następuje zmiana na perkusji na rzecz przyjścia Anthonego "Vendera" Dantone.

Dyskografia:
2009 - Thrash Is Back!!! [demo]
2009 - Heavy Damage [EP]
2011 - Blasphemic Game [split]
2011 - Wave of Terror [split]
2012 - For Humanity
2014 - Burst into the Quiet
2016 - Crimes Against Reality
2017 - Blessed Are the Heretics [EP]
2017 - Last Before the End [single]
2017 - Claiming Supremacy




Skład:
Alessandro "Sanso" Sansone - Guitars (2008-present) ex-D.I.G., ex-Demolition Saint, ex-Sacrificator
Luca "Ziro" Zironi - Guitars, Vocals (backing) (2008-present)
Renato "Reno" Chiccoli - Vocals, Bass (2008-present) Asgard
Anthony "Vender" Dantone - Drums (2012-present) ex-Violence Spread, ex-National Suicide, ex-The Crying of Angels
▼ Byli muzycy
Med - Drums, Vocals (backing) (2008-2012)
▼ Muzycy koncertowi
Marco RedEyes - Guitars (lead) (2017-present) HI-GH, ex-Hybrid Fear


MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ga ... 3540295891
BC: https://gameoverthrash.bandcamp.com/music
BC: https://scarletrecords.bandcamp.com/music
Ostatnio zmieniony 06 gru 2017, 15:03 przez Vortex, łącznie zmieniany 2 razy.
"Between Shit and Piss we are Born"

Tagi:
Endymion
Master Of Reality
Posty: 296
Rejestracja: 6 lata temu

Endymion 6 lata temu

Panowie nie próźnują i 17 listopada wydają nowy album Claiming Supremacy:

Obrazek

1. Onward to Blackness 02:26
2. Two Steps into the Shadows 03:56
3. Last Before The End 03:37
4. My Private Nightmare 03:57
5. Blessed Are the Heretics 06:20
6. Eleven 04:22
7. Broken Trails 03:56
8. Shattered Souls 01:50
9. Lysander 04:08
10. Show Me What You Got 03:00
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2979
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Vortex 6 lata temu

No i gitara, ostatnia płyta całkiem udana, więc widać że chłopakom głowy wypełniają pomysły, aby podobne do tych ostatnich.
"Between Shit and Piss we are Born"
Rattlehead
Moderator globalny
Posty: 142
Rejestracja: 7 lata temu

Rattlehead 6 lata temu

Dla mnie Game Over obok Hyades to najlepszy przedstawiciel włoskiej sceny thrashowej. Lubię ich wszystkie albumy i podoba mi się ich pomysł na granie thrashu. Dlatego na nowy album z pewnością poświęce sporo uwagi.
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

Nucleator 6 lata temu




Jest jeden nowy kawałek z nadchodzącego albumu. I potwierdza on, że Włosi są na fali i nie przynudzają jak na pierwszych dwóch albumach. Crimes Against Reality był całkiem udany, więc liczę na mocny strzał.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Endymion
Master Of Reality
Posty: 296
Rejestracja: 6 lata temu

Endymion 6 lata temu

Dobry ten utwór, czekam na więcej.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 6 lata temu

Nowy album całkiem fajny. Toż chłopaki jadą Metallicę na maxa tylko i za co im chwała póki co nie przekraczają w tym uwielbieniu płyty o władcy marionetek. Za to im cześć i chwała bo to już chyba ich czwarta płyta i mam nadzieję, że w tym uwielbieniu M nie zapędzą się w okolice Unforgiven czy innego Enter The Sandman bo wtedy do zjazdy w dół równi pochyłej bardzo krótka droga.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17538
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Za tydzień grają w Zielonej Górze:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

Nucleator 6 lata temu

Aż jestem w szoku, że nowy materiał od Włochów mi tak ładnie wszedł. Do poprzednich wydawnictw miałem jakieś ale, nawet Crimes Against Reality, które po pierwszym odsłuchach mi się podobało, później wywoływało tylko znużenie. Z Claiming Supremacy poleciało jakieś kilkanaście, ale za każdym razem byłem zadowolony. Ujęła mnie przede wszystkim energia, jaka wyziera z utworów zamieszczonych na płycie. Jak ktoś lubi Death Angel, Darkness czy Testament, to niech się nawet nie waha i czym prędzej atakuje nowe Game Over.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2979
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Vortex 6 lata temu

Na tym albumie jakby nie patrzeć jest sporo przestrzeni, nie jest to skomasowany atak bezlitosnego thrashowania, ale jest też miejsce na trochę oddechu, a w połączeniu z tego z czego Game Over jest dobrze znane, mieszanka "Claiming Supremacy" wchodzi faktycznie bardzo dobrze. Nie uważam jednak, że jest to album wybitny, nie mówię że tak odebrałem Twoją wypowiedź @Nucleator , wydaję tylko subiektywną opinię.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2979
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Vortex 5 mies. temu

Nowy, niestety niezbyt ciekawy album.
Obrazek
"Between Shit and Piss we are Born"

Wróć do „Thrash Metal”